Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
226 postów 101 komentarzy

Polska to POdły kraj

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie było żadnej pierestrojki. Rządziła i rządzi PZPR, ZSL, UW, AWS. Nie zmienili ustroju, prawa, polityki. Zrobili grubą kreskę. Mundurki tylko zmienili. Nie zmienili służb specjalnych. Największej zarazy.

 

Polska to POdły kraj

Jestem Polakiem, choć nie stabilnie związanym z Polską. Mówią, że jak se pościelesz tak się wyśpisz. Czasem ktoś inny szyje nam podszewkę. Chciałbym napisać tu potocznym językiem opinię o Polsce, ale perpetuum mobile nie odkryję. Mogą mnie jedynie służby specjalne zaklasyfikować do emocjonalnych wariatów lub niewychowanych, niebezpiecznych. Jest nakaz „demokratyczny” używania języka pluralistycznego, asertywnego. Ja jednak uważam, że Polska to kur.... kraj. Niemcy nazywają nas rozszarpanym, nieszczęśliwym, nieudanym krajem. Wracam do meritum.

Jestem prorokiem. Napisałem niedawno felieton: „Ugnojone świnie, (Nie)podległość... - debilizmów ciąg dalszy” i takie oto tytuły nazajutrz w Onecie zobaczyłem:

„Duże straty po zamieszkach. Prezydent Warszawy zabiera głos”

„Światowe media oburzone ekscesami w Polsce”

„Burdy na ulicach. Zobacz co działo się w stolicy”

„Krajobraz po burzy. Tak dzisiaj wygląda stolica”

„Polska ambasada w Moskwie obrzucona racami”

„To przez harce łysych pał Polska ma przepraszać”

„Nieudolna władza to jest problem, nie chuligani” 

Mamy wolny, demokratyczny, liberalny, komunistyczny, czy anarchistyczny kraj? Może dziki kapitalizm? Moja mama mówi, że Polacy zawsze się kłócili, ale takich waśni jeszcze nie było. Nie tylko wojna Polsko polska trwa. I na Ruskich po latach pokoju nadal z motyką na słońce się rzucamy. Tylko idiota grób sobie kopie.

Niektóre tytuły i wiadomości w mediach przypominają propagandę komunistów. Chyba tworzone przez służby władzy. ACTA działa. Z „niezależnych” forum publicystów Wiadomości24 i Salon24 też kasują niektóre wolne myśli.

Prezydent (nie mój) Bronisław Komorowski uprawia socjalizację słowami o demokracji, wolności, zdobyczach pierestrojki i o jakichś dysydentach - niczym gierkowskie „pomożecie?”. Ludzie pomagają kamieniami. Tych ludzi karmiła piersią matka Polka. Władza. Czyli łyse pały harcujące w urzędach, radach, sejmie i niepotrzebnym senacie oraz europarlamencie. Przestępcy siedzący w sądach i prokuraturach.

Czarno to widzę. Wróci PiS (AWS) i będą nowe zadymy. Dlaczego? Bo dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki. Nie było zakazu pełnienia funkcji publicznych dla jedynie słusznych partyjniaków, nie było żadnej lustracji dla prokuratorów i sędziów. Nie było żadnej pierestrojki. Rządziła i rządzi PZPR, ZSL, UW, AWS. Nie zmienili ustroju, prawa, polityki. Zrobili grubą kreskę. Mundurki tylko zmienili. Nie zmienili służb specjalnych. Największej zarazy. Bezkarnych i niekontrolowanych funkcjonariuszy. To są hieny wyżerający Polskę i jeszcze wypinające pierś do nagród.

Nie ma Rzecznika Praw Obywatelskich jak i Platformy Obywatelskiej czy Prawa i Sprawiedliwości. Są tylko tombaki. RPO jak i Helsińska Fundacja Praw Człowieka to są organy dyspozycyjne. Puderniczki władzy. Dla władzy muszą być spolegliwi lub won. Tak było za cezara i za króla. Czarno to widzę, bo wrócą ci sami kontraktowcy, prowokatorzy i nic się dla obywateli nie zmieni. Poza biedą. Na wojnę nie ma co liczyć, bo Związek Socjalistycznych Republik Europejskich nie będzie siedział cicho. Mają tu interesy zdobyte (najpierw masońskimi rozgłośniami) i muszą ich bronić. Głupi naród. Wybiera oszustów, nierobów i kolesiostwo. Mniejsze lub większe zło, ale zło. Należało by powtórzyć strajki generalne i żądać demokracji bez kontraktów. Nie bardzo jest gdzie i kim strajkować. Ubecy nauczyli się na błędach i rozwalili molochy państwowe. Wyjdą ludzie na ulice, ale rozdrobnieni. Poleje się krew, ale głównie samobójców w prymitywnym kraju.

To nie jest tak, że policja i wszyscy prokuratorzy, sędziowie, funkcjonariusze, urzędnicy są źli. Niektórzy dbają milczeniem o chleb i o miejsce pracy. Oni też mają rodziny, dzieci i czasem sumienie. Są jednak zależni. Mieszkają między nami. Jestem pewien, że nie jeden policjant przeszedłby na drugą stronę barykady. Sędziów trzeba zlustrować, zabrać im immunitety i wprowadzić realny nadzór. Dość samowoli. To tylko ludzie. Milczenie jest złotem. Dosłownie i w przenośni. Złotem dla nich, ale kwasem siarkowym dla ludzi. Oni nie wierzą w boga. Nie myślą o sądzie doczesnym i ostatecznym. Oby było piekło. Oni nie są tacy mocni i silni. Boją się ludzi i zamachowców. Potrafią się wieszać, rzucać z okien, strzelać do siebie i zapijać. Nawet bokserzy i generałowie się załamują. Nawet byli hitlerowcy niemieccy żałują, przepraszają. Służbiści są otoczeni samodzielnie skonstruowanymi przepisami, kamerami, policją. Wierzcie mi. Potrafią płakać. Jak i zabójcy z którymi siedziałem na Kleczkowskiej przez tą legalną mafie za niestawienie się do ubeków.

Nie widzę tu kosynierów i husarii na zwycięstwo. Nawet Piotr Ikonowicz się zląkł aresztu, jakkolwiek by tego nie tłumaczył. Trzeba być gotowym zginąć za prawdę i pomoc. Niech się zwierzęta boją śmierci i rozliczeń. Niech się sędziowie, którzy skazują niewinnych na tragedie boją sądów, bo są chwilowo tylko krytymi gangsterami. Domino się zawali. Współczuję ich dzieciom, bo przenoszą reżim na rodzinę. Politycy to ciecie w rękach mafii. Ustawią w szeregu Ziobrę, agenta Tomka i Kamińskiego. Przejściowych ministrów sprawiedliwości i szefów CBA. Wielu polskich zbrodniarzy ze służb ubeckich skończy jednak jak Hitler, Kennedy, Ceausescu, Husajn, Kadafi, Bin Laden. Z obstawą są mocni.

W zasadzie szkoda moich słów, każdy widzi ten klozet. Nie Żydzi, nie Ruskie, nie Niemcy nas najwięcej krzywdzą. Jeśli ośki nie posmarujesz to auto nie pojedzie. Wy dajecie łobuzom glejt na zbrodnie. Wy dopuszczacie do władzy te same próżne mordy od kilkudziesięciu lat. Miejcie do siebie pretensje, a potem idźcie z siekierami. Walnijcie siebie w łeb obuchem. Najpierw bądź samemu człowiekiem, a potem żądaj od innych poprawności politycznej. Nie gódź się na immunitety, na kominowe płace dla polityków, na preferencje partyjne, na ekonomiczne tortury. Nie gódź się na post PZPR. Nie bój się tchórzy z bronią.

Idź na ulicę z namiotem i żądaj referendum narodowego. Idź pod pałac I sekretarza i wystaw kapelusz po jałmużnę, niech Unia Europejska zobaczy jaki tu dobrobyt. Idź pod pałac prezydenta i proś o klucze od apartamentu. Idź pod sąd i żądaj sprawiedliwości oraz zewnętrznej kontroli. Majątek jaki marnują urzędnicy, politycy na szwedzkie stoły i sędziowie na bezczynność to stracona druga Japonia. Obnaża się w niżu demograficznym i liczbie polskich marek samochodów osobowych. Jesteśmy „potęgą”. Nie tylko w piłce nożnej. Obraził bym Białoruś, Rumunię i murzynów gdybym przyrównał Polskę do nich. Polska to żałosny kraj. Parodię prawa i przekręty polityków widać gołym okiem, aż dziw bierze na jawną akceptację tego zła. By żyło się lepiej grabią najsłabszych. Za to powinni być w łagrach a nie na stołkach próżniacy. Największym skur... jest mordowanie swoich przez swoich. Kanibalizm polityczny. Kibole, idźcie na barykady. Ktoś musi.

Idioci i zdrajcy piszą generalnie źle o rzekomych Żydach i o zamachach politycznych. Sami ich karmią i lud jątrzą. Sami najwięcej pieniędzy w bankach trzymają i od kościoła uciekają. Krzykacze emigrują ale nie walczą. Nie wezmą tarczy i nie pójdą na volksdeutschów bo sami mają nieczyste sumienie. Za dwadzieścia lat będzie nowa pseudo pierestrojka. W historii zwalą obecne pomniki i powiedzą, że teraz to mamy demokrację. Aż do kolejnych zamieszek. Bo Polak do głupek, oszust i egoista.

Polska to niereformowalny kraj. Nawet Główny Specjalista Sądu Najwyższego Rzeczypospolitej Polskiej nie rozpatruje merytorycznie wniosków pokrzywdzonego tylko wykorzystuje furtkę togowców i pisze, że z uwagi na zawarte treści znieważające /.../ uwagi zostaną nierozpatrzone. Nawet nie ścigają za rzekome znieważenie sędziów tylko mają swoje regulaminy do olewania ludzi. Mogę napisać, że kocham ich a oni i tak mogą subiektywnie uznać, że ich znieważam. Ciekawe co zrobią po tym akcie szczerości?

Układ zamknięty i państwo w państwie to nie przypadkowe określenia. Dygnitarze zakładają niebieskie linie wykluczonym społecznie rodzicom, ale kto ich rozlicza za te zbrodnie? To nie jest prawo i realizacja interesów państwowych. Ja nie dałem im nawet miana mojej rodziny zastępczej więc dlaczego mnie represjonują. To nie ja powinienem haracz płacić, to zbrodniarze powinni zrzec się obywatelstwa polskiego. W czasie wojny nie bronił bym kraju, tylko strzelał do rodzimych łotrów. Tych, którzy rujnują kraj, grzebią godność Polaków, ograniczają prawdziwą wolność i niepodległość Polski. Niszczą rodziny i likwidują państwo polskie. Mam już namierzonych konkretnych wrogów. Mam swój IPN. 

 

Reformować należy władzę (ludzi),

a nie rzeczy martwe (przedmioty)” 

Rządzący trudnią się czerpaniem korzyści z cudzego nie-rządu” 

Pieniactwo jest domeną urzędów, które w każdym szarym człowieku widzą gracza.

Grają więc nie swoimi pieniędzmi – im dłużej, tym lepiej” 

Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak nielicznym, głodujący – rządzącym” 

Upaść może nawet człowiek wielki; podeptać go – tylko nikczemny” 

Miłosierdzie nie więzienia dają ludziom sens istnienia” 

Mamona czyni cuda!”

  

W Polsce nic się nie zmieniło


 

//pl.wikipedia.org/wiki/Jack_Ruby


//pl.wikipedia.org/wiki/Witold_Pilecki


Grzegorz Niedźwiecki

KOMENTARZE

 • Panie Socjolog
  - prowadzi pan tutaj badania, czy raczej mam uważać, że jest to kształtowanie świadomości grupy blogerów z Neonu24?
 • Polska to Piekny Kraj !
  Podli ludzie ! Polactwo! Raczej Podlactwo. Miernota - Umysłowa - Biedota. Zdrada. Zaprzaństwo. Poddaństwo. Zazdrość-Zawiść-Nienawiść .Draństwo.
  I Te Pióra Pawie .Prawie. Bryki. Chamskie - Prostackie Nawyki. Wcale nie z Ameryki. Czarny Busz .Prawie . Jak w trawie Afryki. Tottenhoci. Jeden z Drugim. Jak sobie podochoci. Idioci. Komóry. Skóry . Z tektury. Co który.
  Pijaki. Prostaki .Złodzieje. Dlatego w Polsce tak źle się dzieje...........
 • POLSKĄ SOBIE DUPY NIE WYCIERAJCIE .......
  Panie Grzegorzu to nie Polska jest nienormalna ,to ci co ja tak odbierają są chorzy psychicznie ,pan też.Nie raz i nie dwa rozmawialiśmy na ten i inne tematy za poprzez skejpa.Widzę że krzywda jakiej pan doznał ze strony kliki panującej na pana terenie,spowodował u pana uraz psychiczny i utożsamia pan Polskę moją i być może pana Ojczyznę, z tymi którzy nią zarządzają.Pan jako socjolog powinien bardziej te rzeczy rozumieć niż przecietny obywatel Kowalski.To zarządzanie jest tymczasowe ale jeśli Polacy uwierzą takim jak pan że wszystko co polskie jest spierdolone,to pogodzą sie z tym stanem rzeczy bo łatwiej sie godzić z kurestwem niż z nim walczyć.Namawia pan innych aby protestowali w pana imieniu? Ja jakoś pana nigdzie nie widziałem a jak podałem panu kontakt na Zbigniewa Kękusia z Krakowa który od lat walczy z tym systemem to nie dość ze pan z tego kontaktu nie skorzystał to jeszcze próbował go pan oczerniać o współpracę z tymi przeciwko którym walczy.To jak to jest z panem panie Grzegożu Niedźwiedzki?Napluć na Polskę jest łatwo ale to jest plucie sobie w twarz.Pan bardziej wykrztałcony niż ja powinien chyba to rozumieć.Kiedy pana przekonywałem że Polacy nie mają szans wygrać wybiorów do sejmu ze względu na nieuczciwą ordynację wyborczą oraz na PKW,która fałszuje wyniki wyborów to pan dalej namawia na pójście do urn wyborczych .To nie tylko Stowarzyszenie Demokracja USA z Nowego Yorku stoi na stanowisku że tylko bojkot może spowodować zmianę sytuacji w Polsce.Coraz więcej stowarzyszeń oraz indywidualnych osób podziela ten pogląd i popiera apel pani Anny Walentynowicz o bojkot wyborów Proszę skontaktować sie z panem dr Leszkiem Skonką ze Stowarzyszenia Ofiar Stalinizmu w Polsce , który argumentując to w ten sposób że chodząc na wybory popieramy swoich oprawców,popiera bojkot wyborów..Dlaczego pan tego nie rozumie? A może pan rozumie i dla tego opluwa pan Polskę zamiast tych którzy Polskę administrują .Ma pan zamiar Polakom obrzydzić samą nazwę Polska? Ja Stefan Michał Dembowski zapewniam pana panie Grzegożu Niedźwiedzki że to się panu nie uda a jeśli ma pan problem ze zdrowiem psychicznym to może należało by się udać do specjalisty.I niech pan czasem nie pomyśli że mam coś do pana,każdemu odpowiem w ten sam sposób jak będzie pluł na Polskę.Pozdrawiam .www.stowarzyszeniedemokracjausa.com https://www.youtube.com/watch?v=6lFN-kQg6lM

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Notatka służbowa

  Nie mogę się doczekać tych wczasów, będę miał dużo czasu na wyjaśnienie egzekucji I Co 441/16, czyli przyczyn tego skutku i pociągnięcie do odpowiedzialności funkcjonariuszy za niesłuszne pozbawienie człowieka wolności, z art. 189 k.k. czytaj więcej

 • PRAWO

  11 lat zniewolenia

  Wniosek do Premiera o odwołanie Zbigniewa Ziobro z funkcji MS i Prokuratora Generalnego, w związku z brakiem nadzoru nad skorumpowanymi na masową skalę funkcjonariuszami publicznymi i stosującymi, wbrew konstytucji, doktrynę terroru państwowego. czytaj więcej

 • PRAWO

  Skarga do Izby Kontroli Nadzwyczajnej

  Każdy, kto powieli działania, a raczej bierność Krystyny Zarzeckiej, będzie miał współudział w przestępstwach przeciwko wymiarowi sprawiedliwości oraz nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31