Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
226 postów 101 komentarzy

Sobota wieczności

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Nie może być litości i nie będzie dla nikogo” - to jedno powiedział premier prawdziwie. Mamy państwo totalitarne. Legalna mafia w togach nie ukarze milczących polityków tylko będzie prześladować walczących ludzi.

 

Boże, patrzysz i nie grzmisz. Dzisiaj, tj. 23 listopada 2013 roku, odbyły się równocześnie:

Konwencja krajowa Platformy Obywatelskiej

Rada Polityczna Prawa i Sprawiedliwości 

Oczywiście za pieniądze podatników, jeśli ktoś umie liczyć. 

 • Po sześciu latach władzy ktoś musi ludziom PO, powiedzieć prosto w oczy, że dalsze sprawowanie władzy wymaga absolutnie czystości intencji. Jeśli ktoś uważa, że może być nieuczciwy i nie spotka go za to kara, jest w błędzie - oświadczył podczas konwencji krajowej PO szef partii Donald Tusk. Dodał też: - Każdy, kto złamał lub złamie prawo, a sprawuje władzę, niech się szykuje na spotkanie ze służbami.

Nie wiem czyimi służbami i dlaczego dopiero po sześciu latach.

Donald Tusk wychwalał pod niebiosa niedawno odwołanych ministrów, m.in. sportu i finansów. Nie bardzo wiem również dlaczego tych tuzów światowych odwołał i po co powołał nowych? 

 • Donald Tusk to ojciec polskiej biedy – tak z kolei mówił Jarosław Kaczyński na Radzie Politycznej PiS. Antoni Macierewicz został tam nowym, czwartym wiceprezesem Prawa i Sprawiedliwości.

   

Jawnych oszustw dokonują politycy na oczach telewidzów. Składania obietnic bez pokrycia, represjonowania dzieci, bezrobotnych, chorych, okradania najuboższych i potencjalnych emerytów. Awansowania policmajstrów. 

 • Mam wrażenie, że w pewnym momencie wśród części urzędników państwowych zaczęło się szerzyć poczucie bezkarności... – powiedział gdzie indziej były minister sprawiedliwości Jarosław Gowin.

   

Za sam przepych tych wieców powinni być zesłani cyrkowcy na Syberię. „Nie może być litości i nie będzie dla nikogo” - to jedno powiedział premier prawdziwie. Mamy państwo totalitarne. Legalna mafia w togach nie ukarze milczących polityków tylko będzie prześladować walczących ludzi. Tak działa układ zamknięty państwa w państwie. 

Głupa rżnięcie też zajęcie – by żyło się lepiej.

Dobrze, że to nie u nas jutro jest Totensonntag.

 

Grzegorz Niedźwiecki - socjolog


 

Rządzą nami ludobójcy


Wymiar niesprawiedliwości – zapaść w III RP  

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Notatka służbowa

  Nie mogę się doczekać tych wczasów, będę miał dużo czasu na wyjaśnienie egzekucji I Co 441/16, czyli przyczyn tego skutku i pociągnięcie do odpowiedzialności funkcjonariuszy za niesłuszne pozbawienie człowieka wolności, z art. 189 k.k. czytaj więcej

 • PRAWO

  11 lat zniewolenia

  Wniosek do Premiera o odwołanie Zbigniewa Ziobro z funkcji MS i Prokuratora Generalnego, w związku z brakiem nadzoru nad skorumpowanymi na masową skalę funkcjonariuszami publicznymi i stosującymi, wbrew konstytucji, doktrynę terroru państwowego. czytaj więcej

 • PRAWO

  Skarga do Izby Kontroli Nadzwyczajnej

  Każdy, kto powieli działania, a raczej bierność Krystyny Zarzeckiej, będzie miał współudział w przestępstwach przeciwko wymiarowi sprawiedliwości oraz nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31