Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
307 postów 218 komentarzy

Polskę czeka Majdan

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Polsce wybuchnie kiedyś Majdan. Efekt będzie taki jak po Magdalence, Okrągłym Stole i sejmie kontraktowym, czyli powtórka z rozrywki. Wybierzcie sami. Kanapy, czy pospolite ruszenie.

 

Jaki naród taka władza – precz z partyjniakami i reketierami

Nie wiem czy celowo niektórzy zajmują się tematami zastępczymi czy są fanatykami duchowych legend. Ja bym się skupił na materialnej teraźniejszości i zorganizowaniu nam lepszej przyszłości. Na ludziach żyjących w Polsce i mannie dla ich następców. Jakie realia są każdy widzi. Jest źle i niesprawiedliwie. Zło tkwi w nas. W braku moralności w większości narodu. Dlaczegoś biedny? Boś głupi. Żeby to zmienić wystarczy krótki dekalog wprowadzić w obieg i się go trzymać.

 • Nie wspieram preferowanych partyjniaków

 • Nie trzymam pieniędzy w bankach

 • Nie płacę żadnych haraczy

 • Żądam obowiązku przeprowadzenia referendum po złożeniu wymaganych podpisów

 • Żądam zniesienia wszelkich immunitetów

 • Zniesienia progów wyborczych

 • Zniesienia dofinansowywania partii politycznych

 • Odpolitycznienia wyboru członków rad nadzorczych i ławników

 • Wprowadzenia uczciwych warunków socjalnych (szkoła, praca, emerytura, służba zdrowia)

 • Wprowadzenia sądów dla sędziów

To jest proste do osiągnięcia. Wystarczy ogólnospołeczny protest i strajk ekonomiczny. Coraz głośniej domagamy się demokracji. Zacznijmy od siebie. Jeśli promujesz mniejsze zło, wybierasz większe zło. Taki jest system. Bądź człowiekiem, a świat się zmieni. Żądaj człowieczeństwa. Nie można czegoś zmienić i iść na przód stojąc w miejscu lub w rozkroku. Musi powstać wielki ruch społeczny. Złodzieje siedzą w polityce, przestępcy w sądach, kłamcy mają tuby propagandowe. Są może dwie drogi doprowadzenia do reform. Zjednoczenia narodu pod ultimatum społecznego dekalogu (prawdziwa Solidarność, Platforma Oburzonych), albo wojna domowa. Żeby znieść reżim trzeba obalić pseudo dysydentów, sztuczne autorytety i fałszywych patriotów. Pieniądze podatników co akceptujecie na zbrodniarzy, to brak dróg i emerytur. Jako, że kolaborantów i materialistów jest w Polsce więcej niż Hiobów, pierestrojki pokojowej chyba nie będzie. W Polsce wybuchnie kiedyś Majdan. Efekt będzie taki jak po Magdalence, Okrągłym Stole i sejmie kontraktowym, czyli powtórka z rozrywki. Wybierzcie sami. Kanapy, czy pospolite ruszenie.

 

 

W ramach komentarza wyjaśnię niektórym (cwaniakom zawsze będzie mało) parę kwestii.

Uczciwe warunki socjalne to nie równanie do innych wzorców i zawyżanie poprzeczki tylko polepszanie życia. Dzieci powinny nadal rozpoczynać szkołę w 7 roku życia, bo to jest bezpieczny wiek do dźwigania tornistra i chodzenia po ulicach. Praca ma być w Polsce gwarantowana za godziwą płacę, a nie za granicą. Na emeryturę w Polsce ludzie powinni iść w 65 roku życia, a nie w 67 nie gwarantując im pracy. Służba zdrowia powinna być dostępna natychmiast każda i na kasę chorych, a nie w odległych terminach w zależności od wpisowego. Baroni partyjni muszą patrzeć na statystyki, a nie szukać pieniędzy na swoje szwedzkie stoły. W propozycjach autora polepszeń warunków socjalnych nie chodzi o coś za darmo. Wystarczy zabrać podatników pieniądze złodziejom, partiom. Zamienić uczciwie wydatki. Pieniądze są.

Co do dekalogu czy ilości punktów ultimatum to sprawa jest prosta. Demokracja polega na równości prawa wobec wszystkich, a nie na dzieleniu na lepszych i gorszych. Wolny rynek ma być wolnym rynkiem, a nie reglamentowanym i spekulacyjnym. Wybory na stanowiska winny zależeć od wyborców, CV i egzaminu, a nie być wynikiem faworyzowania układu. Prawo winno być prawem i wszystkich musi obowiązywać, nie może być z niego wyłączony nikt, przez nikogo niekontrolowany lub chroniony immunitetem. Odpowiedzialność za błędy powinien ponosić człowiek, który błędu dokonał, a nie podatnicy czy instytucja. Skarb państwa jest naszą własnością, a nie partii politycznych i polityków, funkcjonariuszy. Konstytucję i wszelkie ustawy należy zmienić na obywatelskie. Goebbelsi zawsze znajdą furtkę i obrócą ludzkość w komunizm.

Ten kto chce bojkotować „wybory” twierdząc, że to jest bat na barbarzyńców jest bajkopisarzem lub utopistą. Ten kto chce rozliczać represjonowanych i wymagających, a nie reketierów niech sam się powiesi. Niech przekona naród do bierności a potem zrozumie, że socjalizacja nie jest łatwa w małej rodzinie. Ten kto jątrzy i ocenia jakiś ruch społeczny agitując do swojej kanapy jest kolaborantem. Wystarczy stworzyć przejrzysty dekalog i zagwarantować niemal społeczne służby oraz odwoływalność polityka, który się nie wywiąże z mandatu społecznego. Zamiast prowadzić wojnę Polsko polską wejść do Platformy Oburzonych i wymagać wspólnych ustaleń. Zabierzcie władzy pieniądze, przestaną was okradać. Rozliczcie tych, co rządzą, a nie tych co wymagają. Rozliczcie tych, co nie zrealizowali 21 postulatów MKS, a nie otwierajcie im nadal drzwi do dalszego cinkciarstwa. Niech się zbrodniarze kary boją.

http://pl.wikipedia.org/wiki/21_postulat%C3%B3w_MKS  

http://3obieg.pl/ugnojone-swinie

http://3obieg.pl/podmioty-walczace-z-bezprawiem-w-prawie

http://socjolog61.neon24.pl/post/105227,obalic-rezim

http://socjolog61.neon24.pl/post/88727,wymiar-niesprawiedliwosci-zapasc-w-iii-rp

http://030267.salon24.pl/462967,niepodleglosc

http://030267.salon24.pl/452396,kabaret-moralnego-niepokoju

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/2013/12/04/praktyczny-przewodnik-po-art-212-k-k/

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/2013/12/03/od-swietego-mikolaja-dla-polakow/

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/rzadza_nami_ludobojcy_279489.html

 

Układ zamknięty i państwo w państwie nie działa w interesie Polki i narodu tylko w interesie własnym. I, II i III władza osobiste korzyści osiąga nie dzięki demokracji w Polsce tylko dzięki mafijnemu ustrojowi. Nie mają na to przyzwolenia większości tylko argumenty ZOMO. Wojso polskie nie jest ich własnością tylko narodu. W razie czego, stanie po właściwej stronie.

 

Polscy odpowiednicy ludzi Janukowycza nie mają pokory, honoru i zahamowań. Zamiast się zrehabilitować, bezczelnie pchają się do kijowskiego kotła licząc na klakę. Obłuda i hipokryzja nie zna granic przyzwoitości. Niech burdel swój naprawią. Kiedyś będą żałować falstartu i błędów...

 Socjolog

KOMENTARZE

 • ?
  I jak pana wybiorą ludzie w wolnych wyborach w JOW-ach, to pan się nie da komuś przekupić, albo zastraszyć przez tych, którzy posiadają pieniądze, albo trzymają w swoich rękach atrybuty przymusu?
 • Autor
  Musze przyznać ,ze Pan ma jak najbardziej racje z tym,ze Polskę czeka drugi Majdan.U nas dochodzi tak samo do tego co już dawno trapi Ukrainę.
  Kiedy doszło do tych niby przemian ustrojowych,ta jak u nas tak i na ukrainie został olbrzymi majątek państwowy,czyli nasz majątek do którego mieli prawo wszyscy obywatele.
  To zawłaszczanie majątku przybierało różne formy,na ukrainie w tak wprost widoczny sposób w krótkim czasie zawłaszczono majątek przez niedużą grupę.U nas to szło trochę powoli tak niby planowo,ale już tego majątku niewiele zostało.Wiadomo cała ta prywatyzacja miałaby być jeszcze raz poprzez prawdziwe niezależne władze rozliczona.
  Ale jeżeli chodzi o majdan u nas,starczy właściwie nie duża zorganizowana grupa organizująca protest,przecież to co robi rewolucje jest tłum,ten tłum ludzki w polsce by w krótkim czasie też mógł osiągać w tysiącach uczestników,to są ci wszyscy biedni nie mający nic do stracenia.
  Teraz dla nas stoi najważniejsze zadanie by te grupę nie zorganizowali prowokatorzy,by znowu nie zostaliśmy oszukani.
  To,ze sobie wypisujemy jakieś postulaty,to są tylko życzenia.Władza nie rozmawia z obywatelami,tutaj jedynie demokracja poprzez czynny protest zaczyna odnosić sukcesy.
 • @Autor
  I gdzie ten polski majdan miałby się znajdować?

  A poza tym, czy sądzi pan, że polskie władze i siły porządkowe (nie wspominając o innych już o władzach innych krajów tzw. wzorcowej demokracji) zachowywałby się wobec uczestników protestu na polskim majdanie równie powściągliwie jak służby ukraińskie?

  Miał pan już kilkakrotnie dowód na to jak reagują nasze władze i służące im siły oraz media (nie tylko polskie) na patriotyczne demonstracje z okazji Święta Niepodległości 11 Listopada.

  Więc jak pan widzi żyjemy w świecie różnych standardów, co można podsumować starym polskim powiedzeniem:

  "Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie"

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 16:59:29
  Lista trupów jest wymowna i przekonywująca więc trudno by Ukraińcy wątpili w efekty polityki łagodnej presji pułkownika Putina. Widocznie umowa ukraińskiego KSG Agro z chińską XPCC– Xinjiang Production and Construction Corps– na sprzedaż ( dzierżawa przez 50 lat ) 3 milionów hektarów ziemi ukraińskiej nie przypadła Władimirowi do gustu.
 • Do Tworek
  Do Tworek
  Równie dobrze można wystosowywać żądania w stosunku do pacjentów podwarszawskich Tworek. T.zw. władza zgodzi się na wszystko, wszystko obieca a później wypnie tyłek. Musimy zdać sobie sprawę z jakich ludzi owa władza się składa. Są to potomkowie wszelkiego rodzaju hochsztaplerów, mętów i bandytów, którzy dorwali się do władzy po wojnie a także sekty religijnej, która od wieków trudniła się oszustwami. Cechy osobowości są dziedziczne a ci ludzie dodatkowo zawierali małżeństwa w swoim kręgu i dewiacje biologiczne były potęgowane wychowaniem. Przykładem jest wymiar sprawiedliwości, gdzie blisko 100% to dewianci. Trzeba znaleźć sposób na wymianę kadr na ludzi normalnych. Z drugiej strony, takich jest w PL niewielu. Lata życia w domu wariatów zrobiły swoje. Być może jednym z warunków kandydowania w wyborach powinien być przyzwoity staż pracy w normalnym kraju.
 • autor
  W Polsce może i będzie drugi Majdan pod warunkiem, jak oświeceni Polacy wybiorą uczciwych, wolnych Polaków do władzy, to taki Rząd rozliczyć musi złodziei, a jak będzie rozliczał to mu zrobią drugi Majdan lub jak nie będzie realizował poleceń z Tel Aviu, usraela lub Berlina.
  Żadnego swojego Majdanu nie zrobią uczciwi, niezależni, wolni Polacy, ponieważ nie ma takich przywódców oraz Polacy są biedni, nie mają ochoty wydawać pieniędzy na politykę, ponieważ skutecznie im tą politykę z głowy wybijają Michniki, Kwaśniewskie, Sikorskie, Kaczyńskie, Maciereiwcze, Komorowskie i inni. Polityka w Polsce ma byc tylko dla masonów.
  Majdan się ,,udał", ponieważ robią go agenci obcych wywiadów, silnie finansowani z zagranicy i Majdan jest zrobiony przeciwko Ukraińcom, rękami ukraińców, czym więcej kasy z usraela i Berlina tym więcej trupów.
  Ludność sama bez przywódców nie wyjdzie na ulicę, robotnicy bez wsparcia przywódców nie zrobią strajku. Musi być inspiracja, hasła zrozumiane dla tych z którymi chcesz robić protest, musisz mieć silne przełożenie medialne, siatkę ludzi w terenie, szkolenia tych ludzi, no i mln $. To wszystko mają euro-majdanowcy. Pieniądze od kilku lat są pompowane na Ukrainie w sztuczną opozycję. Każdy, kto tam głośno krzyczał ,,precz z Rosją" był swój i mógł liczyć na etat w którejś partii. Usrael od 1991 roku wpompował na Ukrainie 5 mld $ na opozycję antyrosyjską. Np; partia Swoboda ma swoją TV, swoje radia regionalne i krajowe, mają gzaety codzienne regionalne i krajowe, mają kilkanaście portali internetowych, opłacanych 1500 ludzi itd.
  Polacy mgą mieć takie pieniądze pod warunkiem bycia agentem NWO i będą realizować koncepcję światowej mafii finansowej.
  Polska już przeszłą Majdan, ma tu nad Wisła zainstalowanych za grosze mnóstwo swoich agentów, oni rządzą tu od 25 lat, mają wszystkie media, potężne pieniądze, konta w rajach podatkowych pełne kasy.
  Polaków nikt nie sfinansuje, szczególnie tych, którzy by chcieli zmienić system w Polsce. Przecież zachód w ciągu 25 lat wydoił z nas ponad 1 bln $ i doi nadal, kto pozwoli utrącić taką dojną krowę!!!!
 • @Paweł Tonderski 14:58:14 przestań pan mącic panie Tonderski
  Pan to od razu myśli że wszystkich można kupić jaka jest więc pana cena?Panie Tonderski jak Polska będzie Polska i prawo będzie prawem to posłom nie będzie się opłacało głosować za kasę.Dlatego zamiast chodzić na wybory do sejmu i podtrzymywać trwanie tego systemu należy zbojkotować wybory do sejmu Pan Grzegorz Niedźwiedzki chciał by zjeść ciastko i mieć ciastko Ile myśmy się nagadali na skejpie kiedy pan Grzegorz był w Niemczech a ja w USA Teraz kiedy zobaczyłem pana Grzesia socjologa na liście kandydatów Oburzonych, do jewroparlamentu zrozumiałem dlaczego pan Grześ socjolog tak mnie odwodził od zamiaru nagłaśniania bojkotu wyborów w Polsce Panie Niedźwiedzki przez takich jak pan i Ciesielczyk,ten system ma się od 24lat dobrze ONI mogą świętować wygraną po wyborach i śmiać się Narodowi w twarz To co wy robicie to KOLABORACJA Z TYM SYSTEMEM WŁADZY Kiedyś poniesiecie za to należną karę .Stefan Michał Dembowski www,stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • @dalmichal 16:21:28 BOJKOT WYBORÓW
  Dlatego właśnie trzeba zbojkotować wybory do sejmu aby ustrzec się wariantu ulicznego Przestańcie kolaborować z tym systemem władzy,chodząc na wybory do sejmu ,senatu,jewroparlamentu i prezydenckie Trzeba jednocześnie organizować się w swoich miejscach zamieszkania i w jesiennych wyborach samorządowych odbierać władzę partiom mafiom Partie bez zaplecza w terenie,zginą śmiercią naturalną To jest jedyny sposób na pokonanie wroga i okupanta Polski Apel pani Anny Walentynowicz o bojkot wyborów znajduje się na stronie internetowej www.stowarzyszeniedemokracjausa.com Stefan Michał Dembopwski
 • @Bogdan Goczyński 19:17:48 Bojkot wyborów
  Panie Bogdanie rozmawialiśmy już na ten temat i dobrze pan wie że bez bojkotu wyborów do sejmu nic się nie zmieni Trzeba tylko przedłożyć interes Polski ponad własne ambicje bycia prezesem małego ugrupowania,partyjki,stowarzyszenia i nie wchodzić w żadne układy zmierzające do zaganiania ciemnego ludu do urn wyborczych.Pozdrawiam Stefan Michał Dembowski Ps udział w wyborach do jewroparlamentu,sejmu i senatu oraz wyborach prezydenckich to kolaboracja z tym systemem władzy
 • @Wrzodak Z. 22:04:54 Bojkot wyborów
  Ma pan racje panie pośle Zgadzam się ze wszystkim co pan napisał.Jest tylko jedno małe ale Jest szansa na zorganizowanie Polaków w bojkocie wyborów do sejmu poczowszy od tych w 2015 roku Na to nie potrzeba dużych pieniędzy i wielkiej odwagi Za nie pójście na wybory nikogo nie zamkną w ciurmie Trzeba tylko przygotować dobry plan i odpowiednich ludzi znaleźć,takich którzy się nie skurwili .Takich jak pan Na obecnachwile internet dociera do 30% społeczeństwa w Polsce To jest duża siła przekazu pani Ania Walentynowicz zawsze to podkreślała w rozmowie że ONI działali w czasach gdzie nie było internetu,komórek i drukarek w domach Nie jest tak źle panie pośle . Pan dobrze pamięta tamte czasy kiedy o takim marszu w święto niepodległości jaki się odbył 11 listopada ub roku można było tylko pomarzyć marzenia sie spełniaja panie Zygmuncie Wrzodak więc wszystko jeszcze przed nami przekonywanie społeczeństwa do tego że nic nie da się zrobić powoduje że nikomu nic się nie chce bo po co skoro nic się nie da Mam taka nadzieję że nie oto panu chodziło i że nie jest pan kolejnym Michalkiewiczem który wszędzie widzi rozwiedkę z którą nie da się wygrać Trzeba tylko uwierzyć w siebie WIARA TO POCZĄTEK ,JEJ SIŁA URUCHAMIA FIZYCZNE I POLITYCZNE PROCESY ZJEDNOCZENIA I TWORZENIA .JEJ SŁABOŚĆ JEST PRZYCZYNĄ PROCESÓW ROZKŁADU I ROZPADU .I jeszcze jeden cytat z książki Tatiany Graczowej pt Święta Ruś przeciwko Chazarii ;; BRACIA NIEWIELU NAS, A WRÓG JEST SILNY , ALE NIE W SILE BÓG, A W PRAWDZIE . NIE ULĘKNIEMY SIĘ MNOGOŚCI WROGÓW,WSZAK Z NAMI BÓG Pozdrawiam wszystkich wierzących w Boga ,w siebie oraz w wolną i sprawiedliwą Polskę Stefan Michał Dembowski www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • Kto niby ma zrobić ten Majdan ?
  Polacy ?Chyba żarty ! Tego narodu już nie ma,nie jest zdolny nawet do myślenia a co dopiero do działania.Unijny "rozwój" gospodarczy przesłonił mu oczy a paszport w kieszeni dał fałszywe poczucie wolności !
 • @Wrzodak Z. 22:04:54
  Panie Zygmuncie
  Tak nie zawsze chce wierzyć ,że w wszystkim widzi Pan spisek żydostwa,ale oglądając-słuchając dzisiaj to co dzieje się na ukrainie,byłem zaskoczony pewną dyskusja w studio tv.republika.Prowadzący redaktor uzyskuje połączenie niezapamiętałem nazwiska , ale ten mówca był profesor który stwierdził- opozycję na wschodzi organizuje milioner żyd były mer Charkowa Michaił Dobkin .Prawdopodobnie Pan profesor co jeszcze raz podkreślił kim jest Dobkin naraz wywołał zdziwienie redaktora z tv.republika który -no i co z tego-czyli widocznie widać kto co organizuje i jakie ma tutaj sympatie w kraju.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Bawią was te bolszewickie zbrodnie?

  To ja prowadzę sprzecznie z prawem trzynaście lat egzekucję czynności zastępowalnej? Kiedyś za to odpowiecie, możecie być pewni. Życzę wam koronawirusa (COVID-19), może mniej ludzi uśmiercicie. czytaj więcej

 • PRAWO

  Czy można znieważyć oprawcę?

  Wyroki są nielegalne, ponieważ Grzegorz Niedźwiecki jest ofiarą, a nie sprawcą. Jesteście mi winni 20.000 zł za 27 przewlekłość postępowania I Co 441/16 – I Co 154/20 (II S 21/20 – art. 2 ust. 2 ustawy o skardze). Naprawcie fundament, a znikną skutki czytaj więcej

 • PRAWO

  Oświadczenie w związku z mafijnymi wyrokami

  Zostałem skazany, na zasadzie dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie, za zbrodnie tych, co mnie skazali. Dysydenci Solidarności to pikuś przy mnie. Sądzą współczesne Marie Gurowskie Sand, Fajgi Mindla, Janowie Hryckowianie i Stefanowie Michniki czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30