Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
226 postów 101 komentarzy

Buławy mają zbrodniarze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ziobro, Kurski, z pomocą Adamka przegrali z kretesem. Inny były minister sprawiedliwości, „reformator” Gowin, też przepadł. Ruch Narodowy (MW, LPR), z najbardziej radykalnymi projektami pro polskimi, znalazł się na marginesie.

 

Obudźcie się

 

Odszedł organizator stanu wojennego. Zabetonowali się natomiast znowu inni baroni z okrągłego stołu. Ziobro, Kurski, z pomocą Adamka przegrali z kretesem. Inny były minister sprawiedliwości, „reformator” Gowin, też przepadł. Ruch Narodowy (MW, LPR), z najbardziej radykalnymi projektami pro polskimi, znalazł się na marginesie. Pedałów i komunistów nie żałuję. Dlaczego pierestrojka przegrała? Bo nie umieli się zjednoczyć. Mecz rankingu się rozegrał. Gdyby zrobili koalicję wyborczą to przeszliby próg wyborczy. Odpowiedź dla neo solidarności jest prosta. Dopóki lud się nie zjednoczy i nie skasuje układu zamkniętego i państwa w państwie, dopóty będzie „demokracja” goebbelsowska i zbrodnicza dalej realizować pokłosie. Najcwańsi kolaboranci otrzymali tak naprawdę tylko 7 % rzeczywistego poparcia ogółu uprawnionych do głosowania. Aż 77% narodu jest do obudzenia i pójścia po swoje. Do rozliczenia „reformatorów”. Buławy mają zbrodniarze. Dbajcie o więzienia i o latarnie...

//www..jelonka.com/news,single,init,article,52275

 

 

Mnie fałszywie oskarżyli szeregowi policjanci gdy zagroziłem im po pomyłkowym nadużyciu przemocy fizycznej pozwem i odszkodowaniem.Wtedy zamknęli mnie na 24bym jako pierwszy nie zgłosił przestepstwa do prokuratury (miałem dowody, m.in.obdukcję). Prokuratura od razu podchwyciła ich obronę ... rozwiń całośćprzez ataki obecnie 7 rok mnie niszczą o nic, bo niczego złego nie zrobiłem, przeciwnie to policjanci zachowali się jak debile i przestępcy.Gdy już sąd orzekł umorzenie z braku dowodów (ja miałem obdukcję i inne dowody) prokurator napisał apelację w stylu wróżby co jaz mogę zrobić złego. Wtedy załamałem się, nie wytrzymałem psychicznie tej sitwy, zakłamania i w efekcie znalazłem się w bardzo ciężkim stanie w szpitali w stanie śpiączki i umierałem. Wspaniali lekarze, którzy stwierdzili, że to cud uratowali mi zycie.Teraz brzydzę się policjantami i prokuratorami.W efekcie ze sportowca zostałem po tym wypadku kaleką.Moje życie się zawaliło a ci psychopaci dalej mnie niszczą bez dowodów bo dowody mam ja juz prawie7 rok o bzdety zmyślone typu urwany guzik i nazwanie SBekiem.Moja Mama tych stresów ze względu na wiek i słabe serce też nie wytrzymała i przedwcześnie zmarła. BRZYDZĘ SIĘ POLICJANTAMI I PROKURATORAMI. Myślę o zmianie narodowości bo znienawidziłem ten dziki kraj.”

  

 

LIST OTWARTY DO WSZYSTKICH :

Od trzech lat walczę o sprawiedliwość, jestem niepełnosprawna nie mam lewej dłoni, sama wychowuję dwójkę dzieci Jakub lat 16 ( chory na epilepsje ), Maja ma 5 lat. Sąd w Radomiu 2011 roku skazał mojego męża Marcina Kacprzaka na siedem lat więzienia za spowodowanie na terenie Holandii w 2002 roku wypadku drogowego, w którym zginęły dwie osoby. Tyle tylko, że śledczy z Holandii nie znaleźli żadnych dowodów obciążających męża, ustalili, że to nie on prowadził auto i umorzyli sprawę. Brat zmarłego Sławomira Wójcika jest Adwokatem w Radomiu. Mój mąż został skazany tylko dlatego żeby bratowa pana mecenasa Roberta Wójcika mogła dostać odszkodowanie ponad 400 000 zł. W Holandii mąż nie jest uznany za kierowcę samochodu w raporcie pisze że kierowcą był brat adwokata w karcie leczenia szpitalnego pisze że mąż spał na tylnim siedzeniu.

Sprawę próbowałam nagłośnić reportaż był w magazynie ekspresu reporterów https://www.youtube.com/watch?v=E561CUFZWCIProszę pana o pomoc z tą mafią w togach napisałam list otwarty również przesyłam.

Z wyrazami szacunku

Kacprzak Barbara

Chorzy ludzie na cieplutkich posadkach nie liczą się z człowiekiem, jesteśmy dla nich nikim traktują nas jak pasożyta którego można zdeptać zniszczyć, bo sami są bezkarni jeden drugiego kryje krzywdy sobie nie zrobią. Liczą się tylko ich wewnętrzne statystyki wlepiania mandatów, aresztowań, skazań. A wystarczyło by tylko by nauczyły się czytać ze zrozumieniem i zapoznaniem z dowodami.

Życzę samych lepszych dni ( choć to trudne ) jak ma pan możliwość wyjechać z tego chorego kraju niech się pan nawet nie zastanawia w innych krajach urzędnicy są przyjaźni człowiekowi. Głowa do góry bo czasu już nie cofniemy może nowy dzień przyniesie lepsze jutro. Współczuje panu, również trudnej sytuacji serdecznie pozdrawiam

Kacprzak Barbara 

*

Przemyków niestety dzisiaj mordują tysiące i nie ma żadnego niezależnego, zewnętrznego rozliczania współczesnych przestępców w togach. Nie było nigdy lustracji i reformy stalinowskich funkcjonariuszy. Takiego reżimu jak obecnie nie było nawet za Gierka. Gdzie są obrońcy praw człowieka? Gdzie są sądy nad sędziami? Populistyczne organizacje polityczne biorące udział w wyborach i nie deklarujące jasno zdecydowanego stanowiska rozwalenia bezpieki nie warte są funta kłaków. Boję się, że tego samego warci są wszyscy zakompleksieni Polacy.

//expresskaszubski.pl/aktualnosci/2014/05/walczyla-z-urzednikami-21-lat-popelnila-samobojstwo

 

socjolog

KOMENTARZE

 • autor
  Pseudo - racja.
  Zjednoczyć się?
  Wokół czego? Osoby przywódcy?A jak go przekupią?
  Wg idei?
  Jakiej?

  proszę wybaczyć - to zwykłe bleblanie. Jeśli ma nastąpić zjednoczenie - konieczne jest ustalenie minimalnego zakresu wspólnego.
  A tu nawet na bazie narodowej nic się nie da zrobić, bo kierownictwo RN ma dziwne konszachty i proweniencję.
  A im który mniej myśli po polsku - tym głośniej poucza Polaków, co jest dla nich dobre, a co złe.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:26:32
  Po co przekupywać ?

  Wystarczy zastraszyć.
 • Niemcy zaskarżyli progi wyborcze do sądu i wygrali
  W tym roku po raz pierwszy nie mieli progów do PE.
  I to jest najłatwiejsza droga.
 • @Autor
  Krzyż matematyczny jest potrzebny z czterema ramionami, nie potrójna kotwica okrętowa do zatrzymywania wszelkich inicjatyw społecznych.
  Buławy, insygnia władzy ludu, są zamknięte w szklanych gablotach muzeum. Lecz bez porządku szanowanego przez człowieka, same nie pomagają w legislacyjnym celowym bałaganie. Teraz można się zacząć im przyglądać z szacunkiem, porządnie oczyścić, odkurzyć i odświeżyć:)
  http://spiritolibero.neon24.pl/post/109534,dlaczego-stawiamy-krzyz

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Notatka służbowa

  Nie mogę się doczekać tych wczasów, będę miał dużo czasu na wyjaśnienie egzekucji I Co 441/16, czyli przyczyn tego skutku i pociągnięcie do odpowiedzialności funkcjonariuszy za niesłuszne pozbawienie człowieka wolności, z art. 189 k.k. czytaj więcej

 • PRAWO

  11 lat zniewolenia

  Wniosek do Premiera o odwołanie Zbigniewa Ziobro z funkcji MS i Prokuratora Generalnego, w związku z brakiem nadzoru nad skorumpowanymi na masową skalę funkcjonariuszami publicznymi i stosującymi, wbrew konstytucji, doktrynę terroru państwowego. czytaj więcej

 • PRAWO

  Skarga do Izby Kontroli Nadzwyczajnej

  Każdy, kto powieli działania, a raczej bierność Krystyny Zarzeckiej, będzie miał współudział w przestępstwach przeciwko wymiarowi sprawiedliwości oraz nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31