Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
226 postów 101 komentarzy

Dzień Wolności i Praw Obywatelskich

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rudolf Hoess też skazywał ludzi bez okoliczności. Po wyroku skazani mogli złożyć apelację w kominie Auschwitz. Informuję Państwa, że jeśli zostanę wezwany do bezpodstawnego aresztowania to powieszę się na kracie Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze.

 

25 lat perfidnego zabijania 

Polskie święto, obchodzone 4 czerwca, ustanowione uchwałą Sejmu RP w dniu 24 maja 2013 roku. Upamiętnia pierwsze po II wojnie światowej wolne wybory parlamentarne w 1989 roku: częściowo wolne do Sejmu oraz całkowicie wolne do Senatu, zniesionego w 1946 w następstwie sfałszowanego referendum ludowego. A oto prawda o polskiej demokracji.

Zawiodło ich państwo

Lista tajemniczych „zgonów” w III RP (po Okrągłym Stole).

Niepokojąco rośnieliczba morderstw– wynika z najnowszych danych Komendy Głównej Policji. Przez pierwsze trzy miesiące tego roku (2013) było sto przypadków zabójstw dorosłych i trzy przypadki zabójstw dzieci. Dla porównania w analogicznym okresie roku ubiegłego morderstw było 80, w tym jednego nieletniego. Równocześnie spada zaufanie do policji.

Wzrost samobójstw mamy tak wysoki jak w Grecji. Życie odbiera sobie ponad 6 tys. osób rocznie. Ugnojone świnie.

Ludzie zabijają się w akcie desperacji i niemocy. Krystyna Chojnacka popełniła samobójstwo przez urzędników. Problem samobójstw rośnie z roku na rok.Syn rolnika z Mysłakowic, który 13 czerwca popełnił samobójstwo z powodu decyzji Urzędu Kontroli Skarbowej, przyjechał dziś pod jeleniogórski UKS z samochodem na lawecie. Tym pojazdem było bmw, którym Jan Gródek wjechał do zalewu pilchowickiego i odebrał sobie życie. Manifestacja syna zmarłego była próbą zwrócenia uwagi na bezduszność urzędników fiskusa.

Dobrodziejstwem „demokracji” są schroniska Brata Alberta dla bezdomnych, slumsy socjalne lub ziemianki. O czym trzeba wiedzieć, gdy toczy się sprawa o eksmisję? Innym rarytasem są stołówki dla niedożywionych.

15,3 proc. - oto prawdziwy poziom bezrobocia w Polsce. Aż o 10 proc. w ciągu roku zwiększyła się liczba osób, które nie pracują, choć oficjalnie nie są zarejestrowane jako bezrobotne. Jest ich już niemal pół miliona. To najgorszy wynik od pięciu lat.

ZUS i OFE nie pomogą młodym: powinni zapomnieć o emeryturach. Z raportu dotyczącego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych opublikowanego przez ZPP i Fundację Republikańską wynika, że ZUS w ciągu 5-8 lat stanie się trwale niewypłacalny. Do tego dochodzi dalsze podniesienie wieku emerytalnego, obniżenie emerytur oraz reforma finansów publicznych. - Myślę, że może to dojść do poziomu, który teraz proponuje Szwecja, czyli 75 lat. Wątpię czy inaczej uda się uratować ten system.- dodaje Kaźmierczak.

Przychodzi Polak do lekarza i narzeka. Na co najbardziej? Kolejki i jeszcze raz kolejki – to jest zdaniem Polaków największy problem przy korzystaniu ze służby zdrowia. Jedna czwarta też uważa, że kłopotem jest brak empatyczności ze strony lekarzy. Tak wynika z badania Millward Brown przeprowadzonego telefonicznie w październiku 2013 na grupie 1000 respondentów. Służba zdrowia jest praktycznie dla biznesmenów.

Nadciąga kolejna wielka fala emigracji. Do ponad 2 mln młodych ludzi, którzy zostali wypchnięci za granicę do roku 2020 może dołączyć kolejny milion. Dlaczego? Bo w Polsce brakuje pracy. A jeżeli już ta praca jest, to na umowę śmieciową, a wynagrodzenie jest bardzo niskie. Mimo niskich kosztów pracy, bezrobocie w Polsce jest dwukrotnie wyższe niż w Niemczech, a średnie wynagrodzenie w Niemczech jest z kolei trzykrotnie wyższe niż w Polsce– mówił na konferencji prasowej Mariusz Błaszczak

W Polsce funkcjonuje chora kolaboracja TW i dokonuje się jawnej eksterminacji narodu.

Goebbelsowska cenzura, ACTA w Polsce jak w Korei Płn . Przodują Wiadomości24.

Gdzie jest realizacja 21 postulatów MKS (Porozumień sierpniowych)?

Zapaść w III RP

V Rozbiór Polski

Państwo w Państwie

Polskę czeka Majdan

Buławy mają zbrodniarze

Wymiar niesprawiedliwości

Prymitywne Piractwo Prawne

Od świętego Mikołaja dla Polaków

Podmioty walczące z bezprawiem w prawie

To:lew1
Sent: Monday, June 23, 2014 8:43 PM
Subject: Re: Pospolite Ruszenie

 
www.youtube.com/watch?v=6tuNCobXOlAtak się wije w sądzie 6 rok grzegorz Braun. W tym samym Wrocławskim sądzie Słąwomir Salomon w nagrodę za ujewnienie zabójstwa ojca który został zamordowany za ujawnienie systemu krzdzieży nieruchomości w ratuszu przegrywa firmę z nieistniejącą firmą u sędzi Iwankiewicz w XV. Obrońca to kancelaria z P0seł mec Sławomir Piechota a oskarżyciel fikcyjnej firmy to Ireneusz Koksztys w tym Gazety Wyborczej był przy zakładaniu krajowego rejestru dłużników. Mówi się że synek tej sędziny ma własną tak samo firmę windykacyjną. A to Podwórko tegoż morderczego układu MSWiA www.youtube.com/watch?v=i5e60lTmves

Barbara Kacprzak, Waldemar Lato, Dariusz Komorowski i tysiące innych

Uczestnicy Okrągłego Stołu powinni gnić w więzieniach lub palić się w piekle.

Gros sędziów i prokuratorów powinno być zesłane do kolonii karnej na Syberii za oszustwa, bezpodstawne represje, ubeckie pokłosie i korporacyjne koneksje. Za zwierzęce, paranoiczne nienasycenie.

Księża też ugrali swoje i dziś siedzą cicho a nie protestują przeciwko oprawcom niewolników jak Popiełuszko czy Jankowski.

Jezus Chrystus, Maksymilian Maria Kolbe, Leopold Okulicki, Witold Pilecki, August Emil Fieldorf, Stanisław Pyjas, Grzegorz Przemyk, Jerzy Popiełuszko, Michał Tadeusz Falzmann, Walerian Janusz Pańko byli idiotami i zasłużyli na śmierć. Takie jest stanowisko tych, którzy wydali na mnie bezprawne wyroki i którzy akceptują te stalinowskie represje. Bezczelność i jaskrawość barbarzyńskich zbrodni legalnej mafii w III RP przechodzi ludzkie pojęcie.

Rudolf Hoess też skazywał ludzi bez okoliczności. Po wyroku skazani mogli złożyć apelację w kominie Auschwitz.Informuję Państwa, że jeśli zostanę wezwany do bezpodstawnego aresztowania to powieszę się na kracie Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze. Skoro gwałci się prawa człowieka w Polsce, to będę zmuszony podjąć decyzję Maksymiliana Kolbe do obudzenia sprawiedliwości.

Faszyści mogą dwadzieścia lat robić wałki z niewolnikami. Delikatnie mówiąc, nadużycia prawa, należy umarzać a nie odraczać. Tak zrobiono by w państwie demokratycznym. W Polsce nie ma sprawiedliwości. Akceptuje się fałsz intelektualny dokumentu, prześladowania bez śladu czynu zabronionego. Nie ma innego wyjścia do wznowienia postępowań oszustw sądowych jak obcięcie sobie głowy przed „sądem”. Ktoś musi to zrobić. Nie życzę sobie VIP-ów na moim pogrzebie.

Układ zamknięty

Świętsi od księży

94 dni stalinowskiego aresztu

Za moją szczerość nikt się raczej za mną nie wstawi. Do opieki niepełnosprawnychdziadków niemieckich znajdą pewnie zastępców, ale moje dzieci zabójstwa terrorystom nie wybaczą. Nie uda wam się nawet internować mnie w Gostyninie. Może odzyska kiedyś wzrok Prokurator Generalny i Rzecznik Praw Obywatelskich na sfingowane procesy i kapturowe wyroki reketierów. Może powstanie realny, obywatelski IPN na potrzeby bieżącego reżimu. Wolność dzisiaj mają kontraktowi, sztuczni dysydenci.

Grzegorz Niedźwiecki, ul. Działkowicza 19, 58-506 Jelenia Góra

KOMENTARZE

 • Dzień Wolności i Praw Obywatelskich
  Dlaczego wolność reklamują napisy na czerwono, jakby krwią malowane? Czy obsesja psycholi jest inna niż wolność w najpiękniejszych kolorach Świata?
 • Nomen omen Brunona K. dziś w SO JG szukali, kij ma dwa końce...
  http://www.jelonka.com/news,single,init,article,52435
 • W rzeczywistości to biedni płacą coraz większe podatki
  https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/s640x640/10336594_617509618345855_1939895294050168251_n.png
 • !!!---!!!---!!!
  https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10410119_1417773048508091_3748654786511644739_n.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Notatka służbowa

  Nie mogę się doczekać tych wczasów, będę miał dużo czasu na wyjaśnienie egzekucji I Co 441/16, czyli przyczyn tego skutku i pociągnięcie do odpowiedzialności funkcjonariuszy za niesłuszne pozbawienie człowieka wolności, z art. 189 k.k. czytaj więcej

 • PRAWO

  11 lat zniewolenia

  Wniosek do Premiera o odwołanie Zbigniewa Ziobro z funkcji MS i Prokuratora Generalnego, w związku z brakiem nadzoru nad skorumpowanymi na masową skalę funkcjonariuszami publicznymi i stosującymi, wbrew konstytucji, doktrynę terroru państwowego. czytaj więcej

 • PRAWO

  Skarga do Izby Kontroli Nadzwyczajnej

  Każdy, kto powieli działania, a raczej bierność Krystyny Zarzeckiej, będzie miał współudział w przestępstwach przeciwko wymiarowi sprawiedliwości oraz nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31