Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
226 postów 101 komentarzy

Psychopaci mają władzę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Więzienia CIA dla obcych terrorystów w Polsce, których się wypieraliście to mały pikuś w stosunku do pokłosia jakiego dokonujecie na rodowitych Polakach. Jawnych zbrodni; wstyd i zażenowanie są wam obce. Stalin to był anioł w stosunku do was.

 

Dziewięć lat terroryzujecie mnie i całą moją rodzinę jakbym zamordował Prezesa Sądu Najwyższego. Niczym Gestapo w czasie okupacji. Dlaczego? Co wam zrobiłem, że mnie tak torturujecie? Więzienia CIA dla obcych terrorystów w Polsce, których się wypieraliście to mały pikuś w stosunku do pokłosia jakiego dokonujecie cały czas na rodowitych Polakach. Jawnych zbrodni; wstyd i zażenowanie są wam obce. Stalin to był anioł w stosunku do was. Uchwalcie na moje potrzeby ustawę umożliwiającą internowanie mnie dłużej niż pół roku, bo się nie nasycicie. Działacie wspólnie i w porozumieniu tak brutalnie, że bezpieka PRL się chowa. Prokuratorzy są bierni a sędziowie to kaci. Niszczycie państwo i naród wewnątrz. Dokonujecie ludobójstwa i nazywacie to sprawiedliwością. Ustawiliście prawo pod siebie, jesteście nadludźmi, nie ma żadnych sądów dla was. Jesteście póki co nietykalni, nie ma żadnej zewnętrznej kontroli nad wami. Wymiar sprawiedliwości jest skorumpowany do szpiku kości. Obłuda i reżim przekroczył obecnie w Polsce wszelkie granice. Przestępcy sądzą. Kiedyś odpowiecie jak Rudolf Hoess.

 

Sent: Thursday, December 11, 2014 2:52 PM
Subject: Re: Pokłosie
 
No cóż  !  Panie Grzegorzu , niech Pan zadba trochę o język, zwłaszcza gdy " na linii" jest Seremet , gdyż tylko patrzeć jak zaczną się obrażać i skończy się tak jak z Kękusiem . ( zakład psychiatryczny) . Nie warto !  Gdyby to na mnie trafiło , już dawno pozwałabym Prokuratora na zasadzie WINY ( zaniechanie właściwego ścigania , przypisywanie niewłaściwej kwalifikacji czynu , nierozróżnianie części opisowej  od zarzutu sensu stricte  ) no i oczywiście  zawnioskowałabym w ramach dowodu, wykonania tej ekspertyzy kryminalistycznej, której wykonania teraz zaniechał, na dowód tego że jest Pan bezprawnie nękany , tylko dlatego że jednemu czy drugiemu nie chce się  dogłębnie zbadać sprawy . Jeśli zaliczy Pan areszt  a okaże się że miał Pan rację , skarga do Strasburga a potem walczyć publicznie żeby taki Prokurator zwrócił kasę Skarbowi Państwa , a nie labidzić bez końca . Przedłużyć teraz ( o ile jeszcze się nie skończyło ) zawieszenie wykonania kary o którym wcześniej pisaliśmy  a "nie opluwać ich " ( nie warto ) !!!   
 
W końcu w cywilnym , też może Pan żądać wykonania tej ekspertyzy . Dopóki nie zdobędziemy tego dowodu, nie ruszy Pan z niczym bo wszystko obwarowane jest prawomocnością. 

 

Sent: Thursday, December 11, 2014 5:57 PM
Subject: Re: Pokłosie
 
 

Za prawdę nikt nie może się obrazić. Za niewygodną prawdę hieny mogą ukąsić. Nie ja po kryjomu uprawomocniłem własne przestępstwa. Nie ja jestem bezczynny i akceptuję wykańczanie rodziny. Nie ja wydaję wyroki za pieniądze. Nie ja jestem Josefem Fritzlem. Nie ja skazuję kogokolwiek bez czynu zabronionego. Jestem gotów zostać Popiełuszką. Bóg nie będzie sądził zbrodniarzy według ich procedur tylko za czyny. Pięć minut absurdu walcują dziewięć lat. Hitler był skromniejszy. Albo analfabeci albo psychopaci.

Niech wprowadzą do szkół przedmiot prawo zamiast religii to przestaną być tacy mocni.

 

Sent: Thursday, December 11, 2014 4:18 PM
Subject: Dziękujemy, że jesteś z nami!
 

Witaj Grzegorzu!

Cieszymy się, że jesteś w gronie Członkiń i Członków Amnesty International! Jesteś w gronie ponad 4.5 miliona ludzi ze 150 krajów świata, dla których los innych nie jest obojętny. Jesteś obrońcą praw człowieka! Razem z nami tworzysz rzeczywistość, w której każdej osobie przysługują te same, niepodzielne prawa zawarte w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.

 

*

Jelenia Góra, 11 listopada 2014 r.

Grzegorz Niedźwiecki

ul. Działkowicza 19

58-506 Jelenia Góra


Sygn. akt. 1 Ds. 469/2014

III Dsa 113/14/JG

RSD-1201/2014

 

Prokuratura Rejonowa i Okręgowa

w Jeleniej Górze

 

 

Ostatnie przedsądowe zastrzeżenie

 

Niniejszym informuję Prokuraturę, że jeśli teraz dojdzie do bezprawnego aresztowania mnie tylko z tego powodu, że Prokurator wyznaczony do sprawy podrobienia dokumentów przez pełnomocników FM „Ligęza” zaniechał podjęcia czynności w terminie (co umożliwiałoby mi zawieszenie postępowania w sprawie bezprawnego aresztu), pozwę Skarb Państwa - Prokuraturę Okręgową o 100 tys. zł za wyrządzoną mi tym sposobem szkodę. Skoro złożyłem zawiadomienie o przestępstwie w dniu 20 marca 2014 r., zaniechanie podjęcia stosownych kroków przez Prokuraturę jest deliktem i naraża mnie na niezasłużony areszt, cierpienia i pozbawia mojej rodziny środków utrzymania, ponieważ prawdziwy winny cieszy się wolnością tylko dlatego, że Prokuratura mu na to pozwala.

Grzegorz Niedźwiecki

 

//030267.salon24.pl/607559,demokracja-nie-ma-uprawnien-do-naprawienia-niezawislych-zbrodni

 

//3obieg.pl/zmarli-otwieraja-oczy-zywym

 

//grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/2014/09/17/polscy-dzihadysci/

 

//socjolog61.neon24.pl/post/93866,uklad-zamkniety-roman-kryze-zyje

 

//030267.salon24.pl/474856,poklosie

 

*

 

Jelenia Góra, dnia 18 listopada 2014 r.

Grzegorz Niedźwiecki

ul. Działkowicza 19

58-506 Jelenia Góra

dot. 1 Ds. 796/14/D

Prokuratura Rejonowa w Jeleniej Górze

 

W związku z postanowieniem o przywróceniu terminu do złożenia zażalenia należy chyba zwrócić się do Sądu Rejonowego Wydział II Karny w Jeleniej Górze o zwrócenie zażalenia z dnia 20 października 2014 r. wraz z aktami i rozpatrzenie go w oparciu o właściwe podstawy prawne, czyli o podrobienie dokumentu a konkretnie treści rzekomego zniesławienia przez Grzegorza Niedźwieckiego na stronie internetowej i przeprowadzenia jego kryminalistycznej ekspertyzy. Ja twierdzę, że załączony dowód (świstek powoda) nie pochodzi z mojego środka masowego komunikowania. Proszę zbadać sprawę z art. 270 § 1 kk, w przeciwnym wypadku będę zmuszony podjąć kroki wyrażone w ostatnim przedsądowym zastrzeżeniu z dnia 11 listopada 2014 r.

*

Jelenia Góra, dnia 1 grudnia 2014 r.

Grzegorz Niedźwiecki

ul. Działkowicza 19

58-506 Jelenia Góra

Sygn. akt. II Ko 2948/14

Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze

II Wydział Karny

Stanowisko ws przestępczego wspierania rotarian1

 

W zawiadomieniu o posiedzeniu sądu z dnia 20-02-2014 r. napisano Stawiennictwo nieobowiązkowe. Zaocznie rozpatrzono wniosek o odroczenie wykonania kar pozbawienia wolności z dnia 13 stycznia 2014 r. Postanowieniem z dnia 25 marca 2014 r. pozytywnie ustosunkowano się do odroczenia wykonania kar na okres sześciu miesięcy.

W wezwaniu na posiedzenie z dnia 04-11-2014 r. podkreślono Stawiennictwo: obowiązkowe i pouczono o radykalnym przymuszeniu oraz o ewentualnych sankcjach w przypadku nieusprawiedliwionego niestawiennictwa 01-12-2014 r. Wniosek o odroczenie wykonania kar pozbawienia wolności z dnia 9 września 2014 r. jest kopią tego pierwszego i bardziej uzasadniony, ale procedury wskazują na odmienną etykę funkcjonariuszy.

Dlatego są tu moje dzieci, żeby poznały iż Heleny Wolińskie i Marie Gurowskie to nie tylko historia. Niech poznają rzeczywisty zbiór zasad etyki zawodowej sędziów. Możecie brnąć w powielanie ubeckich metod, ale apeluję o opamiętanie. Wyrok karny II K 467/07 z dnia 6 maja 2008 r. został wydany za NIC na podstawie podrobionego dokumentu powoda. Postępowanie 1 Ds 496/14 (II Kp 882/14) z zawiadomienia o przestępstwie z dnia 20-03-2014 r. jest w toku. Na posiedzeniu sądu dnia 26-01-2015 r. wznowię postępowanie. Wyrok na podstawie art. 212 § 2 kk jest poświadczeniem nieprawdy i ten zarzut z dnia 22 września 2014 r. również nie został jeszcze prawomocnie rozpatrzony. Stop torturom.

Wyrok cywilny I C 1062/08 z dnia 3 września 2008 r. wydany został zaocznie, przy drzwiach zamkniętych, na podstawie fikcji doręczeń. Pozwanemu nie dano nie tylko takich pouczeń jak w obecnym wezwaniu ale i żadnych szans uczestniczenia w sprawie. Oparto się o karne urojenia. To przypomina stalinowskie skazanie generała Augusta Fieldorfa.

Wnoszę o umorzenie bezpodstawnego postępowania lub zawieszenie do czasu:

 • rozpoznania wniosku z dnia 27 listopada 2014 r. o kasację nadzwyczajną przez Ministra Sprawiedliwości i powyższych zawiadomień o przestępstwie w oparciu o przeprowadzenie kryminalistycznej ekspertyzy dowodu (k. 8), aby rozwiać zarzut podrobienia dokumentu. Dopiero wówczas można będzie mówić o zniesławieniu Firmy Motoryzacyjnej „Ligęza” Sp. z o.o. w Jeleniej Górze za pomocą środka masowego komunikowania //grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/.

Jeżeli Państwo wykorzystacie jednak własne procedury, wykażecie złą wolę i zdecydujecie się zastosować pokaz siły (art. 231, 191 i 189 kk) a nie sprawiedliwość, to proszę ukarać moje dzieci i podatników, dołożyć 86 dni aresztu postanowione dnia 07-11-2007 sygn. akt I Co 3259/08 i internować mnie od razu na 180 dni za jednym zamachem. Nie zapłacę złotówki haraczu bo nie ukradłem nawet pudełka zapałek. Dokonujecie prymitywnych, reżimowych zbrodni. Dla was jak dla Hitlera nie fakty tylko przemoc jest najważniejszym prawem. Kiedyś mnie albo moje dzieci przeprosicie za te represje i odpowiecie z imienia i nazwiska za te przestępstwa sądowe. Kiedyś będziecie płakać. Art. 104 kk.

Grzegorz Niedźwiecki

*

PRL turbo – Boże przebacz im

 

*

Jelenia Góra, dnia 11 grudnia 2014 r.

Grzegorz Niedźwiecki

ul. Działkowicza 19

58-506 Jelenia Góra

Sygn. akt. I Co 3259/08

Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze

Wydział I Cywilny

 

Uzupełnienie braków formalnych

zażaleniana postanowienie z dnia 07 listopada 2014 r.

 

 

 

Wnoszę o uchylenie niesprawiedliwego postanowienia. Jest ono kontynuacją bezpodstawnych represji. Nie świadczy o tym stwierdzenie funkcjonariuszy nie uznających Zbioru Zasad Etyki Zawodowej Sędziów czy statutu SSP „IUSTITIA", ale fakt braku wykroczenia. W świetle zgromadzonych materiałów jasno wynika, że są to czynione ze szczególnym udręczeniem przestępstwa z art. 282 kk (wymuszenia rozbójnicze) zmierzające do bezpodstawnego pozbawienia człowieka wolności (art. 189 kk) czy wręcz wzięcia zakładnika (art. 252 kk) w oparciu o poświadczenie nieprawdy przez funkcjonariusza w wyroku karnym II K 467/07 (art. 271 kk). Za nic torturują gangsterzy. Jeżeli nie zaniechacie tych stalinowskich zbrodni to kiedyś znajdzie się na was IPN.

 

Do wiadomości: zainteresowani

 

//030267.salon24.pl/474856,poklosie

 

1Art. 282.Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, przemocą, groźbą zamachu na życie lub zdrowie albo gwałtownego zamachu na mienie, doprowadza inną osobę do rozporządzenia mieniem własnym lub cudzym albo do zaprzestania działalności gospodarczej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Notatka służbowa

  Nie mogę się doczekać tych wczasów, będę miał dużo czasu na wyjaśnienie egzekucji I Co 441/16, czyli przyczyn tego skutku i pociągnięcie do odpowiedzialności funkcjonariuszy za niesłuszne pozbawienie człowieka wolności, z art. 189 k.k. czytaj więcej

 • PRAWO

  11 lat zniewolenia

  Wniosek do Premiera o odwołanie Zbigniewa Ziobro z funkcji MS i Prokuratora Generalnego, w związku z brakiem nadzoru nad skorumpowanymi na masową skalę funkcjonariuszami publicznymi i stosującymi, wbrew konstytucji, doktrynę terroru państwowego. czytaj więcej

 • PRAWO

  Skarga do Izby Kontroli Nadzwyczajnej

  Każdy, kto powieli działania, a raczej bierność Krystyny Zarzeckiej, będzie miał współudział w przestępstwach przeciwko wymiarowi sprawiedliwości oraz nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31