Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
228 postów 97 komentarzy

Sąd wykluczył nas z czynnego prawa wyborczego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sąd Apelacyjny we Wrocławiu Sąd Pracy i Ubezpieczeń Społecznych dnia 8 stycznia 2014 r. wykluczył nas z czynnego prawa wyborczego. Uniemożliwił nam udział w wyborach nie uznając naszych głosów. To jest olanie nas.

 

Jelenia Góra, dnia 27 stycznia 2015 r.

Ewa Śmielak

Bożena Niedźwiecka

Grzegorz Niedźwiecki

ul. Działkowicza 19, 58-506 Jelenia Góra

Prezydent RP

Sąd Najwyższy

Trybunał Konstytucyjny

Naczelny Sąd Administracyjny

Głębokie oburzenie

Dnia 18 listopada 2014 r. Grzegorz Niedźwiecki złożył w naszym imieniu w Sądzie Okręgowym w Jeleniej Górze protest wyborczy w związku z uznaniem tylko dwóch głosów ważnych w obwodowej komisji wyborczej nr 14 dla Janusza Jędraszki, kandydata do Sejmiku Dolnośląskiego z listy nr 10 – KW Twój Ruch, pozycja 1. Kandydat ten powinien mieć co najmniej trzy głosy ważne, ponieważ cała nasza trójka oddała na niego głos przy jednym stoliku. Dowodem są złożone oświadczenia. Byliśmy, jesteśmy i będziemy gotowi zawsze to potwierdzić.

Gdy spytaliśmy dwunastoletniego Pawła Niedźwieckiego co zrozumiał z pokazanego mu protestu odpowiedział, że zarzucamy komisji wyborczej złe policzenie głosów, dowodem są świadkowie i potwierdziłyby to karty.

Z treści protestu i zażalenia jasno wynika, że protest wyborczy został wniesiony z powodu błędnego ustalenia wyników głosowania, to dotyczyło określonej osoby i mogło mieć wpływ na ważność wyborów w okręgu.

Protest wyborczy składały niżej podpisane osoby, które brały udział w głosowaniu, co jest jednoznaczne, że były umieszczone w spisie wyborców.

Protest wyborczy i zażalenie zostały wniesione na piśmie do właściwego sądu okręgowego i w ustawowym terminie.

Sąd I i II instancji (III Apz 84/14) nie pozwolił udowodnić sformułowanych zarzutów. Pozostawił logiczny wniosek bez dalszego biegu. Nadużyto tu prawa i sensu stricte.

Sąd Apelacyjny we Wrocławiu... zalegalizował fikcję wyborów i wykluczył nas z czynnego prawa wyborczego. Nie ma podstaw chodzić na wybory skoro nasze głosy nie są brane pod uwagę. Bo to nie są wybory. Lęk przed policzeniem głosów, a nawet zmianą ordynacji wyborczej każe podejrzewać, że komuś ta „demokracja” (oszustwo wyborcze) jest na rękę. “Takie znieważające, wyborcze ignorowanie nawiązuje do najgorszych zwyczajówsądówpolitycznychsprzed 1989 r.

KOMENTARZE

  • Szkoda cennego czasu.
    Nowa ordynacja wyborcza, powinna skasować możliwości fałszowania wyborów i zabezpieczyć wybory nawet przed 1 nieważnym głosem.:)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031