Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
307 postów 218 komentarzy

Głosuję na Pawła Kukiza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Słaby naród, to słabe państwo. Weźmy sprawy w swoje ręce. Jeśli wygra POPiS to pretensje możecie mieć tylko do siebie.

 

Walkowerem będzie bojkot wyborów. Trzeba zaryzykować i zagłosować na Pawła Kukiza. To jedyna szansa wyhamować ekspansję magdalenkowców, partyjniaków i zapoczątkować odwrócenie odwiecznej rotacji nierobów, przestępców i Żydów na stołkach polskiej władzy. Można wprowadzić go do drugiej tury, albo zbudować poważny elektorat do wyborów parlamentarnych. Nawet jeśli nie zostanie już teraz Polak, obywatel, Prezydentem RP, to będzie poważną siłą i argumentem, kartą przetargową w przyszłym parlamencie. Tylko ślepiec, idiota lub kolaborant zagłosuje na rzekomą opozycję kandydata PO (UW), czyli na kandydata z PiS (AWS), SLD (PZPR), czy PSL (ZSL) lub spadochroniarzy co zmienili etykietki. Tylko Judasz wchodzi sześć razy do tej samej rzeki. Tylko analfabeta lub anty-polak zagłosuje na innego Żyda lub przegraną kartę. Nie ma znaczenia jaki konkretny stosunek mam do Korwinów, Braunów i innych ogarów, fanatyków. Mniejsze zło, to zawsze zło.

Widać gołym okiem kto jest aspołeczny. Rozsądny człowiek nie odda głosu na beton partyjny i na kanapy. Świętych może nie ma, ale werbalne zaufanie do apartyjnego człowieka może dać fundament na prawdziwą solidarność. Na platformę oburzonych. Na bezpartyjnych samorządowców. Na zlikwidowanie progów wyborczych, dofinansowania partii politycznych i oszustw wyborczych. Na obalenie zdrajców i eksterminatorów. Na powrót emigrantów do kraju i zbudowanie prawdziwej demokracji Na reformę I, II i III władzy. Na zniesienie immunitetów i przywilejów. Na zmianę Konstytucji, ordynacji wyborczej i wszelkiego prawa. Na obalenie fałszywej niezawisłości i wprowadzenie realnego nadzoru nad władzą ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą. Nad zjednoczeniem narodu i odbudowaniem Polski.

Trzeba rejestrować wybory i rozliczać winnych nadużyć. Trzeba mieć godność i walczyć. Trzeba w coś wierzyć, bo inaczej zostanie nam tylko Irlandia lub sznurek. Krytykowanie trybuna za coś czego samemu się nie ma to dywersja. Szukanie dziury w całym to jątrzenie. Nie poddawajmy się i nie zazdrośćmy wszystkim. Trzeba dążyć do demokracji bezpośredniej. Trzeba dążyć do obligatoryjnego referendum. Trzeba dążyć do sprawiedliwości. Trzeba dążyć do lepszego jutra. Ja nie namawiam do tego we własnym interesie. Ja kocham ludzi i Polskę. Nie można czegoś zmienić i iść na przód stojąc w miejscu lub w rozkroku. Słaby naród, to słabe państwo. Weźmy sprawy w swoje ręce. Jeśli wygra POPiS to pretensje możecie mieć tylko do siebie.

Kukiz studiował administrację na Uniwersytecie Wrocławskim, a następnie prawo i nauki polityczne na Uniwersytecie Warszawskim. Nie jest Antkiem policmajstrem i agentem Tomkiem. Nie jest zwolennikiem podsłuchów i prowokacji politycznych. Nie jest faryzeuszem i fanatykiem religijnym. Jest katolikiem, ale nie wykorzystuje fałszywie religii do polityki. Jest wrażliwym, dobrze usocjalizowanym człowiekiem.

socjolog

KOMENTARZE

 • Kukiz...
  majdanowiec i wszystko na ten temat...
 • @Jan Paweł 21:18:08
  ------ już NIE !!!
 • też bym na Kukiza głosował.....
  Gdybym szedł na wybory...
  Programowo unikam wyborów, wybieram się, kiedy muszę, kiedy kraj jest podle rządzony.....

  Przydałyby się niezależne szczere badania opinii publicznej, wstępne wyniki pierwszej tury wyborów.... jeśliby dramatycznie odbiegały od Obop i innych "instytutów".... wówczas by wypadało zgłaszać to do prokuratury, niech wyjaśni w trybie wyborczym, jaki przekręt tam się dokonał...
  Ostatnio słyszę, że Komorowski ma 45 procent poparcia... czyli znowu jakieś oszustwo na statystyce... Kto się bawi polityką, jest pole manewru w tak naciąganych sondażach, bo moim zdaniem ten jest ostro naciągany na oko...
  Kukiz moim zdaniem ma dobry plan: "wszyscy won"!... Może to jest plan Cejrowskiego, no ale Kukiz też ma dobry projekt. I faktycznie raczej poparcie Kukiza jest dwucyfrowe... miałby szanse, gdyby Komorowski nie doleciał na wybory ;-)
  Po ostatnich wyborach parlamentarnych na Palikota mam spory niesmak, w końcu oddałem na niego ze 4 głosy mniej więcej.... To nie jest moje państwo, mój rząd ;-) nie powinienem się w to mieszać.. emigruję i tyle... mogą sobie i samego diabła wybrać na prezydenta.... nic by się nie zmieniło. Ale Kukiz to tu jedyny szczery kandydat, jak zmiana to tylko on faktycznie.
 • @Autor
  JOWy to fikcja, poza tym Kukiz pływa na oślep - moim zdaniem, mogę się mylić
 • Paweł Piotr Kukiz
  Paweł Piotr Kukiz - działalność na rzecz JOW, popiera CIA i rząd USA. JOW upraszcza, umacnia i usprawnia korupcję decydentów zajętych państw. JOWy obowiązują m. in. w krajach: Zimbabwe, Jemen, Zambia, Uganda, Trynidad Tobago, Sierra Leone, Oman, Myanmar, Malawi, Malezja, Malediwy, Liberia, Kenia, Ghana, Gambia, Botswana, Belize, Anitqua, Bangladesz.

  W ordynacji wyborczej JOW wystarczy finansować kampanie wyborcze nielicznych, wybranych, kluczowych kolaborantów. Z JOW łatwiej i taniej rządzi się decydentom CIA w ambasadzie amerykańskiej w Warszawie.

  Czytaj ewentualnie więcej na: http://idb.prawynurt.pl/polityka/o-boze-dlaczegos-nas-opusci-15-grzechow-kurii-i-droga-krzyzowa-wyborcow,2144.htm
  oraz pod
  http://iddd.salon24.pl/tag/913,jow
 • @adevo 21:50:47
  ---------------NOGA W DRZWI !!!!!!!!! to po pierwsze
 • @Andrzej Tokarski 21:50:35
  Masz rację - on wziął temat ze względów marketingowych. A teraz reklamuje jak swoje płyty.

  Trzeba pamiętać obietnice przedwyborcze nie są ważne po wyborach!
  Ludzie honoru z zasługami dla Polski polskie media tak zablokowały, że mało kto wie- kandydował też bohater, polski patriota Kornel Morawiecki, kandydował też patriota "Polska Ziemia dla Polaków!" Zdzislaw Jankowski. Oni dostępu do mass mediów nie otrzymali!
 • @ninanonimowa 21:55:12
  Ty mu ufasz?
 • @adevo 21:56:51
  ---KUKIZ jest autentyczny / prawdziwy -- jest/ był jak my !!! wszyscy

  Ps. ON JUŻ ROZUMIE !! gra w klasy --szybko się uczy !! WY !! przez 2 tyś .lat ----------- błądzicie
 • @adevo 22:00:12
  ---::)))))))))) ja go znam !!!
 • @ninanonimowa 22:00:46
  Wszystko fajnie ale nie podoba mi się towarzystwo które go finansuje, niech u siebie lansują polityków, tu jest jeszcze Polska a co mówi jest nieistotne, to szoł dla gawiedzi.
 • @adevo 21:50:47
  JOW to najkrótsza droga do systemu oligarchicznego takiego jaki jest w Anglii czy USA tyle że Polska nie ma kolonii żeby je ograbiać, ograbią Polaków i zapędzą do rezerwatu.
 • @ninanonimowa 22:00:46
  Kukiz ma doświadczenie medialne. Dlatego jest zrozumiałe dla mnie, że otrzymał do mediów dostęp.
  Smutne jest jednak, że najwyższe stanowisko w państwie ma sprawować amator na polityka, bez politycznych zasług dla Polski.
  Natomiast o ludziach faktycznie godnych najwyższego stanowiska jak Morawiecki, Jankowski, Szyszko, czy Nowak nawet nie dyskutowano.
  ------------------
  Spróbuj bez praktyki i wykształcenia dostać się na stanowisko dyrektora huty, czy dyrektora banku.
  Partia PO, czy PIS nie wpuści żadnego początkującego na sekretarza stanu, czy na inne stanowisko dyrektora. Spójrz na wymogi jaki robią.
  ------------------
  Natomiast naiwni Polacy zgadzają się by najwyższe stanowisko w Polsce sprawowała początkująca, czy początkujący bez politycznych zasług dla Polski!
  Jakie to niskie!
 • @Kjawor 22:13:33
  ----nie rozumiesz !!! NIE PODOBAJĄ mi się JOWy - dokładnie mam na ich temat takie samo zdanie ! Kukiz już też wie !! -- ale

  Co ? ma powiedzieć ? dzisiaj ! wiedząc więcej ?? -TŁUSZCZY !!!! że mylił się
  -- rozszarpią przecież !! -- a status quo pozostanie -KTO ZNOWU WYGRA ??
 • @ninanonimowa 22:23:41
  Dzisiaj Kukiz zaczął nowy temat obronę ziemi polskiej przed wykupem...
  Pomyślałem sobie: taka sama gadzina jak pozostali.
 • @adevo 22:27:18
  -------- zle myślisz
 • @ninanonimowa 22:23:41
  JOWy wykończyły podręcznikowo Ukrainę.
  A Kukiz to ma g. do gadania, zapychacz listy kandydatów 3-rzędu.
  Po 2005 roku agentura zachodnia się umocniła i nic jej nie ruszy chyba że rewolucja w Europie. Kaczyński nie zaryzykuje lądowania na brzozie więc tym razem dopilnuje zagrody a nie żeby potem mieli Merkel, Cameron czy Obama pomagać gamoniom jak ostatnio. I trzeba przyznać że towarzystwo pracuje jak mróweczki ale takie kandydatury wystawić w wyborach to obraza dla Polaków.
  Musieli im niezłe wsparcie obiecać że kompletnie się z Polakami nie liczą.
  Inne partie oprócz agentury POPiSu nie mają szans, scena zabetonowana i pilnowana przez kilka służb. Polacy przespali.
 • Polski prezydent w stanie upojenia alkoholowego zaatakował szefa chińskiej dyplomacji :)))
  Polski prezydent w stanie upojenia alkoholowego zaatakował szefa chińskiej dyplomacji wyzywając go od żydów , kacapów, żabojadów i faszystowskich jankeskich parobków.
  Przykro mi lecz nikt kto JEST uzależniony od alkoholu i leków nasennych nie może reprezentować narodu. Suchy ALKOHOLIK to trwale chory człowiek, który każdego dnia budzi się i wstaje jako alkoholik nie pijący.
  Jeżeli służby będą chciały sprowokować skandal mający na celu ośmieszenie Polski to wiele takich nagłówków może pojawić się w mediach. Wiele tych i podobnych sytuacji ośmieszy nas i wykaże ewidentną na skalę międzynarodową głupotę Polaków. Wybrali godnego siebie , wzorcowego pijaka , grajka i awanturnika tyle , że chwilowo dysponowanego ?

  Ponadto palikmiot i ciasteczkoz promowali wspólnie PO i taki sam cel realizują najświętsze możliwe narodowe oburzenie.
 • @Kjawor 23:02:50
  ------po co gadasz !! MARNUJESZ CZAS !!! napisz do Kukiza !! zadaj sobie TRUD !! skontaktuj się z nim!! -

  UDOWODNIJ MU !! że się myli !! --PRZEDSTAW OBIEKTYWNĄ PRAWDĘ !!
 • @ninanonimowa 23:07:59
  To nie jest kwestia czy się myli czy nie. Dzisiaj wykuł co ma mówić na dzisiaj, jutro wykuje na jutro a za miesiąc nie będzie pamiętał co mówił.
  Tak to działa. Polityk reprezentuje grupę interesów częściej finansowych niż politycznych. On akurat interesy tych samych ludzi co PiS i PO, te same nazwiska te same firmy i think-tanki.
  Pamiętasz ile złotych myśli pisał w kampanii wyborczej swoim podopiecznym PRowiec PiSu [obecnie PO] Michał Kamiński.
  Pięknie to brzmiało, mądrze, patriotycznie i po polsku.
  Pół Polski klęczało słuchając tych tekstów, dopóki się nie okazało że to fachowiec od obróbki nadwiślańskiego planktonu wyborczego i agent Mossadu.
 • @jax 23:05:46
  Daj sobie siana z Szogunami , Pojechaes rowno . Ave. :)))))
 • Zaprawdę
  Zaprawdę powiadam wam, żaden niczego dobrego nie zrobi. Są dwie możliwości albo donkiszoteria o tragicznym zakończeniu albo współpraca z obcymi siłami. Z Kukiza może być tak pożyteczny prezydent jak z Wałęsy. Poza tym wybory i tak są już ustawione. Na wypadek niedyskrecji i wycieków o przekręcie także w planie B jest stan wojenny II.
 • Byłem na wsi , byłem w miescie....
  .. i nigdzie nie spotkałem tylu odważnych i patriotów , co na tym portalu. Gdy słyszę kolejnego newsa, że trzech młodziaków skopało dziadka wśród tłumu, to zastanawiam się , gdzie byli ci wszyscy prawi i odważni - czyżby unikali większych skupisk ludzkich? A ponadto: po co wasze swary głupie, wszak jesteśmy w czarnej dupie.
  W swej "karierze" obdarzonego czynnym prawem głosowałem na Tymińskiego , Łopuszańskiego i Korwina, gdzie byliście wy prawicowcy wówczas, bo zawsze okazywało się , że zupełnie szkoda było mojej fatygi. Teraz pomogłem Kukizowi w zbieraniu podpisów i wspomogłem datkiem, w komisji wyborczej zasiądę z ramienia PIS ( bo mnie poproszono), a zagłosuję ( stan na dzień dzisiejszy )na Grzegorza Brauna, o ile nie zdąży w tzw, międzyczasie mnie zniechęcić do swojej osoby. Oczywiście w pierwszej turze , bo w drugiej zagłosuję na Dudę ( takie są realia). I nic mi do tego, na kogo zagłosują inni , bo to ich wybór. A Kukizowi nie mogę zarzucić nic, poza tym , że myli się co do JOWów ( co napisałem w mailu do niego - bez odpowiedzi) i że trochę rzeczywiście odpłynął, co znaczy , że jest niezwykle podatny na tracenie kontaktu z rzeczywistością.
 • jowy vs obecna ordynacja - jowy lepsze
  Piszecie, że wystarczy przekupić tych ludzi w okręgach... że to tanio....
  Obecnie wystarczy przekupić jednego czy dwóch szefów partii, i co jest tańsze?

  Tak że jowy to ruch w dobrym kierunku, bo ze złego na plus... kto krytkuje jowy, powinien wpierw skrytykować ten cyrk, jaki obecnie się dzieje... a zaproponować coś lepszego jak jowy....
 • @Leon. 12:34:57 - coś lepszego jak JOWy- zmiana ustroju
  >- coś lepszego jak JOWy- zmiana ustroju
  -----------------
  Przeczytaj, podpisz AKT WOLI NARODU
  - http://www.petycjeonline.com/akt
  wprowadza demokrację kulistą
  tu w temacie
  http://idb.neon24.pl/post/89375,demokracja-kulista
 • o wyższości Świąt Wielkiej Nocy...
  Ten spór przypomniał mi dowcip z czasów wczesnoszkolnych: na środku pustuni jeden kolega pyta drugiego - a w ogóle, to wziąłeś coś do picia? - Tak. - Co? - Oranżadkę w proszku.
  Już wyjaśniam dlaczego:
  Załóżmy , że wprowadzono Jowy. Naród wybrał i oczywiście : "pierwsze śliwki robaczywki" i po czterech latach jest źle, jak jeszcze nigdy nie było i znowu naród wybiera - tym razem zwolenników powrotu do poprzedniego systemu, bo przecież nie przyjdzie mu do głowy obwiniać własną głupotę, a czas sobie płynie banalnym tik-tak i unosi słońce coraz wyżej nad horyzont. Czy na prawdę ma jakieś znaczenie smak tej oranżadki.

  Uzupełniając : nie pamiętam już który był pierwszy Buzek , czy Miller, ale w czasie rządów pierwszego uważałem , że bardziej beznadziejnie rządzić tym krajem się nie da i teraz może byc już tylko lepiej..
  Nie wiecie , jak smutne jest życie człowieka, którego nic już nie jest w stanie zadziwić!
 • @adevo 21:50:47
  Bardzo łanie to ująłeś, bo widać, ze w tym wszystkim o to właśnie chodzi i Kukiz dał się na to nabrać.
 • Jest szansa
  Oglądałem wczoraj Kukiza u Wojewódzkiego. Ma niezmienny pogląd, aby układ pookrągłostołowy zburzyć od fundamentów. Dziesięć lat temu, jakby przewidział, że powinno się wszystkich baronów partyjnych (i przestępców w togach – przyp. wł.) wsadzić do helikoptera w jedną stronę. To jest kraj układów partyjnych i totalnej niesprawiedliwości. Niby przeciwne poglądy, a po głosowaniach razem wódkę piją. Przechodzą marionetki z jednej flanki na drugą. Z czerwonej do niebieskiej, z niebieskiej do czarnej. Sprzedali wszystko co możliwe (prawie) i eksterminują naród. Trzeba to zburzyć od podszewki. Ustrój, prawo, moralność. Wszyscy, którzy od Magdalenki nie trudnią się pracą tylko rozbiorem Polski, powinni mieć dożywotni zakaz pełnienia funkcji publicznych. To nie Kukiz rządził. To nie Kukiz zniszczył naród i kraj. To łajdaki polityczne i bezpieka. I nie obchodzi mnie co zrobi Kukiz. Trzeba rewolucji, pospolitego ruszenia i pozamiatania. Jak następny będzie kopią Wałęsy (Bolka) to również na aut. Nie wolna dawać dwa razy glejtu oszustom i nierobom. Kwaśniewskim, Komorowskim itd. Bo będziecie płakać nad rozlanym mlekiem...
  Mnie leży bardziej Mościcki i Dmowski niż Piłsudski, ale to inny temat. Matematyka daje tylko Kukizowi sens i szanse obalenia układu z grona antysystemowców. Do niego powinni się przyłączyć i problem byłby rozwiązany....
 • @Max von Stirlitz 08:55:17
  Minus ujemny dla głupoty . Nie pozdrawiam.
 • @ Autor
  Wszyscy młodzi zagłosują na P.Kukiza reszta starszych też . Szkoda że te karty już rozdano . 5* Ave.
 • Następny ukraiński patriota
  https://www.youtube.com/watch?v=rhHAUiFLeWg#t=22
 • @obiekt 08:06:44
  Kukiz nie rządził, zgadza się. Kukiz służył. Do tej pory to robi, tylko w innej formie.
 • BOJKOT WYBORÓW DO SEJMU
  Albo trzeba być naiwnym albo SOCJOLOGIEM żeby wierzyć w szansę wygrania wyborów z żydami Skoro to się nie udało od 89 roku to jak ma się udać teraz Panie Grzegorzu szkoda mi pana i tych którzy myślą podobnie Czy fakt że przewodniczący skurwionego episkopatu nazwał bojkot wyborów grzechem ,niczego panu nie mówi??Czy fakt że Ruch Kontroli Wyborów powołali naganiacze żydowscy z obleśnym żydem Targalskim na czele niczego panu nie mówi??Ps niech pan poczyta Schumpetera to się pan dowie co ON myślał o socjologach Ja o panu myślę że jest pan naiwny Pozdrawiam Stefan dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja narodu ORBAN
 • @amadeusz2006 15:47:16
  Nadal nie odpowiedział nam Pan jak i co można wygrać przez bojkot. Prosimy o konkrety, a nie o uczucia. Podpowiem jak ma się udać wygrać. Jeśli pójdzie 70% uprawnionych Polaków na wybory i 30% z nich zagłosuje na Pawła Kukiza. Jeśli nie pójdzie 70% uprawnionych Polaków na wybory to... Czekam na odpowiedź.
 • @obiekt 18:50:55
  Napisałem czym może się zakończyć zorganizowany bojkot wyborów Powstaniem silnego ruchu NARODOWEGO Mnie wybory prezydenckie nie interesują bo ich wynik dla nas Polaków nie ma znaczenia Między Komorowskim a Dudą jest taka różnica jak między dżumą a cholerą Dopóki Polacy nie zbuntują się i nie odmówią masowo udziału w wyborach do SEJMU , dopóty nic się w Polsce nie zmieni Stefan Dembowski Ps poziom zupy w misce wskazuje że jeszcze nie pora na bunt , na wszystko przychodzi czas dzisiaj do bojkotu wyborów przyłączyli się ci ,którzy jeszcze kilka lat temu krytykowali mnie za nagłaśnianie apelu Anny Walentynowicz o bojkot wyborów Jak w 76 roku mówiłem o wielkim buncie Polaków , to spotykałem się z podobnymi reakcjami niedowiarków To że sześciu z dziesięciu opowiada się przeciwko bojkotowi nie oznacza że tych sześciu ma rację Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja Narodu ORBAN


  …Nic się nie dzieje przedwcześnie,
  i nic się nie dzieje za późno,
  i wszystko się dzieje w swoim czasie wszystko…
  Wszystkie uczucia, spotkania,
  odejścia, powroty, czyny i zamiary.
  Zawsze właściwą godzinę biją Boże zegary.
  [R. Brandstaetter]
 • @amadeusz2006 19:16:22
  Polacy się zbuntowali przed i po stanie wojennym. Efektem była magdalenka, okrągły stół i sejm kontraktowy. Prezydentem RP był Wojciech Jaruzelski, a potem dwie kadencje Aleksander Kwaśniewski. 25 lat przy korycie ta sama banda czworga. Ukraina też się zbuntowała i ma wojnę domową. Silny ruch narodowy nie powstaje w różnych ligach MMA. Silny ruch trzeba zorganizować jednością i koncepcją, bo inaczej będzie powtórka z rozrywki. Śląsk Wrocław kontra Lech Poznań. Boję się, że ma Pan niskie wykształcenie, nie tylko formalne. Prosiłem o konkrety, statystyczne, rachunkowe, matematyczne.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Bawią was te bolszewickie zbrodnie?

  To ja prowadzę sprzecznie z prawem trzynaście lat egzekucję czynności zastępowalnej? Kiedyś za to odpowiecie, możecie być pewni. Życzę wam koronawirusa (COVID-19), może mniej ludzi uśmiercicie. czytaj więcej

 • PRAWO

  Czy można znieważyć oprawcę?

  Wyroki są nielegalne, ponieważ Grzegorz Niedźwiecki jest ofiarą, a nie sprawcą. Jesteście mi winni 20.000 zł za 27 przewlekłość postępowania I Co 441/16 – I Co 154/20 (II S 21/20 – art. 2 ust. 2 ustawy o skardze). Naprawcie fundament, a znikną skutki czytaj więcej

 • PRAWO

  Oświadczenie w związku z mafijnymi wyrokami

  Zostałem skazany, na zasadzie dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie, za zbrodnie tych, co mnie skazali. Dysydenci Solidarności to pikuś przy mnie. Sądzą współczesne Marie Gurowskie Sand, Fajgi Mindla, Janowie Hryckowianie i Stefanowie Michniki czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30