Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
307 postów 218 komentarzy

Odezwa wyborcza - zróbcie 30%

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przekonajcie górników, że to naród im pomoże. Przekonajcie emigrantów, że będą mieli do czego wracać. Przekonajcie wykluczonych społecznie, że jeszcze Polska nie zginęła.

 

Na głównej stronie Onet.pl reklamują zdjęcie Pałacu Prezydenckiego z hasłem „Prezydent jest nam po nic, to jest dość ewidentne” To jest bolszewicka metoda kreowania zachowań. Przekaz – nie idźcie do wyborów, bo nie ma po co. Nie wystarczą im pieniądze i pseudo autorytety, wyraźnie boją się. Ci, co opluwają antysystemowców i namawiają do bojkotu, pozostawienia zła, nie będą mieli prawa krytykować wykreowanego stanu rzeczy. Nie przeciwdziałałeś, to nie drzyj mordy. Jak se pościelesz tak się wyśpisz.

 

Szanowni Państwo,

jestem świadkiem oszustwa wyborczego z ostatnich wyborów samorządowych. Oszustwa zaakceptowanego przez sędziów. Miałem nie iść na wybory, bo nie są to uczciwe wybory.Nie są to uczciwe wybory, bo władza ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza nie chce uczciwych wyborów. Co stoi na przeszkodzie elektronicznego liczenia głosów? Niechęć posiadających władzę. Można to zmienić. Wystarczy zmienić władzę.

Szanowni Państwo. Systemowcy, partiokracja, układ zamknięty i państwo w państwie tak zreformowali kraj, że do urn idzie niespełna 50% uprawnionych do głosowania. Skonstruowali to 25 letnim oszustwem. Zniechęcili ludzi, zabrali im wiarę w sens. Zabrali im wiarę w uczciwość. Zabrali im wiarę w normalność. Polityka to najstarszy zwód świata. Brudny, ale dobrze płatny. To trzeba zmienić. Trzeba zmienić ustrój z krwiożerczego na ludzki. Trzeba wprowadzić demokrację bezpośrednią. Trzeba wprowadzić równość wobec prawa, równość szans. Trzeba odchamić kraj. Nie słuchać propagandy.

Szanowni Państwo. Zbrodniarze, tak, zbrodniarze, trzeba nazywać rzeczy po imieniu, takie są fakty – mają pieniądze, media, kreują sondaże. Stworzyli z politykiimitację alternatywy. Zawody MMA. Parodię służby. Wykreowali duopol partyjny walczący w klatkach i szarańczy na zewnątrz zawierającej zakłady bukmacherskie.Wpoili wam pogląd straconego głosu i mniejszego zła. Wyprali mózgi ludziom trajlującym o bojkocie, jakby to było panaceum na wieczne zło.Zło trzebazniszczyć.Ukarać.

Szanowni Państwo. Możecie ich ograć. Możecie pokazać odwiecznym nierobom gdzie jestich miejsce. W propagandowym rankingu, nie mój prezydent, ma rzekomo 38 % poparcia. Rzekomy kontrkandydat, ma ponoć 24% poparcia. Mniejsze zło, rzekomo przegrany, Paweł Kukiz, ma 15% poparcia. To nieprawda. Mojesondaże pokazują co innego. Kukiz nawet prowadzi.Ja nie słucham propagandy ustawionych. Ja nie słucham dywersji. Ja mam dość tych samych ludzi od 25 lat na stołkach.Przełamcie tabu.

Szanowni Państwo. Oni się boją. Źli, niepoważni, zazdrośni lub frustraci wtórują im, bo jest im wszystko jedno. Czują się przegrani i zazdrość, niewiara nie każe im myśleć o Polsce. O naszych dzieciach. O naszej przyszłości. Tylko realne działania mogą to zmienić.Skoro rzekomi, partyjni liderzy, mają 20-30% poparcia, a najsilniejszy opozycjonista ma kilkanaście% to co trzeba. Ruszyć dupy z miejsca, wziąć babcię pod rękę i iść do urn.

Szanowni Państwo. Ja wiem, że świętych nie ma. Wiem, że walki niższej kategorii są też w opozycji. Gdyby Janusz Mikke zrezygnował i poprosił swoich wyborców aby oddali głosy na byłego partnera Kukiza, to ten najsilniejszy miałby 20% poparcia. Gdyby inni bezpartyjni, narodowi kandydaci zrezygnowali ze startu wiedząc, że jedyną szansą jest wesprzeć najsilniejszego, to Kukiz miałby 25% poparcia. Byłby w drugiej turze.

Szanowni Państwo. Ja nie wierzę w myślenie o Polsce kandydatów, którzy z góry są na pozycji przegranej, bo nie zrobią tego co etyka nakazuje. Z korzyścią dla kraju, ludzi, a może i siebie. Ja wierzę w was. W wyborców. Pokażcie Magdalenkowcom, faryzeuszom, pseudo lewicowcom, pseudo ludowcom – gdzie ich miejsce. Odstawcie ich naboczny tor. Idźcie masowo do lokali, zagłosujcie na Pawła Kukiza. Będzie od was zależny. Zróbcie 30%.Dla Polski. Dla naszych dzieci.Jest niepowtarzalna szansa.Nie Bronkobusem. Nie Dudobusem. Przekażcie to szeroko pocztą elektronicznąiruszcie nogami.

Szanowni Państwo. Myślicie, że Bronisław Komorowski i Andrzej Duda wykupili te busy, wiece i spoty wyborcze z własnych pensji? Jaka to równość szans? Miejcie odwagę. Miejcie ambicję. Miejcie swoją godność. Zobaczcie. Piotr Duda z NSZZ Solidarności już nie wspiera platformy oburzonych. Wspiera Andrzeja Dudę. Ma w tym interes. Przekonajcie górników, że to naród im pomoże. Przekonajcie emigrantów, że będą mieli do czego wracać. Przekonajcie wykluczonych społecznie, że jeszcze Polska nie zginęła. Namówcie wszystkich do pospolitego ruszenia.

Grzegorz Niedźwiecki

KOMENTARZE

 • @
  cyt:
  //Odezwa wyborcza - zróbcie 30%//

  Rodacy zbojkotujcie wybory i Bandę 5 czy 11 - 30% Frekwencja wyborcza spowoduje, że żaden z nich będzie miał moralnego prawa legitymizować zmiany naszej waluty na euro, kradzieży naszego majątku na korzyść żydów i przywrócimy nadzieję wykluczonym społecznie i emigrantom na zmianę ich losu.
 • @Arjanek 07:48:10
  Oni mają w dupie twoje i wszystkich moralne prawo. Ze wciąż jeszcze takie bajery puszcza się ludziom na uszy!
  PS: - o jakich wykluczonych społecznie mówisz? Podaj nazwiska!
  - o jakich emigrantach mówisz? Nikt tych ostatnich na siłę z kraju
  nie wyrzucał. Sami chcieli iść na łatwiznę więc spieprzyli jak szczury
  z tonącego okrętu. Przecież łatwiej dla nich u "bauera" za kilka groszy
  się błaźnić niż walczyć o swoje w Polsce.
 • @Stara Baba 08:24:08
  cyt:
  //Oni mają w dupie twoje i wszystkich moralne prawo.//

  Na kogo będziesz głosował?
 • APEL ! MASOWO ISĆ NA WYBORY NA KUKIZA
  APEL ! MASOWO ISĆ NA WYBORY NA KUKIZA !!!!!
  !
  nie słuchać odezw do bojkotu bo to woda na młyn żydo-mafii !! Żadne moralne prawo bo żydo-mafiama to w dupi.. ! [ 22 % poszło na wybory do UE ] i co sie stało ? NIC !
  !
  TYLKO MASOWE POPARCIE JOW ! I KUKIZA stworzy jakąś perspektywe do dalszej walki o wyzwolenie Polskiz łap żydo-syjoniostycznej mafii !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin ! Precz z Komorowskim
  bo to śmierć głód i wojna !!!!!
 • Ale po co taka ortografia ?
  Przekonajcie socjologa że "pomoże" w znaczeniu pomocy pisze się przez "ż" a Pomorze to kraina geograficzna ...
 • Kukiz spełnia misję Leppera i skończy jak Lepper
  Ale o co chodzi ?
  Cytuję: Przekonajcie górników, że to naród im pomorze.
  Czy ten naród to pomorze – kaszubi czy może owych górników należy wysłać do pomorskiego ?
  Oj udzieliło się autorowi KUKIZOWE POMIESZANIE ZMYSŁÓW hmmm ZAMYSŁÓW .

  Źle życzycie KUKIZOWI oj szykujecie mu spotkanie ze słynnym masowym samobójcą.
 • JOW-y to polityczne delirium.
  nie gustuję.
 • @Arjanek 08:48:24
  Według jak zawsze i od dawna wyrażanego mojego przekonania nie będę głosował gdyż jestem Polonusem. Ludzie, którzy na stałe żyją poza granicami Polski, moim zdaniem nie mają moralnego prawa na wybieranie władzy do rządzenia w Polsce. Mogę o tym dyskutować, jednak nie do mnie należy wybór stylu życia zamieszkującego Polskę Polaka i polityki w jego rodzimym miejscu zamieszkania . Osobiście nawet nie wyłaniam swojego faworyta lecz mówię o ogólnej potrzebie rodaków w aktywnym uczestnictwie i działaniu politycznym na rzecz zmian w państwie.
 • POSPOLITE RUSZENIE BOJKOT WYBORÓW DO SEJMU
  Panie Grzegorzu pana wypowiedzi są niespójne ,na początku pisze pan o oszustwie wyborczym , po czym namawia pan do uczestnictwa w farsie wyborczej Wcześniej czy później dojdzie w Polsce do bojkotu wyborów do sejmu Coraz więcej ludzi rozumie że ich udział w wyborach niczego nie zmienia Od Magdalenki rządzi Polską sitwa partyjna PO,PiS, SLD PSL Dobrze że Paweł Kukiz włączył się w naprawę systemu wyborczego i promuje JOW,którego nie chcą partie mafie okupujące sejm ale nie tędy droga Nawet gdyby formacja Kukiz -Korwin wprowadziła do sejmu 50 posłów to pozostałe 410 posłów będzie broniło swoich apanaży i skończy się to jak z Samoobroną i LPR Kto tego nie rozumie ten albo nie rozumie na czym polega polityka w Polsce albo ma interes w tym aby wspierać obecny system poprzez udział w wyborach i namawianie innych aby brali udział w farsie wyborczej, w żydowskiej hucpie Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja Narodu ORBAN
 • @Stara Baba 08:24:08
  Jaki ty jesteś perfidny Tobie jest dobrze bo nie rozumiesz tych którzy nie mają na chleb Pisanie o emigrantach że spieprzyli jak szczury z tonącego okrętu zasługuje tylko na jedno Powinieneś od nich dostać po tym świńskim ryju i kiedyś dostaniesz Jesteś zwykłą mendą która szkaluje porządnych ludzi ,którzy z poza kraju więcej robią dla Polski niż ty frajerze dęty Jesteś trollem albo skurwysynem od urodzenia Albo jednym i drugim Że ziemia Polska nosi takie badziewie Przyjdzie na ciebie czas,przekonasz się parchu Stefan Dembowski Obywatelski Ruch bezpartyjny Akcja Narodu ORBAN
 • @ele 08:49:07 NAGANIACZE BARANÓW DO ŻYDOWSKICH URN WYBORCZYCH
  Na co ty liczysz naganiaczu goim do żydowskich urn wyborczych Gdyby było prawdą to co napisałeś że bojkot wyborów to woda na młyn żydo-mafii to ta żydo-mafia nie powołała by Ruchu Kontroli Wyborów To żydowska propaganda, żydowskie media, żydowski Episkopat namawia na pójście na wybory Do tej propagandy przyłączył się zażydzony Episkopat którego przewodniczący straszy tych co nie pójdą głosować to będą mieli grzech Tak to wygląda Od dawien dawna,od kiedy stworzono tzw demokrację żydowską , żydostwo nagania goim do urn wyborczych Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja Narodu
 • @amadeusz2006 15:20:48
  Psychopaci mówią o bojkocie wyborów. Mówią, że bojkot spowoduje obudzenie narodu. Mówią, że nie ufają temu czy tamtemu antysystemowcowi, ba ma jakieś wady, ale zaufają nieznanej, mieszanej szarańczy. To jest spójność? Kłamią w żywe oczy. Nie macie prawa narzekać na Komorowskiego, bo wy mu dajecie akceptacją glejt do rządzenia. Bojkot sobie w miskę włóżcie. Będziecie nasyceni. Jaki bojkot? Psychole. Jest wolność. Ewentualny bojkot mógłby spowodować to co na Ukrainie gdyby nie otwarte granice. Możecie wyjeżdżać do Irlandii, Kanady, USA, Nowej Zelandii, Szwecji... Pies z kulawą nogą was nie będzie musiał bić. Po tacy z was patrioci, jak ze mnie próżniak. Którędy droga do wymiany Komorowskiego? Którędy droga do wymiany POPiS? Którędy droga do miłości, ale konkretnie, z faktami? Proszę o wyliczanki. Drogę do Tworek znajdzie pan w internetowej wyszukiwarce tras. Psie ogrodnika, szczury głaskasz. Emigrantom guzik do polskich wyborów. Tam dom ich gdzie chleb ich. Ani Boga ani żadnej etyki nie masz w sercu. Jesteś kompletnie aspołecznym człowiekiem. Jesteś frustratem.
 • @amadeusz2006 15:13:19
  Już kiedyś około 2 lat temu groziłeś mi śmiercią co w brew pozorom
  nie zostało puszczone ci płazem. To nic że na razie jestem anonimowy lecz według prawa jestem normalnym człowiekiem i każde pogróżki śmiercią są tak samo karalne jak w stosunku do postaci jawnej. Jesteś złym i w dodatku chamskim człowiekiem. Przynosisz wstyd polskim hydraulikom. Uważaj bo się doigrasz.
 • Cytaty Pawła Kukiza
  "Jak pewnie wiecie, z bardzo osobistych powodów zdecydowałem w ostatnich dniach kampanii poświęcić czas moim najbliższym i odwołać kilka spotkań. Nie wycofuję się jednak z kandydowania" - pisze w dzisiejszym oświadczeniu Kukiz.

  Kandydat dodaje, że "fakt zawieszenia mojej kampanii jeden z programów telewizyjnych, wykorzystał do rozpowszechniania informacji o tym, że wycofałem się z wyborów". Jak kontynuuje Kukiz, "program ten, który dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski nazwał dopieszczoną technicznie telewizją Korei Północnej, nie zrobił tego przez przypadek. Zrobił to po to, aby u części naszych – nie moich, a naszych wyborców, wzbudzić wątpliwość i skłonić do pozostania w domu. Ewentualnie by zachęcić ich do głosowania na innego kandydata".

  "Beneficjenci obecnego patologicznego systemu właśnie zaczęli się bać"

  Kukiz pisze również o pojawieniu się artykułów i programów telewizyjnych "stylistycznie przebijających te rodem z PRL-u o tym, jakim fatalnym systemem wyborczym są jednomandatowe okręgi wyborcze".

  "Nie mam złudzeń. Beneficjenci obecnego patologicznego systemu właśnie zorientowali się, jakie stanowimy zagrożenie. I zaczęli się bać" - oświadczył.

  Kadydat zachwala jednomandatowe okręgi wyborcze na przykładzie wyborów w Wielkiej Brytanii: "wczoraj odbyły się wybory, które udowodniły fantastyczną skuteczność JOW. Już dzisiaj znamy ich wyniki, nie są one przez nikogo kwestionowane, a wygrana formacja tworzy rząd. Rząd ludzi, których nie wybrały partyjne sitwy a zwykli obywatele"

  "Dziś chciałbym Was zapewnić – nie ma już drogi odwrotu. Nie cofam się i nie cofnę"


  Prof. Czapiński: Paweł Kukiz proponuje cichą rewolucję

  Zobacz więcej "Tego właśnie obawiają się partyjne klany, które siecią swoich pasożytniczych interesów oplotły naszą Ojczyznę" - dodaje Kukiz. "Tego boi się towarzystwo nieudaczników, które urządziło sobie tutaj wyspę bogactwa i przywilejów w morzu ludzkich problemów. Problemów, których nie zamierzają rozwiązywać, mimo że zapewniają nas – iż jest inaczej. Mimo, iż żyją z naszych pieniędzy" - czytamy dalej.

  Na końcu oświadczenia radny sejmiku dolnośląskiego zamieścił mobilizacyjny przekaz w ostatnim dniu kampanii. "Dziś chciałbym Was zapewnić – nie ma już drogi odwrotu. Nie cofam się i nie cofnę. Nie rezygnuję i nie zrezygnuję. Kandyduję na Prezydenta Polski i żadna osobista sytuacja tego nie zmienia. Potrafisz Polsko zmotywować do działania! I do poświęcenia. Powiedzcie to swoim znajomym – WSZYSTKIM, których spotkacie. Widzimy się w niedzielę przy urnach wyborczych. Bo Polska to nasz największy skarb".
 • Do @amadeusz2006 15:20:48
  amadeusz ! dość mam kręcenia sie jak gówno w przerębli !!
  !
  Jowy to jest szansa na wprowadzenie Słowian do żydo-sejmu
  nie od razu ! ale systematycznie z wyborów na wybory Polacy Słowianie wejdą do sejmu ! dziś ŻADNEJ SZANSY NIE MAJA PRZY żydo-ordynacji wyborczej ! [ tak w skrócie ]
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! głosuje na JOWy !!!!!
 • @ele 18:41:37
  //amadeusz ! dość mam kręcenia sie jak gówno w przerębli !!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! głosuje na JOWy !!!!!//  //Wybory w Wielkiej Brytanii 2015

  W wyborach parlamentarnych dnia 7.05.2015 r.

  UKIP z poparciem 12,6% dostał 1 miejsce
  SNP z poparciem 4,7% dostał 56 miejsc

  Czy tak wygląda JOWowa sprawiedliwość?

  Wyniki głównych partii według theguardian.com, ułożone według społecznego poparcia

  Conservative 11,334,726 (36.9%) głosów, 331 miejsc
  Labour 9,347,324 (30.4%) głosów, 232 miejsca
  UK Independence Party 3,881,064 (12.6%) głosów, 1 miejsce
  Liberal Democrat 2,415,862 (7.9%) głosów, 8 miejsc
  Scottish National Party 1,454,436 (4.7%) głosów, 56 miejsc
  Green 1,156,149 (3.8%) głosów, 1 miejsce
  Democratic Unionist Party 184,260 (0.6%) głosów, 8 miejsc
  Plaid Cymru 181,704 (0.6%) głosów, 3 miejsca
  Sinn Fein 176,232 (0.6%) głosów, 4 miejsca
  Ulster Unionist Party 114,935 (0.4%) głosów, 2 miejsca
  Social Democratic and Labour Party 99,809 (0.3%) głosów, 3 miejsca
  Independent 98,711 (0.3%) głosów, 1 miejsce

  Niemal 4 miliony głosów na UKIP zostało zmielonych przez system JOW,
  http://www.prawica.net/41317
 • Do @Arjanek 19:31:32
  Gdy będą JOWy to zwiększy sie frekwencja ! bo będziemy mieli na kogo głosować ! dzis większość Polaków nie głosuje bo nie chce głosować na żydowskie partie !!!
  !
  CZY ROZUMIECIE ? dziś do urn idą złodziej aferzyści żydzi chazarowie i elektorat ojca Rydzyka !!! i to jest żelazny 40 % elektorat żydowskiej mafii w Polsce !!!!
  !
  JOWy pozwolą obudzić ten bojkotujący 40 % elektorat i to jest szansa dla Polski i Polaków Słowian na powolne ale wyzwolenie się z Łap żydowskiej mafii !!! ZROZUMIANO !!??
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! głosuj na JOW Kukiza !!!
 • Antypolskie łajzy
  Bojkotują kolaboranci, sabotażyści, zdrajcy, kapo. Ja będę zwalczał każdą świnię rządząca, co gnębi ludzi. Głosuję na Pawła Kukiza, bo to normalny człowiek, może trochę emocjonalny, ale ma cel – JOWy i obalenie systemu. „Największym zaskoczeniem jest wynik Pawła Kukiza. Tuż przed ogłoszeniem ciszy wyborczej niezależny kandydat uzyskał niemal 20-procentowe poparcie.” Dobrze, że kolaboranci układu się ujawnili. Jak Kukiz dojdzie do władzy, to pewnie zmienią front, ale sami się już wypunktowaliście. Mówicie o głodnych, a robicie wszystko na rzecz okupantów, żeby ludzie umarli z głodu.
 • ----------- ktoś wie ???
  --- kim jest matka Kukiza ??? jak ma na imię ! - a nazwisko panieńskie ??
 • @ninanonimowa 21:46:33
  a kmi jest twoja matka, o ile ją w ogóle miałeś? anonimowa?
 • Polecam artykul
  na portalu" Wspaniala Rzeczpospolita" .
 • @babi 15:57:32
  Ale ty jesteś głupi(a) Skąd wiesz gdzie jestem >a nawet gdybym był poza Polską to mam takie same prawa jak ci którzy są na miejscu Tylko że ja działam a ty co robisz?Twoja działalność ogranicza się do komentowania w stylu hula hop Daj sobie na wstrzymanie Bojkot będzie i nikt tego nie zmieni a na pewno nie ty Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja Narodu ORBAN
 • @Stara Baba 16:45:57
  Nigdy nikomu nie groziłem śmiercią Łżesz jak bura suka Tylko w ten sposób potrafisz. Spadaj na szczaw
 • @amadeusz2006 11:04:40
  Ty jesteś żydowski kolaborant, zwykły zdrajca narodu. Masz w d... przemiany. Robisz, ale pod siebie. Bojkotujesz prawdziwych patriotów, działaczy, rewolucjonistów, na rzecz Komorowskiego. Emigrant nie ma żadnych praw. Nie wkłada nic. Dywersant działa na szkodę polskich ludzi pracy. Zastanawia, dlaczego administrator portalu skasował niektóre wcześniejsze, merytoryczne komentarze?

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Bawią was te bolszewickie zbrodnie?

  To ja prowadzę sprzecznie z prawem trzynaście lat egzekucję czynności zastępowalnej? Kiedyś za to odpowiecie, możecie być pewni. Życzę wam koronawirusa (COVID-19), może mniej ludzi uśmiercicie. czytaj więcej

 • PRAWO

  Czy można znieważyć oprawcę?

  Wyroki są nielegalne, ponieważ Grzegorz Niedźwiecki jest ofiarą, a nie sprawcą. Jesteście mi winni 20.000 zł za 27 przewlekłość postępowania I Co 441/16 – I Co 154/20 (II S 21/20 – art. 2 ust. 2 ustawy o skardze). Naprawcie fundament, a znikną skutki czytaj więcej

 • PRAWO

  Oświadczenie w związku z mafijnymi wyrokami

  Zostałem skazany, na zasadzie dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie, za zbrodnie tych, co mnie skazali. Dysydenci Solidarności to pikuś przy mnie. Sądzą współczesne Marie Gurowskie Sand, Fajgi Mindla, Janowie Hryckowianie i Stefanowie Michniki czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30