Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
307 postów 218 komentarzy

Miasto budzi się

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie chodzi o pomoc, o jałmużnę (za pieniądze ksiądz się modli), tylko o narzędzia, o możliwości. Nie sztuka dać małą rybkę, tylko wędkę.

 

Byłem wczoraj z synem w schronisku dla małych zwierząt w Jeleniej Górze. Syn chce koniecznie mieć własnego psa. Spodobał mu się mały, biały piesek, który był w boksie nr 3. Niestety okazało się, że jest już na liście eksportu do Niemiec. Opiekun pokazał nam innego półtora miesięcznego szczeniaka, który musi ze trzy dni pozostać, matka go karmi i czeka na oględziny znachora. Generalnie były tam same kundle. Mało przyjazne psy i suki.
W domu rozprawialiśmy nad imieniem. Dla psów padły: Cudo, Dłużnik, Dziedzic, Iwan, Klin, Kroczek, Łapa, Mróz, Musiał, Paczka, Papa, Pokój, Popis, Sikora, Siusiak, Smoleń, Sobek, Talk, Wilk. Dla suk padły imiona: Dzika, Machaj, Zatkaj, Zawiła, Zośka. Pies musi na siebie zarobić. Ma być i do głaskania i do zdjęcia. I do pilnowania i do obrony. I do zabawy i do warczenia. Ma być odpowiednim członkiem rodziny. Mamy dylemat. Pomóżcie.
Są jeszcze wolne miejsca w tym schronisku. Trzeba by tam kogoś umieścić, bo jak wszystkie psy wyeksportujemy to umrze to schronisko. Zostanie nam Brat Albert.
Grzegorz Niedźwiecki - KWW Kukiz’15 – 1.11
 

KOMENTARZE

 • @rerak 04:42:07
  Sorry,
  DZIŚ większość księży modli się za $$$.
  Nawet u mnie na wsi, sąsiedzi byli zszokowani,
  jak w necie wyszło, że ksiądz za tacę "bawił" się z Ukraińskim CHŁOPCEM...
  [Niegów, sam poszukaj]
 • @laurentp 05:19:15
  Piszesz oszczercze brednie!
  Ale idąc dalej twoją wyobraźnią powiedz nam kto zmusza was na wsi do płacenia temu księdzu? Kto i jak sprawdza, czy on rzeczywiście się modli?
  Czy widzisz teraz idiotyzm swojej wypowiedzi?
 • @Zdzich 18:02:35
  PSIE !! głupi , tępy PSIE -normalni Polacy nie mogą już na was patrzeć ! -pozostają wam CIEMNE BABY co to NI CZYTATY , NI PISATY !.

  to już wasz koniec !!!
 • @ninanonimowa 23:54:18
  Ty się nina opanuj!!! bo naprawdę przeginasz.
  Kto ma być tym PSEM? i co to za groźby co?!!
 • Wybór
  Radzimy kupic psa rasowego. To niewielka inwestycja, bo przecież pies żyje 12-15 lat i nie musi to byc przecież pies z rasy najdroższej. Pies rasowy to gwarancja dobrania odpowiedniego charakteru.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Bawią was te bolszewickie zbrodnie?

  To ja prowadzę sprzecznie z prawem trzynaście lat egzekucję czynności zastępowalnej? Kiedyś za to odpowiecie, możecie być pewni. Życzę wam koronawirusa (COVID-19), może mniej ludzi uśmiercicie. czytaj więcej

 • PRAWO

  Czy można znieważyć oprawcę?

  Wyroki są nielegalne, ponieważ Grzegorz Niedźwiecki jest ofiarą, a nie sprawcą. Jesteście mi winni 20.000 zł za 27 przewlekłość postępowania I Co 441/16 – I Co 154/20 (II S 21/20 – art. 2 ust. 2 ustawy o skardze). Naprawcie fundament, a znikną skutki czytaj więcej

 • PRAWO

  Oświadczenie w związku z mafijnymi wyrokami

  Zostałem skazany, na zasadzie dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie, za zbrodnie tych, co mnie skazali. Dysydenci Solidarności to pikuś przy mnie. Sądzą współczesne Marie Gurowskie Sand, Fajgi Mindla, Janowie Hryckowianie i Stefanowie Michniki czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30