Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
226 postów 101 komentarzy

Żołnierze Wyklęci

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

UB nie istniała w okresie 1944–1956. Stalinizm mamy nadal.

Moralność pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej władzy sięgnęła bruku w Polsce. Układ zamknięty i państwo w państwie to zbyt delikatne określenia. Rocznie w Polsce w wyniku samobójstw (według oficjalnych danych) umiera ponad 6 tys. osób. To nie w wyniku chorego społeczeństwa. Władza zna problem. Do Biura Interwencyjnej Pomocy Prawnej przy Prezydencie RP trafia ponoć 40 tys. skarg na bezprawie w prawie. Przestępcy w togach to patologia wymiaru sprawiedliwości. W 2016 roku orzekają nadal Fajgi Mindla i Marie Gurowskie Sand. Funkcjonariusze nadużywają pieczątek i władzy gwałcąc wszelkie prawa i statut niezawisłości. Chroni ich skorumpowany układ, nie tylko immunitet. Sędziowie popełniają cyniczne przestępstwa, a prokuratorzy je tuszują. W tym chorym państwie nie ma żadnej kontroli. Ani urzędowej ani organizacyjnej, ani medialnej. Defragmentacji wymaga RPO, PG i MS. Miejsce Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka i Amnesty International Polska powinna zająć obywatelska organizacja praw człowieka. Drugie instancje (iluzoryczne) powinien pełnić Sąd Społeczny. Trzeba stworzyć niezależne, nośne media społeczne. W Jeleniej Górze mamy dwa główne portale „społecznościowe”. JG24 i Jelonka.com. To nie są portale obywatelskie. Cenzurują Informacje żołnierzy wyklętych. Nie zarobek z reklam władz miast jest tu hamulcem, tylko współuzależnienie. Portal jg24.pl zachęca polityków i działaczy społecznych do prowadzenia blogów na swojej stronie. Przedstawicielowi organizacji pozarządowej, który złożył wniosek o dostęp, nie udzielili żadnej odpowiedzi, ale prowadzą tam blogi ludzie niebędący formalnie żadnym czynnikiem społecznym. Informację o Petycji do Prezydenta Miasta Jeleniej Góry w/s podwyżki wody i ewentualnego referendum zmilczeli. Mało istotny komunikat? Oceńcie sobie sami komu służą.
– Aby uczynić Polskę inną i lepszą, wprowadzić dobrą zmianę, którą obiecaliśmy, potrzebujemy ośmiu lat, dwóch kadencji w parlamencie – powiedział w wywiadzie dla weekendowego magazynu brytyjskiego dziennika „Financial Times” Jarosław Kaczyński.

Szanowny panie Prezesie. Ludzie nie dadzą wam drugiej kadencji jeśli nie wprowadzicie natychmiast prawa i sprawiedliwości w Polsce. Do tego nie potrzeba czasu tylko zwykłej woli, ludzkiej uczciwości. UB nie istniała w okresie 1944–1956. Stalinizm mamy nadal. Dowolność i umyślność świadomych orzeczeń gangsterskich, w poczuciu bezkarności bezpieki wobec braku faktycznego nadzoru pozwala dokonywać zbrodni w „demokratycznej” Polsce.
Wkrótce upublicznię listy prokuratorów, aplikantów, asesorów, delegatów, sędziów, wizytatorów, ławników sądowych, kuratorów zawodowych, które otrzymałem w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej. Dotyczy to jednostek Jeleniej Góry i okresu 2000 – 2015. Może celowo kogoś pominęli Jeżeli zauważycie państwo nie tylko koneksje rodzinne, ale i podejrzane inne nieprawidłowości, to będę wdzięczny za informacje. Weźmiemy sprawy w swoje ręce.
Współcześni żołnierze wyklęci:
Ponieważ żyją prawem wilka historia o nich milczy.
 
Niepokonany, Niezłomny, Nil
 

KOMENTARZE

 • Troche historii
  //UB nie istniała w okresie 1944–1956. //


  Urząd Bezpieczeństwa (UB) – powszechnie używane określenie organów bezpieczeństwa państwa funkcjonujących w Polsce w okresie stalinizmu (1944–1956).
 • @Zbójnicki pies 20:52:10
  a dzisiaj to co mamy. Chrystusów w togach?
 • @Autor
  Tak się składa,ze największymi mordercami żołnierzy niezłomnych byli sędziowie i prokuratorzy pochodzenia żydowskiego .Można tu wymienić setki nazwisk tych żydowskich bestii.Trafiali się też zwyrodnialcy pochodzenia polskiego ale były to wyjątki.
  Jak stwierdził Berman swoim referacie

  "Kwestia żydowska jeszcze jaki czas będzie zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie na nasza korzyść, gdy zdołamy wychować choć dwa pokolenia polskie."

  Wychowano właśnie dwa pokolenia żydowskich sędziów prokuratorów i ministrów.Czy teraz my Polacy musimy także czekać dwa pokolenia aby odkręcić sprawę by na urzędach dominowali Polacy?
 • Stalinizm mamy nadal
  "Stalinizm mamy nadal"
  Za takie brednie powinno się pana (sic!) wysłać do Korei Północnej. Może (al tylko może) wtedy zrozumiał by pan czym jest kult jednostki którym był stalinizm.
 • My ich nadal mordujemy.
  Niech ktoś znajdzie cokolwiek z publikacji bądź fotografii jednego z najdzielniejszych żołnierzy podziemia AK "Warta" jakim byl Józef Biss.
  Nie wolno mowić o nim bo był z lwowskich formacji AK i walczyl skutecznie z NKWD i UPA. Walczyl na podkarpaciu, a zmarł w Opolu. Proponowano mu wstąpienie do PZPR ale odmówił.IPN odmawia obecnie zgody na wykonanie tablicy bądź nazwanie ulicy jego imieniem.
 • @wujal 22:12:33
  http://www.irekw.internetdsl.pl/Jozef_Biss.png
  Józef Biss, ps. Wacław, (ur. 24 lipca 1913 Lwów - zm. 30 września 1977 Opole) - polski oficer, porucznik, dowódca oddziału partyzanckiego AK OP-26.
 • @Prawda Boli 21:43:55
  brednie to ty solisz, albo jesteś jednym z towarzyszy bezpieki...

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Notatka służbowa

  Nie mogę się doczekać tych wczasów, będę miał dużo czasu na wyjaśnienie egzekucji I Co 441/16, czyli przyczyn tego skutku i pociągnięcie do odpowiedzialności funkcjonariuszy za niesłuszne pozbawienie człowieka wolności, z art. 189 k.k. czytaj więcej

 • PRAWO

  11 lat zniewolenia

  Wniosek do Premiera o odwołanie Zbigniewa Ziobro z funkcji MS i Prokuratora Generalnego, w związku z brakiem nadzoru nad skorumpowanymi na masową skalę funkcjonariuszami publicznymi i stosującymi, wbrew konstytucji, doktrynę terroru państwowego. czytaj więcej

 • PRAWO

  Skarga do Izby Kontroli Nadzwyczajnej

  Każdy, kto powieli działania, a raczej bierność Krystyny Zarzeckiej, będzie miał współudział w przestępstwach przeciwko wymiarowi sprawiedliwości oraz nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31