Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
307 postów 218 komentarzy

Prawo i Sprawiedliwość czy Bezprawie i Niesprawiedliwość

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W dniu 25 czerwca 2016 roku na konferencji w sali kolumnowej Sejmu wręczyłem teczkę z prawdę materialną wiceministrowi sprawiedliwości Marcinowi Warchoł.

 

 

Wysłałem wam osiem miesięcy temu prośbę, wnioski i dane wyroku II K 467/07bez przyczyny, bez faktu czynu zarzucanego, na podstawie którego dokonano sfingowanego procesu cywilnego I C 1062/08 i barbarzyńskich tortur. Okradziono mnie z kilkudziesięciu tysięcy złotych, z prawa do pracy, do rodziny, do obrony, wykluczono mnie społecznie i mam być jeszcze 180 dni internowany.To są wyroki stalinowskie jakich dokonywała bezpieka pokroju Marii Gurowskiej Sand i Fajgi Mindla na generale Auguście Emilu Fieldorfie i rotmistrzu Witoldzie Pileckim. Dnia 5 czerwca 2016 roku otrzymaliście monit/skargę w tej sprawie. Nadal nie odpisaliście mi, że przekazaliście mój wniosek Ministrowi Sprawiedliwości celem złożenia kasacji nadzwyczajnej od wyroku z dnia 6 maja 2008 roku wydanego z rażącym naruszeniem prawa, ani nie napisaliście żebym spadał.

Taką ignorancją prawa, gwałcenia praw człowieka w Polsce, pokazujecie że śmierć żołnierzy wyklętych, księdza Jerzego Popiełuszki, Grzegorza Przemyka, górników z kopalni Wujek i wszystkich ofiar komunizmu była zasłużona. Prześladowania bowiem mojej osoby są tożsame do zbrodni komunistycznych, do stalinowskich wyroków. Nie jesteście póki co ani prawi i sprawiedliwi, ani katolikami. Akceptujecie i tolerujecie dowolne, umyślne wyroki współczesnych przestępców w togach. Państwo ponad państwem ma wolną rękę, ignoruje oczywiste fakty, gwałci prawdę materialną, niezawisłość i prawo stanowione. Państwo jako organizacja pod rządami Prawa i Sprawiedliwość nie funkcjonuje. Wszelkie instytucje są martwe lub represyjne. Układ zamknięty jest gorszy jak bezpieka PRL. Ten kto milczy w obliczu zbrodni, bierze współudział w zbrodni. Mamy obecnie reżim w Polsce gorszy jak za Bieruta.

Dlaczego nie szanujecie, nie domagacie się prawa i sprawiedliwości? Jaki jest powód zapowietrzenia się? Milczeniem nie usprawiedliwicie swojej bierności. Akceptujecie świadomie metody barbarzyńskie. Gdzie wasza godność funkcjonariusza? Gdzie wasz katolicyzm? Gdzie wasze człowieczeństwo? Możecie sobie olać rodzinę Niedźwieckiego, ale każdy prędzej czy później zapłaci za swoją bierność, bezczynność i hipokryzję. Podajcie mi powód, dla którego miałbym głosować w najbliższych wyborach parlamentarnych na kandydatów Prawa i Sprawiedliwość?

 

http://demokracjaisprawiedliwosc.pl/prawo-i-sprawiedliwosc-czy-bezprawie-i-niesprawiedliwosc/

 

W dniu 25 czerwca 2016 roku na konferencji w sali kolumnowej Sejmu wręczyłem teczkę z prawdę materialną wiceministrowi sprawiedliwości Marcinowi Warchoł. Zamieniłem z nim parę zdań, porosiłem, żeby wręczył wniosek o kasację z dowodami ministrowi sprawiedliwości Zbigniewowi Ziobro. Zdarzenie to nagrałem na dyktafon. Obiecał, że spełni moją prośbę. Może ten elitarny funkcjonariusz, Podsekretarz stanu Ministerstwa Sprawiedliwości zachowa się poważnie i etycznie.

Będę pytał co miesiąc o wasze stanowisko, o waszą służebną rolę, waszą etykę, aż odpowiecie mi w końcu na moje prośby, wnioski i staniecie w obronie praw człowieka, albo będziecie odpowiedzialni za kolejną ofiarę bolszewickiego terroru.

 

Grzegorz Ni(l)edźwiecki

KOMENTARZE

 • nie na temat a jednak
  Z konferencji 25.06,2016, zostałam wyproszona przez organizatora posła Janusza Sanockiego, zanim zaczęły się obrady.
  Nic nie zrobiłam, po prostu chciałam powiedzieć i poprosić o telefonach komórkowych.
  Dostał Sanocki telefon i nazwał mnie Wariatką i wyprosil z Sali i Sejmu, mówiąc że tu wariatów nie potrzebują.
  Chyba poruszyłam bardzo delikatny temat.
  Choć wydawałoby się że było to Nie Na temat.
  Tylko powierzchownie.
  Oto co dzieje się u ludzi pokrzywdzonych przed, podczas i po obradach tej Konferencji w sprawie Konstytucji.
  Rzeczywistość jest jeszcze tragiczniejsza od samego faktu pomiatania ludźmi przez posłów typu Sanockiego.
  Przeczytaj i zastanów się.
  Zapraszam do świata na który mnie skazał m.in.. Sanocki, do świata terroru i bezprawia.
  Cytuję. .........
  oto jak zostalam zaatakowana 05.07.2016, gazami i prądami to znaczy tym na co chcą zwrócić uwagę protestujący i manifestujący przed MON w dniu 04.07.2016 w Warszawie.
  Broń chemiczna i prądy elektromagnetyczne.
  To jest wszystko prawdą i protest jest bardzo uzasadniony.
  Poniżej cytat z mego wpisu po dzisiejszym napadzie na Kąkolowej 81.
  Proszę się zapoznać.
  To jest straszne jak można skrzywdzić i odebrać zdrowie a może i życie jednej osobie.
  Jutro będą setki lub miliony jeśli teraz nie zareagujemy.
  Cytuję
  dziękuję Pani Danuta Jasik za komentarz z przeżyć jakich doznała będąc gościem tylko w nocy w moim domu przy Kąkolowej 81, w dniach 27,28,29 czerwca 2016 roku.
  Przyjęła zaproszenie pomimo że wiedziała że jestem bez prądu, wody i gazu.
  To napromieniowywanie mnie trwa od ponad roku.
  Ostatnie miesiące tzn kwiecień, maj, czerwiec, i teraz początek lipca 2016 są horrorem.
  Sąsiedzi którzy to robią grożą mnie codziennie śmiercią.
  Nie mogę wyjść na ogród, na ulicę bo grożą że zabiją.
  Dariusz Usarek nawet przy 2 radiowozach policyjnych przystawił mnie pięść do twarzy i chciał bić.
  Chcą zamordować bo w 2005/2006 wpisali do swojej księgi wieczystej numer naszej księgi wieczystej i przedstawiają się od tego czasu jako właściciele Kąkolowej 81.
  W Księdze Wieczystej Kąkolowej 81, nie ma żadnej wzmianki o sprzedaży, ponieważ Nigdy nie była sprzedana Kąkolowa 81.
  Sąsiedzi Złodzieje posługiwali się instytucjami , które pomagaly im ukraść Kakolową 81.
  Wodociągi, elektrownia, Gazownia od 2008 roku do 2014 wystawialy fałszywe rachunki za media na kwotę ok. 50.000,00 rocznie, kiedy mój zmarły ojciec nie płacił więcej niż ok. 20.000,00 przy najsroższej zimie.
  Kolaborantów sąsiedzi mają we wszystkich instytucjach.
  Teraz wyczerpali złodzieje wszelkie możliwości pomocy od instytucji państwowych, które doprowadziły mnie do bankructwa, pozbawiły prądu, wody, gazu, sądy skazują mnie na podstawie oszczerstw tych właśnie złodziei, Zadluzyli mnie wszędzie gdzie tylko można.
  Policja, urzędnicy i sędziowie próbują ze mnie zrobić wariatkę.
  Teraz sąsiedzi złodzieje powiedzieli że zabiją, bo NIKT jeszcze w Polsce NIE DAŁ RADY MAFII URZEDNICZEJ która ma wszystkich na usługach i doskonale wypracowane formy kradzieży, JAKA IM POMAGA W KRADZIEŹY Kąkolowej 81, i zarówno złodzieje sąsiedzi jak i nikt z urzędników nie na zamiaru siedzieć za swoje czyny.
  Dlatego zainstalowano u sąsiadów złodziei broń jaką używa się obecnie do torturowania więźniów politycznych.
  Ta bronią mordują metodycznie dzień po dniu, noc po nocy, moi sąsiedzi z Kąkolowej 79, 81a, 81b Izbickiej 8 i 8A, Patriotów 154.
  Broń i gazy trujące dostarcza im wg oświadczenia Wojciecha Usarka, właśnie Policja, bo on w niej pracuje.
  Tego doświadczyła u mnie pani Danuta Jasik i poniżej cytuję jej wpis, który jest drogocenny, gdyż świadczy że nie jestem Wariatką i nie Zmyslam.
  ......
  Pan Dul Sławomir również doświadczył ale próby zabicia gazem.
  .....
  Oto co pisze Pani Danuta Jasik
  Witam Wszystkich co wątpią w taki stan skoków CIŚNIENIA .
  Byłam gościem Pani ELI i doświadczyłam na własnym organizmie tego samego oczym pisze Pani Ela .
  Po godzinnym pobycie na jej posesji rozbolała mnie strasznie głowa ,robiło mi się gorąco ,po zmierzeniu ciśnienia byłam przerażona ,190 na 96 .
  Gościłam tam przez 3 dni > tylko wieczorami i ciśnienie samoistnie wzrastało a ból głowy wciąż się nasilał .
  Trzeciego dnia leciała mi krew z nosa .
  Po powrocie do domu szybko kupiłam ciśnieniomierz i codziennie sprawdzam ciśnienie. CUD ciśnienie w normie i ból głowy znikł .
  , Zapytam więc Wszystkich ,co mogło być tego przyczyną ?
  koniec cytatu
  .
  .
  Posłowie wolą być ślepi.
  Obradować i tlumić każdą inicjatywę zmian na lepsze.
  Nie pomagać, bo po co !
 • Autor
  Jesteś w bałaganie, razem z Panią z Klonowej.
  Urzędnicy wykonują zapis makro złego prawa wpisanego w konstytucję. Więc mikrokłopoty pojedynczych obywateli się w niej topią i duszą.

  Brak równowagi widać gołym okiem. Jeśli tolerujemy równowagę zapisaną trójką w konstytucji to musimy mieć do siebie pretęsję.

  Brak równowagi w konstytucji skreśla demokrację i stanowi czystą dyktaturę mniejszości, czy większości.

  Gdy przestaniemy być zdrajcami prostej matematyki i wpiszemy czwórkę dającą konstytucyjną równowagę, to prawdziwa demokracja dopiero zacznie żyć i zacznie się szanowanie pełnego zakresu prawa od mikro do makro granicy.
  http://m.neon24.pl/f88297ebfc42ec4e16b2fa36148c6ca4,1,1.jpg
  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Bawią was te bolszewickie zbrodnie?

  To ja prowadzę sprzecznie z prawem trzynaście lat egzekucję czynności zastępowalnej? Kiedyś za to odpowiecie, możecie być pewni. Życzę wam koronawirusa (COVID-19), może mniej ludzi uśmiercicie. czytaj więcej

 • PRAWO

  Czy można znieważyć oprawcę?

  Wyroki są nielegalne, ponieważ Grzegorz Niedźwiecki jest ofiarą, a nie sprawcą. Jesteście mi winni 20.000 zł za 27 przewlekłość postępowania I Co 441/16 – I Co 154/20 (II S 21/20 – art. 2 ust. 2 ustawy o skardze). Naprawcie fundament, a znikną skutki czytaj więcej

 • PRAWO

  Oświadczenie w związku z mafijnymi wyrokami

  Zostałem skazany, na zasadzie dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie, za zbrodnie tych, co mnie skazali. Dysydenci Solidarności to pikuś przy mnie. Sądzą współczesne Marie Gurowskie Sand, Fajgi Mindla, Janowie Hryckowianie i Stefanowie Michniki czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30