Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
218 postów 96 komentarzy

List otwarty do Senator Lidii Staroń

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gdy Pani wysłałem skany awiz, które potwierdziły wysłanie im pism, Pani powieliła ich metody ignorowania nawet kodeksu postępowania administracyjnego. Będę wdzięczny za odpowiedź publiczną, dlaczego jestem na czarnej liście?

 

 

Nullum crimen, nulla poena

Od dziesięciu lat trwa parodia prawa wokół rzekomego zniesławienia przeze mnie Firmy Motoryzacyjnej „Ligęza” Sp. z o.o. w Jeleniej Górze za pomocą strony internetowej //grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/. Parodii, bo czynu zarzucanego nikt nie stwierdził, winy mi nie udowodnił, a sankcje zasądzono jak za napad na bank i nikt nie prowadzi ze mną merytorycznej polemiki, kontroli mimo zasadnych wniosków. Gwałci się wszelkie normy, prawa, oczywiste fakty i żelazną zasadę in dubio pro reo. Demokratyczne państwo prawa urzeczywistniające zasady sprawiedliwości społecznej to fikcja. Funkcjonariuszom Temidy, parlamentarzystom i ministrom Prawa i Sprawiedliwość oraz Wolnych i Solidarnych nie przeszkadza, że bierność ich jest ujawniona. Głoszą prawo i sprawiedliwość, reformę wymiaru sprawiedliwości, prawo suwerena, do godności, modlą się, a widząc fakty zapowietrzyli się. Do grona układu zamkniętego i państwa w państwie dołączyła Senator Lidia Staroń. Ja się nie martwię legalną mafią. Zastanawiam się tylko, dlaczego tak się na mnie uparli. Jaki mają w tych represjach interes?

Wobec braku realnej kontroli instancyjnej, prawa do obrony, nieszanowania przez funkcjonariuszy prawdy materialnej w sprawie wyroku bez przyczyny z dnia 6 maja 2008 r., ewidentnego fałszu intelektualnego SSR Jarosława Staszkiewicza w sprawie II K 467/07 dokonanego w oparciu o stworzony przez Mieczysława Ligęzę dowód (k. 8 akt sprawy), pozasądowego ignorowania wniosku o wznowienie postępowania wyżej stawiając fikcję ustaleń i nieznane domniemania od ekspertyzy biegłego sądowego, tuszowania przestępstw fałszu materialnego i poświadczenia nieprawdy, nienadawania biegu sprawom manipulując regulaminem i parodią o znieważeniu, wobec korupcji sądowo prokuratorskiej, zostałem zmuszony do wyjaśnienia czy to ja znieważam funkcjonariuszy, czy piszę o brutalnej prawdzie, że to stalinowscy funkcjonariusze znieważają mnie, zawód i Rzeczpospolitą. Kazałem żonie złożyć na mnie zawiadomienie o przestępstwie.

W dniu 20 czerwca 2016 r. Bożena Niedźwiecka złożyła do Prokuratury Krajowej zawiadomienie o podejrzeniu popełniania przestępstwa z art. 226 kk przez Grzegorza Niedźwieckiego. Mija trzeci miesiąc i sprawa zawisła w prokuraturze regionalnej we Wrocławiu. Wiem jaki będzie finał, ale nie dam im ściągi. Szanowna pani Senator Lidio Staroń. Na początku roku odpowiedziała mi Pani grzecznie i wskazała, żebym przekazał wnioski o kasację parlamentarzystom ze swojego okręgu. Gdy Pani wysłałem skany awiz, które potwierdziły wysłanie im pism, Pani powieliła ich metody ignorowania nawet kodeksu postępowania administracyjnego. Będę wdzięczny za odpowiedź publiczną, dlaczego jestem na czarnej liście? W programie Państwo w państwie stać Panię na wrażliwe odruchy.

//demokracjaisprawiedliwosc.pl/prawo-sprawiedliwosc-bezprawie-niesprawiedliwosc-cz-3/

Z poważaniem

Grzegorz Niedźwiecki

KOMENTARZE

  • Państwo ponad państwem
    To jest państwo ISIS a nie państwo demokratyczne...
  • @obiekt 08:56:28
    internauto obiekt nie ma czegoś takiego jak "Państwo ISIS " to jest sztuczny twór wykreowany przez agencje USA na potrzeby propagandy "
    Państwo ISIS żyje tylko medialnie a samo w sobie nie istnieje , istnieje na stronach gazet zachodnich i szczekaczek w teleiwzorniach .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930