Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
307 postów 218 komentarzy

Trybunał Narodowy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Proletariusze wszystkich stowarzyszeń łączcie się

 

 


Szanowni Państwo,

Nikt normalny nie ma już złudzeń, że partyjniacy, parlamentarzyści, urzędnicy, funkcjonariusze nas oszukują, krzywdzą. Oni nie są zainteresowani służeniem i przywróceniem państwa obywatelom. To są rządy hien nad osłami. Robimy pospolite ruszenie.

Sprawa jest banalnie prosta. Uwierzcie, że jesteście orłami, suwerenem i zacznijcie decydować o swoim losie, swoim domu. Tworzymy ruch społeczny. Federację organizacji pozarządowych i podmiotów obywatelskich, działaczy patriotycznych.

Tylko koalicją organizacji i osób ambitnych możemy stać się największą siłą polityczną w Polsce. Prawo i Sprawiedliwość planuje demontaż samorządów i obsadzenie ich swoimi ludźmi. Nie dla przywrócenia demokracji. Akceptacja status quo to legalizacja zła.

Żadna kanapa polityczna nie ma szans na przeciągnięcie ludzi i stworzenie większości. Tylko zjednoczenie oburzonych, niepokonanych, zmielonych, wojowników może wygrać z bandą czworga. Trzydzieści lat głupa rżnięcia wystarczy. Czas na bezpartyjny blok obywatelski.

Każdy może i powinien działać w swoim stowarzyszeniu, fundacji. To jest istotna siła wspólnoty i strategiczna. Każdy może naprawiać swoje gniazdo będąc jednocześnie koalicjantem w ramach wielkiego, ogólnopolskiego ruchu społecznego. Waszą wartość mierzy się tym co dajesz innym.

Trzeba wyzbyć się aspiracji osobistych i skupić się na osiągnięciu celu. Trzeba zreformować państwo i naprawić system. Państwo nie funkcjonuje. Trzeba zbudować struktury w każdym okręgu wyborczym. Trzeba zebrać się w centralnym miejscu Polski i założyć komitet federacji. Nie potrzeba wielkiego trybuna, oratora, lidera, tylko demokratyczny, nieparzysty zarząd.

Potem trzeba zrobić masową manifestację, konferencję „Wymiar sprawiedliwości i obywatele” przed Ministerstwem Sprawiedliwości. To nie ujdzie uwadze opinii publicznej. To zauważą media publiczne. To zmusi do pokory i do upadku państwa w państwie. Państwo będzie suwerena.

Dosyć manipulacji narodem. Dosyć służalstwa. Mamy listę siedmiuset rozczarowanych, ambitnych ludzi. Wybrałem stu najbardziej aktywnych, cieszących się w pewnym stopniu zaufaniem społecznym. Nie uwzględniłem na niej aspołecznych, niewidocznych, szaleńców, pazerniaków, cwaniaków, fanatyków, destruktorów, lawirantów, wygładzaczy, dupolizów, pluralistów i próżniaków. Lista nie jest zamknięta (to tylko człon), część niewłaściwych ludzi można wykreślić, a bardziej zasadnych można dodać. Tylko nie metodą Lecha Wałęsy. Nie dajmy się mamić. Dotrzemy się między sobą w środku i niektórych pieniaczy ucywilizujemy, usocjalizujemy lub wykluczymy. Upieczemy dobre ciasto, nie będzie tu miejsca na zakalca. Kto będzie na forum publicznym krytykował ideę, będzie wyautowany. Agenci, kolaboranci, zazdrośnicy sami się zdyskredytują. Kto chce naprawy Rzeczypospolitej, dobra wspólnego, ten podniesie rękawicę.

Zrobimy rewolucję. Kilkadziesiąt czy kilkanaście osób podpisze akt założenia federacji organizacji społecznych. Będziemy sukcesywnie ujawniać listę organizacji wchodzących w skład federacji. Nie można poważnego związku zrobić zaocznie, trzeba się zebrać w odpowiedniej sali. Tak, żeby konferencja prasowa była i komunikat społeczny poszedł w eter. Taki wariant, wiąże się z zebraniem funduszy na salę. Założyłem „subkonto” bankowe w stowarzyszeniu Demokracja i Sprawiedliwość. Bezpieka będzie oczywiście kombinować, trzeba się z tym liczyć. Partyjniacy zaś, będą przy słabnięciu, liderów ruchu przekupywać. Stworzymy związek zawodowy bezpartyjnych. Niech każdy wpłaci chociaż złotówkę, będziemy silni. Może mafia nawet wpłacać, ja nie jestem w stanie zweryfikować kto jest darczyńcą. Wpłacajcie pieniądze tytułem „Trybunał Narodowy”, będzie federacja i będzie PR.

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.: 20203000451110000004285690

Trzeba stworzyć krótki, spójny dekalog (program), najważniejsze cele społeczne ruchu. Głównie: zniesienia immunitetów i zmodyfikowania niezawisłości; wprowadzenia zmian systemu kontroli orzeczeń; wprowadzenia realnego, Społecznego Rzecznika Praw Obywatelskich; wprowadzenia obywatelskiego nadzoru i odwołań kolegialnych od orzeczeń; wprowadzenia osobistej odpowiedzialności urzędników i funkcjonariuszy za błędy i wyrządzone szkody; wprowadzenia realnej równości wszystkich wobec prawa; wprowadzenia ław przysięgłych; zreformowania, uwspółcześnienia IPN; ograniczenia biurokracji; zniesienia dofinansowania partii politycznych; zmniejszenia uposażeń poselskich i ograniczenia ilości kadencji z rzędu; obniżenia progu wyborczego i frekwencyjnego; wprowadzenia demokracji bezpośredniej; obligatoryjności referendum; wprowadzenia wyższej kwoty wolnej od podatków; wprowadzenia minimum socjalnego i zabezpieczeń przed wykluczeniem społecznym, wprowadzenia lekcji prawa w szkole. Głównym celem jest obrona praw człowieka. Rozliczymy krwiopijców i zreformujemy kraj od podstaw. Zlikwidujemy bolszewicki ustrój i wprowadzimy normalny. Żadne osobiste, organizacyjne projekty nie będą forsowane. Nie będzie tu miejsca na antysemickie teksty. Żelazne zasady, lustracja, walka z korupcją i władzą pieniądza, pierestrojka. Nie może być mega programu i eureki.

Potem rozpowszechniamy kampanię ruchu na swoim terenie i budujemy regionalne struktury. Trzeba usprawnić komunikację społeczną i pozyskać media. Następnie wygrywamy wybory samorządowe lub sejmików wojewódzkich. PiS chce wygrać wybory 2019 marchewką. Jałmużną i niewolnictwem. Nie ma takiej opcji. Będą obiecywać gruszki na wierzbie, wielkie zmiany. Pic na wodę fotomontaż. To są ruchy polityczne. Tylko groźba utraty mandatu PiS, zmusi ich do realnej reformy wymiaru niesprawiedliwości i do właściwej pracy organów ścigania. Czasu na populizm i na dywagacje nie ma. Okupacyjna władza musi czuć bata nad sobą. Finalnie wygrywamy wybory parlamentarne i zmieniamy konstytucję. Osiągniemy to jednością, sprawiedliwością, uczciwością, szczerością i dobrocią. Na końcu robimy audyt, lustrację i rozliczenie układu zamkniętego. Ruszamy do boju. Musimy obudzić cały naród. Bez pracy nie ma kołaczy.

Nie dopuszczam pieniactwa, dzielenia ludzi, rozbijactwa, nieuzasadnionej krytyki, wybijania się do pierwszego szeregu, kolaboracji z władzą. Jeśli komuś nie pasuje skład i inicjatywa, to może nie wchodzić do ruchu. Nie jest to furtka dla prywatnego interesu, tylko forma dla działania wspólnego, ogólnonarodowego. Nie ma tu miejsca dla karierowiczów. Kto jest za, niech roześle to wszędzie gdzie może (jeden tego nie udźwignie), do ludzi zaufanych i tworzymy odwróconą piramidę. Lawina się wtoczy pod górę, a potem zmiecie krwiopijców. Wyrosłe owoce dobra, spadną na wszystkich obywateli RP. Wskażcie poważnych ludzi w nieuwzględnionych okręgach. Nie wolno przejmować się prowokacjami i agenturalną krytyką inicjatywy, struktur. Trzeba ignorować złość i ataki. Niezależnie od tego, budujemy platformę oburzonych, solidarną masę obywatelską. Duży może więcej. Duży może wszystko. Tworzymy solidarny ruch w obronie praw człowieka. Macie na wyjazd do Sejmu, to będziecie mieli na wyjazd pod Ministerstwo Sprawiedliwości. Pomoże wam BlaBlaCar. Mam jeszcze parę pomysłów, ale nie chcę się wystrzelać.

Czekam na zgłoszenia kolejnych organizacji oraz ludzi i liczymy szable. Innej drogi nie ma. Zbudujemy nowy dom i będzie nam się wszystkim w nim szczęśliwie mieszkać.

Grzegorz Niedźwiecki, lew1@poczta.fm, tel. 791830093

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/o-mnie/

 

Potencjalni członkowie Trybunału Narodowego

1.      Tadeusz Bartold Warszawa stowarzyszenie Wspólnota

2.      Mariusz Bączkiewicz Szczecin

3.      Barbara Helena Bączkowska Toruń

4.      Barbara Berecka Lublin

5.      Bogusław Jan Biedrzyński k/Augsburga

6.      Ewa Biskupska Warszawa

7.      Tadeusz Byrdak Opole

8.      Maria Bzura Białystok

9.      Robert Chęć Lublin Stowarzyszenie Stop Bezprawiu

10.   Tadeusz Cichocki Piaseczno

11.   Mariusz Cysewski Katowice

12.   Marek Czajkowski Warszawa

13.   Ryszard Czajkowski Gdańsk

14.   Andrzej M. Czyżewski – Hamburg

15.   Konrad Daniel Gdańsk

16.   Waldemar Deska Puławy/Kazimierz Dolny Obywatelski Instytut Konstytucyjny, Nadzór nad Sądami i Sędziami…

17.   Wojciech DobrzyńskiWarszawa Narodowy Instytut Studiów Strategicznych

18.   Zygmunt Dudzicz Opole. Tarnowskie Góry

19.   Jan DzidoLublin

20.   Andrzej Fijałkowski Warszawa-Praga

21.   Lorenz Freimann (Wawrzyniec Jastrzębski) Warszawa

22.   Bożydar Gębowicz Drezno

23.   Marek Głogoczowski Zakopane

24.   Bogdan Goczyński Rusiec, Nadarzyn

25.   Ernest Kasper Golec Siemianowice Śl. Obywatelski Instytut Konstytucyjny, Nadzór nad Sądami i Sędziami…

26.   Ryszard Gołowicz Łysieniec

27.   Andrzej Julian Gospodarczyk Radom

28.   Krystyna Górzyńska Kraków

29.   Jan Gustaw Grudniewski Warszawa-Rudnik

30.   Jarosław Gryń Lębork

31.   Barbara B. Gujska Warszawa Stowarzyszenie STOP MANIPULACJI

32.   Bogusław HomickiWarszawa Prezes Honorowy Towarzystwa "Przywrócić Dzieciństwo”

33.   Adam Jagła Poznań

34.   Stanisław Janik Gościce, Kłodzko, Nysa

35.   Zdzisław Jankowski Rychwał

36.   Zygmunt Jankowski Wrocław

37.   Aleksander Michał Jarzyński – Łodzi Biuro Detektywistyczne

38.   Jan Jączek Katowice

39.   Tadeusz Jezierski Tychy

40.   Janusz Jędraszko Jelenia Góra Jeleniogórskie Stowarzyszenie Osób Bezrobotnych

41.   Piotr Kaczmarek Lublin

42.   Henryk Kamiński Szklarska Poręba

43.   Elżbieta Kania Parysów

44.   Marian Wojciech Kibitlewski Bełchatów Krajowe Stowarzyszenie Polski Blok Ludowy

45.   Kazimierz Sławomir Klimek Jelenia Góra Korpus Pomocy Wzajemnej

46.   Dariusz Komorowski Dziurków, Warszawa

47.   Krzysztof Kornatowicz Gdańsk

48.   Kordian Korytek Rybnik

49.   Marek Krasnopolski Koszalin Obywatelski Instytut Konstytucyjny, Nadzór nad Sądami i Sędziami…

50.   Jacek KrygierŁódź Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Pokrzywdzonych przez ZUS i KRUS

51.   Rafał Krzyształowski Szczecinek NCI Barwy Bezprawia

52.   Stanisław Kujawa Lublin/Zamość

53.   Marek Kubala Wałbrzych

54.   Zdzisław Mac Warszawa

55.   Andrzej Marek Police

56.   Zygmunt Miernik Częstochowa, Katowice Obywatelski Ruch Obrony Bezrobotnych

57.   Ryszard Milewski Lublin

58.   Piotr Moskwa Szczecin

59.   Grzegorz Niedźwiecki Jelenia Góra Demokracja i Sprawiedliwość

60.   Zenon Ryszard NowakWarszawa/Świnoujście Dzielny Tata

61.   Jerzy Jan Nowakowski Ostrołęka

62.   Lech Obara Warszawa

63.   Włodzimierz Olewnik Płock

64.   Ryszard Opara Warszawa

65.   Anna Orzechowska Warszawa

66.   Bogusław Owoc Olsztyn

67.   Andrzej Pawlak Karpacz Demokracja i Sprawiedliwość

68.   Jarosław Pawłowicz Brzeziny, Skierniewice

69.   Romuald Piątek Gdynia/Londyn-Anglia

70.   Jerzy Pietrzyk Lublin Stowarzyszenie Stop Bezprawiu

71.   Zbigniew Jacek Puchnowski Augustów

72.   Ryszard Raczek Częstochowa

73.   Zdzisław Raczkowski Sanok

74.   Danuta Radwańska-Vollus Kraków

75.   Renata Ramos Poznań

76.   Mirosław Rój-Sarnecki Gdańsk

77.   Sławomir Salomon Wrocław

78.   Wojciech Sawicki Płock

79.   Zbigniew Schroeder Grudziądz

80.   Mirosław Sobolewski Płock Stowarzyszenie STOP Wykluczeniom

81.   Anna Sośnicka Warszawa

82.   Kazimierz Józef Styrna Kęty Obywatelski Instytut Konstytucyjny, Nadzór nad Sądami i Sędziami…

83.   Bogusław Andrzej Sułkowski - Maśliński Morąg

84.   Henryk Swół Wrocław

85.   Piotr Szyburski Łódź Stowarzyszenie osób poszkodowanych przez wymiar sprawiedliwości

86.   Paweł Jan Tanajno Hel

87.   Piotr Trznadel Pobórka

88.   Dariusz Wernicki Ciechanów/Niemcy

89.   Zbigniew Antoni Wesołowski Szczecin

90.   Andrzej Wiącek Kolbuszowa

91.   Józef Wieczorek Kraków

92.   Tadeusz Woch Rzeszów

93.   Piotr WolfWrocław Demokracja i Sprawiedliwość

94.   Dariusz Wolniakowski Łódź

95.   Lucyna Wrzosek Warszawa

96.   Roman Zawiślak Zielona Góra Ogólnopolski Ruch Ochrony Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją

97.   Ryszard Stanisław Zieliński Poznań

98.   Sławomir Ziembiński Gdańsk FUNDACJA SŁAWPOL

99.   Michał Ziębiński Solin

100.Jan ZuchowskiNarol

KOMENTARZE

 • bolszewicki system trzeba zlikwidować
  są cztery chętne stowarzyszenia do grupy inicjatywnej
 • @obiekt 11:08:27
  i rozliczyć

  Trzeba przywrócić państwo obywatelom, suwerenowi
 • Ciekawa inicjatywa. Będzie pod górkę.
  Rządząca od 89r rękoma post solidaruchów globalna mafia narodu wybranego nie dopuści to tego by w Polsce władzę przejęli Polacy.

  Ta mafia obsadziła swoimi sługusami wszystkie ważne dla utrzymania władzy instytucje oraz organizacje (władze polityczne, gospodarcze, media, służby, wymiar sprawiedliwości z TK i Prezydentem na czele.
  Dla świata zewnętrznego Polska to państwo żydowskie.

  Polacy w Polsce to tylko nie liczący się politycznie tubylcy wykorzystywani jako tania siła robocza i rynek zbytu dla produktów żydowskich koncernów.

  Taki mamy stan wyjściowy.
  Tej mafii i jej sługusów jest w Polsce poniżej 1 % samej mafii żydowskiej i ok 5-8% sługusów w tym znaczna część to polskojęzyczni Ukraińcy i Niemcy. Reszta to zniewoleni Polacy.

  Polaków w Polsce jest ok 90% obywateli.
  Mafia jednak skutecznie skłóca samych polaków, skłóca polaków katolików z polakami niewierzącymi. Z tym że to katolicy nie chcą połączyć sił z resztą polaków (nazywając ich komuchami).
  A tylko wspólny wysiłek polaków wierzących i niewierzących może doprowadzić do wyzwolenia Polski spod buta globalnej mafii.

  Niemniej próbować trzeba.
  Olszewski próbował zdemaskować część mafii i w jedną noc wyleciał z rządu.i
  Lepper próbował... nie ma Leppera i paru jego współpracowników,
  Oleksy próbował zastopować grabież, szybko wyleciał z rządu w trybie prowokacji.
  Miller próbował ograniczyć rabunek i dominację mafii i szybko wyleciał z rządu w trybie prowokacji.

  A taki Bolek, Kwaśniewski, Bronek czy Duda będąc całkowicie lojalni wobec mafii trwają niezagrożeni.
  Lech Kaczyński też był prymusem w zakresie wykonywania dyrektyw mafii w polityce zagranicznej (polityka wschodnia).

  Polska sama nie jest w stanie się wyzwolić bo brak jest przywódców i struktur, ci są na bieżąco eliminowani przez służby specjalne mafii, eliminowani politycznie (nagonki medialne, prowokacje, fałszywe oskarżenia, sztuczne procesy) lub jak to nie wystarczy to i fizycznie jak Lepper.
  Najpierw muszą uzyskać wolność inne silniejsze kraje w Europie.
  Niemcy, Francja, Ukraina i mniejsze jak Węgry Słowacja, Czechy
  A wszystko w rękach i Chińczyków (i reszty koalicji) która odchodząc od dolara poważa potęgę finansową globalnej mafii.


  Inna droga to Polskie państwo podziemne i ciężka oraz kosztowna walka prawna z rządzącą mafią
  Struktury muszą być tajne bo każda jawna struktura zostanie przez mafię natychmiast rozgromiona i nie ma znaczenia że jest całkowicie legalna i nie łamie prawa (Samoobrona przykładem, SLD Millera przykładem..)

  Moim zdanie tylko struktury niejawne, rozproszone, lobby, forsowanie Polaków w strukturach państwa, dyskredytacja przedstawicieli mafii i jej sługusów.
 • @Autor
  Życzę wam aby wasza inicjatywa doszła do skutku i powstał szeroki ruch obywatelski tylko jest jedno ale..

  W przeszłości już niejednokrotnie powstawały takie inicjatywy i żadna nie przetrwała.Ci co są u władzy wszelkimi siłami nie dopuszczą do powstania organizacji nie sterowanej przez nich.Już zapewne zostali skierowani na wasz odcinek ludzie których zadaniem będzie rozwalenie tej inicjatywy społecznej i zapewne zrobią to skutecznie.

  Proszę spojrzeć na Ruch Narodowy.Przecież to mogło być siłą napędową narodu.Niestety,zaraz pojawili się zawodowi rozwalacze,którzy zaglądali do rozporków i zgłębiali tajemnice życiorysów członków i przywódców RN W każdym widzieli żyda,Ukraińca ,Ruskiego lub Niemca pluli jadem nienawiści na wszystkie strony aby ten ruch obrzydzić.
  Tu na Neonie24 też działają tacy opluwacze i rozbijacy jak np.niejakie WPS którzy rzucili się do gardła Olszańskiego rzucając bezpodstawne i nieudowodnione inwektywy i oskarżenia.Idąc ich tropem rozumowania można powiedzieć "jakie macie piękne słowiańskie nazwiska panie Kosiór(Koscher) i Schubert."

  Dowodem znakomitej pracy tych rozbijaczy jest to,ze ani prawica ani RN przez tyle lat nie potrafiły się zjednoczyć pod jednym sztandarem.
  Weźmy przykład z tych tak znienawidzonych żydów.Oni w ważnych dla swojej ojczyzny sprawach potrafią mówić jednym głosem nie zważając na to czy są wrogami dla siebie czy nie.
  My Polacy potrafimy tylko chwycić się za łby i rozwalać wszystko co jest nie po naszej myśli.
 • @Oscar 13:29:58
  Przy niejawnych strukturach będzie anarchia i każdy ch.. na swój strój. Brak kontroli i zasad. Porządek i podmiot prawny musi być żeby się liczyć i mieć znaczenie. Legalną mafię można zdemaskować ujawniając nazwiska, układy i korupcję. Potrzebny współczesny IPN. Patrz Najwyższy Trybunał Narodowy…
 • @obiekt 14:18:59
  Realia są takie że mafia nie pozwoli na powstanie takich formalnych struktur.
  Patrz walka o TK czyli o jeden z bastionów dominacji władzy mafijnej w Polsce.
 • autor
  Ale bez przesady.

  Ta ,,okupacyjna” władza została jednak wybrana w demokratycznych wyborach i cieszy się poparciem sporej części społeczeństwa.

  Wszędzie tam gdzie ta władza zmierza w kierunku poprawy bytu społeczeństwa i odbudowy potencjału polskiej gospodarki warto i trzeba współpracować z władzą a nie walić jej kłody pod nogi.

  To że PiS chce wygrać wybory to normalne.
  Jeśli chce to zrobić by poprawić struktury państwa, w tym polepszyć los zwykłych ludzi, to można tylko przyklasnąć. Jeśli przy tym już w trakcie kampanii złoży takie czy inne deklaracje których realizacja podniesie nam dobrobyt to negowanie tego będzie błędem.
  Jednoczyć się i tworzyć ruch czy blok obywatelski jest ze wszech miar słuszne.
  Musimy jednak być realistami i dostrzegać, że wiele działań obecnego rządu pani Beaty Szydło jest zgodne z interesem zarówno obywateli jak i państwa i bardziej byłoby wskazane popieranie tych działań niż ich krytyka czy obstrukcja, w czym upodabnialibyśmy się automatycznie do ruchu KOD
  Również łatwiej i bezpieczniej będzie budować ruch społeczny o konstruktywnym i wyważonym programie niż ruch ekstremistów i wywrotowców zapowiadających wieszanie obecnych polityków na latarniach ( Tu nieco przesadzam, ale wiadomo o co chodzi)
 • @Oświat 18:42:25
  http://demokracjaisprawiedliwosc.pl/prawo-i-sprawiedliwosc-czy-bezprawie-i-niesprawiedliwosc/
 • Oczywiście, że tylko oddolne zorganizowanie się w...
  organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, fundacje itd pozwoli przywrócić podmiotowość obywatelską społeczeństwa. Kolejne ściemy, kolejnych garniturów władzy tego samego krawca, dobijają nas Polaków kolejnymi szykanami fiskalnymi i administracyjnymi, kolejnymi nowymi podatkami na... coraz to większe wynagrodzenia coraz szerszej administracji państwowej. Nowe podatki, to nowe departamenty w ministerstwie, wydziały w województwach i powiatach, to nowe etaty które chyba same dla siebie, na swoje utrzymanie ściągają z nas te coraz to nowe podatki.
  Tylko zorganizowanie się w te organizacje społeczne, kulturalne, hobbystyczne itd, itp i ich wspólne działanie w różnych sprawach w silnych koalicjach jak największej ilości tych organizacji, jest w stanie coś zmienić.
  Pojedyńcze osoby zawsze będą nazywane oszołomami, wyśmiewani, przedstawiani jako niepełnosprawni umysłowo i ostatecznie zamykani np w psychiatryku.
 • Chyba mała kompromitacja na początek:
  Czy jako kandydata do Trybunału wymienił Pan tego Mariusza Cysewskiego?
  https://marucha.wordpress.com/2015/06/25/mariusz-cysewski-zalgana-banderowska-menda-i-psychopata/
 • @Jan Paweł 22:08:34
  Bo jeżeli tacy ludzie mieliby tworzyć ten trybunał, to czarno to widzę
 • @Jan Paweł 22:35:53 - Pies ogrodnika
  Nie dopuszczam pieniactwa, dzielenia ludzi, rozbijactwa, nieuzasadnionej krytyki, wybijania się do pierwszego szeregu, kolaboracji z władzą. Jeśli komuś nie pasuje skład i inicjatywa, to może nie wchodzić do ruchu.
 • @obiekt 22:42:58
  Nie widzisz, że to piewca banderyzmu? Tobie też nie przeszkadza, że banderowcy mordowali ludzi na 300 bestialskich sposobów?! N.in np przybijanie małych dzieci dużymi gwoździami do ściany...
  bo panu cysewskiemu to nie przeszkadza...
 • @Jan Paweł 22:49:04
  Proszę go wymienić, a nie zaocznie trolować, uprawiać destrukcję...

  Materiały do pobrania na stronie Demokracji i Sprawiedliwość

  Przystąpienie do grupy powołującej federację

  Upoważnienie do reprezentowania organizacji
 • @obiekt 14:18:59
  Potrzebny współczesny IPN. Patrz Najwyższy Trybunał Narodowy…

  Dziurawy system nie pozwala działać, więc cztery, czy więcej stowarzyszeń może tylko zaszkodzić Polakom.

  Na podobnym bałaganie organizowała się Solidarność, licząc na cuda, a nie na prawdziwy system demokracji, zapewniającej bezpieczną przyszłość.

  Domeną prawdziwej demokracji jest konieczne trzeźwe myślenie, jak u kierującego pojazdem, możliwość kontroli systemu równowagi.
  Pijana niby demokracja, bez najmniejszych starań o zachowanie systemu równowagi, może czynić tylko zło:)

  Bez zmiany 3 na 4 władzę w konstytucji, ciągle trójka Polakom gwarantuje wirtualną równowagę i wirtualne państwo. Matematyka zawsze i wszędzie prawdę mówi.
 • @obiekt 10:00:00
  kolaborowanie z banderowcem jest splunięciem w twarz bestialsko zamordowanym naszym Rodakom.
  Każdy Polak, który kolaboruje z banderowcem jest zdrajcą.
 • @Jan Paweł 20:07:25
  Z Niemcami tez jak i z Rosjanami
  Chyba nie negujesz
 • @Husky 20:36:02
  z niemieckimi narodowcami (nie faszystowskimi szowinistami) i rosyjskimi narodowcami jak najbardziej powinniśmy się bratać, współpracować, wymieniać doświadczenia, może i nawet przyjaźnić.
  Bo niemiecki bauer, który ma swoje hektary, ma gdzieś jakieś tam najazdy na Polskę, tak samo jak rosyjski rolnik indywidualny czy nawet pracownik kołchozu (o ile jeszcze tam takie są).
  Ci ludzie z całą pewnością w żadnym wypadku nie chcą na siebie napadać, najwyżej mogą się wspólnie napić piwa, na jakimś oktoberfeście, czy to w Monachium,. czy Wrocławiu, czy Petersburgu.
  Jak pokazuje historia, to nie ci ludzie wywołują wojny a ciągle ta sama grupa nienażartych potworów i marionetek na ich usługach.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Bawią was te bolszewickie zbrodnie?

  To ja prowadzę sprzecznie z prawem trzynaście lat egzekucję czynności zastępowalnej? Kiedyś za to odpowiecie, możecie być pewni. Życzę wam koronawirusa (COVID-19), może mniej ludzi uśmiercicie. czytaj więcej

 • PRAWO

  Czy można znieważyć oprawcę?

  Wyroki są nielegalne, ponieważ Grzegorz Niedźwiecki jest ofiarą, a nie sprawcą. Jesteście mi winni 20.000 zł za 27 przewlekłość postępowania I Co 441/16 – I Co 154/20 (II S 21/20 – art. 2 ust. 2 ustawy o skardze). Naprawcie fundament, a znikną skutki czytaj więcej

 • PRAWO

  Oświadczenie w związku z mafijnymi wyrokami

  Zostałem skazany, na zasadzie dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie, za zbrodnie tych, co mnie skazali. Dysydenci Solidarności to pikuś przy mnie. Sądzą współczesne Marie Gurowskie Sand, Fajgi Mindla, Janowie Hryckowianie i Stefanowie Michniki czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30