Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
226 postów 101 komentarzy

Zwolnienie z kosztów sądowych

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sędziowie zarabiają przeszło dwadzieścia tysięcy złotych miesięcznie i jeszcze kradną pendrive’y z marketu, bo im na życie nie starcza, a mi każecie oszczędzać?

 

 

Grzegorz Niedźwiecki „Nil”

Ul. Działkowicza 19

58-506 Jelenia Góra

Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze

I Wydział Cywilny

I Co 441/16

 

Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze

I Wydział Cywilny

I C 1738/16

 

Zażalenie

Wnoszę o zwolnienie z kosztów od zażalenia i rozpatrzenie według adekwatnej sygnatury.

Funkcjonariusze oddalili wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych stosując cyniczną złośliwość. Dziesięć lat już mnie eksterminujecie i drenujecie bez przyczyny, naraziliście na 8.579,80 zł kosztów i bezczelnie twierdzicie, że opłata od zażalenia w kwocie 30 zł nie spowoduje uszczerbku w kosztach moich i mojej rodziny utrzymania? Tym fałszem materialnym i fałszem intelektualnym dziesięć lat pozbawiacie moich dzieci masła. Obserwując indolencję sędziów w kwestii analizy stworzonej przez Mieczysława Ligęzę karki papieru (k. 8 akt sprawy II K 467/07) można śmiało zakładać, że kolejne dziesięć lat będziecie mnie nękać, narażać na straty i gwałcić godność ludzką.

Ubiegający się o zwolnienie z kosztów sądowych powinien poczynić oszczędności we własnych wydatkach, do granic zabezpieczenia koniecznych kosztów utrzymania siebie i rodziny? Żarty sobie robicie. Sędziowie zarabiają przeszło dwadzieścia tysięcy złotych miesięcznie i jeszcze kradną pendrive’y z marketu, bo im na życie nie starcza, a mi każecie oszczędzać? Ja nie mam złamanego grosza. Mam 660.079,80 zł strat z winy funkcjonariuszy. To co ma moja żona, teściowa, czy mama, to nie ma znaczenia. Mają potrzeby wobec dzieci i wnuków, ale nie wobec mnie. Ja nie pracuję już jako opiekun osób starszych, bo mnie tej pracy pozbawiliście. Zabieracie mi gotowość do pracy w Polsce. Złożyłem dziesiątki aplikacji w sprawie pracy, ale bezskutecznie. Jem chleb ze smalcem. Gdybyście mieli odrobinę kultury, to byście się wyłączyli z tych postępowań, bo nie można być sędzią we własnej sprawie. Art. 415. Kto z winy swej wyrządził drugiemu szkodę, obowiązany jest do jej naprawienia.

Nie mam 30 zł, nie mam pracy i nie mogę dać ani złotówki. Jak mi sędziowie zwrócą to co mi są winni, to będę mógł płacić. Każdy ma prawo do obrony i dowolne, subiektywne domniemania sędziów nie mogą mi tego prawa zabrać. Jeżeli sąd mnie nie zwolni z kosztów, to będę zmuszony publicznie ukraść telefon z biura podawczego sądu. Aby uniknąć tego dramatu, możecie rozłożyć na raty opłatę 30 zł, rozkładając mi spłatę na rok czasu. Apeluję o empatię. Proszę uczciwie odpowiedzieć na konkretne pytania. Jak długo sąd zamierza jeszcze drążyć, przewlekać te postępowania? Czy chce załatwić sprawę, czy represjonować mnie? Co was hamuje? Ile jeszcze pieniędzy muszę odłożyć? Moja mama powiedziała, że da mi te 30 zł, ale pod warunkiem, że sąd zadeklaruje się, iż będzie to ostatnia opłata. Jest jeszcze inna możliwość, abym dokonał opłaty sądowej. Jak prezes sądu pożyczy mi 30 zł.

Ja nie jestem nieporadny, ale adwokat mi się należy. Sędziowie są nieporadni i powinni sobie ustanowić pełnomocnika z urzędu. Gdyby byli poradni to by ten cyrk dawno zakończyli. Wymagacie pomocy zawodowych pełnomocników wszelkich profesji. Nie kończyłem prawa i aplikacji, moje wnioski do was nie docierają. Nie docierają, bo nie szanujecie oczywistych faktów, prawdy materialnej i prawa stanowionego. Przytaczacie archaiczne, niemające związku z tym problemem orzecznictwa. Drukujecie postanowienia standardowe.To pokłosie, te egzekucje na zlecenie, nie mają nic wspólnego z prawem. To są metody antyludzkie i kiedyś za to odpowiecie. Wzywam do próby ugodowej. Wiemy doskonale, że waszym celem jest dożywotnie gnębienie mnie stosując stalinowskie prawo. Oddaliliście dalej idący wniosek o zwolnienie od kosztów sądowych, bo z góry znacie wynik sprawy. Mam przegrać i chcecie pogrążyć mnie kosztami zastępstwa procesowego prokuratorii generalnej. I to jest dowód na zasadność przyznania mi pełnomocnika z urzędu.

Dnia 9 października 2007 r. złożyłem aplikację na kuratora sądowego Prezesowi Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, ani zwrotu kopii dyplomu socjologa. Proszę mi zwrócić kopię tego dyplomu. Załączam do zażalenia aktualne Curriculum Vitae i składam aplikację na pracownika socjalnego. Proszę mi załatwić pracę i potrącić sobie opłaty z zarobków. Sędziowie nie mogą orzekać dowolnie, w oparciu o domniemania, o spekulacje, o to co może nastąpić kiedyś. Muszą opierać się o dowody, o fakty, o istniejący stan rzeczy. Muszą mnie zwolnić z wszelkich kosztów sądowych ponieważ nie mam złotówki. Jak znajdziecie u mnie pieniądze, to będziecie mogli odmówić mi zwolnienia z kosztów sądowych. Sędzia to funkcjonariusz publiczny, żyje z pieniędzy narodu, ma służyć społeczeństwu, a nie uprawiać prywatę. Tym razem nie zrobicie poza oczami opinii publicznej takiego przekrętu jak 6 maja 2008 r. Kłania się art. 40, art. 42 ust. 2, art. 63 Konstytucji – bezwzględny zakaz stosowania tortur, każdy ma prawo do obrony we wszystkich stadiach postępowania, do składania wniosków…

//demokracjaisprawiedliwosc.pl/pracownik-socjalny/

KOMENTARZE

 • @@@!
  Pan sędzia po prostu szukał utraconej pamięci wszak wiadomo iż jest typowa przypadłość tego środowiska!!! [Ochroniarze znaleźli przy nim słuchawki, głośniki, karty pamięci i pendrive'y (w sumie 18 artykułów) o wartości ok. 2,4 tys. zł. Wróblewski miał także przy sobie cążki, którymi można rozcinać plastikowe opakowania.)( jego żona nakradła ostatnim razem na 1,7 tys. zł!)] Żaden szok już ten facet tak ma ,a dlaczego nikt nie pisze ile w tym środowisku jest PEDOFILI, kazirodczych zdarzeń i wiele innych patologicznych zachowań, etc..etc.. To jest właśnie ta kasta nadludzi w togach, gość nakradł bo im wolno, kasta jest ponad wszystkimi, ich prawo nie dotyczy, towarzysz Rzepliński twierdził nawet, że to on jest samą istotą Konstytucji, czyli przebił wersie drukowaną, kasata to totalna patologia, niektórzy sędziowie w pośpiechu przepisują majątki na rodziny, bo majątek jest, a papierów brak, kasta przez ostatnie 27 lat, wiła sobie przytulne i wypasione gniazdka, a tu Suweren chce im to wszystko popsuć, stąd ten nachalny skowyt i prawniczy załgany bełkot, ma być jak było, czyli bagno i moralna zgnilizna, Okrągły Stół to im zagwarantował, lustracja moralna i majątkowa, potrzebna od zaraz, dość nietykalnych Świętych Krów, kasta musi zostać zdezynfekowana, by innych nie zarażać bezprawiem.. Jeżeli sędzia zostałby skazany traci prawo do korzystania ze stanu spoczynku i tyle, bo takie jest prawo, a jeżeli wcześniej nim zostanie skazany odejdzie, to po uprawomocnieniu się wyroku skazującego i tak mu ten stan spoczynku odbiorą. I tak kończą aferzyści. Mało tego, że nie udało mu się ukraść PenDriva to zostanie wyrzucony z zawodu bez prawa do emeryturki. To dziwne, że ci z Kasty Mafijno Prawniczej łapią się na takich głupotach. Trzeba odświeżyć towarzystwo. Niestety załatwianie stołków i układy w KRS tu nie pomogą. Ta sprawa sędziego z pozoru niby oczywista, wcale oczywistą być nie musi i może przyjąć zupełnie inny obraz niż się wydaje. Poczekajmy. Sędziowie to zwykli ludzie, którzy mają różne przywary, ale "kubeł pomyj" ten pan wylał sam na siebie. Jeśli jest chory, to powinien się leczyć, a jeśli nie zdaje sobie sprawy ze swojej choroby, to ktoś inny powinien podjąć decyzję o leczeniu. On osądza ludzi za kradzieże! być może również kleptomanów!
 • Następny łańcuchowy złodziej!
  Tylko u nas! Znany sędzia ze Szczecina ukradł element wkrętarki!!! http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/pomorze-zachodnie/sedzia-zlodziej-ze-szczecina-pawel-m-ukradl-ze-sklepu-wkretarki/767k9hj Sędziowie złodzieje. Hańba! Jeszcze nie wiemy czy wszyscy zostali złapani bo może i inni też kradną. Fajne towarzycho. Teraz wiemy po co sędziom potrzebny jest immunitet! Nadzwyczajna kasta złodziei oni po południu walą na drugi etat. To nie '' już drugi ", a dopiero drugi. Reszta tych złodziei jest jeszcze nieuchwytna no ale może, w przyszłości czego im, politykom i reszcie którzy chronią się za immunitetem, wysokich wyroków z całego serca życzę. Coś dziwnego dzieje się z ludźmi. Trudno uwierzyć, że człowiek na eksponowanym stanowisku nagle zaczyna kraść z własnej woli.To jakby jakaś pomroczność jasna. Kasta POmoskiewskich POtomków bandyckiego POchodzenia.... właśnie takich POpiera Platforma Obłąkanych. Pewnie z familii o długich tradycjach sędziowskich?? Tak to jest, kiedy synowie parobków wiejskich zostają np. sędziami. Reforma sądownictwa jest konieczna zwolnić wszystkich obecnych sędziów zlustrować sprawdzić przez CBA oświadczenia majątkowe i POwiązania i dopiero powołać nowych!!!
 • Następny łańcuchowy złodziej!
  Taki ktoś w ciągu pięciu minut powinien być wyrzucony z pracy i mieć dożywotni zakaz pełnienia funkcji w aparacie sprawiedliwości i zawodach prawniczych jak to jest w USA..Widać nadzwyczajna kasta w Gdańsku broni swojego. Cóż...taka to ta "nadzwyczajnie złodziejska kasta".... Już 8 miesięcy trwa ta zabawa w sąd dyscyplinarny w Gdańsku. Jak złodzieje mogą osądzać złodziei. Oni mają to w genach. Ruskie gudłaje przywiezione na czołgach. Sędziowie jeszcze tkwią mentalnie w czasach PO i Tuska, gdy było nieformalne przyzwolenie na kradzieże i przekręty w wykonaniu "swoich", bo kradła cała władza. Skoro kradły takie legendy, jak Pinior, to dlaczego nie mógł czegoś wynieść jakiś sędzia. Przecież ma immunitet. Patologia w kręgach sędziowskich istniała i istnieje tylko kiedyś zamiatano sprawy pod dywan i nie widziały światła dziennego a złodziej co najwyżej otrzymywał pogrożenie palcem. Za kradzież mandat może być, ale za głupotę powinien dostać dożywocie. Z tej kasty kradną w marketach, a z innej kasty kradną stocznie, huty i inne perły narodowej gospodarki. Ale Ziobro weźmie się za nich! Wrocław, Szczecin!! Kto tam się osiedlał? Odzywają się stare geny i tradycje. W latach 70.tych w Szczecinie prosperowała / w samym Centrum/ Szkoła ..... DOLINIARZY / We Wrocławiu ponoć w tym czasie działała Szkoła Wyższa! Ale w naszym dzikim kraju przestępcy togowi są chronieni immunitetami. Robią to co robili od zawsze, tylko dziś nikt tych spraw pod dywan nie zamiata, lecz nagłaśnia w mediach. Sędziowie czują się kastą nadludzi, stojącymi ponad prawem, nietykalnymi. Zapatrzeni w siebie nie zauważyli, że czasy się zmieniły...Można już przyjąć, że pozostali sędziowie też kradną, tylko jeszcze nie zostali złapani. Oto właśnie elita polskiej mafii w togach i ci ludzie osądzają innych... i takie patologiczne środowisko skazuje ludzi na więzienie? Posadzić z tymi złodziejami których sam skazał hahahahaha...Tego sędziego to powinni ukarać nie za kradzież, ale za głupotę. Jak trzeba być durnym, żeby przyłapanym na kradzieży wyciągać legitymację i powoływać się na immunitet. Normalnie przyłapany, zapłaciłby tak jak zapłacił, pies z kulawa nogą nie wiedziałby kto on zacz. Teraz ma kłopoty. Kaczyński ma rację, to jest środowisko degeneratów--wybrana kasta--jak był stan wojenny notorycznie były włamania mimo że nie wolno było chodzić bez przepustki--no niby kto kradł--MO-ZOMO-ORMO to są ich dzieci i wnuki a jabłko nie pada daleko jabłoni. Jeden gustuje w akcesoriach komputerowych drugi mechanicznych a ciekawe w jakich gustuje boss Rzepliński ;) Wsadzić do celi z tymi których sądził...Docenia go..i pewna cześć jego ciała...już nigdy nie usiądzie na niej... Niektórzy właściciele immunitetów tak się chyba przyzwyczaili do bezkarności, że weszło to im w nawyk. Można sobie tylko wyobrazić okres przyzwalania na tego typu postępowanie, braku kamer. Wtedy to się działo! Ludzie teraz dopiero dowiadują się o prawdziwym obliczu tej kasty. Ale to nie dotyczy tylko sędziów. Bezkarna była też milicja. "Co z władzą pan dyskutuje"? Takiego typu powiedzenia były powszechne. Czy prawnicy to nadludzie? Mam wrażenie, że większość za takich się uważa, choć teoretyczne wszyscy powinni być równi wobec prawa!!! Jak ukradł inny sędzia samochód to mu nic nie zrobiono. Immunitet. Czas skończyć z immunitetami, to jest wbrew konstytucji o równości. Immunitety demoralizują w najwyższym stopniu. Niech Minister Ziobro zrobi z nimi porządek !!! A ambasador Niemiec prowadzi konsultacje z przedstawicielami tej kasty nietykalnych alkoholików i złodziei. . A przecież Niemcy ponoć brzydzą się złodziejami i wyzywają Polaków od złodziei. http://m.ocdn.eu/_m/7e5128153729209e616088bdb463c3c1,10,255.jpg Kto to widział aby w demokratycznym państwie prawnym Zolla sędzia, przedstawiciel najwyższej kasty, nie mógł ukraść wiertła lub kamienicy! Zbuntowane goje to jak ma się wypełnić proroctwo wasze ulice nasze kamienice? No jak!?
 • @@@!
  Myślę, że nadszedł czas, abyśmy powiedzieli sobie coś o pochodzeniu tzw. "kasty". Otóż w 1944 na ruskich czołgach została ona przywieziona tu, do Polski. Szybko wprowadziła swoje wrodzone metody w życie. Kłamstwo, fałsz, zbrodnia i kurewstwo to norma i codzienność. Złodziejstwo to najlżejsza odmiana zachowań normatywnych przysługujących tejże kaście. Od tamtego czasu rozmnażała się pasożytując na coraz słabszym organizmie Narodu Polskiego. Nadszedł czas, aby wreszcie sobie tę prawdę powiedzieć i nie gadać głupot o rzekomej przyzwoitości jakiejś niezidentyfikowanej części. Wszyscy won! - jak to klasyk powiedział.
 • @@@!
  Przestępstwo 30 czerwca 2016 roku. Zawieszony na miesiąc 8 lutego 2017? Tylko miesiąc?. Ponad 7 miesięcy, złodziej wydawał wyroki na złodziei w imieniu Rzeczypospolitej.To jakaś paranoja!. A dlaczego tak długo trwała procedura zawieszenia?. To kpina z tych jeszcze uczciwych!!! Szybkość Sądu dyscyplinarnego jest porównywalna z prędkością światła. Najpierw 7 miesięcy nieróbstwa czyli mataczenia a później błyskawiczne zawieszenie, bo nakręcono medialnie informację o innym złodzieju sądowym. W tych togach to się w czterech literach i głowach przewraca, ciągłe zadawanie się z przestępcami skutkuje brakiem adrenaliny i chyba urządzają sobie konkursy kto więcej ukradnie. Pewnie dziadek albo tatuś z towarzyszami kradli obrazy i precjoza z pałaców, dworków i mieszczańskich kamienic, a teraz zostały już tylko towary w sklepach bo wszystko inne rozkradzione, nawet obrazy i sprzęty z prezydenckich nieruchomości bo Gajowy dał przykład. W 2006 sędzia ze Stalowej Woli był lepszy, bo ukradł w sklepie kiełbasę za 6 zł!!!.
 • @@@!
  Moja śp. Babcia mawiała: " z chama nigdy nie będzie pana, z pana cham być może! i "Nie ma większego tyrana jak z chama zrobić pana". Porobili się panami, ostatnie chamy i mamy to, co mamy. Jak widzę te zakłamane mordy pełne bełkotu, to nóż mi się w kieszeni otwiera. A i wieczne usprawiedliwianie się rządzących dobrze nie wróży. Moja śp. Babcia miała jeszcze jedno mądre powiedzenie, jak ulał pasujące do dzisiejszej sytuacji: chama jak nie opierdolisz rano to cały dzień chodzi jak durny". Chciałbym doczekać w rządzie kogoś, kto wie kiedy dyplomację zastąpić Mocnym Słowem. Tym bardziej, że ta hołota nie potrafi zachowywać się kulturalnie, i takie zachowania odbiera jako słabość drugiej strony.
 • @kula Lis 66 11:49:01
  Pytam czy ci dwaj togowi złodzieje złodzieje pójdą siedzieć jak ta starsza Pani co skradła cukierka?
 • @kula Lis 66 11:37:29
  ///Myślę, że nadszedł czas, abyśmy powiedzieli sobie coś o pochodzeniu tzw. "kasty". Otóż w 1944 na ruskich czołgach została ona przywieziona tu, do Polski///

  To mity wiara w które ani o milimetr nie wiedzie ku zrozumieniu problemu,przeciwnie,znacznie od niego oddala.
  Tendencja do degeneracji wewnątrz "aparatu sprawiedliwości" jest ponad ustrojowa, ponad czasowa,ponad geograficzna.Wystarczy jako tako znać choćby literaturę i to już od czasów antycznych
  TRĄD W PAŁACU SPRAWIEDLIWOŚCI (Ugo Betti) https://vimeo.com/173862382 -poleca.Bardzo pouczające widowisko.
 • @kula Lis 66 10:15:10
  ///Kto to widział aby w demokratycznym państwie prawnym Zolla sędzia, przedstawiciel najwyższej kasty, nie mógł ukraść wiertła lub kamienicy///

  Bójże się pan boga! Toż to zacna krakowska rodzina z tradycjami.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Chrystian_Zoll
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Fryderyk_Zoll_(starszy)

  A tak apropos;jakiż to zawód wykonuje progenitura kultowego prokuratora Zbigniewa Wassermana?
 • @@@!
  Kontrowersyjna decyzja sędziego Łączewskiego i reakcja ministra Ziobry. Co wydarzyło się podczas rozprawy Piotra Mazura? Kolejne, delikatnie mówiąc kontrowersyjne doniesienia mediów na temat sędziego Łączewskiego i jego decyzji na sali sądowej. Najpierw kazał przedsiębiorcy opuścić salę rozpraw i nałożył na niego karę grzywny, a gdy ten wyszedł do sekretariatu, by zapytać o możliwość anulowania kary, sędzia nakazał policji doprowadzić go na salę rozpraw i ukarał siedmioma dniami aresztu! Zbigniew Ziobro domaga się szczegółowego zbadania tej sprawy. Nie ma dnia, by media nie donosiły o kolejnej kontrowersyjnej decyzji sędziów. Tym razem trafiło na Wojciecha Łączewskiego, który wsławił się tym, że na trzy lata chciał wsadzić do więzienia byłego szefa CBA - Mariusza Kamińskiego. Tym razem, jak donosi portal se.pl, sędzia Łączewski miał zdenerwować się na sali rozpraw, gdy przedsiębiorca Piotr Mazur zwrócił się do byłej księgowej ze słowami: „Nie kradnij”. Łączewski kazał mu opuścić salę i nałożył na niego grzywnę. Mazur udał się więc do sekretariatu, by zapytać o możliwość anulowania grzywny. Gdy był już w sekretaracie nagle zatrzymali go policjanci sądowi, doprowadzili do sali rozpraw, gdzie Łączewski ukarał go siedmioma dniami aresztu. Na te doniesienia natychmiast zareagowało Ministerstwo Sprawiedliwości. W związku z doniesieniami w mediach, jakoby przedsiębiorca, będący stroną postępowania prowadzonego przed Sądem Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia, został na sali rozpraw potraktowany w sposób niedopuszczalny przez sędziego, Minister Sprawiedliwości wystąpił do prezesa Sądu Apelacyjnego w Warszawie o szczegółowe zbadanie sprawy i przedstawienie mu informacji o przebiegu czynności podczas opisanej w mediach rozprawy czytamy w komunikacie resortu. Według mediów sędzia najpierw nałożył na przedsiębiorcę grzywnę wysokości 3 tys. zł, a gdy ten udał się do sekretariatu, by anulować karę, sędzia nakazał policji doprowadzić go z powrotem na salę rozpraw i następnie ukarał siedmioma dniami aresztu piszą urzędnicy z MS. Ps..To brzmi tak absurdalnie, że aż nie do wiary. Może sędzia zapomniał, że wyrzucił uczestnika rozprawy z sali? Ale jednak chyba nie, bo nie zapomniał, że jest sędzią. Oj nagina mafia sprężynę, nagina. Gdyby potrafili myśleć choćby na jeden dzień naprzód, to by się zaczęli ze strachu pocić. Niestety wsobny chów chazarokomuny spowodował głębokie spustoszenia w mózgach. Czy czasem KRS nie rozpisał przypadkiem jakiegoś konkursu na najgłupszego sędziego? To są sędziowie na posyłki, skorumpowani i złodzieje, którzy celowo destabilizują prace w sądach aby wywoływać chaos i ośmieszać instytucje. Wychodzi na to, że to nie sędzia lecz chazarski POmiot i bandyta w todze. Kiedy temu chazarskiemu bydlęciu zabiorą łańcuch?
  Dlaczego łańcuch nie został zamieniony na sznur? Dlaczego ten chazarski dziad wydaje jeszcze wyroki w imieniu RP? Żurek jest dumny, że takich sędziów wspiera !!! To swołocz chazarska w Polskich sądach !!! Łączewski, Tuleja, Milewski, etc.. i ci ostatni złodzieje, co oni robią jeszcze w sądach? dlaczego jeszcze orzekają? szanowny panie ministrze dlaczego jesteście tak bezradni i ulegli wobec warcholstwa Wszystko obróci się w końcu przeciwko wam. Szaleńcowi i rozwydrzonemu wariatowi Łączewskiemu trzeba odebrać togę, możliwość orzekania, a łańcuchem obić tłuste ryło. Bo dojdzie do wybuchu społecznego. Trzeba jeszcze przypomnieć jak ten stuknięty typek umawiał się z" Lisem " w celu obalenia legalnego rządu. A KRS i Żurek dalej łamią prawo. O całej serii złodziejskich ekscesów nie wspominając. Śp. satyryk Bohdan Smoleń mawiał, że niezawisłość sędziowska polega u nas głównie na tym, że żaden sędzia jeszcze nie zawisł. Ziobro ma dobry bat ustawowy i na dodatek Zbiór Zastrzeżony, który odpali w odpowiednim momencie. Teraz Polacy widzicie działanie Wałęsy, i teraz mamy konsekwencje i rezultaty 92 r to przełom, Tusk też w tym brał udział, nie mamy nawet Polskich sądów a wy pierdolicie, że w 89r odzyskaliśmy wolność !!! Nie jest to aby V kolumna czyli sowiecki jewriej pełniący obowiązki Polaka? http://www.moikrewni.pl/mapa/kompletny/%25C5%2582%25C4%2585czewski.html

  To jest właśnie istota naszego problemu z III RP. Wszystkie inne rządy Europy Centralnej mają "rządy swoje" - lepsze czy gorsze. Czesi czy Węgrzy zdecydowanie - lepsze. A w Polsce jest jakaś dziwna atmosfera totalnej niemocy władzy w zakresie działania na korzyść obywateli tego państwa. Bez względu na opcję. Kiedyś zapewne dowiemy się, dlaczego tak się dzieje." I nie tylko w sprawie postsowieckich sądów...
  http://rozowypanther.blogspot.com/2017/02/john-sack-maka-uszczyna-i-nkwd-czyli.html#comment-form
 • @kula Lis 66 15:23:52
  ///Wszystkie inne rządy Europy Centralnej mają "rządy swoje" - lepsze czy gorsze. Czesi czy Węgrzy zdecydowanie - lepsze. A w Polsce jest jakaś dziwna atmosfera totalnej niemocy władzy w zakresie działania na korzyść obywateli tego państwa. Bez względu na opcję///

  Niech zgadnę dlaczego.Hmmm.......czyż to aby nie kontynuacja wiekowych tradycji?
  "O NIERZĄDNE KRÓLESTWO I ZGINIENIA BLISKIE
  GDZIE ANI PRAW WAŻĄ,ANI SPRAWIEDLIWOŚĆ
  MA MIEJSCE ALE WSZYSTKO ZŁOTEM KUPIĆ TRZEBA" J.Kochanowski 1578 ( a jak pamiętamy były to lata "złote" bo potem było już tylko gorzej)
 • Trzeba stworzyć Trybunał Narodowy
  http://demokracjaisprawiedliwosc.pl/2016/08/13/trybunal-narodowy/

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Notatka służbowa

  Nie mogę się doczekać tych wczasów, będę miał dużo czasu na wyjaśnienie egzekucji I Co 441/16, czyli przyczyn tego skutku i pociągnięcie do odpowiedzialności funkcjonariuszy za niesłuszne pozbawienie człowieka wolności, z art. 189 k.k. czytaj więcej

 • PRAWO

  11 lat zniewolenia

  Wniosek do Premiera o odwołanie Zbigniewa Ziobro z funkcji MS i Prokuratora Generalnego, w związku z brakiem nadzoru nad skorumpowanymi na masową skalę funkcjonariuszami publicznymi i stosującymi, wbrew konstytucji, doktrynę terroru państwowego. czytaj więcej

 • PRAWO

  Skarga do Izby Kontroli Nadzwyczajnej

  Każdy, kto powieli działania, a raczej bierność Krystyny Zarzeckiej, będzie miał współudział w przestępstwach przeciwko wymiarowi sprawiedliwości oraz nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31