Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
207 postów 91 komentarzy

Reforma Patryka Jaki - najciemniej jest pod latarnią

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zawiadomienie o przestępstwie niedopełnienia obowiązków i poświadczenia nieprawdy przez Dyrektora Departamentu Postępowania Sądowego Zbigniewa Siejbik z Prokuratury Krajowej

 

 

 

 

Wstępna kontrola aktu oskarżenia

 

Prokurator Zbigniew Siejbik w piśmie z dnia 28 lutego 2017 r., sygn. PG IV Ksk 142.2016, napisał iż nie znaleziono podstaw do wniesienia kasacji od wyroku Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze z dnia 6 maja 2008 r., sygn. akt II K 467/07 w trybie art. 521 § 1 k.p.k., co jest oczywistą nieprawdą.

Wyrok świeżo upieczonego w 2008 roku Sędziego Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze Jarosława Staszkiewicza nie jest wyrokiem, tylko stalinowską egzekucją bez przyczyny. Jest umyślną, dowolną decyzją polityczną, dokonaną baz faktu zdarzenia, a co za tym idzie „:wyrokiem” wydanym z rażącym naruszeniem prawa (videstanowisko p.o. Prokuratora Regionalnego w Białymstoku Elżbiety Pieniążek z dnia 8 listopada 2016 r.). W obowiązującym stanie prawnym nie można ani wydać wyroku skazującego bez ustalenia zdarzenia faktycznego w związku z którym rzekomo dopuszczono się zarzucanego czynu przestępnego, ani nie można wydać wyroku skazującego bez przyczyny.

Sędziowie Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze nie ustalili faktu zniesławienia Firmy Motoryzacyjnej „Ligęza” Sp. z o.o. w Jeleniej Górze za pomocą umieszczenia w dniu 23 lutego 2007 r. na blogu internetowymhttp://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/ notatki zatytułowanej „Nie kupujcie auta u Ligęzy” i nie mieli prawa wydać wyroku skazującego z art. 212 § 2 kk. Było to świadome poświadczenie nieprawdy, usypiający wyrok karny, w celu bezustannego dręczenia mnie postępowaniami i egzekucjami cywilnymi.

Prokurator Prokuratury Krajowej Zbigniew Siejbik również nic nie ustalił, bo z niczego nie da się czegoś ustalić. Prokurator Zbigniew Siejbik niedopełnił obowiązku wniesienia kasacji nadzwyczajnej od mafijnego wyroku, od orzeczenia tortur bez przyczyny, bądź wszczęcia śledztwa rzetelnie wszystko wyjaśniającego. Jarosław Staszkiewicz popełnił fałsz intelektualny (przestępstwo poświadczenia nieprawdy z art. 271 § 1 k.k.) w oparciu o fałsz materialny (k. 8 akt sprawy II K 467/07). Prokurator jest od ścigania przestępstw, bez względu na to czy popełni je ksiądz, sędzia, czy Kowalski, a nie od ich tuszowania. Niestety Prokurator Zbigniew Siejbik bierze współudział w przestępstwach stalinowskich. Tak działa zorganizowana grupa przestępcza najgorszego kalibru. Tak działają przestępcy gorsi od tych których, których wsadzają do więzień, bo popełniają zbrodnie w majestacie prawa.

O rażącym naruszeniu prawa świadczyekspertyza biegłego sądowego w zakresie informatyki i technologii internetowych BDW CONSULTING Mariusza Czarneckiego ze Szczecina z dnia 13 kwietnia 2015 r., podważająca jedyny dowód oskarżyciela prywatnego Mieczysława Ligęzy, załączony do aktu oskarżenia z dnia 31 maja 2007 r. i zasadność skazania mnie o zniesławienie. Potwierdza to pokrętna odpowiedź Z-cy Przewodniczącego Wydziału II Karnego Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze Marii Migoń-Karwowskiej z dnia 20-02-2017 r., iżw aktach sprawy o sygn. II K 467/07 nie znajduje się dowód cyfrowy, o którego wydanie wnosiłem (ustalający zniesławienie FM „Ligęza” Sp. z o.o.).

Są to zbrodnie na pograniczu ludobójstwa, tożsame z egzekucjami terrorystów syryjskich i złożę w tej sprawie skargę do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze. Na kartce papieru, której nikt nie chce zbadać, eksterminuje się moją rodzinę już jedenasty rok. Odmawia mi się prawa do obrony, do kontroli instancyjnej, do wznowienia postępowania - oddalając poza rozprawąpropter nova fikcją ustaleń nie mającą związku z tożsamością przedmiotu i nieznanymi domniemaniami sędziego, na których oparł swoje niezawisłe orzeczenie.

Zbrodnie te są kontynuowanepokłosiem wyroku karnego, czyli reketierką dokonywaną na podłożu sfingowanego procesu cywilnego I C 1062/08 i sankcjami w oparciu o reliktowy przepis art. 1050 k.p.c. (ośmioletnie, narastające grzywny 2.000, 2.000, 2.000, 4.000, 4.000, 4.500, 6.800 zł i 180 dni więzienia) w celu przymuszenia mnie do oświadczenia nieprawdy. Nie szanuje się faktów, prawdy materialnej, etyki i ekonomiki postępowania. Nawet gestapo tak nie postępowało, bo strzelało w tył głowy i przynajmniej krótko bolało. Tutaj postępuje się wbrew zapisom wyroku z dnia 3 września 2008 r. (zakombinowanego na karnym – prawdopodobnie art. 11 k.p.c.),uchwale Sądu Najwyższego z dnia 28.06.2006 r. sygn. III CZP 23/06, przepisom art. 1049 k.p.c. i wykonaniom zastępczym w trybie art.127 u.p.e.a.

Gwałci się konstytucję, temidę, fundamentalne prawa człowieka oraz art. 1.1 Konwencji w sprawie zakazu stosowania tortur i zasad współżycia społecznego. Przyjdzie czas, że każdy zbrodniarz za swoje niegodziwości odpowie.

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/2016/11/16/poklosie-niczego/

Grzegorz Niedźwiecki „Nil”, 58-506 Jelenia Góra, ul. Działkowicza 19

KOMENTARZE

 • PiSu PiSu mój dziedzisu
  Obłudne i faryzeuszowskie PiS dużo mówi, nic nie robi. Poza politycznymi rozgrywkami i wymianką dyspozycyjnych funkcjonariuszy. Oj nie będzie drugiej kadencji, choćbyście 1000+ dawali. Polacy nie będą waszymi niewolnikami. Prokurator jest od ścigania przestępstw, a nie do grania w jednej orkiestrze. Narzędzia macie, realnej woli brak... To nie wym,aga czasu tylko szczerości..
 • Nemo iudex in sua res
  Art. 304. Obowiązek zawiadomienia o przestępstwie
  ________________________________________
  Dz.U.2016.0.1749 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks postępowania karnego

  § 1. Każdy, dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję. Przepisy art. 148a zamieszczanie danych osób uczestniczących w czynności oraz art. 156a udostępnianie danych lub oryginałów dokumentów z załącznika adresowego stosuje się odpowiednio.
  § 2. Instytucje państwowe i samorządowe, które w związku ze swą działalnością dowiedziały się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, są obowiązane niezwłocznie zawiadomić o tym prokuratora lub Policję oraz przedsięwziąć niezbędne czynności do czasu przybycia organu powołanego do ścigania przestępstw lub do czasu wydania przez ten organ stosownego zarządzenia, aby nie dopuścić do zatarcia śladów i dowodów przestępstwa.
  § 3. Zawiadomienie o przestępstwie lub własne dane świadczące o popełnieniu takiego przestępstwa, co do którego obowiązkowe jest prowadzenie śledztwa przez prokuratora, Policja przekazuje wraz z zebranym materiałem niezwłocznie prokuratorowi.


  Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 24 marca 2010 r. Regulamin wewnętrznego urzędowania powszechnych jednostek organizacyjnych prokuratury DZIAŁ III. Postępowanie przygotowawcze Rozdział 1. Przepisy ogólne § 123 Właściwość miejscowa prokuratury w sprawach przestępstw lub przestępstw skarbowych

  § 123 Właściwość miejscowa prokuratury w sprawach przestępstw lub przestępstw skarbowych
  ________________________________________
  Dz.U.2014.0.144 t.j. - AKT ARCHIWALNY - Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 24 marca 2010 r. - Regulamin wewnętrznego urzędowania powszechnych jednostek organizacyjnych prokuratury

  1. Postępowanie przygotowawcze prowadzi się lub nadzoruje w jednostce organizacyjnej, na której obszarze właściwości popełniono przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, chyba że przepis szczególny stanowi inaczej.
  2. Przepisy art. 31 właściwość miejscowa sądu, § 2 i art. 32 kryteria pomocnicze dla ustalenia właściwości miejscowej sądu, § 1 k.p.k. stosuje się odpowiednio.

  Zbigniew Ziobro i Patryk Jaki są następcami bolszewickich służb i kontynuują system prawa oraz metody postępowania rodem z Konga. Utrzymują stare wykidajły w obecnych strukturach i odpowiadają za współudział w zbrodniach, a nawet biorą szczególną odpowiedzialność, bo mają rolę wiodącą. Trzeba zburzyć tą zorganizowaną grupę przestępczą do fundamentu.
 • @
  Co do pomiatania ludźmi (i ich firmami), które obserwuję (osobiście) od czasu afery "podatkowej" z firmą p.Kluski,
  to zmiana nastąpi...

  jak "kolejna ofiara", ZAMIAST "20 lat pisać wnioski do sądóf" i tracić zdrowie na tym,
  albo kupi "kałacha", albo "da zarobić ukraińcowi"....

  Już w ten sposób zareagował 60 latek, któremu "biurwy" nie przyznały Domu Opieki...
  SPALIŁ je, i ma teraz dożywotnio opiekę w standardzie pewnie LEPSZYM niż by miał w tym DO....

  Albo się wszelkiej maści "biurwy" "same poprawią" (ha, ha, ha, mission impossible...), albo nastąpi kilka takich spraw, a potem LAWINA samosądów...

  Bo przed "tłuszczą ze sznurem" NIE obronią "kolesie prawnicy"...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031