Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
221 postów 98 komentarzy

List otwarty do sędziów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie kradnijcie ludziom życia. Zmieńcie sposób postępowania, bo kiedyś przyjdzie czas, że nawet najlepsza zmiana was nie ochroni. Nastąpi kontrola społeczna i sąd ludowy, bo wymiar sprawiedliwości i organy ścigania nie funkcjonują w Polsce.

 

 

TRYBUNAŁ NARODOWY

58-506 Jelenia Góra, ul. Działkowicza 19

Nr KRS 0000686478 REGON 367795191

trybunalnarodowy@gmail.com

Tel. 791830093

 

 

Oddział Stowarzyszenia RKW w Wałbrzychu

 E-mail.ruch.kontroli.wladzy.walb@gmail.com

 

Krajowa Rada Sądownictwa

 

List otwarty do sędziów

 

Działając jako Prezes Trybunału Narodowego wraz z Przewodniczącym Oddziału RKW w Wałbrzychu, w imieniu wielu pokrzywdzonych ludzi, wyrażamy zdecydowanie bardzo negatywne stanowisko na temat funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości w Polsce. Zarzuty i ocena, oparte są o konkretne, zaistniałe fakty i zdarzenia. Jeśli będziecie się bronić, zakłamywać i udawać obrażonych, to uruchomimy nie tylko maraton pisania listów.

Pozorni sędziowie. Wypaczyliście niestety niezawisłość sędziowską, nadużywacie często władzy, prawa, niedopełniacie obowiązków i poświadczacie nieprawdę. Funkcję publiczną, jaką pełnicie, zdefraudowaliście całkowicie. Dla zawodu sędzia, wielu synonimem jest socjopatia. I to z waszej winy. Każdy, nawet młody sędzia, czy asesor, jest zmuszony przystosować się do panujących trendów, bo inaczej wypadłby z tej nadzwyczajnej kasty. Milczenie jest współudziałem w niegodziwościach. Opiniodawcze media są również w waszych rękach.

Nieetyczni sędziowie. Nagminnie, uporczywie nękacie niewinnych ludzi, dręczycie ich ekonomicznie i psychicznie. Prowadzicie sfingowane procesy, bezpodstawnie skazujecie ludzi i odbieracie wielu życie. Nie opieracie się na faktach, prawdzie materialnej, stosujecie prywatne, dowolne prawo. Nie uwzględniacie ekspertyz biegłych, nie dokonujecie oględzin, nie przeprowadzacie rzetelnie etapów stosowania prawa. Nie uznajecie istotnych dowodów i domniemania niewinności. Gracie ze zwykłymi ludźmi w szachy proceduralne (choć to nieadekwatne określenie, bo szachy to gra królewska) i pozbawiacie ich prawa do obrony. Naruszacie godność człowieka, etykę funkcjonariusza, nie szanujecie nawet tego prawa, które sami ustanowiliście. Kpicie z przysięgi sędziowskiej i ze zbioru zasad etyki zawodowej sędziów. Gardzicie sprawiedliwością, pomiatacie i lekceważycie pokrzywdzonych ludzi. Godzicie w poszanowanie wartości i godności ludzkiej. Traktujecie ludzi jak przedmioty, jak niewolników. Nie uznajecie równości wobec prawa i zasad współżycia społecznego. Skazujecie ludzi bez przyczyny, stosujecie prawo pięści. Wydajecie wyroki polityczne, za pieniądze, nie uznajecie zasady In dubio pro reo. Pojęcie państwo w państwie nie jest określeniem potocznym tylko faktem. Działacie generalnie nieuczciwie, wspólnie i w porozumieniu łamiecie prawo jako cała korporacja prawników. Układ nie jest zamknięty tylko w środowisku sędziów, tuszują wasze przestępstwa prokuratorzy i milczą adwokaci. Akceptuje to zło centralna władza, bo przeszła tą samą, skorumpowaną drogę. Takiej patologii, nie było nawet w PRL.

Nadużycia są we wszelkich sferach i wydziałach. Dopuszczacie również do kontrowersji w trakcie wyborów powszechnych, nie reagujecie na zgłaszane nieprawidłowości wyborcze, ulubionym stwierdzeniem waszym jest brak wpływu na wynik wyborczy. Naród polski jako suweren jest dla was pustym sloganem, to wy jesteście od decydowania o dobru ogółu. Zastanówcie się, Życie człowieka jest najwyższą wartością, niezasadna przewlekłość postępowań, drenaż ekonomiczny, złośliwa obstrukcja, niszczy to życie.

Apelujemy do was, opanujcie się. Nie bądźcie nadludźmi. Zreformujcie się, nabierzcie pokory, bo inaczej ludzie was kiedyś rozliczą i wy będziecie srodze sądzeni. Zróbcie krok ku człowieczeństwu, bo szkoda zdrowia ludzkiego, rozbitych rodzin, bezpardonowych eksmisji, zniszczonych przedsiębiorstw, niepotrzebnych cierpień i nieprawdopodobnych strat budżetu państwa, pieniędzy podatników. Zwracamy się do was jako Prezes Trybunału Narodowego wraz z Przewodniczącym Oddziału Stowarzyszenia RKW, zacznijcie szanować prawa człowieka. Nie kradnijcie ludziom życia. Zmieńcie sposób postępowania, bo kiedyś przyjdzie czas, że nawet najlepsza zmiana was nie ochroni. Nastąpi kontrola społeczna i sąd ludowy, bo wymiar sprawiedliwości i organy ścigania nie funkcjonują w Polsce.

 

Oto najczęstsze przestępstwa, jakich dopuszczają się funkcjonariusze na obywatelach i państwie:

 

Art. 231. Nadużycie uprawnień przez funkcjonariusza

Art. 270. Fałszerstwo dokumentu

Art. 271. Poświadczenie nieprawdy

Art. 273. Użycie poświadczenia nieprawdy

Art. 236. Zatajanie dowodów niewinności

Art. 239. Poplecznictwo

Art. 286. Oszustwo

Art. 190. Groźba karalna

Art. 190a. Uporczywe nękanie - stalking

Art. 246. Znęcanie się funkcjonariusza w celu uzyskania oświadczenia

Art. 191. Zmuszanie do określonego zachowania, zaniechania lub znoszenia

Art. 282. Wymuszenie rozbójnicze

Art. 207. Znęcanie się

Art. 118. Eksterminacja

Art. 119. Dyskryminacja

Art. 148. Zabójstwo

Art. 151. Namowa i pomoc do samobójstwa

Art. 156. Ciężki uszczerbek na zdrowiu

Art. 157. Inne uszkodzenie ciała - średni i lekki uszczerbek na zdrowiu

Art. 160. Narażenie na niebezpieczeństwo

Art. 162. Nieudzielenie pomocy

Art. 189. Pozbawienie człowieka wolności

Art. 247. Znęcanie się nad osobą pozbawioną wolności

Art. 296. Wyrządzenie szkody w obrocie gospodarczym

Art. 248. Nadużycia przy przebiegu wyborów

 

Mówimy dość!

 

Jelenia Góra, dnia 23 lipca 2017 r.


PREZES

Trybunału Narodowego

z siedzibą w Jeleniej Górze

 

Grzegorz Niedźwiecki

 

PRZEWODNICZĄCY

Oddziału Stowarzyszenia RKW

w Wałbrzychu

 

Ryszard Jordan

 

 


 

Trybunał Narodowy – organizacja prawno-człowiecza

Oddział Stowarzyszenia RKW w Wałbrzychu

 

KOMENTARZE

 • Jest wycie
  ponieważ kasta sama czerpiąc korzyści ochraniała lewy biznes i różnego rodzaju mafijne układy !

  https://pbs.twimg.com/media/DFcFxdAXkAEyMdq.jpg
 • @
  "Nie nauczy się STAREGO psa nowych sztuczek..."

  Od lat twierdzę, że JEDYNE czego się BOJĄ POlitycy (wszelkiej maści) i "nadzwyczajne kasty", to to, że ich "TŁUM" (w Wwie to by było pewnie 10-100tys ludzi) WYRWIE zza biurek i zrobi z nich "zamiast liści". DOSŁOWNIE. "Tam" nie przydadzą się koneksje ani zagrabiona kasa...

  Bo wszystko inne to "ten da w łapę", "tamten załatwi", "w ostateczności mnie zdegradują, ale pensję zostawią"...
 • Przykłady
  http://3obieg.pl/podmioty-walczace-z-bezprawiem-w-prawie
 • nie funkcjonują w Polsce....
  ...JAKIE NIE FUNKCJONUJĄ ?
  trzeba nazywać rzeczy i sprawy po imieniu tak jak to już w Raju Bóg przykazał
  BEZPRAWIE i NIESPRAWIEDLIWOŚĆ

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031