Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
226 postów 101 komentarzy

GMO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trybunał Narodowy popiera protest przeciwko GMO, genetycznie modyfikowanych organizmach tworzonych za pomocą technik nie występujących w naturze. Jesteśmy również za przyzwoleniem sprzedaży bezpośredniej dla rolników.

 

 

Korporacyjny wróg nie odpuszcza i wraz ze sprzymierzeńcami sejmowymi posuwa się do przodu!!!! Posłowie których (o zgrozo! wybraliśmy aż na 4 lata!) są skuteczniejsi od Hitlera w unicestawianiu własnego narodu i Polaków!!!! Przedwczoraj (11.09.2017.r) pracowali również nad ustawą dzięki której do dwóch lat zostanie wygaszona w Polsce rodzima hodowla świń przez naszych rodzimych hodowców, przede wszystkim małych i średnich rolników!!! Za to hodowcy korporacyjni, świnie w Polsce hodować będą mogli!!!! SKANDAL!!! Pod płaszczykiem walki z chorobą świń, a tak naprawdę chodzi tutaj o chorobę polityczną, poprzez kuriozalny system dopłat, przedwczoraj po południu odbyło się pierwsze czytanie tej bulwersującej ustawy w komisji sejmowej Rolnictwa (podobno jest to druk nr 1807 oraz odnośnik zw.22.870.113.2017-2).

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/09/13/zarzadzam-narodowa-mobilizajce-wojna-korporacyjno-polska-w-polskim-sejmie-rozpoczeta-gmo-korporacyjny-atak-sejmowy-na-polakow-z-dnia-z-11-wrzesnia-2017r-odparty/

 

Od: "Fundacja ICPPC"

Prosimy przeczytaj UWAŻNIE, bo od Ciebie zależy przyszłość Polski.


Prosimy włącz się aktywnie w działania dla Polski wolnej od GMO i dla żywności od dobrych
rolników!

1. PiS wprowadza uprawy GMO!

W  dniu  11  września 2017 odbyło się w Sejmie kolejne posiedzenie podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1424).  W posiedzeniu wzięli udział członkowie podkomisji, strona rządowa i około 60 osób reprezentujących organizacje rolnicze i konsumenckie. JUŻ NA POCZĄTKU Przewodniczący, poseł JAN DUDA (PiS) zapowiedział, że STORNA SPOŁECZNA NIE BĘDZIE DZISIAJ DOPUSZCZONA DO GŁOSU. Zawrzało... bowiem większość osób przyjechało z odległych zakątków Polski, aby wyrazić swój zdecydowany sprzeciw dla ustawy autorstwa PiS, która dopuszcza tworzenie stref do upraw GMO (!) na terenie całej Polski.
Sytuację uratował Poseł Jarosław Sachajko (KUKUZ'15) przedstawiając propozycję nowelizacji tejże ustawy, która jest zgodna z oczekiwaniami zdecydowanej większości Polaków i wprowadza bezwarunkowy zakaz upraw GMO. Po BARDZO burzliwej dyskusji
"wygraliśmy" tyle, że NIE PRZEGŁOSOWANO ustawy PiS, która dopuszcza uprawy GMO,
natomiast propozycja ustawy zakazującej upraw GMO została przekazana do Biura
Analiz Sejmowych.

UWAGA! Oznacza to, że musimy jeszcze bardziej zjednoczyć wysiłki dla Polski wolnej od GMO i zgodnie przybyć na kolejne posiedzenie w Sejmie. Już teraz zapraszamy!
OBEJRZYJ! FILMOWA RELACJA NTV: https://www.youtube.com/watch?v=GMmo-OVKGxQ
lub sejmowa relacja archiwalna:

//www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje_arch.xsp#219C4317186B1D41C1258191003E1B83


2. PiS NIE POZWALA rolnikom sprzedawać ich dobrej żywności w lokalnych sklepach!

W dniu 12 września odbyło się w Sejmie pierwsze czytanie poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia (druk nr 1716). Projekt zawiera zapisy umożliwiające rolnikom sprzedaż żywności przetworzonej do sklepów, szkół i innych lokalnych instytucji. Jest to od lat oczekiwane przez rolników i konsumentów. Niestety i tutaj PiS "idzie w zaparte" (mimo przedwyborczych obietnic!) używając nieprawdziwych argumentów. Wniosek: PiS wspiera korporacje. Stanowisko strony społecznej było JEDNOZNACZNE - chcemy łatwego dostępu do dobrej żywności. Dyskusja była dynamiczna ale obrady przerwano...


UWAGA! A więc jednoczymy siły na kolejne posiedzenie Sejmu (27, 28, 29 września 2017 r.) aby obronić Polskę przed GMO i abyśmy mieli żywność od dobrych rolników w lokalnych sklepach. Szczegóły prześlemy jak tylko będą nam znane. Sejmowa relacja archiwalna:

//www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje.xsp?unid=C3C839E8F47E4834C12581920046AB5D#


Jeżeli ktoś może wspomóc finansowo nasze działania prosimy wpłacać darowizny //icppc.pl/index.php/pl/wesprzyj-nas.html
 
Z pozdrowieniami, Jadwiga Łopata i Julian Rose,

==========================
Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC

34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114 

biuro@icppc.pl

www.icppc.pl   www.gmo.icppc.pl   www.eko-cel.pl
WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH W EKOCENTRUM ICPPC www.eko-cel.pl

KOMENTARZE

 • +5
  PIS jak i PO to skorumpowane partie, które pod płaszczykiem patriotyzmu, dążą ramie w ramie do zniszczenia Polski.

  Może z tego faktu nie zdają sobie szeregowi członkowie partii, że ich liderzy są na usługach Koscher Nostry mającej za cel priorytetowy niszczenie narodów słowiańskich.

  Rządzą Polską nie Polacy, chrześcijanie, ale chimery na usługach żydów ukraińskich. Wasi posłowie powinni reprezentować wasze interesy i postulaty, a nie interesy obcych państw i korporacji.

  To co robi Rząd, to właśnie zdrada Narodowa. Śmieszne patriotyczne parady pod pomnikiem ofiar Powstania Warszawskiego, Żołnierzy Wyklętych nie przemienią kanalii w patriotę.
 • Z Brzezinski- ,,Kto kontroluje zywnosc kontroluje ludzi,,
  Zbigniew Brzezinsk -,,Latwiej zabic milion ludzi niz ich kontrolowac,, i
  A w polsce hitlerowskie prawo krok po kroku bardzo malymi krokami ku ,,NWO,,
  I mysle sobie ze zasob wiedzy tej pani z ministerstwa rolnictwa nawet nie pozwala jej ocenic tego komy sluzy swa indolencja . Niebawem jej podobni wprowadzi egzekucje[ patrz okres hitlerowskiej okupacji] za nielegalna hodowle swin. Brzezinski jak widac ma swych pomocnikow[ Kto kontroluje zywnosc kontroluje ludzi Z. Brzezinsk ] Slowem Kodeks Elementarius [Kodeks Zywieniwy] ma swoich przedsawicieli pretekst by to realizowac stworzyc jak widac niejest trudno migawkaw telewizji masy sa praerazone wizja epidemi....................................................................................................................................................................................................................
  Wiadomości › Kraj
  IAR
  9 sie, 19:50
  Ministerstwo rolnictwa apeluje o wygaszanie hodowli świń na terenach zagrożonych ASF

  Ministerstwie rolnictwa apeluje o likwidację hodowli trzody chlewnej na terenach zagrożonych wystąpieniem wirusa Afrykańskiego Pomoru Świń. W zamian rolnicy mogą liczyć na rekompensaty - przypomina podsekretarz stanu w resorcie rolnictwa Ewa Lech,
  Udostępnij
  19
  Skomentuj
  Komentarze
  52
  Ministerstwo rolnictwa apeluje o wygaszanie hodowli świń na terenach zagrożonych ASF
  Foto: Thinkstock Ministerstwo rolnictwa apeluje o wygaszanie hodowli świń na terenach zagrożonych ASF

  - Apeluję szczególnie do małych gospodarstw, które nie mogą wdrożyć specjalnych procedur ochronnych w ramach programu bioasekuracji. Im się to nie opłaca lub jest to procedura zbyt skomplikowana. One powinny zrezygnować z hodowli - uważa Ewa Lech.
  REKLAMA

  Wirus ASF jest śmiertelny dla świń i dzików. Chorobę można przenosić przez same zwierzęta oraz przez mięsne przetwory. Ewa Lech apeluje także o niehandlowanie wieprzowiną z terenów zagrożonych.

  - Chodzi zarówno o surowce jak i przetwory. Zarówno mięso wieprzowe jak i dziczyznę. Apelujemy także do korzystających z agroturystyki, by nie nabywali takiego rodzaju żywności od gospodarzy - wskazuje Ewa Lech.

  Z tytułu rezygnacji z hodowli, rolnicy mogą liczyć na 50 złotych miesięcznie od każdej świni. Pieniądze otrzymują przez 3 lata.

  Działaniami ochronnymi objęto cztery powiaty w województwie podlaskim. Rolnicy mogą wnioskować o rekompensaty z tytułu rezygnacji z chowu do 15 września. Dokumenty należy składać w oddziałach terenowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

  (mb)
  Udostępnij
  19
  Polub Onet Wiadomości
  Co się dzieje na świecie - 10.08.2016.
  jan 11.08.2016 08:22:15
 • Polska utracila mozliwosc kontroli jakosci zywnosci- To jest zdrada stanu.
  SUWERENNSC ZWIENIOWA TO KWESTIA ZYCIA I SMIERCI NARODU
  W obecnej chwili grupy ludzkie i spoleczenstwa sa naganiane do zagrody ,za chwile bramy moga zostac bezpowrotnie zamkniete i nic nie bedzie mozna juz zmienic a kontrola przeplywu zywnosci bedzie najwzniejzym elementem sprawowania wladzy,wlasciwie jej,, skapwanie,,po uprzednim poddaniujej procesa chemizacj by w sposob wlasciwy mogla odczialywac na procesy psychiczne i somatyczne. Jednym z propagatorow tej koncepcji sterowania spoleczenstwem Rasel pisal ..za pomoca zastrzykow zywnosci oraz sysemu zakazow i nakazow stworzymy typ czlowieka niezdolny do buntu przeciw wladzy,, To nie jest fikcja czy odlegla zeczywistosc to dzieje sie juz. Film,,SZCZEPIONKI KTORE UCZYNIA CIE POSLUSZNYM,, pokazuje ten problem, choc tak niewielu to przymuje za prawde. Trzeba postawic pytanie czy chcesz ty i twoja roczina ,czy chcecie byc zombi ,czy chcecie byc ludzmi u ktorych procesy fizjologiczne i psychicze sa sterowane poprzez dodawanie substancji chemicznych do zywosci lekow i szczepionek. [ zazadzanie chorobami,zarzadzanie emocjami ] Oni chca ten cel osiagnac dlatego z taka moca dokonuja restrukteryzacj rolnictwa. oraz wprowadzaja takie regulacje prawne by odciac tzw wiekszosc od dobrej jakosciowo zywosci by bylo jak najmniej ludzi poza ich systemem farmakologicznej i chemicznej kontroli. O to toczy sie gra,w tej chwili role granicy spelnia poziom dochodow oraz pozom wiedzy , w najblizszej przyszlosci kryterium podzialu przejma ich niepodlegajace kwestionowaniu deczje o przywileju dostepu do dobrej zywnosci. Postawa spoleczenstwa jest przepelniona ignorancja,.Po zmianie systemu na gospodarke,,otwarta,, nastapily istotne zmiany jakosciowe w tym zmiana norm ktore w czasach tzw,,komuny,, byly duzo lepsze zapewniajac tym samym lepsza jakosc produktow. .Mozna by zec ,,groby pobielane,,ladnie zapakowane trucizny. Nowe prawo o bezpieczenstwie zywnosci jakie ma sie ukazac pokaze w ktora strone pojda te zmiany w Polsce zekomo wolnej.........
  ALARM Brońmy naszej rolniczej ustawy o sprzedaży żywności
  jan 30.09.2016 22:04:21
 • A TERA WAS POLACZKI WEZMIEMY ZA MORDE[za ryj] KONIEC Z DOBRYM I ZDROWYM ZYWIENIEM
  Mysle ze czytelnicy pamietaja sytuacje z rzekoma choroba tzw ptasia grypa Jak to urzywajac argumentu,, padlego łabedza,, niszczono stada drobiu, w momencie uruchomienia tego administracyjno prawnego mechanizmu wszyscy zachowuja se jak debile pozbawieni rozumu.Tak samo bylo z grypa ktora nawet w parlamencie europejskim nazwano ,najwieksza afera w histori ludzkosci,bo w koncu wyszlo ze wszstysto bylo manipulacja i klamstwem. teraz mamy afrykanski pomor swin.wlczono polcje,prokurature ,ABW. To sa wazne procesy majace na celu spacyfikwanie narodu trudno wymagac od jakiegos podrzednego weterynaza wiedzy z zakresu globalnej polityki elit ale przeciez ,wystarczy odrobina rozumu by to przejzec niestety tego rozumu coraz mniej........... Polecam w temacie art,, Afrykanski pomor swin sabotaz polskej gospoodarki zaplanowany przez niemcy,, oraz Medyczno farmaceutyczny przekrety od kuchni.To niejest eoria spiskowa,, oraz art,, Ministerstw Strachu medyczne oszustwa,, Ponizej material z obenej sytuacji widziny oczyma urzednikow i sluzb. Panowie z ABW potraktujcie te artkuly jako poszlaka dowodowa do sprawy kolejnego oszustwa

  komentarze jan neon24.pl


  Pozdrowienia dla JADWIGI LOPATY I jULIANA ROSE
 • Ukraina mlekiem i miodem (zmodyfikowanym) płynąca
  Na Ukrainie, jako integralnej części Związku Radzieckiego, po 1945 roku wdrażane były ogólnoradzieckie programy produkcji żywności: powstały tam duże uprawy słonecznika i liczne kombinaty przerobu nasion. Znana z bardzo żyznych gleb oraz posiadająca 25 proc. światowych zasobów czarnoziemu Ukraina w 1991 roku odłączyła się od Rosji, tworząc samodzielne państwo i tym samym przestała być głównym spichlerzem ZSRR.

  Przeprowadzona pod dyktando Banku Światowego (BŚ), Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW) i przedstawicieli amerykańskich firm agrobiznesu prychwatyzacja (od „prychwatyty” - przywłaszczyć), ukraińskiego rolnictwa pozwoliła wyrosnąć ukraińskiej oligarchii wywodzącej się z dyrektorów kołchozów, która za bezcen przejęła wypuszczone przez państwo certyfikaty prywatyzacyjne a w konsekwencji kluczowe obiekty przemysłowe. Kontrolujące setki tysięcy hektarów agroholdingi są dzierżawcami gruntów rolnych nominalnie należących bądź do państwa, bądź do byłych pracowników kołchozów, którzy otrzymane na papierze „nadziały ziemi” oddali w dzierżawę oligarchom, nie mając ani sprzętu, ani umiejętności, by samodzielnie na nich gospodarować.

  Władający nieraz setkami tysięcy hektarów prezesi oligarchicznych agroholdingów mają na liście swoich płac deputowanych do ukraińskiego parlamentu, przedstawicieli sądownictwa oraz pracowników „Podatkowa” (Urzędu Skarbowego). Agroholdingi poza ogromnym majątkiem zdobyły także wpływ na władzę, unikając płacenia podatków i wyprowadzając miliardowe zyski za granicę, podczas gdy budżet państwa świeci pustkami. Lokująca swoje majątki w różnych miejscach na świecie garstka oligarchów ma w swoich rękach 80 proc. ukraińskiej gospodarki. Nasz wschodni sąsiad roztrwonił większą część potencjału i w efekcie gospodarka jednego z najbogatszych państw Europy jest oparta dziś na lichwiarskich kredytach i pożyczkach zagranicznych. Zadłużenie Ukrainy drastycznie wzrosło z 0,5 mld dolarów w 1991 r. do ok. 70 mld dolarów obecnie.

  Kolejnym elementem ukraińskiej układanki są interesy amerykańskiego producenta zmodyfikowanego genetycznie ziarna siewnego Monsanto kontrolującego największą część ukraińskiego rynku nasion.
  Jednym z podstawowych warunków miliardowych pożyczek od BŚ i MFW było otwarcie się Ukrainy na rolnictwo modyfikowane genetycznie. Na szczególną uwagę w umowie stowarzyszeniowej z UE zasługuje niezauważalny przez media paragraf 404, który zaleca „wykorzystanie biotechnologii” w ukraińskim rolnictwie. Firma Monsanto jest największym i głównym producentem nasion oraz roślin transgenicznych, a także herbicydów, czyli jest największym trucicielem ludzi i zwierząt oraz zagrożeniem dla środowiska naturalnego. Ukraina nie wprowadzi zakazu upraw GMO z powodu działającego tu silnego lobby Monsanto, które już zdołało kupić ukraińskich polityków i oligarchów obawiających się sankcji polegających na zamrożeniu ich aktywów ulokowanych w zagranicznych bankach.

  http://i.vimeocdn.com/video/506550163_1280x720.jpg

  Należący do Monsanto i mający w posiadaniu niemal wszystkie centrale nasienne amerykański koncern Cargill stopniowo zwiększa udziały w największych ukraińskich agroholdingach władającymi w sumie kilka milionami hektarów gruntów rolnych i w perspektywie najbliższych lat Amerykanie mają szansę przejąć za długi także sporą część ziemi innych agrokoncernów. W lutym 2016 r. Cargill zawarł umowę, na mocy której włoży 100 mln dol. w rozbudowę portu w Jużnem koło Odessy i budowę tam terminala zbożowego o zdolności przeładunkowej 5 milionów ton rocznie. Inwestycja ta pozwoli Amerykanom nie tylko eksportować swoją produkcję bez oglądania się na ukraiński rząd i oligarchów, lecz również przejąć kontrolę nad lwią częścią ukraińskiego eksportu zbóż. Żeby Amerykanie mogli łatwiej i szybciej wywozić ukraińskie zboże, kukurydzę lub słonecznik, Kijów zobowiązał się do rozbudowy prowadzących do portu linii kolejowych. W marcu 2017 roku polski rząd przeznaczył na modernizację infrastruktury transportowej na Ukrainie 100 mln euro. Polak Sławomir Nowak, szef ukraińskiej agencji drogowej Ukrawtodor „zgodnie z rezultatami pracy” wraz z dodatkami zarabia już 18 000 zł, co w Polsce niemal odpowiada wynagrodzeniu prezydenta kraju. Przy średniej pensji na Ukrainie w okolicach jedynie tysiąca złotych.

  Miejscowe agroholdingi kontrolowane są jeszcze w większości przez ukraiński kapitał, natomiast inwestorzy zagraniczni opanowali już większość obszaru handlu ukraińskimi płodami rolnymi: zbożem, kukurydzą, olejem i miodem słonecznikowym oraz wykupili najbardziej dochodowe obiekty przetwórstwa spożywczego. Dominują w nim ponadnarodowe koncerny, takie jak ADM, Bunge, Cargill, Cereol, Unilever, które przejęły większość zakładów ukraińskiego przemysłu olejarskiego. Zakłady przetwórstwa olejarskiego na Ukrainie są od lat nastawione na wykorzystanie jako surowca transgenicznego rzepaku i słonecznika, których uprawy są największe na świecie. Agroholdingi z uprawami GMO odpornymi na pestycydy i szkodniki uzyskują wyższe plony. W 2016 r. zanotowano rekordowy urodzaj zmodyfikowanych genetycznie słoneczników. Zebrano ich na Ukrainie 13,6 mln ton. Zakłady olejarskie kraju wyprodukowały z tego 5,37 mln ton oleju, co stanowi 34 proc. całego oleju słonecznikowego na świecie.

  Na szczęście w Unii Europejskiej nikt nie bada importowanego z Ukrainy oleju tłoczonego z genetycznie modyfikowanego słonecznika czy też miodu słonecznikowego. Dotychczas w Polsce ze względu na brak przepisów żywność GMO trafia na stoły z powodu niemożliwości przeprowadzenia właściwej kontroli. Otworzenie ukraińskiego rolnictwa na zagraniczne koncerny trudniące się produkcją i handlem roślinami GMO może okazać się dla gospodarki Ukrainy katastrofalne, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę, że zdecydowaną większość terytorium tego kraju pokrywają słynne czarnoziemy, których potencjał można zdecydowanie lepiej wykorzystać, prowadząc naturalne uprawy.

  Posiadająca 41,3 mln ha użytków rolnych Ukraina jest w stanie wykarmić do 600 mln ludzi. Jednak Ukrainie grozi głód - 38% ludności żyje poniżej granicy ubóstwa - alarmuje w kwietniu 2016 r. ONZ. Od roku 1991 Ukraina jako kraj niesamodzielny gospodarczo będący częścią nieefektywnego sowieckiego organizmu gospodarczego straciła już 40 proc. swojej gospodarki dzięki zbawicielom MFW i Banku Światowego, pozbyła się z różnych przyczyn prawie 10 mln obywateli i nazbierała ogromne zadłużenie zewnętrzne. Pod względem poziomu życia Ukraińcy pozostają jednymi z najbiedniejszych w Europie. Mieszkańcy Ukrainy są jedną z najbardziej licznych armii emigrantów zarobkowych w Unii Europejskiej i innych sąsiadujących krajach. Około 5 mln Ukraińców wyjechało za chlebem, głównie do Polski, Rosji i na Białoruś. Oficjalnie w Polsce jest 1.300.000 Ukraińców, nieoficjalnie 2-3 razy tyle.

  Jeszcze w latach 50. ponad dwie trzecie Ukraińców mieszkało na wsi. Dziś te proporcje są odwrotne. Spadek poziomu życia i postępująca szybko degradacja terytoriów wiejskich - ich infrastruktury technicznej, socjalnej itd. - wpływały na głębszy niż w miastach kryzys demograficzny. W latach 1991-2017 ludność wiejska Ukrainy zmniejszyła się aż o 20% (o 3 mln mieszkańców), wobec spadku ludności miejskiej „tylko” o 12% (o 4 mln osób). Ponadnarodowe korporacje dążą do całkowitej kontroli nad światowymi zasobami nasion, a kto ma nad nimi kontrolę, ten kontroluje także zasoby żywności. A kto kontroluje zasoby żywności - kontroluje naród bez używania przemocy zbrojnej.

  Narody ukraiński i rosyjski złączone są wielowiekową wspólną historią oraz nierozerwalnymi więziami duchowymi, kulturowymi i pokrewieństwa. W Rosji nie ma prawie nikogo kto nie miałby krewnych z rodziny na Ukrainie. Rocznie 60 % dzieci urodzonych na Ukrainie pochodzi z mieszanych małżeństw ukraińsko-rosyjskich. Nikomu i nigdy nie uda się przeobrazić Ukrainy w państwo wrogie Rosji.

  Jednak po latach organizm ludzki może przejąć niektóre cechy z genów roślin zmodyfikowanych prowadzące do zaburzeń osobowości i obniżające zdolności myślenia, czego najlepszym przykładem jest większość polityków.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Notatka służbowa

  Nie mogę się doczekać tych wczasów, będę miał dużo czasu na wyjaśnienie egzekucji I Co 441/16, czyli przyczyn tego skutku i pociągnięcie do odpowiedzialności funkcjonariuszy za niesłuszne pozbawienie człowieka wolności, z art. 189 k.k. czytaj więcej

 • PRAWO

  11 lat zniewolenia

  Wniosek do Premiera o odwołanie Zbigniewa Ziobro z funkcji MS i Prokuratora Generalnego, w związku z brakiem nadzoru nad skorumpowanymi na masową skalę funkcjonariuszami publicznymi i stosującymi, wbrew konstytucji, doktrynę terroru państwowego. czytaj więcej

 • PRAWO

  Skarga do Izby Kontroli Nadzwyczajnej

  Każdy, kto powieli działania, a raczej bierność Krystyny Zarzeckiej, będzie miał współudział w przestępstwach przeciwko wymiarowi sprawiedliwości oraz nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31