Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
228 postów 97 komentarzy

Stanowisko

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jesteście gorsi od Andersa Breivika i Josefa Fritzla razem wziętych. Nie tylko straciliście zaufanie, ale czynicie perfidną niegodziwość, działając na szkodę interesu publicznego i prywatnego.

 

 

 

Prokuratura Rejonowa

w Jeleniej Górze

 

Tymczasowe organy centrale

tzw. wymiaru sprawiedliwości

i organów ścigania

Dotyczy wzywania telefonicznego

Stanowisko

 

Prokuratura Rejonowa w Jeleniej Górze jest zorganizowaną grupą przestępczą, a nie organem ścigania. Nie stwierdziliście oczywistego faktu załączenia fałszywego dowodu (k. 8 akt sprawy II K 467/07), przestępstwa zagrożonego odpowiedzialnością karną z art. 235 k.k., do aktu oskarżenia Mieczysława Ligęzy z dnia 31 maja 2007 r., który posłużył do spreparowania wyroku bez przyczyny dnia 6 maja 2008 r., wydanego z obrazą fundamentalnego przepisu prawa materialnego, warunku odpowiedzialności karnej (art. 1 § 1 k.k.).

Odmówiliście wszczęcia śledztwa w ewidentnym poświadczeniu nieprawdy (fałszu intelektualnym), przestępstwie zagrożonym odpowiedzialnością karną z art. 271 k.k., przez pseudo sędziego Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze Jarosława Staszkiewicza, dokonanego po roku czasu stronniczego, bezskutecznego szukania winy oskarżonego Grzegorza Niedźwieckiego z oskarżenia prywatnego.

Te oszustwa sądowe posłużyły do przeprowadzenia sfingowanego procesu cywilnego i wydania dnia 3 września 2008 r. w imitacji Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze „wyroku” I C 1062/08, diametralnie odmiennego od wyroku karnego (wbrew art. 11 k.p.c.), bez faktu ustalenia stanu faktycznego jakiegokolwiek zdarzenia. To było zrobione na potrzeby wymuszeń rozbójniczych (art. 282 k.k.).

Tuszowanie tych przestępstw jest współudziałem w przestępstwach stalinowskich i dziesięcioletnim szykanowaniu mnie i mojej rodziny, jest przyzwoleniem na stosowanie gangsterskiej egzekucji w myśl reliktowego przepisu art. 1050 k.p.c., niedopuszczalnego trybu dla czynności zastępowalnej, wiedząc że tryb (sfingowanej) egzekucji podlega zgodnie z uchwałą SN III CZP 23/06 art. 1049 k.p.c.

Ta parodia prawa mogła być i może być zakończona w pięć minut, gdyby kierowano się zwykłą etyką i stosownymi, właściwymi przepisami prawa, niestety państwo w państwie woli dręczyć mnie, prześladować i upokarzać dożywotnio własnym, dowolnym prawem.

Jesteście gorsi od Andersa Breivika i Josefa Fritzla razem wziętych. Nie tylko straciliście zaufanie, ale czynicie perfidną niegodziwość, działając na szkodę interesu publicznego i prywatnego.

Moja kolejna obecność w waszej układowej próżnicy jest zbyteczna, oczywiste fakty i prawda materialna jest tutaj:

//grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/2016/11/16/poklosie-niczego/

Ja, w odróżnieniu od was, mam swoją godność i nie będę z bandytami dyskutował. Powinniście stanąć przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości w Hadze. Kiedyś staniecie przed Najwyższym Trybunałem Narodowym i odpowiecie za wszystkie krzywdy odwrotnie spełniając swoją rolę.

Jelenia Góra, dnia 19 września 2017 r.

PREZES

Trybunału Narodowego

z siedzibą w Jeleniej Górze

 

Grzegorz Niedźwiecki

KOMENTARZE

 • Prześladowania dopiero się zaczynają :(
  1 Czy jest możliwe, aby oboje rodziców uprowadzili własne dziecko?
  http://trybeus.neon24.pl/post/140205,zadanie-specjalne-dla-szeryfa-ziobro

  2 Polskie służby ,,odwiedzają'' społeczników usuwających nielegalne upamiętnienia UPA
  http://kresywekrwi.neon24.pl/post/140213,za-prawde-o-ludobojstwie-na-kresach-pojdziesz-do-ciurmy

  3 ZWIĄZEK BANKÓW POLSKICH, organizacja przestępcza pod parasolem politycznym.
  http://spartakus.neon24.pl/post/140208,zwiazek-bankow-polskich

  itp itd zaczynają się jawne prześladowania POLAKÓW
 • UJAWNIENIE, ZDRADA NARODOWA , PRZEŚLADOWANIA
  https://youtu.be/gDgYAuEr0Ic?t=23

  https://www.youtube.com/channel/UC8IKmcdpUcN3ddv5z5Ha1Bw
 • potwierdzam
  To święta prawda

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031