Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
225 postów 101 komentarzy

Strategia Kalkstein-Kornhauser

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Andrzej, zrobimy z ciebie czarną owcę, a potem weźmiemy ich na rogi.

 

 

Jarosław Kaczyński mówi głosami żołnierzy Ziobrystów, o reformie wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania. Mówi dużo i będzie tak mówił, aż do samych wyborów parlamentarnych, czyli uprawiał teoretykę.

Ta reforma „ludowa”, to ruchy polityczne, wymiana jednej zorganizowanej grupy przestępczej, na drugą, bardziej dyktatorską. Gdyby weszły w życie te trzy ustawy (czytaj ustawki), to szybko by ludzie się zorientowali, żetamnie ma ani słowa o zniesieniu immunitetów, o wprowadzeniu ław przysięgłych i odpowiedzialności karnej dla przestępców w togach.

Jakby były, to ukręciliby bata na siebie. Więc co? Spotyka się Jarosław Kaczyński z PAD i mówi mu tak. Andrzej, będziemy bili pianę, że się wyłamałeś i reformę szlag trafił. Zagramy na czas.

Zrobimy z ciebie czarną owcę, kozła ofiarnego, a w następnej ustawce ogłosimy, że się dogadaliśmy i już w nowej kadencji, na pewno reforma będzie.

Wiesz, naród głupi, można nim manipulować. Sprawdzony przecież manewr na moherówkach. Andrzej, dla zmyłki, zaproś Donka na święta, niech się motłoch przekona, że jesteś zdrajca;-)

Nil

KOMENTARZE

 • Dla globalnej mafii żydowskie Świat to jedno wielkie Hollyood.
  Rządzące Polską od 89r post solidaruchy i KK to przedstawiciele globalnej mafii żydowskiej. Różnice miedzy PO a PIS są takie same jak różnice między Demokratami a Republikanami w USA.
  To tylko różnice w zakresie taktyki a obie grupy pracują dla Globalnej mafii żydowskiej... i żadna z nich nie reprezentuje Polskiej racji stanu.
  Polska w rękach PIS to narzędzie polityczne realizujące interesy Amerykańskiej republikańskiej odnogi Globalnej mafii żydowskiej.

  Dla globalnego żydostwa wszystko jest Hollywoodem czyli grą, udawaniem, rozgrywaniem emocji gojów a fakty prawda wykorzystywane są wybiórczo pod potrzeby rozgrywanego scenariusza.

  Trzeba tez dodać że scenariusz może być wielowarstwowy.
  Warstwa zewnętrzna musi wprost służyć interesom Globalnej mafii
  bez tego nie ma możliwości zdobycia władzy w Polsce.
  Jeżeli już coś knuć w interesie Polski to na razie można tylko w głębokim podziemiu...głośno wychwalając globalną mafię i jej cele, chyląc czoła i oddając głośno hołdy poddania i wierności globalnej mafii.

  W żydowskim świecie ułudy i Hollywood nigdy nie wiadomo co jest szczere a co jest grą. Narzekali na to producenci filmowi którzy rżnęli co ładniejsze aktorki... nigdy biedni nie wiedzieli czy ona gra "rolę" czy naprawdę się cieszy... przeżywa...
 • Jest gorzej jak za Stalina
  Jest bezsens odwołań, bo sądy nie istnieją. Zwyrodnialcy orzekają egzekucje stalinowskie, a mafia terroryzm uprawomocnia.
 • Ciekawe jakie moralności wstawią
  https://oko.press/wielka-czystka-sadach-slasku-zaglebiu-odwolani-prezesi-wiceprezesi-przerwane-kadencje/
 • @obiekt 14:09:54
  "Różnice miedzy PO a PIS są takie same jak różnice między Demokratami a Republikanami w USA."

  NO. Z tym się absolutnie nie mogę zgodzić. Różnica jest i to duża.
  W Stanach patriotyzm w polityce nie istnieje, tylko interesy.
 • @Casey 17:49:36
  W Polsce patriotyzm nie istnieje, tylko interesy u Rydzyka

  https://wpolityce.pl/m/polityka/366618-co-przewiduje-projekt-pis-w-sprawie-zmiany-ordynacji-do-samorzadow-dwukadencyjnosc-wojtow-zniesienie-jow-ow-sprawdz
 • Sędzia to zbyt często buc
  - Sędzia to zbyt często buc, który nie lubi ludzi i którego każdy ma się bać - stwierdza Zofia Romaszewska pytana, czy w sądownictwie dalej funkcjonuje "peerelowski stosunek do obywatela". W wywiadzie z Konradem Kołodziejskim dla tygodnika "Sieci" opisuje, jak według niej powinno zmienić się polskie sądownictwo.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zofia-romaszewska-dla-sieci-sedzia-to-zbyt-czesto-buc-ktory-nie-lubi-ludzi/kp0ezw3
 • Zgadzam się z Panem
  Reforma sądownictwa w Polsce jest podstawa do wprowadzania innych reform. PiS nie interesuje sie zmiana pozycji drobnych przedsiebiorców, obniżeniem złodziejskich podatków, z których urzędnicy Kancelarii Prezesa i Prezydenta mimo sowitych uposażeń czerpią dodatkowe premie< Duda obiecywał w kampanii wyborczej obniżenie wieku emerytalnego w ciagu trzech miesięcy po objęciu urzędu a nie przedstawił żądnego projektu ustawy, PiS zrobił to po upływie ponad roku rządów. W kraju, z którego ludzie uciekają za chlebem mieli pracować staruszkowie, których nikt nie chce zatrudniać. Te projekty PiS dotyczące sądownictwa to też tylko mały krok do przodu, bo należałoby pozmieniać procedury. A te są iście talmudyczne i nikt tego nie chce dotykać.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Notatka służbowa

  Nie mogę się doczekać tych wczasów, będę miał dużo czasu na wyjaśnienie egzekucji I Co 441/16, czyli przyczyn tego skutku i pociągnięcie do odpowiedzialności funkcjonariuszy za niesłuszne pozbawienie człowieka wolności, z art. 189 k.k. czytaj więcej

 • PRAWO

  11 lat zniewolenia

  Wniosek do Premiera o odwołanie Zbigniewa Ziobro z funkcji MS i Prokuratora Generalnego, w związku z brakiem nadzoru nad skorumpowanymi na masową skalę funkcjonariuszami publicznymi i stosującymi, wbrew konstytucji, doktrynę terroru państwowego. czytaj więcej

 • PRAWO

  Skarga do Izby Kontroli Nadzwyczajnej

  Każdy, kto powieli działania, a raczej bierność Krystyny Zarzeckiej, będzie miał współudział w przestępstwach przeciwko wymiarowi sprawiedliwości oraz nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31