Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
225 postów 101 komentarzy

Rozporządzenie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sądy i prokuratury należy rozwiązać, bo są skorumpowane do szpiku kości.

 

 

Sąd nie może uchwalać własnego prawa. Sąd musi kierować się literą prawa. Ustanowioną literą prawa. Ma obowiązek przestrzegać jednolitego porządku prawnego. Prawo nie jest własnością sędziów, tylko całej wspólnoty. Obowiązuje wszystkich jednakowo i sentencje orzeczeń muszą być odniesione do podstaw prawnych, a nie do poglądów i do „podzielenia jakiegoś stanowiska”. Uzasadnienie musi być jednoznaczne, przekonywujące i logicznie spójne. Sędziów obowiązuje rzetelność, bezstronność i etyka. Mają obowiązek pouczyć strony postępowania, co do wykładni prawa, okoliczności faktycznych i materialnych procesu. Sędzia jest obiektywnym arbitrem, autorytetem moralności, ma rozstrzygnąć sprawę, a nie dożywotnio upokarzać strony.

Zwierzchnicy i organy nadrzędne, nie mogą uciekać przy rozpatrywaniu różnych wątków sprawy (istotnych kwestii) od merytoryki i posługiwać się kluczem sędzia jest niezawisły i że dowody, fakty, prawdę materialną, sprzeczność z prawem należało podnosić w postępowaniu sądowym przed uprawomocnieniem się orzeczenia. Niezawisłość nie jest świętością i prawem do dowolnego orzekania, do uprawomocniania oszustw sadowych. Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej. Sędzia nie może realizować interesów prywatnych, jest funkcjonariuszem publicznym, ma służyć społeczeństwu. W postępowaniu sądowym musi obowiązywać jasność i oczywistość brzmienia tytułu wykonawczego. Sędzia ma być przejrzysty, a nie liczyć na przychylność skorumpowanych funkcjonariuszy.

Państwo, prawo i sprawiedliwość  nie funkcjonuje. Od dnia dzisiejszego będę orzekał surowe kary wobec stalinowskich funkcjonariuszy dokonujących ewidentnych oszustw sądowych i osób biorących w tym współudział. Wykonanie ich jest kwestią czasu.

Pierwszym skazanym być może będzie Minister Sprawiedliwości – Prokurator Generalny i Prezes Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze. Będę się kierował sprawiedliwością społeczną, prawdą obiektywną, faktami i art. 4 Konstytucji.

 

//grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/2016/11/16/poklosie-niczego/

 

Jelenia Góra, dnia 11 grudnia 2017 r.

PREZES

Trybunału Narodowego

z siedzibą w Jeleniej Górze

 

Grzegorz Niedźwiecki

 

KOMENTARZE

 • "Rozwiązac wszystko"
  Trzeba rozwiązać nie tylko sądy, prokuratury, ale całe to żydopaństwo.
 • Zupełnie nadzwyczajna kasta ludzi
  https://www.youtube.com/watch?v=WSd1mKfeTqA
 • Niezawisłość pdobnie jak reformy to hasła nic nie mówiące bez przymiotników.
  Niezawisłość to określenie skrajnie nieprecyzyjne, relatywne.
  Podobnie jak "reformy" jak "wielkość"...
  Niezawisłość od czego ? bo jak od wszystkiego to oznaczą władzę absolutną.

  Sądy powinny być absolutnie zawisłe co najmniej od :
  1. obowiązującego prawa (prawo zawiera w sobie interes narodowy)
  2. sprawiedliwości
  3. interesu Narodowego (nie kastowego)
  4. zasad logiki
  5. przejrzystości i otwartości procesowej.
  ...
  Podobnie "reformy" muszą być zdefiniowane inaczej "reformowanie" znaczy wszystko i nic, znaczy zmiany pytanie jakie....
 • @Analityk 13:53:47
  Słuszna uwaga...ale nie odrazy Pałac Kultury zbudowano (rozebrano)

  Demontaż musi być realizowany krok po kroku...
  A najtrudniej zacząć bo system żydo państwa jest silnie powiązany strukturalnie gdzie każdy ośrodek żydo władzy jest broniony przez pozostałe centra żydo władzy to klasyczna twierdza (bunkry z których każdy jest osłaniany przez pozostałe bunkry).

  W żydo państwie te "bunkry" to Prezydent , Rząd, sejm, sądownictwo, bank centralny, media, służby specjalne...UE, NATO, V kolumy wrogie Polsce.. KK..

  Taką konstrukcje trzeba rozbierać po kolei.
  No chyba żeby rewolucja ale to oznacza otwartą walkę i wiele ofiar tysiące albo jak w Syrii setki tysięcy... tę walkę bez pomocy Rosji Polska musiała by przegrać po interwencji NATO albo NATO proxy czyli banderowców czy islamistów.
 • Delegalizacja sądów i prokuratur, taki tytuł a nie jakieś tam....
  ...ROZPORZĄDZENIE ?
  Kto zacznie czytać jakieś tam rozporządzenie ?

  Ale o Delegalizacji czy jeszcze lepiej:

  DEKRET:
  jako organizacje przestępcze
  Istniejące do dnia dzisiejszego Sądy i Prokuratury oraz Policja od jutra są zdelegalizowane i nikt pod żadnym pozorem czy pretekstem nie ma mieć do nich wstępu co wykona Policje Rozjemcza.
  Przestępstwa i zbrodnie popełnione przez funkcjonariuszy i pracowników biorących udział w tych przestępczych organizacjach NIGDY NIE ULEGAJĄ PRZEDAWNIENIU JAKO ZBRODNIE PRZECIWKO NARODOWI POLSKIEMU a tym samym i ludzkości.

  Wyrok jako wynik procesu jawnego z udziałem stron jest obowiązujący.
  Żadna tajność, ani poza procesowe działania nie maja mocy prawnej.
  Odwołanie całości sprawy zawsze jest możliwe do Sądu Rozjemczego wyższej instancji aż do Najwyższego Sądu Rozjemczego bezpośrednio bez żadnych warunków, a następnie do Trybunału Narodu Polskiego.


  Ustanawiamy Sądy Rozjemcze w porządku podległości i zależności aż do Najwyższego Sądu Rozjemczego jako jedyne władne do doprowadzania do powrotu na drogę sprawiedliwości, prawości i prawa tych którzy naruszyli czy wykroczyli przeciwko prawom i zasadom oraz zwyczajom Narodu Polskiego, rozwiązywania sporów i przeprowadzania mediacji między stronami w duchu porozumienia i współdziałania dla dobra Narodu Polskiego.

  O tym będą czytać i włączać się WSZYSCY porwani Duchem Narodowym wizją Państwa Polaków Polski, czy Polski Państwa Polaków

  Nawet Pan Wojtas :)
 • @Oscar 18:16:48 Dlatego demontaż musi być CAŁOŚCIOWY od razu ...
  ...czyli NOWA organizacja życia na terenie Państwa Polaków Polski

  OD TEGO TRZEBA ZACZĄĆ,

  by przyciągnąć WSZYSTKICH ludzi dobrej woli i czystego Polskiego serca
 • Demontaż całościowy
  Nie ma sędziów sprawiedliwych i prokuratorów uczciwych. Milczenie jest zgodą, jest współudziałem w holokauście, jak to określił Darek Komorowski. Ci ludzie biorą ogromne pieniądze, za odwrotne spełnianie roli. Za bolszewizm. Sędzia, który ślubował sprawiedliwość wymierzać zgodnie z przepisami prawa, bezstronnie, w postępowaniu kierować się zasadami godności i uczciwości, a dręczy i wykańcza, to najgorszy zbrodniarz. Prokurator zaś, który jest powołany do ścigania przestępstw, a tuszuje zbrodnie kolegów prawników, odmawiając wszczęcia śledztwa lub umarzając dochodzenie, to taki sam zbrodniarz. Minister Sprawiedliwości, Prokurator Generalny o tym wie i nic nie robi. Trzyma tych oprawców dla swoich gier. Powinni być pozbawieni zawodu dożywotnio i prawa do emerytury z tej "pracy".
 • Rozwiązać sądy - i co dalej?...
  Jak w temacie - jeśli rozwiążecie sądy, prokuratorów, i cokolwiek tam jeszcze to pytanie zasadnicze pozostaje takie samo - co dalej?
  Jeśli nie oni, to kto?
  Kto ma o tym decydować i dlaczego ten decydent będzie lepszy niż dotychczasowy?
  Czy jesteście w stanie zapewnić obiektywne wybory lepszej grupy sędziów, prokuratorów, itd.?

  Jeśli nie macie odpowiedzi na te pytania, to wszelkie działanie "anty" sędziom, prokuratorom, adwokatom, policjantom, politykom, lekarzom, górnikom, itd. pozbawione są sensu i pogłębiają tylko chaos, dążą do anarchii, do zamiany pewnego ładu obecnie obowiązującego w całkowity nieład (no bo gdzie będziecie szukać sprawiedliwości? U lokalnego macho? U mafii sycylijskiej? A może będziecie ją wdrażać z pomocą ukraińskich osiłków? I czy będzie to tańsze, bezpieczniejsze, sprawiedliwsze?).
  Ja też nie jestem za niektórymi osobami w grupie sędziowskiej, ale nie można tylko negować i krytykować nie dając nic w zamian. Dlatego dopóki nie będę w stanie zaproponować niczego lepszego, to pozostanę neutralny.

  Pozdrawiam
  Takitamzdaleka
 • @Takitamzdaleka 07:56:48
  Sędzia bandyta powinien być w więzieniu, a nie osądzać innych. Prokurator tuszujący przestępstwa zbrodniarzy w togach, odmawiający wszczęcia śledztwa, powinien być również w więzieniu, bo nie wykonuje zadań organów ścigania. Minister Sprawiedliwości - Prokurator Generalny o tym wie i to akceptuje, ba, nawet utrwala, powinien mieć zsyłkę na Syberię. Państwo nie funkcjonuje i nie jest to kwestia wymogu czasu, tylko zwykłej woli. Przyzwoitości. MS i PK trzyma wykidajły broniące korporacji prawników. Rozwiązać i nie martwić się, co będzie w zamian, bo nic gorszego od eksterminacji narodu już być nie może.

  Są rozwiązania, prawo obywatelskie, oparte o dowody, fakty, prawdę materialną i przepisy prawa. Ma być realizacja, ekonomika i etyka stosowana. Ten, kto bolszewizm uprawia, musi ponosić odpowiedzialność. Nie może być świętych krów i nie reguły terrorystów mają być furtką. O tm poniżej.

  Pan będziesz sędzią pokoju.  Pozdrowienia dla gen. Jana Grudniewskiego,

  Ruszamy do boju, przywracamy państwo narodowi, wspartemu przez Wojsko Polskie. Tworzymy grupy lokalne Komitetu Wyborczego Trybunał Narodowy, powołamy Sąd Narodowy z sędziami pokoju, coś na kształt Krajowego Sądu Obywatelskiego "Bractwa Liderów". Zapraszamy do współpracy.

  Grzegorz Niedźwiecki "Nil"

  tel. 791830093

  - - -


  Zachowam się jak Kaczyński. Na dyskusje i ustalenia, był czas. Do demokracji ludzie nie dorośli. Nie ma alternatywy. Należy powoływać koordynatorów Trybunału Narodowego i budować komitet wyborczy suwerena. Czas nie stoi w miejscu, wybory samorządowe już za dziesięć miesięcy. Jak ktoś chce filozofować na temat programów, to może iść do pana Józefa K. Jeszcze się taki nie urodził, którego program wszyscy by zaakceptowali. Przy kontrowersjach na temat paradygmatów nic się realnego nie urodzi. Są dwa główne cele i punkty programowe. Wolność i odpowiedzialność. Kochaj bliźniego swego jak siebie samego i kontrola społeczna. Prawa człowieka i równość wobec prawa. Godność ludzka i prawo do życia. Dobro wspólne i sądy ludowe.

  Trzeba zmienić system wartości. Zło dobrem zwyciężaj. Krótko i na temat.  Nie jestem uprawniony do oceniania drugiej strony medalu, antysystemowców. Niektórzy zrozumieją swój błąd i się uspołecznią, ucywilizują. Trzeba się łączyć, a nie dzielić. Trzeba budować. Właśnie dla dobra wspólnego. Wróg jest gdzie indziej. U terrorystycznej władzy. Wszelkiego szczebla.  Oto plan

  Andrzej Dziąba złoży deklarację przystąpienia stowarzyszenia zwyczajnego Nowa Polska do federacji Trybunał Narodowy i będzie koordynatorem w Wiśni. Jan Sposób i sp. złożą deklarację przystąpienia fundacji KoRReUs do federacji Trybunał Narodowy i będzie koordynatorem w Piaskach…

  Piotr Bein i Otylia Zigman wpłacą dolary na konto Trybunału Narodowego 38160014621830524780000001 (tylko proszę mi nie mówić, że to nie nasz bank) i pozyskujemy media oraz kapitał ludzki. Następni członkowie zwyczajni i wspierający przystępują do nas i budujemy tą patriotyczną piramidę. Józef Bizoń się pomodli za nas.  Na razie mamy m.in. takie podmioty:

  Trybunał Narodowy - KRS 0000686478:

  1. Demokracja i Sprawiedliwość - KRS 0000600596

  2. Stowarzyszenie Optima Fide - KRS 0000102382

  3. Pokrzywdzeni Obywatele - KRS 0000669244

  4. Stowarzyszenie Pomocy Ludziom Starszym, Chorym i Pokrzywdzonym im. Jana Pawła II - KRS: 0000326421  Władze stanowią:

  Grzegorz Niedźwiecki, Krzysztof Skrzypczak, Ewa Biskupska, Henryk Kamiński, Elżbieta Kania, Andrzej Gospodarczyk.  Koordynatorami wstępnymi już są:

  Jelenia Góra – Grzegorz Niedźwiecki, Tel. 791830093

  Zwoleń – Krzysztof Skrzypczak, Tel. 503130408

  Warszawa – Ewa Biskupska, Tel. 510800062

  Radom – Andrzej Gospodarczyk, Tel. 606736999

  Białystok – Jan Średnicki, Tel. 696769912

  Szklarska Poręba – Henryk Kamiński, Tel. 601947365

  Karpacz – Andrzej Pawlak, Tel. 501672258

  Wałbrzych – Ryszard Jordan, Tel. 604552997

  Bielsko-Biała – Elżbieta Haratonian, Tel. 500281758

  Sosnowiec – Adam Szczepka, Tel. 516081035

  Kraków – Adam Koczanowski, Tel. 660615406

  Szczecin – Zbigniew Wesołowski, Tel. 573319601

  Koszalin – Marek Krasnopolski, Tel. 883471512

  Rzeszów – Tadeusz Woch, Tel. 535536522  Najgorsi są tacy, co mówią o Żydach, a nie potrafią ich ograć.

  http://trybunal-narodowy.pl/odwaz-sie-byc-madrym/  Realne to będzie, jak się d… ruszy.  Pozdrawiam

  Grzegorz Niedźwiecki „Nil”
 • Jeżeli ktoś został uznany za osobę pokrzywdzoną, to ktoś winien za wykonaną krzywdę odpowiedzieć
  Art. 231. Nadużycie uprawnień przez funkcjonariusza
  Art. 270. Fałszerstwo dokumentu
  Art. 271. Poświadczenie nieprawdy
  Art. 273. Użycie poświadczenia nieprawdy
  Art. 236. Zatajanie dowodów niewinności
  Art. 239. Poplecznictwo
  Art. 286. Oszustwo
  Art. 190. Groźba karalna
  Art. 190a. Uporczywe nękanie – stalking
  Art. 246. Znęcanie się funkcjonariusza w celu uzyskania oświadczenia
  Art. 191. Zmuszanie do określonego zachowania, zaniechania lub znoszenia
  Art. 282. Wymuszenie rozbójnicze
  Art. 207. Znęcanie się
  Art. 118. Eksterminacja
  Art. 119. Dyskryminacja
  Art. 151. Namowa i pomoc do samobójstwa
  Art. 156. Ciężki uszczerbek na zdrowiu
  Art. 157. Inne uszkodzenie ciała – średni i lekki uszczerbek na zdrowiu
  Art. 160. Narażenie na niebezpieczeństwo
  Art. 162. Nieudzielenie pomocy
  Art. 189. Pozbawienie człowieka wolności
  Art. 296. Wyrządzenie szkody w obrocie gospodarczym

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Notatka służbowa

  Nie mogę się doczekać tych wczasów, będę miał dużo czasu na wyjaśnienie egzekucji I Co 441/16, czyli przyczyn tego skutku i pociągnięcie do odpowiedzialności funkcjonariuszy za niesłuszne pozbawienie człowieka wolności, z art. 189 k.k. czytaj więcej

 • PRAWO

  11 lat zniewolenia

  Wniosek do Premiera o odwołanie Zbigniewa Ziobro z funkcji MS i Prokuratora Generalnego, w związku z brakiem nadzoru nad skorumpowanymi na masową skalę funkcjonariuszami publicznymi i stosującymi, wbrew konstytucji, doktrynę terroru państwowego. czytaj więcej

 • PRAWO

  Skarga do Izby Kontroli Nadzwyczajnej

  Każdy, kto powieli działania, a raczej bierność Krystyny Zarzeckiej, będzie miał współudział w przestępstwach przeciwko wymiarowi sprawiedliwości oraz nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31