Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
218 postów 96 komentarzy

Reforma sądownictwa… ryba psuje się od głowy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niepotrzebna jest reforma sądownictwa. Potrzebna jest reforma prokuratury. Wystarczy zmusić prokuratorów do ścigania przestępstw sądowych. Jak będzie bat na sędziów, to zaczną sądzić, a nie terroryzować i krzywdzić ludzi.

 

 

 

Rewolucja w sferze sprawiedliwości nastąpi dopiero w momencie zniesienia immunitetów, wprowadzenia sędziów pokoju, ław przysięgłych, odpowiedzialności osobistej i karnej funkcjonariuszy za błędy, uwzględnienia czynnika społecznego, działania dla dobra wspólnego. Z chwilą przestrzegania praw człowieka; orzekania w oparciu o fakty, prawdę materialną i zgodnie z przepisami prawa. Z chwilą wprowadzenia równości wszystkich wobec prawa i rzeczywistych organów ścigania. Z chwilą zmiany ustroju i systemu wartości, wprowadzenia realnego prawa do obrony. Przestrzegania etyki, konstytucji i kpa. Jeśli władza nie zacznie szanować godności ludzkiej, rozmawiać z ludźmi merytorycznie, to naród porozmawia z władzą ich językiem.

 

 

 

 

Program naprawy wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania, modernizacja ustaw o KRS i SN, etyka i ekonomika postępowania, usprawnienie systemu sądownictwa, reformy sądownictwa – rzeczywistość:

//demokracjaisprawiedliwosc.pl/2017/12/28/reforma-sadownictwa/

//trybunal-narodowy.pl/reforma-sadownictwa/

 

Podpisz petycję:

https://secure.avaaz.org/pl/petition/Mateusz_Morawiecki_Prezes_Rady_Ministrow_Zadamy_reformy_instytucji_prokuratury/?cCiyTjb&utm_source=sharetools&utm_medium=copy&utm_campaign=petition-464116-Mateusz_Morawiecki_Prezes_Rady_Ministrow_Zadamy_reformy_instytucji_prokuratury&utm_term=CiyTjb%2Bpl

 

PREZES

Trybunału Narodowego

z siedzibą w Jeleniej Górze

 

Grzegorz Niedźwiecki

 

 

KOMENTARZE

  • Fikcja doręczeń służy do uprawomacniania....
    ..NIC O NAS BEZ NAS
    Policja ma doprowadzać uchylających się
    W Państwie Prawa nikt nie ma zamiaru się uchylać

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930