Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
225 postów 101 komentarzy

Wymiar sprawiedliwości to polskie obozy śmierci

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szanowna prof. Dr hab. Małgorzata Gersdorf To nie są pomyłki. To jest świadoma, umyślna, powolna eksterminacja narodu polskiego. Należy uruchomić art. 304 k.p.k.

 

 

Grzegorz Niedźwiecki

ul. Działkowicza 19

58-506 Jelenia Góra

Prof. dr hab. Małgorzata Gersdorf

Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego

Skarga

na Sędziów Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze – Sylwię Bańkę-Mrozewską, Beatę Glazar, Alicję Izydorczyk, które podważyły autorytet Sądu Najwyższego i ośmieszyły Sędziów Sądu Najwyższego – Jacka Gudowskiego, Teresę Bielską-Sobkowicz, Zbigniewa Strus

W postanowieniu z dnia 28 września 2017 r. w sprawie II Cz 675/17, wymienione sędziny wypaczyły uchwałę Sądu Najwyższego z dnia 28 czerwca 2006 r., III CZP 23/06 i podważyły rozstrzygnięte przez Sąd Najwyższy zagadnienie prawne zasadami dyspozycyjności. Wyżej postawiły autonomię praw prywatnych wierzyciela, od wykładni Sędziów Sądu Najwyższego.

Wnoszę o skierowanie skargi, co najmniej do Sądu Dyscyplinarnego przeciwko wymienionym Sądziom Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze, którzy naruszyli art. 7 i 183 Konstytucji, art. 226 k.k. oraz przestępstwa przeciwko wymiarowi sprawiedliwości, godząc w orzeczenia organów wyższego stopnia, autorytet Sądu Najwyższego.

Sędziowie jeleniogórscy nie kierują się literą prawa, prawem jednoznacznie ustanowionym, tylko uważają się za władzę ustawodawczą i wprowadzają w życie, do obiegu prawnego własny porządek prawny.

To jest pogarda dla sądownictwa, dla tak zaszytej funkcji, jaką jest bycie Sędzią Sądu Najwyższego i rażące naruszenie godności majestatu państwa, władzy sądowniczej.

Takie umyśle pogwałcenie nie tylko ślubowania sędziowskiego i zbioru zasad etyki zawodowej sędziów, interesu państwa oraz zasad współżycia społecznego, nie może pozostać zlekceważone i bezkarne.

KOMENTARZE

 • Holokaust
  Każdy ma jedno życie, nikt nie ma prawa go niszczyć.

  art. 3 europejskiej konwencji praw człowieka, który stanowi, że "nikt nie może być poddany torturom ani nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu albo karaniu".
 • Wyrządzenie szkody w obrocie gospodarczym
  Prokuratorzy to darmozjady
  Utrzymywanie organów ścigania to przestępstwo z art. 296 kk

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Notatka służbowa

  Nie mogę się doczekać tych wczasów, będę miał dużo czasu na wyjaśnienie egzekucji I Co 441/16, czyli przyczyn tego skutku i pociągnięcie do odpowiedzialności funkcjonariuszy za niesłuszne pozbawienie człowieka wolności, z art. 189 k.k. czytaj więcej

 • PRAWO

  11 lat zniewolenia

  Wniosek do Premiera o odwołanie Zbigniewa Ziobro z funkcji MS i Prokuratora Generalnego, w związku z brakiem nadzoru nad skorumpowanymi na masową skalę funkcjonariuszami publicznymi i stosującymi, wbrew konstytucji, doktrynę terroru państwowego. czytaj więcej

 • PRAWO

  Skarga do Izby Kontroli Nadzwyczajnej

  Każdy, kto powieli działania, a raczej bierność Krystyny Zarzeckiej, będzie miał współudział w przestępstwach przeciwko wymiarowi sprawiedliwości oraz nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31