Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
221 postów 98 komentarzy

Wymiar sprawiedliwości to polskie obozy śmierci

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szanowna prof. Dr hab. Małgorzata Gersdorf To nie są pomyłki. To jest świadoma, umyślna, powolna eksterminacja narodu polskiego. Należy uruchomić art. 304 k.p.k.

 

 

Grzegorz Niedźwiecki

ul. Działkowicza 19

58-506 Jelenia Góra

Prof. dr hab. Małgorzata Gersdorf

Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego

Skarga

na Sędziów Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze – Sylwię Bańkę-Mrozewską, Beatę Glazar, Alicję Izydorczyk, które podważyły autorytet Sądu Najwyższego i ośmieszyły Sędziów Sądu Najwyższego – Jacka Gudowskiego, Teresę Bielską-Sobkowicz, Zbigniewa Strus

W postanowieniu z dnia 28 września 2017 r. w sprawie II Cz 675/17, wymienione sędziny wypaczyły uchwałę Sądu Najwyższego z dnia 28 czerwca 2006 r., III CZP 23/06 i podważyły rozstrzygnięte przez Sąd Najwyższy zagadnienie prawne zasadami dyspozycyjności. Wyżej postawiły autonomię praw prywatnych wierzyciela, od wykładni Sędziów Sądu Najwyższego.

Wnoszę o skierowanie skargi, co najmniej do Sądu Dyscyplinarnego przeciwko wymienionym Sądziom Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze, którzy naruszyli art. 7 i 183 Konstytucji, art. 226 k.k. oraz przestępstwa przeciwko wymiarowi sprawiedliwości, godząc w orzeczenia organów wyższego stopnia, autorytet Sądu Najwyższego.

Sędziowie jeleniogórscy nie kierują się literą prawa, prawem jednoznacznie ustanowionym, tylko uważają się za władzę ustawodawczą i wprowadzają w życie, do obiegu prawnego własny porządek prawny.

To jest pogarda dla sądownictwa, dla tak zaszytej funkcji, jaką jest bycie Sędzią Sądu Najwyższego i rażące naruszenie godności majestatu państwa, władzy sądowniczej.

Takie umyśle pogwałcenie nie tylko ślubowania sędziowskiego i zbioru zasad etyki zawodowej sędziów, interesu państwa oraz zasad współżycia społecznego, nie może pozostać zlekceważone i bezkarne.

KOMENTARZE

  • Holokaust
    Każdy ma jedno życie, nikt nie ma prawa go niszczyć.

    art. 3 europejskiej konwencji praw człowieka, który stanowi, że "nikt nie może być poddany torturom ani nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu albo karaniu".
  • Wyrządzenie szkody w obrocie gospodarczym
    Prokuratorzy to darmozjady
    Utrzymywanie organów ścigania to przestępstwo z art. 296 kk

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031