Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
191 postów 84 komentarze

Wymiar sprawiedliwości to polskie obozy śmierci

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szanowna prof. Dr hab. Małgorzata Gersdorf To nie są pomyłki. To jest świadoma, umyślna, powolna eksterminacja narodu polskiego. Należy uruchomić art. 304 k.p.k.

 

 

Grzegorz Niedźwiecki

ul. Działkowicza 19

58-506 Jelenia Góra

Prof. dr hab. Małgorzata Gersdorf

Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego

Skarga

na Sędziów Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze – Sylwię Bańkę-Mrozewską, Beatę Glazar, Alicję Izydorczyk, które podważyły autorytet Sądu Najwyższego i ośmieszyły Sędziów Sądu Najwyższego – Jacka Gudowskiego, Teresę Bielską-Sobkowicz, Zbigniewa Strus

W postanowieniu z dnia 28 września 2017 r. w sprawie II Cz 675/17, wymienione sędziny wypaczyły uchwałę Sądu Najwyższego z dnia 28 czerwca 2006 r., III CZP 23/06 i podważyły rozstrzygnięte przez Sąd Najwyższy zagadnienie prawne zasadami dyspozycyjności. Wyżej postawiły autonomię praw prywatnych wierzyciela, od wykładni Sędziów Sądu Najwyższego.

Wnoszę o skierowanie skargi, co najmniej do Sądu Dyscyplinarnego przeciwko wymienionym Sądziom Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze, którzy naruszyli art. 7 i 183 Konstytucji, art. 226 k.k. oraz przestępstwa przeciwko wymiarowi sprawiedliwości, godząc w orzeczenia organów wyższego stopnia, autorytet Sądu Najwyższego.

Sędziowie jeleniogórscy nie kierują się literą prawa, prawem jednoznacznie ustanowionym, tylko uważają się za władzę ustawodawczą i wprowadzają w życie, do obiegu prawnego własny porządek prawny.

To jest pogarda dla sądownictwa, dla tak zaszytej funkcji, jaką jest bycie Sędzią Sądu Najwyższego i rażące naruszenie godności majestatu państwa, władzy sądowniczej.

Takie umyśle pogwałcenie nie tylko ślubowania sędziowskiego i zbioru zasad etyki zawodowej sędziów, interesu państwa oraz zasad współżycia społecznego, nie może pozostać zlekceważone i bezkarne.

KOMENTARZE

 • Holokaust
  Każdy ma jedno życie, nikt nie ma prawa go niszczyć.

  art. 3 europejskiej konwencji praw człowieka, który stanowi, że "nikt nie może być poddany torturom ani nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu albo karaniu".
 • Wyrządzenie szkody w obrocie gospodarczym
  Prokuratorzy to darmozjady
  Utrzymywanie organów ścigania to przestępstwo z art. 296 kk

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Temida casus Tomasz Komenda

  „Niezawiśli” sędziowie mają czas, od 7.00 – 15.00, a potem szwedzki stół. Za to biorą pieniądze. czytaj więcej

 • PRAWO

  Stan wojenny trwa

  Kto jest zły? Dobra zmiana, czyli żadna zmiana, bo stan wojenny trwa. Zatem władza wykonawcza szwankuje, która ludzi traktuje jak króliki doświadczalne, jak idiotów. czytaj więcej

 • PRAWO

  Oceńcie sami

  Jaką mamy cywilizację? Jakie wartości? Jaką religię? Jaki ustrój? Jaką władzę? Jakich przedstawicieli? Jaką moralność? Jaką etykę? Jaką godność? Jakie zasady współżycia? Jakie człowieczeństwo? Jakie prawa człowieka? Jakie prawo? Jaką sprawiedliwość? czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30