Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
228 postów 97 komentarzy

Protest w/s bolszewizmu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska nie jest państwem prawa, organy władzy publicznej nie działają na podstawie i w granicach prawa. Państwo nie funkcjonuje. Podpisz petycję http://www.petycje.pl/petycja/12909/protest_w-s_bolszewizmu.html

 

Trybunał Narodowy

Nr KRS 0000686478

ul. Działkowicza 19

58-506 Jelenia Góra

www.trybunal-narodowy.pl

 

Pan

Mateusz Morawiecki

Prezes Rady Ministrów

 

 

Protest w/s inwigilacji i zaboru mienia

 

W związku ze skandalicznymi działaniami służb specjalnych, adekwatnymi do najczarniejszych lat PRL, wnosimy o natychmiastową interwencję rządu. Jeśli nie zainterweniuje Premier, to dziś upodlą jednego działacza, a jutro całe masy. Czas najwyższy przerwać tą patologię wymiaru niesprawiedliwości.

 

Dnia 16 lutego 20018 roku, Grzegorza Niedźwieckiego – Prezesa związku stowarzyszeń Trybunał Narodowy, naszło w domu czterech nieumundurowanych policjantów. Pokazali jedną legitymację i postanowienie Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Grzegorza Chojnackiego, które żądało od Grzegorza Niedźwieckiego wydania rzeczy w postaci jednostki centralnej komputera lub innych urządzeń umożliwiających kontakt z siecią teleinformatyczną, pod rygorem przeszukania użytkowanych przez niego pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych.

 

Powodem było rzekomo zapoznanie się z materiałami śledztwa o sygn. akt PR 3 Ds. 359.2017.D w sprawie o czyn z art. 226 § 1 k.k., które świadczyć ma o wysłaniu w dniu 1 grudnia 2017 roku wiadomości do Prezesa Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze zawierającej słowa znieważające w/w. Pokrzywdzonym ma być były Prezes Sądu Okręgowego Wojciech Damaszko.

 

Zabrano działaczowi społecznemu nowy komputer, będący własnością organizacji pozarządowej, o wartości 3.339 zł.

 

Jest to bezpodstawny zabór mienia i rażące naruszenie prawa do prowadzenia działalności społecznej, ograniczenie swobód obywatelskich.

 

 

Stanowczo protestujemy przeciwko takim zarzutom i metodom działania.

 

Po pierwsze, zarzut jest chybiony, bo brutalna prawda nie jest zniewagą i winy za taką ocenę należy szukać u funkcjonariuszy poświadczających nieprawdę, nadużywających władzy i niedopełniających obowiązków.

 

Po drugie, nie ma żadnych podstaw do zaboru mienia pożytku publicznego w celu zabezpieczenia dowodów czy ustalenia faktów, bo przedmiotowa wiadomość jest szeroko opublikowana na stronie internetowej Grzegorza Niedźwieckiego i można w każdej chwili zrobić zrzut ekranu lub dokonać protokołu u notariusza.

//grzegorz-niedzwiecki.hexcom.net/2016/11/16/poklosie-niczego/

 

 

Cel był inny.

 

Istoty, które skazały Grzegorza Niedźwieckiego bez przyczyny w sprawie o zniesławienie, sygn. akt II K 467/07, czyli popełniły fałsz intelektualny w oparciu o fałsz materialny (i tu jest akurat zarzut odmiennego działania, z niedopełnieniem obowiązków uzupełnienia braków formalnych – art. 337 k.p.k.), przeprowadziły sfingowany proces cywilny o naruszenie dóbr osobistych, sygn. akt I C 1062/08 (w oparciu rzekomo o powyższy proces karny), a obecnie prowadzą jedenasty rok egzekucję czynności zastępowalnej w niedopuszczalnym trybie z art. 1050 k.p.c., zamiast nabrać pokory i naprawić błędy, to próbują przykleić jakąś łatkę obrońcy praw człowieka.

 

Dlaczego piszemy istoty, a nie ludzie. Bo to nie ma nic wspólnego z prawem i człowieczeństwem. Najwyraźniej puściły socjopatom hamulce. Nie będziemy analizować zamierzchłej przeszłości, cofać się do fundamentów, ale skupimy się na bezpodstawnej przewlekłości postępowania egzekucyjnego tytułu wykonawczego I C 1062/08 (I Co 3259/08, I Co 441/16), na uporczywym nękaniu i wymuszeniach rozbójniczych.

 

Sądy warmińsko-mazurskie (Sąd Okręgowy w Elblągu I Cz 94/13) mając jednoznaczną wykładnię prawa w tej materii SN III CZP 23/06, rozstrzygnęły sprawę w dwa miesiące, a sądy jeleniogórskie upokarzają rodzinę Niedźwieckiego jedenasty rok, nie ustosunkowując się w ogóle do zagadnienia prawnego. Tak postępowali bolszewicy.

 

To jest jawny bandytyzm. Gestapowskie metody przykręcania imadła, wykańczania ludzi. Powinni nabrać pokory, przeprosić i posprzątać, a nie brnąć dalej w patologię, matactwa i stosować prawo siły, bolszewickie metody.

 

Nie jest to jednostkowy przypadek. Patologia wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania w Polsce sięgnęła już dna.

 

 

Szanowny Panie Premierze,

 

Dlaczego nie pomógł nam Pan, nie rozpatrzył rzetelnie skargi na bezczynność Ministra Sprawiedliwości w sprawie kontaktu z kierownictwem ministerstwa? Minister nie jest ślepy, wie co się dzieje w jego przedsiębiorstwie, tak nim zarządza, że wszyscy uprawiają poplecznictwo, tuszują skandaliczne przestępstwa. Przykład idzie z góry. Jaka mąka, taki chleb.

 

Żądamy kategorycznie przerwania tej patologii władzy, zlikwidowania państwa w państwie, natychmiastowego zwrotu zagrabionego nam mienia. Żądamy uszanowania godności ludzkiej i zaczęcia przestrzegania praw człowieka.

 

 

Warszawa, dnia 18 lutego 2018 r.

 

Grzegorz Niedźwiecki, Krzysztof Skrzypczak, Ewa Biskupska, Henryk Kamiński, Andrzej Gospodarczyk, Ela Kania

 

 

Podpisz petycję

//www.petycje.pl/petycja/12909/protest_w-s_bolszewizmu.html

 

KOMENTARZE

  • To jest ciekawy przypadek
    Sędziowie się obrazili, że jedenaście lat gnębią człowieka...
  • AntyPolskie działanie władz okupacyjnych
    prześladowania Polakow
  • Pan czuje się obrażony odpowiedzią
    w której matacząc pod pozorem zawiłości której nie ma jak to na rozmowie Pana pouczył nowy prezes i innymi pozorami ZWODZI PANA i mataczy ? kontynuując prześladowania

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031