Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
228 postów 97 komentarzy

Fałsz intelektualny senatora PiS

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W zasadzie mogę się mylić z interpretacją tego baneru. Krzysztof Mróz informuje, że zaprasza do biura senatorskiego. Nie pisze po co, kogo, czy będzie otwarte. Może szuka sprzątaczki…

 

 

Senator PiS Krzysztof Mróz z Jeleniej Góry, ulokował na rondzie przy ul. Różyckiego - Ogińskiego baner reklamowy, informujący szeroko obywateli o tym, że… zaprasza do biura senatorskiego.

Jest to fałszywa reklama, nie przyjmuje bowiem petentów we wskazanym biurze i nie przekazuje według właściwości pism poszkodowanych, przynajmniej ja jestem tego przykładem.

Na przestrzeni październik 2015 – czerwiec 2016 wielokrotnie odwiedzałem senatora Mroza we wskazanym biurze, jak przychodziłem to ukrywał się w toalecie lub był niedyspozycyjny. Wielokrotnie dzwoniłem też do niego i wysyłałem listy polecone. Bez odzewu.

Senator Prawa i Sprawiedliwość Krzysztof Mróz naruszył wielokrotnie art. 253 § 1 k.p.a.

//demokracjaisprawiedliwosc.pl/bezprawie-niesprawiedliwosc-a-prawo-sprawiedliwosc/

Baner rozwieszony przy ryneczku na Zabobrzu jest nieprawdziwy i przedwczesną reklamą wyborczą.

W zasadzie mogę się mylić z interpretacją tego baneru. Krzysztof Mróz informuje, że zaprasza do biura senatorskiego. Nie pisze po co, kogo, czy będzie otwarte. Może szuka sprzątaczki…

 

Hipokryzja i obłuda polityków PiS nie zna granic. Minister Sprawiedliwości nie przeprowadza reformy wymiaru sprawiedliwości (sądownictwa) i organów ścigania (prokuratury), tylko robi ruchy polityczne. Wymienia ważnych funkcjonariuszy na szpicy różnych instytucji, a stare wykidajły, co trudnią się poplecznictwem, utrzymuje na stołkach PK, MS. Chce mieć dyspozycyjnych funkcjonariuszy do zaklepywania partyjnych ustaw, do centralnego sterowania prawem i do tuszowania przestępstw.

https://www.salon24.pl/u/polskiezoo/612696,prok-miroslaw-chlopik-i-metoda-tuszowania-przestepstw

W tych trzech ustawach: o sądach powszechnych, o KRS i Sądzie Najwyższym, nie ma uwzględnienia czynnika społecznego, ław przysięgłych, realnego prawa do obrony. Zero odpowiedzialności funkcjonariuszy za błędy, zniesienia immunitetów i równości wszystkich wobec prawa. To jest korupcja i niewolnictwo.

Tak jak „przychylność” senatora PiS Krzysztofa Mroza i efekt rozpatrzenia próśb składanych do PG o wniesienie kasacji nadzwyczajnej, tak będzie wyglądała skarga nadzwyczajna.

Dostaniecie 500+ i morda w kubeł. Na tym polega dobra zmiana.

 

Żeby nie było, ze mam awersję do PiS, to podam, że nie są odosobnieni w oszustwie. Podobnie działa cała banda czworga, wspólnie i w porozumieniu z paparazzi, którzy kamuflują prawdę i wycinają zdjęcia…

//rykowisko.jelonka.com/nielegalny-lobbing-73311.html

 

 

Grzegorz Niedźwiecki „Nil”

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031