Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
225 postów 101 komentarzy

Oceńcie sami

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jaką mamy cywilizację? Jakie wartości? Jaką religię? Jaki ustrój? Jaką władzę? Jakich przedstawicieli? Jaką moralność? Jaką etykę? Jaką godność? Jakie zasady współżycia? Jakie człowieczeństwo? Jakie prawa człowieka? Jakie prawo? Jaką sprawiedliwość?

 

Jelenia Góra, dnia 26 marca 2018 r.

Sędzia Pokoju

Grzegorz Niedźwiecki

ul. Działkowicza 19

58-506 Jelenia Góra

Państwo w państwie

Układ zamknięty

 

Stanowisko Sędziego Pokoju

Postanowienie z dnia 21 marca 2018 r., sygn. akt II Kp 51/18 nie uwzględniające wniosku represjonowanego od jedenastu lat Grzegorza Niedźwieckiego o wyłączenie tzw. Sędzi Joanny Polikowskiej (która nie zna norm art. 361 k.p.k.) i wszystkich sędziów jeleniogórskich od rozpoznania zażalenia na umorzenie postępowania w sprawie uporczywego nękania, czy odmowy wszczęcia śledztwa w sprawie wymuszeń rozbójniczych jest nieważne z mocy prawa. Przytoczone art. 41 i 42 k.p.k. nie mają tu zastosowania.

Sprawcą uporczywego nękania i wymuszeń rozbójniczych, a wręcz bolszewickiej eksterminacji, wbrew ustanowionemu prawu (SN III CZP 23/06), są sędziowie Sądu Rejonowego i Okręgowego w Jeleniej Górze, którzy nie kierują się literą prawa, obowiązującym porządkiem prawnym i etyką, tylko prawem socjopatów, nadużywając niezawisłości. Za nic mają orzecznictwa i równość wobec prawa, zakaz stosowania tortur, bo czują się bezkarni w skorumpowanym systemie.

Postępowanie egzekucyjne facere I C 1062/08 (I Co 3259/08, I Co 441/16), które winno być rozstrzygnięte w dwa miesiące w trybie art.1049 k.p.c. (vide SO Tarnów I Cz 44/06,SO Elbląg I Cz 94/13), toczy się obstrukcyjnie jedenaście lat i nie widać końca. Tak postępują najgorsi zwyrodnialcy i złodzieje, a nie stróże prawa. Złodzieje środków materialnych i życia. Nawet ustawy o skardze na przewlekłość nie uznajecie.

Żaden winowajca nie może orzekać w swojej sprawie, tak jak złodziej nie może orzekać czy ukradł, bo to nie tylko nie byłoby wątpliwe co do jakości i bezstronne, ale jednokierunkowe. NIEWINNY. To są poważne argumenty, trafiają niestety na niepoważnych „ludzi”.

Ewentualne postanowienia wydane w kwestii rozstrzygnięcia zażalenia na decyzje lokalnej grupy przestępczej, również będą nieważne z mocy prawa.

Proszę nabrać pokory i rozpatrzyć skargę na niespotykaną przewlekłość, zapłacić 20.000 zł i zakończyć postępowanie egzekucyjne. Proszę przestać mnie upokarzać i niszczyć moją rodzinę. Proszę nie naśladować Karla Fritzscha. Proszę zejść na ziemię i nie nadużywać władzy.

//grzegorz-niedzwiecki.hexcom.net/2016/11/16/poklosie-niczego/

//demokracjaisprawiedliwosc.pl/wymiar-niesprawiedliwosci/

Grzegorz Niedźwiecki „Nil”

KOMENTARZE

 • Do MS
  Jelenia Góra, dnia 27 marca 2028 r.
  Represjonowany
  Grzegorz Niedźwiecki
  ul. Działkowicza 19
  58-506 Jelenia Góra

  Mgr Zbigniew Ziobro
  Minister Sprawiedliwości, Prokurator Generalny
  za pośrednictwem
  Mgr Dariusz Kliś
  Prezes Sadu Okręgowego w Jeleniej Górze

  Skarga
  na konfabulowanie, bezczynność, niestosowanie prawa, matactwo i sabotowanie reformy sądownictwa przez nowo powołanego Prezesa Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze Dariusza Klisia

  Wnoszę o:
  1. zobligowanie Prezesa Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze do wszczęcia wznowienia postępowania II S 22/17 ze skargi na przewlekłość postępowania egzekucyjnego I C 1062/08 (I Co 3259/08, I Co 441/16)
  2. odwołanie Prezesa Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze Dariusza Klisia z zajmowanego stanowiska wobec braku spełnienia oczekiwań usprawnienia działalności sądu.

  Uzasadnienie
  Prezes Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze w piśmie z dnia 15 marca 2018 r., sygn. akt A-4580-4/18 poświadcza nieprawdę, niedopełnia obowiązków i wypacza prawo.

  Po pierwsze, przytoczone postanowienia sądów Rejonowego, Okręgowego i Apelacyjnego, oddalające wnioski o wyłączenie sędziów z kuriozalnych postępowań w sprawie II S 22/17 oraz I Co 441/16 są nieważne z mocy prawa. Sędziowie orzekający są stroną złośliwych postępowań i nie mogą orzekać w swojej sprawie, bo obstrukcja, nieuznawanie prawa i dowolne stosowania prawa nigdy się nie skończy. To nie ma nic wspólnego z niezawisłością i właściwością miejscową, tylko z nadużyciem władzy i wypaczeniem niezawisłości. Zachodzi tu bezwzględna podstawa wyłączenia sędziów z art. 48 k.p.c. i 41 k.p.k. Prezes Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze winien zastosować art. 304 k.p.k.
  Po drugie, Prezes Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze Dariusz Kliś niespełna roli jaką mu powierzono, bierze współudział w oszustwach sądowych, nieuznawaniu ustanowionego prawa, uprawia poplecznictwo. Sędziowie Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze świadomie i umyślnie orzekają z rozdwojeniem jaźni, nie uznają obowiązującego porządku prawnego równości wszystkich wobec prawa, nie uznają orzecznictwa i jednoznacznej uchwały Sądu Najwyższego z dnia 28 czerwca 2006 r. III CZP 23/06, która jest wykładnią do stosowania wyłącznie art. 1049 k.p.c. dla egzekucji czynności zastępowalnych. Orzekają w sprawie II Cz 675/17 idiotyzmy i uprawomocniają chore postanowienia, licząc na nieskorzystanie przez pokrzywdzonego ze skargi lub na przychylność braci prawniczej. Prawomocność oszustw jest nieważna z mocy prawa (vide SO Elbląg I Cz 94/13). Nie można przerzucać ciężaru dowodu i obowiązku rzetelnego zbadania sprawy na oskarżonego. Sędziowie Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze nie realizują roli kontroli, nadzoru instancyjnego, tylko legalizują wady legitymizacyjne. I tu jest odpowiedź, dlaczego sami siebie nie wyłączają.
  Po trzecie, istotą problemu jest uporczywe nękanie Grzegorza Niedźwieckiego i jego rodziny, jedenastoletnie wymuszenia rozbójnicze, nierealizowanie egzekucji świadczeń niepieniężnych z tytułu wykonawczego I C 1062/08 w jedynie słusznym trybie, a jednocześnie nieuznawanie ustawy o skardze na naruszenie prawa strony do rozpoznania sprawy w postępowaniu przygotowawczym prowadzonym lub nadzorowanym przez prokuratora i postępowaniu sądowym bez nieuzasadnionej zwłoki.
  W dniu 1 lutego br. złożyłem wniosek o wznowienie postępowania II S 22/17, w którym odrzucono skargę na przewlekłość postępowania z naruszeniem art. 9 ustawy o skardze i nie biorąc pod uwagę art. 2.2 tejże ustawy. Zawiłości żadnej nie ma, zresztą to nie mój problem, bezprecedensowa, nieuzasadniona przewlekłość trwa. Sąd nie może nie uznawać wniosku o wznowienie chybionego postępowania i kierować mnie stale do składania nowego wniosku, bo mógłby (nadużywając niezawisłości i dowolności orzekania) wiecznie odrzucać skargę lub jak się dogadają z wierzycielem umorzyć postępowanie i oddalić skargę, którą można składać tylko w toku postępowania. Żądam uruchomienia skargi i naprawienia szkody.
  Takiego barbarzyństwa, bezprawia i tortur nie było w historii Polski.
  W związku z powyższym wnoszę, jak w petitum.

  Grzegorz Niedźwiecki „Nil”

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Notatka służbowa

  Nie mogę się doczekać tych wczasów, będę miał dużo czasu na wyjaśnienie egzekucji I Co 441/16, czyli przyczyn tego skutku i pociągnięcie do odpowiedzialności funkcjonariuszy za niesłuszne pozbawienie człowieka wolności, z art. 189 k.k. czytaj więcej

 • PRAWO

  11 lat zniewolenia

  Wniosek do Premiera o odwołanie Zbigniewa Ziobro z funkcji MS i Prokuratora Generalnego, w związku z brakiem nadzoru nad skorumpowanymi na masową skalę funkcjonariuszami publicznymi i stosującymi, wbrew konstytucji, doktrynę terroru państwowego. czytaj więcej

 • PRAWO

  Skarga do Izby Kontroli Nadzwyczajnej

  Każdy, kto powieli działania, a raczej bierność Krystyny Zarzeckiej, będzie miał współudział w przestępstwach przeciwko wymiarowi sprawiedliwości oraz nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31