Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
221 postów 98 komentarzy

Stan wojenny trwa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto jest zły? Dobra zmiana, czyli żadna zmiana, bo stan wojenny trwa. Zatem władza wykonawcza szwankuje, która ludzi traktuje jak króliki doświadczalne, jak idiotów.

 

Do rąk własnych

Mateusz Morawiecki

Prezes Rady Ministrów

 

 

 

Lot nad kukułczym gniazdem

(Gonienie króliczka / wniosek)

 

W Polsce od 81’ nie było żadnej pierestrojki, żadnej lustracji funkcjonariuszy publicznych i żadnej reformy wymiaru sprawiedliwości oraz organów ścigania. Gros z komunistycznych funkcjonariusz pełni funkcje do dzisiaj, jest wykidajłami obecnej władzy, czyli Prawa i Sprawiedliwość. Są barbarzyńskie wyroki bez przyczyny, sfingowane procesy i odmowa wszczęcia śledztw, poplecznictwo, tuszowanie przestępstw sędziów. Umyślnych przestępstw nadużycia władzy, niedopełnienia obowiązków i poświadczenia nieprawdy. Mgr Zbigniew Ziobro, Kierownictwo Ministerstwa Sprawiedliwości wiedzą o tym i to akceptują.

Antoni Macierewicz próbował przeforsować tzw. ustawę degradacyjną, mającą na celu pozbawienie stopni generalskich oficerów uczestniczących w organie administrującym Polską w czasie stanu wojennego, tzw. WRON. Prezydent Andrzej Duda zawetował tą ustawę i słusznie. Po pierwsze, stopnie generalskie nie nadawała im władza cywilna, tylko wojskowa i nie pagony były autorami stanu wojennego, tylko ludzie. Nie wszyscy mieli wpływ i czynny udział w decyzjach stanu wojennego i nie wszystkich można jednakowo oceniać. Mirosław Hermaszewski otrzymał stopień generalski już po stanie wojennym, a generał Wojciech Jaruzelski dużo wcześniej. Nie Antoni Macierewicz (czytaj, symbol inicjatywy) im nadawał stopnie i nie on ma prawo je zabierać. Gdybyśmy tak do tego podchodzili, to każda nowa władza, robiłaby swoje degradacje. Od rozliczeń są tzw. sędziowie i tych złoczyńców trzeba degradować.

Prawo i Sprawiedliwość nie jest zbawicielem, nieumaczaną w kontraktowe zmiany siłą, nowym narybkiem. To są ci sami ludzie co PO. To są koledzy. Proszę zobaczyć, jaka rotacja się dokonywała.

https://www.salon24.pl/u/030267/462967,niepodleglosc

https://www.salon24.pl/u/030267/452396,kabaret-moralnego-niepokoju

Poglądy im się zmieniły? Nie, koryto się skończyło, walka o ogień jest, o pozycję.

 

Nieładnie postępuje Prawo i Sprawiedliwość (zresztą również rzekoma opozycja). Dzieli sztucznie ludzi, skłóca naród, traktując politykę nie jak służbę, tylko jak mecz bokserski. Sieje propagandę o innych poglądach, innej kulturze, innym podejściu do życia i do ludzi, a tak naprawdę podsyca nienawiść do konkurencji i prowadzi wojnę domową. Uprawia marksizm kulturowy i wykorzystuje kiboli do swoich partykularnych celów.

To nie jest dobra zmiana. To jest pseudo zmiana. PiS, PO to jedna drużyna (patrz powyżej), problem tkwi gdzie indziej. Stan wojenny się nie skończył w 1983 roku. Stan wojenny trwa nadal.

Szanowny Premier podjął decyzję o przyznaniu Tomaszowi Komendzie renty specjalnej do czasu odszkodowania za bezpodstawne więzienie go przez 18 lat za omyłkę sądową (i tym samym brak lat pracy).

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/mateusz-morawiecki-podjal-decyzje-o-przyznaniu-tomaszowi-komendzie-renty-specjalnej/rzkph2n

 

Szanowny Prezesie Rady Ministrów Mateuszu Morawiecki. Takich omyłek sądowych było i jest bez liku w Polsce, a Prawo i Sprawiedliwość nie robi żadnych reform, żadnych postępowań prokuratorskich, nie uruchamia wznowień, robi tylko ruchy polityczne. Nie działa Biuro Interwencyjnej Pomocy Prawnej KPRP, odmawiają wiekowe sędziny przyjęcia skarg na ul. Koszykowej, Prokurator Generalny nie wnosi skarg kasacyjnych, nie przyjmują parlamentarzyści petentów, to jak będą działać skargi nadzwyczajne?

//demokracjaisprawiedliwosc.pl/bezprawie-niesprawiedliwosc-a-prawo-sprawiedliwosc/

Nie będą działać, bo macie tych samych żołnierzy w MS i PK, co miał Gierek, Jaruzelski, Wałęsa, Kwaśniewski, Komorowski. Takich jak Mirosław Chłopik, Waldemar Szimdt, Zbigniew Siejbik, Marek Cioś, Bożena Górecka, Adam Gierk, Monika Rydzak, Krzysztod Domagała.

Robicie tą samą popelinę. Ja jestem przykładem mikro Komendy. Wyrok karny II K 467/07 bez przyczyny, sfingowany proces cywilny I C 1062/08, jedenaście lat egzekucji (I Co 3259/08, I Co 441/16) niezgodnie z przepisami prawa (naruszenie art. 1049 k.p.c. w zw. z art. 1050 k.p.c.), wbrew uchwale SN III CZOP 23/06 i konstytucyjnej zasadzie równości wszystkich wobec prawa. Kradzież komputera organizacji społecznej i 11 lat aresztu domowego. Sędziowie nie uznają prawa, faktów, skargi na przewlekłość, nie wznawiają politycznych wyroków. Nie wyłączają się z parodii prawa, sami orzekają we własnej sprawie. Gdzie tu bezstronność, moralność, rzetelność, ekonomika, etyka, godność człowieka? Nie ma. Jest zamordyzm. Stan wojenny trwa.

//grzegorz-niedzwiecki.hexcom.net/2016/11/16/poklosie-niczego/

//grzegorz-niedzwiecki.hexcom.net/wp-content/uploads/2016/11/Niezawis%C5%82e-niedopatrzenie.pdf

 

Ocena

Wojsko czy sądownictwo szwankuje?

Mamy tu do czynienia z błędem subsumcji, rozdwojeniem jaźni, fałszem intelektualnym, odwracaniem uwagi od rzeczywistego stanu rzeczy, od właściwej podmiotowości. Mamy do czynienia z podwójną, czy wręcz goebbelsowską moralnością, z mamieniem ludzi. Z chorym systemem wartości i zakłamywaniem rzeczywistości. Nie wojsko, tylko sądownictwo i władza wykonawcza są winne za zły stan rzeczy. Wojsko to tylko żołnierze, jeśli już to jest katem wykonującym decyzje na rozkaz. Jeśli złe, to winni stanąć przed sądem. Jeśli stają, a sąd ich nie skazuje, to znaczy, że wymiar sprawiedliwości jest bolszewicki, dowolnie orzekający. W związku z tym sąd, sędziowie powinni ponieść konsekwencje, być ścigani. Nie są, bo prokuratorzy ich kryją. Kryją, bo władza wykonawcza im na to pozwala. Kto jest zły? Dobra zmiana, czyli żadna zmiana, bo stan wojenny trwa. Zatem władza wykonawcza szwankuje, która ludzi traktuje jak króliki doświadczalne, jak idiotów.

 

Macie narzędzia, macie prokuratorów, nie macie woli uzdrowienia sytuacji i wymuszenia przestrzegania praw człowieka. Ilu sędziów wsadziliście do więzienia? Zero. Ruszacie tylko sprawy medialne, głośne. To jest cyniczne, bo utrzymujące bolszewizm. Jeżeli generałowie są winni takiemu stanowi rzeczy, to

Wnoszę o:

1.      Uchwalenie ustawy degradacyjnej skutkującej pozbawieniem stopni generalskich wszystkich żołnierzy i

2.      Przyznanie mi renty specjalnej do czasu przyznania odszkodowania za jedenaście lat obstrukcji, uporczywego nękania, bezpodstawnych tortur, wymuszeń rozbójniczych i aresztu domowego

 

Jelenia Góra, dnia 03 kwietnia 2018 r.

Grzegorz Niedźwiecki „Nil”, 58-506 Jelenia Góra, ul. Działkowicza 19

KOMENTARZE

  • Tylko za 11 lat?
    .
    Konstytucja, więcej czasu marnuje na równowagę władzy trójki wg której żaden pocisk do celu nie doleci.

    Naukowcy milczą, razem z wojskiem a politycy przysięgają na równowagę trójki, niestety nie możliwą przed Monteskiuszem i do końca świata.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031