Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
225 postów 101 komentarzy

Temida casus Tomasz Komenda

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Niezawiśli” sędziowie mają czas, od 7.00 – 15.00, a potem szwedzki stół. Za to biorą pieniądze.

 

16 lutego 2018 r. stalinowscy sędziowie, którzy od jedenastu lat uporczywie mnie nękają i stosują wymuszenia rozbójnicze, zamiast przerwać represje i naprawić szkody, zainicjowali postępowanie prokuratorskie w/s rzekomego znieważenia przeze mnie jednego z oprawców, byłego prezesa SO.

Prokurator Grzegorz Chojnacki, który ma swój niechlubny udział w tej parodii prawa, nasłał na moje miejsce zamieszkania i siedzibę Trybunału Narodowego czterech policjantów, w celu przeszukania i zabrania dysku twardego komputera, świadczącego o przestępstwie z art. 226 k.k.

Policjanci byli mili, choć łasili się na telefon komórkowy, nie zabrali komputerów dzieci i żony, tylko nowy laptop marki Acer nr S/N: NXGD4EP013710064E27600 wraz z zasilaczem o wartości 3338,00 zł, który jest środkiem trwałym organizacji pozarządowej Trybunał Narodowy.

Oczywiście złożyłem zażalenie i pozew cywilny przeciwko G. Chojnackiemu o naprawienie szkody w związku z przywłaszczeniem cudzego mienia. Komputer federacji nie zawiera żadnych danych mogących uprawdopodobnić (w odróżnieniu do wyroku opartego na fałszu materialnym II K 467/07) znieważenie.

Komputer zawiera natomiast dane chronione, typu konta bankowe i hasła oraz informacje dotyczące związku stowarzyszeń. Sprawozdania merytoryczne i finansowe, druki niezbędne do złożenia CIT8 w Urzędzie Skarbowym. Był komunikatorem z członkami organizacji społecznej.

Dzisiaj otrzymałem standardowo dwanaście listów poleconych, w tym trzy szczególne:

 • Postanowienie trójcy przenajświętszej, w tym wspomnianego byłego prezesa SO Wojciecha Damaszko, odrzucające skargę o wznowienie postępowania II Cz 675/17.
 • Postanowienie stałego klienta SSR Pawła Siwka o przekazaniu sprawy przeciwko G. Chojnackiemu do SO w Jeleniej Górze. Za dużo widocznie żądam.
 • Zawiadomienie o posiedzeniu sądu w przedmiocie rozpoznania zażalenia na czynności Prokuratora skutkujące przywłaszczeniem cudzego mienia (napisano błędnie – postanowienie o żądaniu wydania rzeczy oraz o przeszukaniu), które odbędzie się… 21-05-2018 r.

 

Powiem wam kochani jak działa temida i jaki scenariusz będzie.

Przestępcy w togach z SR wydają umyślnie zbrodnicze postanowienia I Co 441/16, nakładające bezpodstawnie grzywnę 2.000 zł, w celu wymuszenia poświadczenia nieprawdy.

Przestępcy w togach z SO uprawomocniają zbrodnie wydając postanowienie z rozdwojeniem jaźni II Cz 675/17, niezgodnie z przepisami prawa, w celu zamknięcia drogi sądowej do obrony, wiedząc że skarga do SN to tylko przedłużenie postanowionej drogi.

Prokurator przestępca odmówi wszczęcia śledztwa, bo przecież sędziowie to święte krowy.

Nie wyłączają się z postępowań, wszelkie zażalenia na koleżeńskie decyzje prokuratorów rozpatrują według właściwości miejscowej. Socjopaci pokroju Josef Fritzl orzekają sami w swojej sprawie.

Zbrodniarze wydają oszustwa sądowe jak na Tomaszu Komendzie, a pokrzywdzonemu człowiekowi odmawiają wznowienia wadliwych postępowań, bo… przepisy im nie pozwalają.

Postanowienie II Cz 260/18 jest odrzucające skargę o wznowienie, a nie oddalające, nie podano w nim pouczenia o przysługującym środku odwoławczym, a była to tylko jedna instancja.

Odrzucono skargę na niewnioskowanej podstawie, czyli art. 401¹ k.p.c. (jeśli już to 401 pkt. 2 k.p.c.), podczas gdy żądanie oparte było o art. 403 § 2 k.p.c. Tak się robi przekręty i uprawomocnia oszustwa, w nosie mając fakty i przepisy.

Co znaczy, że skarga o wznowienie postępowania przysługuje od prawomocnych orzeczeń o charakterze merytorycznym, a więc takich, które rozstrzygają o przedmiocie (istocie sprawy) postępowania, w których skarga jest dopuszczalna.(?) Egzekucja (tytuł wykonawczy) nie ulega przedawnieniu. Można manewrami procesowymi prowadzić to dożywotnio. Sędziowie wbrew literze prawa drążę egzekucję I C 1062/08 (I Co 3259/08, I Co 441/16) w niewłaściwym trybie, uprawomocniają oszustwa i umarzają w sytuacji dojścia do granicy dopuszczalności, a potem uruchamiają od nowa na ponowny wniosek obstrukcyjnego wierzyciela. W przypadku takiej złośliwości (tu 11 lat), nigdy egzekucja nie będzie rozstrzygnięta co do istoty, bo można postępowanie umarzać i składać ponowny wniosek, dożywotnio, nie respektując zasad współżycia społecznego (art. 5 k.c.). Uporczywe nękanie i przewlekłość jest ewidentna. Prawo i etyka działają w jedną stronę? Można dla przekory nie realizować nigdy sprawy, ale za przewlekłość trzeba płacić. Tu zawiłości nie ma.

 

Finał będzie taki.

Pozew Trybunału Narodowego o naprawienie szkody przez G. Chojnackiego odrzucą, bo organizacja nie „spełni wymogów formalnych” wpłacenia np. 5.000 zł opłaty, mimo iż nie ma dochodów i oszczędności. Jest jeszcze jeden wariant olania federacji, a mianowicie odniosą się do treści postanowienia „żądającego wydania rzeczy, a w razie odmowy dokonania przeszukania pomieszczeń”, a nie do faktu przywłaszczenia cudzego mienia i narażenia na sankcje US wobec nie złożenia zeznania oraz naruszenia dóbr organizacji. Trybunał Narodowy będzie cztery miesiące, albo dożywotnio bez środka trwałego, a arbitrzy „czynią swoją powinność”.

Przyślą nowe ZOMO w celu przeszukania mieszkania i zabrania czegokolwiek, chodzi o zmęczenie i sprowokowanie do błędu. Jak przygotuję koktajle Mołotowa, to postawią zarzut przekroczenia obrony koniecznej lub skierują do psychiatry.

 

Wyprodukują wyrok przeciwko jedenaście lat terroryzowanemu, traktując brutalną prawdę jak znieważenie W. Damaszki, bo jakiś „dowód” złego zachowania Niedźwieckiego muszą mieć do odwrócenia uwagi od swoich niegodziwości. Co tam jedenaście lat tortur, bydło musi wiedzieć kto tu rządzi. Nie pomoże milczenie, powiedzą, że nie skorzystałeś z prawa do obrony. Do obrony przez kolejne jedenaście lat. „Niezawiśli” sędziowie mają czas, od 7.00 – 15.00, a potem szwedzki stół. Za to biorą pieniądze.

Nie zapłacą za przewlekłość, bo nie uznają prawa i nie wypuszczą z rąk obstrukcji. A wykluczenie społeczne, zakaz stosowania tortur, etyka, prawo do życia, do utrzymania rodziny? Spadaj na drzewo. Tak działa zorganizowana grupa przestępcza. Tomasz Komenda bis.

//grzegorz-niedzwiecki.hexcom.net/2016/11/16/poklosie-niczego/

 

Jelenia Góra, dnia 3 kwietnia 2018 r.

Członek Amnesty International

Grzegorz Niedźwiecki

KOMENTARZE

 • @Autor
  W Polin ,bez zmian . Pzdr. http://www.bibula.com/?p=65263
 • Sędzia powinien być jak kasjerka w Biedronce.
  Musi być uczciwy, pracowity, kulturalny dla "klientów" .. i nie mylić się przy wydawaniu reszty (wyroków).

  Po prawdzie kasjerki mają łatwiej bo mają wymiary kary zapisane w postaci kodu kreskowego na towarach które klient chce wynieść ze sklepu.

  Sędziowie statystycznie nie dorastają do pięt kasjerkom z Biedronki
  nie mówiąc już o organizacji pracy sądów która przy organizacji pracy w Biedronce jest o całe pokolenia do tył.
  W takim trybie organizacyjnym jak dzisiaj to pracowały jeszcze sądy stalinowskie (bez komputerów) a mimo to wyroki zapadały o wiele szybciej.
  .
 • @Oscar 08:27:31 Ale ,,znieważenie" o to ...
  jest aktualne i będzie procedowane i już :(

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Notatka służbowa

  Nie mogę się doczekać tych wczasów, będę miał dużo czasu na wyjaśnienie egzekucji I Co 441/16, czyli przyczyn tego skutku i pociągnięcie do odpowiedzialności funkcjonariuszy za niesłuszne pozbawienie człowieka wolności, z art. 189 k.k. czytaj więcej

 • PRAWO

  11 lat zniewolenia

  Wniosek do Premiera o odwołanie Zbigniewa Ziobro z funkcji MS i Prokuratora Generalnego, w związku z brakiem nadzoru nad skorumpowanymi na masową skalę funkcjonariuszami publicznymi i stosującymi, wbrew konstytucji, doktrynę terroru państwowego. czytaj więcej

 • PRAWO

  Skarga do Izby Kontroli Nadzwyczajnej

  Każdy, kto powieli działania, a raczej bierność Krystyny Zarzeckiej, będzie miał współudział w przestępstwach przeciwko wymiarowi sprawiedliwości oraz nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31