Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
228 postów 97 komentarzy

Wzywam do pospolitego ruszenia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PO = Hitler PiS = Stalin

 

Solidarność, współpraca, wzajemność jest wartością człowieka i kluczem do sukcesu.

Wzywam:

Tadeusza Bartolda, Grzegorza Brauna, Tadeusza Byrdaka, Marię Bzurę, Wojciecha Cejrowskiego, Tadeusza Cichockiego, Jacka Ciechanowskiego, Marka Ciesielczyka, Konrada Daniela, Waldemara Deskę, Witolda Gadowskiego, Adama Gizickiego, Bogdana Goczyńskiego, Ernesta Kasper Golca, Jana Grudniewskiego, Antoniego Guta, Stefana Hamburę, Michała Jarzyńskiego, Jana Jączek, Józefa Kamyckiego, Krzysztofa Karonia, Zbigniewa Kękusia, Karolinę Klekowicką, Włodzimierza Knurowskiego, Mariana Kowalskiego, Tadeusza Koza, Ryszarda Henryka Kozłowskiego, Marka Krasnopolskiego, Macieja Krogulskiego, Krystynę Krzekotowską, Rafała Krzyształowskiego, Marka Kubalę, Wojciecha Edwarda Leszczyńskiego, Zbigniewa Martyniaka, Stanisława Michalkiewicza, Jacka Międlara, Piotra Moskwę, Zenona Nowaka, Wojciecha Olszańskiego vel Aleksandra Jabłonowskiego, Ryszarda Oparę, Bogusława Owoc, Marka Polakowskiego, Jana Zbigniewa hrabiego Potockiego, Zdzisława Raczkowskiego, Danutę Radwańską-Vollus, Marcina Rolę, Mirosława Rój-Sarneckiego, Sławomira Salomona, Eugeniusza Sendeckiego, Jana Sposób, Kazimierza Styrnę, Wojciecha Sumlińskiego, Cezarego Tousty, Krzysztofa Tytko, Zbigniewa Antoniego Wesołowskiego, Tadeusza Wocha, Janusza Zagórskiego, Sławomira Ziembińskiego, Andrzeja Żuromskiego[1].

Zjednoczcie się, zreformujcie i zbudujcie trzecią siłę.

 

Można to osiągnąć pod mentalnym warunkiem. Na bok muszą iść religijne i skrajne poglądy, radykalne metody walki i werbalnie antysemickie. Prawa człowieka winny nami kierować, nie możemy iść tą samą drogą, jaką podąża faryzeuszowska, brutalna, okupacyjna władza.

 

Wiemy, że w Polsce jest źle, że nie było pierestrojki, że władzę ma banda czworga. Czerwoni, niebiescy, czarni i zieloni jako kwiatek do kożucha, zamieniają się na szpicy rotacyjnie od trzydziestu lat, razem chleją wódę i rolują ogłupionym narodem.

Nie ma wolności, swobody i prawa, w szczególności praw człowieka, praw najsłabszych. Jest gorzej jak za Stalina, nie samochody o tym świadczą, tylko fakt morderstw na zlecenie, seryjnych samobójstw i niewolnictwo. Marchewka, eksmisje do slumsów lub na bruk i przymus emigracji. Sfingowane procesy, wyroki na zasadzie dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie, brak odpowiedzialności urzędników i funkcjonariuszy za oczywiste zbrodnie. Pojęcie państwo w państwie i układ zamknięty, to zbyt delikatne określenie. Tzw. władza działa jak gestapo, niszczy ludzi psychicznie, fizycznie i ekonomicznie, a jak to za mało, to zamykają w psychiatryku.

Zniszczyli gospodarkę, sprzedali i okradli kraj, dokonuje się powolna eksterminacja narodu. Udział w tym bierze pierwsza władza (ustawodawcza), druga władza (wykonawcza), trzecia władza (sądownicza), czwarta władza (media) i piąta władza (kościół). Wszystko się dzieje za pieniądze. System wartości wywrócony został o sto osiemdziesiąt stopni. Panuje marksizm kulturowy i konsumpcjonizm. Systemowa korupcja.

 

Jest jedna możliwość żeby to zmienić. Trzeba wprowadzić w życie art. 4 konstytucji. Naród musi otrzeźwieć, uwierzyć w siebie i wziąć sprawy w swoje ręce. Nie powinien uczestniczyć w tej wojnie polsko polskiej i nabierać się, że PiS czy PO to inna inszość, że są różnice. Owszem są, w etykietkach, bo transfery (nie programowe) są różne. Z lewa na prawo. Coś za coś. Poglądy im się zmieniły? Nie, możliwości kariery. Naród powinien przestać być kibolem bandytów, oszustów i złodziei. Złodziei dobytku i intelektu.

Jest wielu trybunów ludowych w kraju, deklarowanych patriotów, narodowców, oburzonych, bojowników i obrońców praw człowieka. Jeśli się zjednoczą dla dobra wspólnego, to pozyskają kapitał ludzki i zrobimy to, czego nie zrobiła Solidarność. Jest, powtarzam, jeden warunek. Na bok muszą iść własne priorytety i osobista pozycja, tylko cel wspólny ma być priorytetem, wyznacznikiem, drogowskazem. Każdy ideolog, znajdzie potem swój wydział wewnętrzny i będzie mógł się realizować.

Cel główny – Polska i naród.

Ten, to nie wejdzie w tą ideę, znaczy że ma być może cel osobisty w lokomotywie.

 

Solidarność, współpraca, wzajemność jest wartością człowieka i kluczem do sukcesu.

 

Prezes Trybunału Narodowego

Grzegorz Niedźwiecki[1] Na życzenie niechcianą osobę wykreślę.

KOMENTARZE

 • @autor
  Dobry prosty opis rzeczywistości. Tylko apel kulą w płot. Bo do kogo? Do "parlamentarzystów" jak sądzę, bo większości nazwisk nie znam. Ilu z nich jest uśpionymi lub aktywnymi agentami? To wiedzą tylko ich sponsorzy.

  Ale nawet jeśliby w większości byli uczciwymi Polakami, to w momencie przejęcia władzy, na każdego znajdzie się haczyk i do grona opisanych w tekście band politycznych dojdzie kolejna. Tyle z tego będzie!

  Jedynym ratunkiem byłoby stworzenie państwa podziemnego na modłę GG.

  Niestety trzeba do tego dzieła Polaków, a nie "polskojęzycznych europejczyków", ich uświadomienia i przełknięcia gorzkiej pigułki samooceny. A po tym musiałby nastąpić długi proces budowy podziemnych, równoległych struktur państwowych. W ramach obecnych "demokratycnych" nic się nie da zrobić. żyd ma do perfekcji opanowaną metodę manipulacji tym systemem.

  Czy droga taka ma szanse urzeczywistnienia? Wątpię. Z Narodu zostało łajno i to na dodatek szybko "rozpuszczające się" w ogólnoeuropejskim zachodnim gównie.

  No ale próbować zawsze trzeba póki się żyje!
 • W ramach obecnych "demokratycnych" nic się nie da zrobić, a ....
  1 Manifestacja 100 tysięczna pod pałacem prezydenta i żądaniem na pods art 4 władzy prezydenckiej na ręce przedstawiciela narodu AŻ DO SKUTKU da się zorganizować ?

  2 IMPICZMENT PREZYDENTA NARODU ZYDOWSKIEGO ?
 • Współpraca dla równowagi systemu demokracji
  Bez równowagi naród jest pijany.
  https://www.youtube.com/watch?v=zrAlESWw8CE
 • ?
  "PO = Hitler PiS = Stalin"???

  Są tacy, którzy porównują PiS do Hitlera. Oni również mają swoją szczyptę racji.


  Tego rodzaju bzdurne uproszczenia zasiewają tylko nieporządek w ludzkich głowach.
 • Pospolite ruszenie to niekontrolowana zadyma.
  To nie dobra koncepcja.
  Trzeba tworzyć Polski narodowe struktury organizacyjne.
  Polski bank, Polskie stowarzyszenia celowe...
  a najważniejsze to tworzyć Polskie media.
  na początku w internecie z naciskiem na kanał w TV finansowany z budżetu.
  Można organizować Polskie Narodowe imprezy w plenerze bo w miastach władze nie pozwolą.
  Bardzo fajną inicjatywą było stworzenie w Wrocławiu Polskiego Słowiańskiego kościoła który będzie pełnił też funkcję muzeum Słowiańskiej kultury.
  http://www.taraka.pl/RW_SW_RKP
 • Autor rozpoczyna pokojowym sposobem polską rewolucję kulturalną.
  Narodowe struktury są potrzebne na wczoraj. Ale jest to niemożliwe.

  Zatrzymany rozwój polskiej kultury w Polsce musi być naturalnie na wolności. Prawem równowagi nie można manipulować.

  Uwięziona polska kultura w równowadze władzy jest zamknięta liczbą nieparzystą. Art. 10 Konstytucji.
 • @dr nowopolski 03:55:18
  „Tylko apel kulą w płot. Bo do kogo?”

  No właśnie. Prawdziwi Polacy są, ale wychowani w amerykańskich warunkach. Talbot, Królowa Parady Trzeciego Maja Magdalena Tołwińska (post/143609,polska-pod-amerykanska-okupacja), ...
  Natomiast pozostałych w Polsce malkontentów przyzwyczajonych do „opiekuńczej roli Partii” opisał kiedyś autochton Ruszkiewicz: „Polakom obrzezano mózgi.” - Jarek Ruszkiewicz SL 15.02.2018 22:36:04
  Będą siedzieć w fotelach pyskując w NEon'ie, podczas gdy Prawdziwi Polacy mają za nich, i dla nich walczyć. Po czym znowu pochwalą socjalistę Gierka, a poleglych wyzwą od „żydowskich gnojków”.
 • @autor
  "PO=Hitler, PIS=Stalin".

  Ciekawe porównanie, jednak z uwagi na brak wspólnoty mianownika, obarczone jest logicznym błędem.

  Jeśli już, to: PO=NSDAP, PIS=NKWD,

  tudzież: DT=AH, JK=JS.

  jednakże - przyjmując taką optykę - zapytam jasno: kto w Polsce robi dziś za Żydów???

  Poza tym dwie największe partie mi dzisiaj bardziej przypominają podbitą przez III Rzeszę Holandię (PO) i przymuszone do zmiany sojuszy Węgry (PiS) z czasów wojny, niż wyrazistych graczy.

  Proponuję nieco inną optykę, socjologicznie pogłębioną, choć - przyznaję - bazującą na powyższym sylogizmie:

  Za pragmatycznych faszystów robi u nas dziś prozachodnia Nowoczesna, za ideowych komunistów: tradycjonalista Kukiz.

  Jedność i niepodzielność kraju - to dziś największy wróg bezkrytycznych Euroentuzjastów, gotowych machnąć ręką na ścianę wschodnią, z Radomiem, Podkarpackiej i Suwalszczyzną, z Mazurami hurtem także, jeśli tego wymagać będzie akces do RFN i zamiana Złotego na Euro.

  (Od biedy, jako symbol niepodzielności i jedności, można podstawić parę z Belwederu: zaangażowanego tradycjonalistyczno-patriotycznie prezydenta RP i jego małżonkę, raczej lewicowo usposobioną AKD, aktualnie najlepiej ubraną bezrobotną nauczycielkę w kraju).

  W roli sfrustrowanego agresora (AH) widziałbym jakiegoś posła Nowoczesnej z Poznania, w szatach pro-szwedzkiego Radziwiłła.

  W roli obrońcy widziałbym jakąś posłankę Kukiz 15 z Polski południowej. Współczesną Emilię Plater.

  Z historii wiadomo, że warunkiem sine qua non (pyrrusowego) zwycięstwa ZSRR w II wojnie światowej była jednak agresja czerwcowa, która zmusiła Stalina do wycofania się za Ural i do zmobilizowania tam wszystkich sił.

  Medialnie najłatwiej to rozegrać poprzez bezpardonowy i niezapowiedziany atak na małżonkę urzędującej głowy państwa... wszak Polska kobietą jest...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031