Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
228 postów 97 komentarzy

Grzegorz Niedźwiecki = Tomasz Komenda

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro i Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar wiedzą o gwałceniu tu obowiązku przestrzegania prawa i nie przeciwdziałają temu.

 

– Ślady zapachowe wskazujące na Tomasza Komendę zostały pobrane bez udziału biegłego – dodali.

Zniszczono mu życie.

 – Postępowanie to dotyczy przekroczenia uprawnień przez prowadzących tę sprawę funkcjonariuszy publicznych i tworzenia fałszywych dowodów, które doprowadziły do skazania Tomasza Komendy na 25 lat pozbawienia wolności – mówiła Onetowi prokurator Ewa Bialik, rzeczniczka Prokuratury Krajowej.

– W toku postępowania zostanie zweryfikowane, czy dowody, które były podstawą skazania Tomasz Komendy, nie zostały zmanipulowane, w ten sposób, aby wskazywały sprawstwo Tomasza Komendy – dodała.

 

Na poniższe pytanie procesowe będziecie musieli do dnia 4 czerwca br. merytorycznie odpowiedzieć, albo będziecie mieli trupa.

Dlaczegosądy małopolskiedociekając istoty rzeczy rozstrzygnęły postępowanie egzekucyjne w trybie art. 1049 k.p.c. w czternaście miesięcy,sądy warmińsko-mazurskiemając już wykładnię prawa rozstrzygnęły bliźniacze postępowanie egzekucyjne w trybie art. 1049 k.p.c. w dwa miesiące, a sądy dolnośląskie tożsamą egzekucję nie chcą jedenasty rok rozstrzygnąć, używając z naruszeniemuchwały SN III CZP 23/06 niezasługującego na uwzględnienie art. 1050 k.p.c.? Gdzie w tym wszystkim jest obowiązujący porządek prawny?

Zgodnie z uzasadnieniem uchwały Sądu Najwyższego:

Wierzyciel nie ma możliwości wyboru sposobu egzekucji, w odniesieniu bowiem do konkretnego świadczenia w zasadzie zawsze właściwy jest tylko jeden sposób egzekucji i on powinien zostać wskazany we wniosku (por. postanowienie Sądu Najwyższego z dnia 20 grudnia 1988 r., III CRN 429/88, OSNCP 1991, nr 1, poz. 11).

Obowiązek usunięcia skutków naruszenia dóbr osobistych, polegający na złożeniu przez dłużnika oświadczenia odpowiedniej treści w formie ogłoszenia, podlega egzekucji na podstawieart. 1049 k.p.c.

 

Sądy małopolskie rozwikłały tą wątpliwość w czternaście miesięcy zwracając się do Sądu Najwyższego o rozstrzygnięcie zagadnienia, sądy warmińsko-mazurskie opierając się już o tą wykładnię prawa rozstrzygnęły sprawę w dwa miesiące, a sądy jeleniogórskie ignorując fakty i literą prawa, stosując własne prawo, znęcają się nade mną jedenaście lat. Ta oczywistość sytuacji jasno wskazuje, że uporczywe nękanie mnie przez was, to zdecydowanie zbyty delikatne określenie.

//grzegorz-niedzwiecki.hexcom.net/2016/11/16/poklosie-niczego/

KOMENTARZE

 • Zniszczono mu życie.
  Jak ci ludzie, którzy mnie wsadzili, mogą teraz patrzeć w lustra - mówił Komenda o swoim skazaniu.
 • Widzi mi się stosują i ....
  kryminalizują

  JAKIE WŁASNE PRAWO ? STOSUJĄ BEZPRAWIE ....
  Proszę wreszcie zacząć nazywać rzeczy i sprawy PO IMIENIU tak jak to Bóg przykazał już w Raju, ,,przyprowadził do adama by ten nazwał je po imieniu "
 • ŻADNE przekroczenie uprawnień ....
  ...czyli art. 231

  To celowe działanie w porozumieniu i w ZMOWIE, W ZWIĄZKU PRZESTEPCZYM

  TAK JAK I W PANA PRZYPADKU

  CYTATArt. 234. Kto, przed organem powołanym do ścigania lub orzekania w sprawach o przestępstwo, w tym i przestępstwo skarbowe, wykroczenie, wykroczenie skarbowe lub przewinienie dyscyplinarne, fałszywie oskarża inną osobę o popełnienie tych czynów zabronionych lub przewinienia dyscyplinarnego,
  podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  rt. 238 KK:
  Kto zawiadamia o przestępstwie lub o przestępstwie skarbowym organ powołany do ścigania wiedząc, że przestępstwa nie popełniono, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  A co tworzenie fałszywych dowodów w celu doprowadzenia do uwięzienia ?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031