Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
225 postów 101 komentarzy

Wzywam władze sądownicze do zaprzestania niszczenia ludzi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wasza obłuda i hipokryzja przeszła wszelki granice przyzwoitości. Jesteście zagrożeniem dla narodu i należy zrobić to, co rozrobił Recep Tayyip Erdoğan.

 

Apele, hasła i deklaracje macie bardzo szczytne, ale rzeczywistość, nie tylko na moim przykładzie, wygląda zgoła inaczej.

Niszczycie fundamenty demokratycznego państwa prawnego, urzeczywistniającego zasady sprawiedliwości społecznej.

Negatywna ocena sędziów, to nie są pomówienia, tylko brutalne fakty, bo nie spełniacie roli, jaką wam powierzono.

Poproszę wkrótce obywateli Rzeczypospolitej Polskiej o obronę, w granicach obowiązującego prawa, konstytucyjnego porządku prawnego, którego nie uznajecie.

Niezależność, swobodę i niezawisłość, przerobiliście na prywatny folwark. Nie ma demokracji, ani należytego poziomu ochrony praw i wolności obywatelskich, w tym zwłaszcza prawa do rzetelnego procesu, ani też szacunku dla godności ludzkiej.

Stanie na straży prawa, bezstronność, zasady godności i uczciwości, to tylko puste hasła.

Wasza obłuda i hipokryzja przeszła wszelki granice przyzwoitości. Etykę i domniemanie niewinności, odfajkowaliście wyłącznie na studiach. Nie przeszliście żadnej lustracji, pierestrojki i nie ponosicie żadnej odpowiedzialności za umyślne krzywdzenie ludzi.

Jesteście zagrożeniem dla narodu i należy zrobić to, co rozrobił Recep Tayyip Erdoğan.

 

//grzegorz-niedzwiecki.hexcom.net/2016/11/16/poklosie-niczego/

 

Prezes Trybunału Narodowego

Grzegorz Niedźwiecki „Nil”

KOMENTARZE

 • Sędziowie naruszają zakaz prowadzenia działań politycznych
  Art. 86. Ograniczenie działalności pozazawodowej sędziego
  ________________________________________
  Dz.U.2018.0.23 t.j. - Ustawa z dnia 27 lipca 2001 r. - Prawo o ustroju sądów powszechnych

  https://www.arslege.pl/ograniczenie-dzialalnosci-pozazawodowej-sedziego/k41/a4839/
 • Prof. Banaszak
  sędziemu nie wolno krytykować władz ani aktów prawnych

  http://www.kancelaria.lex.pl/czytaj/-/artykul/prof-banaszak-sedziemu-nie-wolno-krytykowac-wladz-ani-aktow-prawnych
 • któremu terroryście kibicować?
  Ważna gwarancja niezawisłości jest zakaz przynależności sędziów do partii politycznych i zakaz prowadzenia przez nich działalności politycznej. Zakaz ten nie dotyczy jednak sędziów piastujących mandaty posłów lub senatorów.

  http://sciaga.pl/tekst/10499-11-status_sedziego
 • Władzą jest Naród a sądownictwo to tylko....
  ...sprawowanie funkcji ROZJEMCZYCH między społeczeństwem a ludżmi przekraczającymi normy społeczne.

  Uzurpowanie sobie jakiejś WŁADZY właśnie do takiego skorumpowania wyalienowania doprowadziło !!!
  MORALNOŚĆ, SPRAWIEDLIWOŚĆ , PRAWO to jedyna właściwa kolejność
  1 PEŁNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ SĘDZIÓW NA ZASADACH JAK KAŻDY
  OBYWATEL
  2 COROCZNE BADANIA ZDROWIA FIZYCZNEGO I PSYCHICZNEGO
  3 COROCZNA OCENA SĘDZIÓW PRZEZ NARÓD Z TERENU ORZEKANIA,
  jak za surowo sądzi to nie przejdzie na następny rok :)
 • @andrzejw 05:02:08
  Żulia w prawie czyli cd. duraczówki w działaniu. Słabość państwa i władzy wynika z niedowładu decyzyjnego i braku konsekwencji. Jest demokratycznie wybrana władza i rząd, w Sejmie jest większość. Zatem co stoi na przeszkodzie aby przegłosować decyzję o zwolnieniu wszystkich sędziów z zajmowanych stanowisk i ich weryfikacji zawodowej w ciągu jednego miesiąca ? Co stoi na przeszkodzie aby zmienić cały system wymiaru sprawiedliwości stosownymi uchwałami Sejmu ? Dlaczego wciąż trwa obstrukcja i niedowład sądownictwa w Polsce ? Dlaczego rząd pozwala na gorszące sytuacje z ludźmi, którzy tylko z nazwy są sędziami, adwokatami i prawnikami ? To co się dzieje w tzw. wymiarze sprawiedliwości ma demoralizujący wpływ na społeczeństwo i zbiorową świadomość, w której sprawiedliwość jest ostatnią wartością jaka nam może zaoferować nasze ukochane państwo. Chcemy wiedzieć skąd sędzia ma tyle gospodarczych siedlisk i hektarów rozsianych po całej Polsce? Czyli kasta nadal lojalna! Co kryje zeznanie p. Żurka, że tak się boi, by nie wyszło na jaw? Ilu "sędziów" trzeba posłać na zieloną trawkę żeby posprzątać tą stajnię Augiasza? A może prostszymi metodami? Będzie szybciej i gwarantuję że skutecznie. Trawka od spodu wcale nie wygląda zachęcająco. Nic się nie zmieni dopóki nie będzie wyborów sędziów, a nie dożywotnie gratyfikacje, obojętnie czy się działa zgodnie z prawem czy nie, i dopóki sądy nie będą się mieszać i decydować o wszystkim.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Notatka służbowa

  Nie mogę się doczekać tych wczasów, będę miał dużo czasu na wyjaśnienie egzekucji I Co 441/16, czyli przyczyn tego skutku i pociągnięcie do odpowiedzialności funkcjonariuszy za niesłuszne pozbawienie człowieka wolności, z art. 189 k.k. czytaj więcej

 • PRAWO

  11 lat zniewolenia

  Wniosek do Premiera o odwołanie Zbigniewa Ziobro z funkcji MS i Prokuratora Generalnego, w związku z brakiem nadzoru nad skorumpowanymi na masową skalę funkcjonariuszami publicznymi i stosującymi, wbrew konstytucji, doktrynę terroru państwowego. czytaj więcej

 • PRAWO

  Skarga do Izby Kontroli Nadzwyczajnej

  Każdy, kto powieli działania, a raczej bierność Krystyny Zarzeckiej, będzie miał współudział w przestępstwach przeciwko wymiarowi sprawiedliwości oraz nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31