Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
228 postów 97 komentarzy

Polska nie jest państwem prawa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wniosek o wyłączenie umoczonych prokuratur i bolszewickich sądów

 

Prokurator Generalny

Krajowa Rada Sadownictwa

Centralne Biuro Antykorupcyjne

 

Skarga / Wniosek

 

Polska nie jest państwem prawa, państwo nie funkcjonuje

To jest smutny, bezprecedensowy przykład, materialny dowód, prawdziwy obraz demokratycznego państwa prawnego, urzeczywistniającego zasady sprawiedliwości społecznej, organów władzy publicznej działających na podstawie i w granicach prawa, etyki funkcjonariuszy, ekonomiki procesowej, sprawności postępowania, działania w oparciu o fakty, o prawdę materialną i dowody oraz obowiązujący porządek prawny. Oczywiście to jest aluzja do tych demokratycznych metod, bo w praktyce mamy do czynienia z korupcją i stalinizmem do kwadratu.

       I.           Jedenaście lat sędziowie eksterminują Grzegorza Niedźwieckiego i jego rodzinę za rzekomą obronę praw człowieka, na podstawie fałszu materialnego (k. 8 akt sprawy II K 467/07), sfingowanego procesu cywilnego I C 1062/08 i bezpodstawnej egzekucji (art. 824 § 1 pkt. 4 k.p.c.), uprawiając obstrukcję i nadużycie prawa procesowego (obrazę przepisów prawa art. 1050 k.p.c. w zw. z art. 1049 k.p.c.), nielegitymizowanie orzeczeń, wypaczanie wykładni prawa (SN III CZP 23/06) i nie uznawanie równości wobec prawa (SO Elbląg I Cz 94/13), niezadośćuczynienie skandalicznej przewlekłości postępowania i nie wznawiając wadliwej egzekucji I Co 3259/08 (I Co 441/16), uruchomionej błędnie skonstruowanym wnioskiem niezasługującym na uwzględnienie i nie zakończenie tej parodii, nie umorzenie postępowania. Sędziowie nie wyłączają się z tego upokarzania.

Gdzie w tym wszystkim jest to co ślubowali, do czego zostali powołani, zwykła przyzwoitość i fundamentalne prawa człowieka? Gdzie w tym wszystkim jest humanitaryzm i zasady współżycia społecznego? Gdzie w tym wszystkim jest obiektywizm, bezstronność, merytoryka i służebna rola? Gdzie jest człowieczeństwo i sprawiedliwość?

     II.           Prokuratorzy jeleniogórscy biorą współudział w tym bolszewizmie, tuszują te przestępstwa, uprawiają poplecznictwo, umarzają ekwilibrystycznie dochodzenia w sprawie trwającego uporczywego nękania, odmawiają błyskawicznie wszczęcia śledztwa w sprawie jednoznacznych wymuszeń rozbójniczych i jeszcze odwracają kota ogonem, próbując wynagrodzić Grzegorzowi Niedźwieckiemu trwające krzywdy skazaniem współczesnego Fieldorfa za „znieważenie” tych pierwszych, nieetycznych, koteryjnych sędziów i przyklejeniem łatki wariata. To jest szczyt bezczelności.

Kto tak postępował? Czy to nie są metody gestapowskie i bezpieki? Czy tak nie postępowało NKWD? Gdzie w tym wszystkim są organy nadzoru i kontroli? Gdzie są organizacje praw człowieka?

1.      Żądam wyłączenia prokuratur jeleniogórskich od tej Tomasza Komendy kopii i chorego postępowaniaPR 3 Ds. 359.2017.D, bo to nie ma i nie będzie miało nic wspólnego z uczciwością. To jest jawny bandytyzm.

2.      Żądam wyłączenia sądów jeleniogórskich od rozpoznania spraw egzekucyjnych i przekazania ich do rozpatrzenia sądom w SR Bochni, SO Tarnowie lub SR Ostródzie i SO Elblągu. Wówczas szybko zrealizuje się konstytucyjny obowiązek przestrzegania prawa i zakończy złośliwość, zamordyzm.

2018-06-19

//grzegorz-niedzwiecki.hexcom.net/2016/11/16/poklosie-niczego/

Grzegorz Niedźwiecki, 58-506 Jelenia Góra, ul. Działkowicza 19

KOMENTARZE

  • Szczyt bezczelności prokuratorów
    „Znieważenie” jest skutkiem przyczyny, czyli niekończącej się obstrukcji

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031