Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
228 postów 97 komentarzy

Skarga do Izby Kontroli Nadzwyczajnej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Każdy, kto powieli działania, a raczej bierność Krystyny Zarzeckiej, będzie miał współudział w przestępstwach przeciwko wymiarowi sprawiedliwości oraz nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków.

 

Jelenia Góra, dnia 26 października 2018 r.

Grzegorz Niedźwiecki

ul. Działkowicza 19

58-506 Jelenia Góra

 

Dariusz Czajkowski Prezes Izby Kontroli Nadzwyczajnej

Zbigniew Ziobro Minister Sprawiedliwości, Prokurator Generalny

Adam Bodnar Rzecznik Praw Obywatelskich

I inni

 

Skarga

 

na zastępcę rzecznika Dyscyplinarnego Prokuratora Generalnego dla wrocławskiego okręgu regionalnego Krystynę Zarzecką

 

Oskarżam Krystynę Zarzecką o współudział w przestępstwach nadużycia władzy, fałszywych oskarżeń, poplecznictwie, kradzieży i uporczywego nękania oraz o niedopełnienie obowiązków

 

Wnoszę o:

 1. Wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec oskarżonej
 2. Wszczęcie śledztwa pod kątem stawianych zarzutów
 3. Odsunięcie od zajmowanego stanowiska

 

Obiektywny i bezstronny Rzecznik Dyscyplinarny nie zignoruje skargi pokrzywdzonego i jedenaście lat bezpodstawnie represjonowanego argumentem rzekomego braku przesłanek rażącej obrazy przepisów prawa, w sytuacji gdzie nastąpiła w istocie nie domniemana, a faktyczna kradzież komputera typu laptop o wartości 3.338 zł, środka trwałego organizacji prawnej Trybunał Narodowy, KRS 0000686478.

Pozbawienie organizacji społecznej rok czasu możliwości działania i uczestniczenia w wyborach samorządowych, to jest przestępstwo z art. 278 k.k. i naruszenie art. 12 oraz 40 Konstytucji RP. Zabrany komputer nie jest dowodem rzeczowym w sfingowanej sprawie 3 Ds. 359.2017.D, bo nie z tego nośnika informacji została wysłana obiektywna wiadomość e-mail w dniu 1 grudnia 2017 r. o godz. 20:38. Nawet informatyka nie potrzeba, żeby to stwierdzić. Niezależnie od tego, nie ma żadnych prawnych i obiektywnych podstaw do przetrzymywania całego komputera bogu ducha winnej organizacji rok czasu.

Prokuratorzy: Grzegorz Chojnacki, Anna Surowiak i Sebastian Ziembicki nie wykonują prawem przewidzianych czynności, są pospolitymi przestępcami, wykonują polityczne zlecenia uporczywego nękania, zastraszania, odwiedzenia od dochodzenia racji. Są zbrodniarzami najgorszego kalibru, bo tuszują przestępstwa fałszu intelektualnego, dokonanego w oparciu o fałsz materialny i odwracają kota ogonem. Są zbrodniarzami gorszymi od funkcjonariuszy PRL, ponieważ jedenaście lat nękanego horrendalnymi grzywnami i groźbą półrocznego aresztu za pomocą fałszywej kwalifikacji prawnej (art. 1050 k.p.c.) egzekucji czynności zastępowalnej, chcą dobić innym niedopuszczalnym prawem procesowym, postawienia pokrzywdzonemu zarzutu z oskarżenia publicznego, znieważenia na służbie, choć istotą rzeczy jest vide wysłanie wiadomości za pośrednictwem środków masowego komunikowania. Czynią to nieudolnie rok czasu, wbrew wyrokowi TK P 3/06 i uchwale SN I KZP 8/12.

Postępują znacznie gorzej niż komunistyczna bezpieka, bo chcą pozbawić nękanego prawa do obrony, narzucając mu adwokata z urzędu, imputując wątpliwości, co do poczytalności. Używają policji do bezpodstawnego zatrzymania i dowożenia przed biegłych psychiatrów. Powód – właśnie dyspozycyjny adwokat, który nie będzie wnikał w bezpodstawny zabór cudzego mienia i błędną kwalifikację prawną czynu. Grzegorz Niedźwiecki, prezes dwóch organizacji społecznych, socjolog, kandydat na Prezydenta Miasta Jeleniej Góry, współpracownik Fundacji Court Watch Polska, Członek Amnesty International, Sędzia Pokoju, ma być skazany z oskarżenia publicznego, aby zamknąć mu drogę do działalności społecznej, do biernego prawa wyborczego i do niektórych zawodów. To są takie działania, jak wobec Tomasza Komendy.

Oskarżam sędziego Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze Wojciecha Damaszko i sędziego Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze Pawła Siwka o przestępstwo fałszywego zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa, zagrożonego odpowiedzialnością karną z art. 238 k.k. Ci panowie, którzy mają współudział w uporczywym nękaniu, znęcaniu się, upokarzaniu, przewlekłości postępowania egzekucyjnego I Co 3259/08, I Co 441/16, niezasadnym oddalaniu skarg na przewlekłość postępowania, bierności we wznowieniu I Co 851/18 – wadliwego postępowania egzekucyjnego I Co 3259/08, odwrotnie spełniają swoją rolę, Godzą w autorytet państwa, władzy sądowniczej, prokuratorzy to tuszują, a rzecznik dyscyplinarny przymyka na to oko.

Zarzuty wobec sędziów będą tak długo aktualne, jak długo nie wyprostują swoich błędów w myśl orzecznictwa SN III CZP 23/06 i przedłożonego wzorca.

Zarzuty wobec prokuratorów będą tak długo słuszne, jak długo nie umorzą śledztwa i nie naprawią krzywd. Dowód na słuszność tych zarzutów, znajduje się w załączonej analizie parodii prawa prowadzonej na bazie sfingowanego procesu cywilnego I C 1062/08.

Zarzuty wobec Rzecznika Dyscyplinarnego będą tak długo zasadne, jak długo będzie uczestniczył w hańbieniu wymiaru sprawiedliwości i akceptował działania pokroju Josefa Fritzla. Jak długo nie będzie domagał się przestrzegania praw człowieka i nie spowoduje zakończenia tych tortur. Nie prawo decyduje o tym, co jest słuszne i co złe, tylko fakty i krzywdy.

Każdy, kto powieli działania, a raczej bierność Krystyny Zarzeckiej, będzie miał współudział w przestępstwach przeciwko wymiarowi sprawiedliwości oraz nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków.

 

Z poważaniem

Grzegorz Niedźwiecki

 

KOMENTARZE

 • Za dużo tematów w jednym piśmie co zostanie ....
  ...wykorzystane do mataczenia
 • Odsunięcie od zajmowanego stanowiska przy,,,,
  ...niezawisłości od prawa nie wchodzi w ogóle w grę tylko

  ODSUNIĘCIE OD CZYNNOŚCI SŁUŻBOWYCH i tylko tego się boja

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031