Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
287 postów 188 komentarzy

Obrona konieczna

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Praworządność – w szerokim, opisowym sensie jest to przestrzeganie prawa. Praworządne jest państwo czy społeczeństwo, w którym normy prawne są powszechnie przestrzegane...

 

Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze

I Co 441/16

 

Obrona konieczna

 

Żądam oddalenia wniosku wierzyciela z dnia 10 lipca 2018 r. od przeprowadzenia egzekucjiI C 1062/08 w trybie art. 1050 k.p.c. w terminie 7 dni, pod rygorem złożenia skargi dyscyplinarnej oraz groźby usunięcia obstrukcyjnych sędziów z zawodu i postawienia ich w stan oskarżenia.

Jeżeli sędzia prowadzący postępowanie zaniecha czynności zgodnych z uchwałąSN III CZP 23/06[1] lub po raz kolejny przekroczy uprawnienia (naruszając zasady działania organów państwa i obowiązek przestrzegania prawa oraz zasadę równości; zakaz dyskryminacji), doręczę załączone pismo wszystkim mieszkańcom Jeleniej Góry i podejmę odpowiednie kroki prawne, aż do skutku.

To, czy roszczenie określone wtytule wykonawczym jest czynnością zastępowalną, czy niezastępowalną, nie zależy od widzi mi się sędziego (a tym bardziej życzeń wierzyciela), tylko od wykładni prawa podjętej przez Sąd Najwyższy, od jednolicie ustanowionego prawa, którego należybezwzględnie przestrzegać.

Dwanaście lat terroru państwowego wystarczy. Wigilię 2019 mam prawo spędzić godnie.

 

 

https://socjolog61.neon24.pl/post/151825,zbrodnie-w-majestacie-prawa

https://socjolog61.neon24.pl/post/152034,przestepcy-osadzaja-cz-ii

 

 

Grzegorz Niedźwiecki

 

- - -

 

 

Szanowna Agnieszko Kałużna-Rudowicz

Jesteście zbrodniarzami, a nie sędziami (patrzdefinicja).

Nie użyłem słów powszechnie uznanych za obelżywe, ponieważ nie nazwałem pani prostytutką. Jesteście zbrodniarzami gorszymi od gangsterów, orzekacie barbarzyńsko. Prawda nie jest zniewagą. Dowody:

https://socjolog61.neon24.pl/post/151825,zbrodnie-w-majestacie-prawa

https://socjolog61.neon24.pl/post/152034,przestepcy-osadzaja-cz-ii

 

Jesteście zbrodniarzami, bądź psychopatami lub imbecylami.

Sędzia nie wydaje orzeczeń bezprawnych, bez faktu zdarzenia przestępnego i nie znęca się dwanaście lat nad człowiekiem. Nie godzi w Rzeczpospolitą Polską, w autorytet władzy sądowniczej i nie dopuszcza się nadużyć gospodarczych. Nie gwałci norm prawnych i norm społecznych, tylko rozstrzyga merytorycznie spory, zgodnie z literą prawa, w oparciu o fakty. Wy tego nie czynicie, prowadzicie sfingowaną egzekucjęI C 1062/08 metodą przymusu, upokarzania, w trybie niedopuszczalnym (videSN III CZP 23/06). Naruszacie zasady równości oraz zakazu dyskryminacji.

Jesteście zbrodniarzami, bądź psychopatami lub imbecylami.

Twierdzenie, że wierzyciel jest organem egzekucyjnym, że sąd powszechny nie jest związany interpretacją prawa Sądu Najwyższego lub wypaczającuchwałę SN z dnia 28 czerwca 2006 r. nie jest rzeczą normalną. Nie czynią tego nieskazitelni sędziowie lub ludzie zdrowi na umyśle.

Jestem osobą pokrzywdzoną i należy mi się szacunek i zadośćuczynienie, a nie kara.

Nie składałem skarg w trybie administracyjnym, tylko procesowym. Niezależnie od tego, proszę ponownie nie robić z siebie idioty. Niezawisłość jest tylko niezależnością sądów od władzy ustawodawczej i wykonawczej, a nie prawem do samowoli.

Zasada niezawisłości sędziowskiej nie może oznaczać dowolności w stosowaniu wykładni prawa, pozostawałoby to bowiem w sprzeczności z konstytucyjną zasadą praworządności.

http://lpg-centrum.pl/zasada-niezawislosci/

Każdy sędzia, jak każdy pracownik, podlega systemowi kontroli i nadzoru (p.u.s.p.,Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości,Zbiór zasad etyki zawodowej, prawo procesowe,art. 304 k.p.k.). Nie tylko w trybie kontroli instancyjnej, którą zbezcześciliście.

 

To czy panią powołała na Prezesa koleżanka Grażyna Szyburska-Walczak, czy Zbigniew Ziobro faksem, to nie ma znaczenia Naród pani nie powołał, więc jest pani administratorem prywatnej firmy, która wydaje prywatne wyroki.

Jesteście zbrodniarzami najgorszego kalibru, ponieważ niszczycie ludzi w majestacie prawa, w tym pani, która błądzi z tą wykładnią prawa i kryje SSR Pawła Siwka oraz SSR Pawła Woźniaka, który w czterech literach ma procedowanie w sprawie I Co 441/16(zgodnie zart. 7,83,32 konstytucji). Zasady współżycia społecznego są wam zupełnie obce.

Zgodnie zWyrokiem TSUEz 19 listopada, wasze orzeczenia są nielegalne, ponieważ nie jesteście organem niezależnym, bezstronnym i niezawisłym. Nie jesteście sądem w rozumieniu prawa UE i krajowego. Wydajecie wyroki prywatne, na zlecenie, za pieniądze. Na dodatek, gwałciciePolską Kartę Praw Ofiary, czyniąc z ofiary sprawcę waszych własnych nadużyć.

Dopóki nie przedłożycie wykładni Sądu Najwyższego w składzie pełnym, bądź siedmiu sędziów, stwierdzającej, że:

Obowiązek usunięcia skutków naruszenia dóbr osobistych, polegający na złożeniu przez dłużnika oświadczenia odpowiedniej treści w formie ogłoszenia, podlega egzekucji na podstawie art. 1050 k.p.c.

dopóty będziecie zbrodniarzami, pokroju Jana Hryckowiana.

2019-12-11

Grzegorz Niedźwiecki „Nil”



[1] Obowiązek usunięcia skutków naruszenia dóbr osobistych, polegający
na złożeniu przez dłużnika oświadczenia odpowiedniej treści w formie
ogłoszenia, podlega egzekucji na podstawie
art. 1049 k.p.c.

KOMENTARZE

  • Pytanie
    Sędziowie jeleniogórscy są zbrodniarzami pokroju Josefa Fritzla. Do kogo mam pisać zawiadomienia o przestępstwach? Do skorumpowanej prokuratury jeleniogórskiej, która działa z nimi w zmowie?
  • @BoNi 11:26:06
    Trzeba pisać listy otwarte do partyjniaka Zi0br0, będącego w stanie permanentnego łamania prawa jako: prokurator(a partyjniak(a! Podstawa prawna w moich komentarzach. Za poradę zrzekam się wynagrodzenia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031