Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
307 postów 218 komentarzy

Żeby słowo stało się ciałem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szanowni Państwo: Małgorzato Wassermann, dr Przemysławie Czarnku, Michale Woś, Janku Kanthak, Jacku Ozdoba, Sebastianie Kaleta, Danielu Milewski, macie gotowca do usunięcia sędziów z urzędu. Pokażcie, że działacie.

Wysłałem wszystkim politykom PiS gotowca, żeby słowa gardłowane w Studio Polska o bezwzględnym zdyscyplinowaniu sędziów zamienili w czyn.

Do rąk własnych

Pan Zbigniew Ziobro

Prokurator Generalny

 

Zawiadomienie o przestępstwach

poświadczenia nieprawdy, przekroczenia uprawnień i oszustw sądowych, tj. czynów określonych w art. 271 k.k. 231 k.k. i 286 k.k. w zw. z art. 11 k.k., popełnionych przez sędziów Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze: Beatę Glazar, Wojciecha Damaszko, Alicję Izydorczyk, Piotra Gregier, w sprawie II S 14/19.

 

W dniu 12 marca 2019 r.Sąd Rejonowy w Legnicy Wydział II Karny, wydał wyrok nakazowy w sprawie znieważenia SSO Wojciecha Damaszko, tj. o czyn z art. 226§ 1k.k., uznając oskarżonego Grzegorza Niedźwieckiego winnym.

W dniu 2 kwietnia 2019 r. Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze, wydał w składzie: SSO Wojciech Damaszko, SSO Alicja Izydorczyk, SSO Beata Glazar, postanowienie II S 12/19, odrzucające skargę na przewlekłość postępowania I Co 441/16, które trwa cztery lata z wyłącznej winy organu egzekucyjnego.

W dniu 9 kwietnia 2019 r. złożyłem do Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze kolejną skargę na przewlekłość postępowania I Co 441/16, wskazując w uzasadnieniu współudział w obstrukcji sędziów Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze, podając nazwiska stronniczych sędziów, którzy są w konflikcie prawnym ze skarżącym i orzekali w poprzednim postępowaniu skargowym II S 12/19:

Skargę rozpatrzył jednak Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze (II S 12/19), który ma współudział w obstrukcji i orzekaniu niezgodnie z prawem (II Cz 233/17,II Cz 675/17). Rozpatrzył w osobach: SSO Wojciech Damaszko, SSO Alicja Izydorczyk, SSO Beata Glazar. Z pewnością sędziowie ci nie zostali wyznaczeni w drodze losowania i orzekli z naruszeniem zasadyNemo iudex in causa suaorazart. 48. Wyłączenie sędziego z mocy ustawy (iudex inhabilis).

Orzekli we własnej sprawie i poświadczyli nieprawdę.

W dniu 11 kwietnia 2019 r. w Systemie Losowego Przydziału Spraw (SLPS),narzędzie informatyczne działające w oparciu o generator liczb losowych wylosował rzekomo (prawdopodobnie administratorem systemu jest Sąd Apelacyjny w Gdańsku), następujący skład orzekający: SSO Beatę Glazar, SSO Alicję Izydorczyk, SSO Wojciecha Damaszko. W Sądzie Okręgowym w Jeleniej Górze jest 31 sędziów. Wylosować tych samych sędziów co poprzednio, to tak jak wygrać miliona w totolotka.

W dniu 16 grudnia 2019 r. złożyłem do Prezesa Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze wniosek o doręczenie mi protokołówz losowań sędziów Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze wraz z podpisami przewodniczącego wydziału i protokolanta, które to losowania odbyły się w dniach 11 kwietnia 2019 r. i 18 września 2019 r. w sprawie II S 14/19.

W dniu 23 grudnia 2019 r. otrzymałem od Przewodniczącego Wydziału II Cywilnego Odwoławczego Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze Piotra Gregiera, pismo typu „spadaj na drzewo”. Raporty losowania nie spełniają elementów pisma procesowego, nie są dowodem materialnym, odzwierciedlającym rzeczywisty wynik losowania, nie ma wykazu sędziów biorących udział w losowaniu.

Do dnia dzisiejszego, protokołów zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości w sprawie określenia szczegółowych zasad wyznaczania i losowania składu orzekającego, nie otrzymałem. Protokołów w aktach sprawy nie ma, jest to ewidentne oszustwo i złośliwość. W składzie II Wydziału Cywilnego Odwoławczego Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze, jest siedmiu sędziów. Pomijam rachunek prawdopodobieństwa, ale zasady przyzwoitości i zasadyiudex inhabilis, wykluczały wskazanych sędziów ze składu orzekającego. Wynika z tego niezbicie, że doszło do zarzuconych przestępstw i wnoszę o wszczęcie śledztwa przez Prokuratora Generalnego w tej sprawie, uchylenie immunitetów podejrzanym i postawienie ich w stan oskarżenia.

 

 

Zważyć należy, że ci sami sędziowie orzekali hurtowo od czterech lat w skargach na przewlekłość postępowania egzekucyjnego I Co 441/16 oraz oddalając zażalenia na tryb egzekucji i nałożenie niezasadnie grzywny jako środek przymusu, orzekając w postępowaniachII Cz 233/17 iII Cz 675/17, z rozdwojeniem jaźni, wypaczając uchwałęSN III CZP 23/06.

Czołgiem by tych sędziów nie odciągnął od nieprzyzwoitości, ponieważ mieli interes prywatny bronić swojego bezprawia oraz obstrukcji i orzekania sprzecznie z prawem. Szczegóły poniższych orzeczeń, czynionych z uporem maniaka, przedstawia załącznik pt. „Przebieg zdarzeń”.

Współudziałowcy w represjach(SSO Piotr Gregier, SSO Beata Glazar, SSO Alicja Izydorczyk, SSO Beata Kostaś, SSO Urszula Wiewióra, SSO Wojciech Damaszko, SSO Sylwia Bańka-Mrozewska, SSO Beata Mikołajczyk), migają się od uznania skargi na jedenastoletnią przewlekłość postępowania (II S 11/16, II S 14/16, II S 22/16, II S 8/17, II S 11/17, II S 16/17, II S 22/17, II S 35/17, II S 41/17, II S 5/18, II S 6/18, II S 12/18, II S 14/18, II S 16/18, II S 21/18, II S 22/18, II S 33/18, II S 4/19, II S 8/19, II S 12/19, II S 14/19, II S 31/19), nie biorąc pod uwagą jawnej obstrukcji, przestojów, bezczynności, związku przyczynowo-skutkowego, zasady winy iobowiązku przestrzegania prawa.

 

Grzegorz Niedźwiecki

 

W załączeniu:

1.      Wyrok nakazowy z dnia 12 marca 2019 r. w sprawie II K 38/19.

2.      Skarga na przewlekłość postępowania z dnia 9 kwietnia 2019 r.

3.      Postanowienie II S 12/19 z dnia 2 kwietnia 2019 r.

4.      Postanowienie II S 14/19 z dnia 26 września 2019 r.

5.      Raport z losowania – przydział w sprawie II S 14/19 z dnia 11 kwietnia 2019 r.

6.      Raport z losowania na żądanie dla sprawy II S 14/19 z dnia 18 września 2019 r.

7.      Raport z losowania na żądanie dla sprawy II S 14/19 z dnia 18 września 2019 r. (wersja druga).

8.      Wniosek o doręczenie pism procesowych z postępowania II S 14/19 z dnia 16 grudnia 2019 r.

9.      Ignorancka odpowiedź Przewodniczącego Wydziału II Cywilnego Odwoławczego Piotra Gregiera.

10.   Przebieg zdarzeń w przedmiocie egzekucji I Co 441/16.

11.   Przebieg zdarzeń, ze wskazaniem sędziów, którzy dwudziestodwukrotnie urzekali popleczniczo.

12.   Postanowienie Sądu Najwyższego z dnia 21 listopada 2018 r., sygn. akt KO 131/18, o przekazaniu sprawy sądu, który nie radzi sobie z losowaniem sędziów, do rozpoznania innemu sądowi równorzędnemu.

13.   Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 2 czerwca 2003 r.w sprawie określenia szczegółowych zasad wyznaczania i losowania składu orzekającego.

14.   Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 grudnia 2015 r. - Regulamin urzędowania sądów powszechnych (Stan prawny aktualny na dzień: 23.12.2019).

15.   Wzór protokołu losowania.

16.   Zasady wyznaczania i zmiany składu orzekającego.

17.   Wyjaśnienie Ministra Sprawiedliwości.

18.   System losowego przydziału spraw w praktyce.

19.   Jak działa losowanie składów orzekających w sądach.

20.   Będą zmiany w losowaniu składów orzekających w sądach.

KOMENTARZE

 • PiS nie zrobi porządku bo...
  ..sam w mętnej widzie grube ryby łowi, czyli ukrywa swoich i poprzednich
 • Nic się nie zmienia, i nie zmieni
  Bo trzeba zacząć od korzeni
  Obciąć czerwone i zdradzieckie
  By Naród odrzucił sowieckie
  Czym niej dekalogu jest w życiu
  Tym więcej diabelskich nawyków
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • @Autor- socjolog61
  @Autor- socjolog61
  Tu ponizej...po angielsku...linki do Sprawy Sadowej-- KARNEJ ..
  z Londynu - od mafiii LONDYNSKIEJ-sedziow w perukach!
  Chodzi o to...ze baba nie potrafila jechac normalnie swoim samochodem...
  bo chciala poczuc wiatr w uszach I PREDKOSC!
  Spowodowala wypadek...ZABILA czlowieka...
  i ... nie zostala ukarana...bo sad-mafiozo w peruce
  orzekl...ze WIDZIAL osobiscie...
  ze ZANIM ona- Jill H. wsiadla do swojego Range Rovera...i NACISNELA na full pedal gazu...
  (do dechy pedal gazu jadac sobie beztrosko PUBLICZNA droga)...
  to..
  Jill H.cierpiala na...chorobe psychiczna... tzw.episode mania CHOROBE czyli excuse my French....-chuj- wie-co !-
  Znalezli sobie mafiozi w perukach w Uk-London nowy precedens prawny: zwolnic kryminaliste...bo chory psychicznie!

  https://uk.yahoo.com/news/woman-caused-deadly-pile-while-094544304.html
  Woman (Jill Higgins) who caused deadly pile-up while driving Range Rover at 127mph cleared 'by reason of insanity'
  woman who was driving at speeds of up to 127mph in her Range Rover Evoque when she crashed into two other vehicles, has been cleared of causing death by dangerous driving “by reason of insanity”.
  Jill Higgins was haring along the M25 at almost 60mph over the limit when she lost control and caused a three car pile up, London's Old Bailey heard.
  There was no dispute that Ms Higgins’ driving was dangerous and caused the injuries to the Dayalans, Ms Heeley told the court. Psychiatrists found Ms Higgins had EPISODE of MANIA ( ?) …before collision which killed 1 person ONLY !
  Ms Higgins, from Warrington, Cheshire, was seen to be “behaving oddly” after the crash and was admitted to hospital under the Mental Health Act
  In a later interview with police, she- Jill Higgins said she had been experiencing difficulties since the death of her husband. She said the real issue was the woman’s state of mind at the time.
  Two psychiatrists concluded – as they are FAMOUS UK psychiatrists that could easily see the PAST time of any emotions/feelings including those of Jill Higgins’ mind : ) -- that at the time of the fatal collision, she was suffering from “an episode of mania with psychotic symptoms”.
  The jury found her not guilty of death by dangerous driving and causing serious injury by dangerous driving.
  Comments from ordinary people:
  By reason of INSANITY … UK COURT can easily FOLLOW also THIS PRECEDENT’s case verdict just like UK JUDGES LOVE to do to carry on ONLY QUOTING their mates=judges case's judgements … and CARRY on to clear LOADS of THUGS of any CRIMINAL’s wrongdoing including WW1…WW2 : )

  Ponizej komentarze od Anglikow/Brytoli:
  harry12 hours ago
  Really ??? Were is the trust in the system
  ReplyReplies (5)
  1202
  DJ Teknovibe2 hours ago
  There IS no trust in the British justice system anymore it's the laughing stock of the world people all around the world say that the British justice system is the most lenient and absurd in the world.
  Neil5 hours ago
  Robert exactly,Tommy gets locked up for reporting on paedos,Mind you judges like kiddy fiddlers and rapists.
  Reply
  32
  jon12 hours ago
  You cant beat our system of fairness! Some very strange judges working the circuit at the moment.
  Reply
  17
  Trevor2 hours ago
  Did the judge give a toss about the victim or his family????
  She didn’t even have her license taken away.
  No justice or peace for the family of the deceased here
  Reply
  6
  peter12 hours ago
  One law for the rich another for the poor . What is the chances she will be driving again with in two years ?
  Jay.12 hours ago
  Remember that boys “an episode of mania with psychotic symptoms”, if you ever unfortunately find yourself in the same position!! It seems women can kill with complete impunity these days, whether that be with a hammer while their husbands are sleeping or with a Range Rover doing 130 miles an hour.
  David12 hours ago
  She a wealthy snob and no doubt so was the judge hence the slap on the wrist for what is in fact manslaughter. If that were my love one taken I would be totally full of rage!. Our justice system is corrupt when it suits them.
  Reply
  18
  Lee5 hours ago
  ONCE again the British Justice system strikes again...I reckon it’s not what you know but who you know.
  rosie74 hours ago
  Money talks, when you can afford a Bent Barrister and 2 Bent Psychiatrist,are they perhaps retired,pillars of society.
  The widow has every right to follow this up with civil action.
  money,money money.
  Rest in Peace Sir,may the Culprit,never forget her actions and the consequences..
  Less
  https://www.liverpoolecho.co.uk/news/liverpool-news/how-much-were-lawyers-paid-11369361
  barrister Andrew Nuttall
  Jeffrey11 hours ago
  where is the justice in this country - if it was an average, everyday, family man/woman without an expensive barrister they would have been banished to the dungeons
  ELSIE9 hours ago
  i also lost my husband, but did not jump into a car and drive like a manic, the jury were mad to fall for an excuse like that.

  BARRY8 hours ago
  barrister Andrew Nuttall said Ms Higgins was now “much better”. Pity we can't say the same for Daniel Dayalan and his wife , although I'm sure they would be happy to know that this woman feels some responsibility . Had this been a teenage male he'd have gone to jail. Good old Toytown.
  ReplyReplies (2)
  183
  Peter S12 hours ago
  "an episode of mania with psychotic symptoms” is not an excuse to drive at 127 mph in a 70 mph zone.
  If such a person suffered mania with psychotic symptoms they are not legally permitted to drive, such a condition would serve to further invalidate the drivers insurance policy.
  It seems to me that cars should have automatic in-built speed limiters to 70 mph (or even 80 mph).
  Speed kills.
  Paul christian Leslie eralangga11 hours ago
  It's your responsibility to inform the dvla if you have any illness that would affect your driving in any shape or form. In that sense she disregarded to comply what dvla are asking to any drivers who hold a driving license obtained here in the UK . Why fail to do it then and other family has to suffer ?
  ReplyReplies (1)
  41
  Danny11 hours ago
  More and more we're seeing people being let off serious crimes and fatal incidents due to "mental health issues". Not a good trend. It's up to the person to keep themselves healthy and it's important to offer help and take help but it's not an excuse to do whatever you want.
  Reply
  381

  xxx ewa z UK
 • @JAM.M 15:50:47 @ Autor
  @ AUTOR...poniewaz SADY w USA to kopia Sadow w UK..
  ( bo like a Father -UK.. like a son USA) bo jaki ojciec masonski UK..
  taki & syn USA! - a PRAWO jest oparte na...PRECEDENSACH sadowych...ktore tworza tam anglo-amerykanskie Prawo...
  to TRZEBA tu...ku przypomnieniu zacytowac podwaliny starotestamentowego PRAWA- hagade zydowska & TALMUD :
  bo....jak jest napisane w księdze mów proroka Izajasza*:
  Głos wołającego na pustyni:
  Przygotujcie drogę Panu, prostujcie ścieżki dla Niego!

  Parchom starotestamentowym czyli jaskiniowcom ze Starego testamentu pojecie SPRAWIEDLIWOSC bylo/jest obce
  vide : wydanie na Smierc Jezusa...

  W UK & USA stworzyli PRAWO parchate -PRAWO PRECEDENSU na wzor..ich goowno-talmudu...
  a w praktyce to oznacza...(nawet na przykladzie moich paru spraw w Sadzie Pracy i na przykladzie komentarzy z linku wklejonego powyzej ) ze sedzia angielski NIE zaglebia sie w MERITUM sprawy...
  (!a kazda sprawa w sadzie jest INNA/oryginalna/niepowtarzalna)
  TYLKO szuka online...wyroku/decyzji sadowej i..
  KOPIUJE ta decyzje innego sedziego... nie zwazajac na to...ze MERITUM sprawy jest tylko PODOBNE...
  a NIE IDENTYCZNE!!!
  I przeskoczyc... takiej NIESPRAWIEDLIWEJ decyzji oddajac sprawe do SADU APELACYJNEGO
  nie sposob... bo MAFIA w TOGACH & perukach z UK...
  I w UK sadach trzymaja sie razem!!!
  Ponizej link do angielskiej stronki..I KOMENTARZY ANGLIKOW!
  http://etclaims.co.uk/2014/03/is-the-tribunal-system-corrupt/

  Pisalam wczesniej o tym PROBLEMIE UK i do UK-London Ministra Sprawiedliwosci & do tego szkodnika z Watford ET -R.Byrne...
  podajac przyklady NIESPRAWIEDLIWOSCI &LAMANIA PRAWA z moich spraw i ze spraw PUBLICZNYCH online..
  ale NIE bylo zadnego odzewu...z wyjatkiem ...WIEKSZEJ manipulacji & wysylania mi FALSZYWEK - dokumentow emailami ! z Watford !

  Tu ponizej kawalek z mojego listu STAREGO z 2017...ktory zostal - jak zwykle zignorowany!
  Home Office-MSW...Ministerstwo Sprawiedliwosci jest GLUCHE...
  na moj glos wolajacego na pustyni :
  SPRAWIEDLIWOSCI w UK MUSI stac sie zadosc!-JUSTICE MUST be done !

  Quote:
  '' The Medieval character of English Law where its origins are rooted with its middle ages law regulations/rules/proceedings and paraphernalia: wigs etc. still have been influencing the UK’s Judicial System in the 21st Century so much so that it has been stuck in the middle ages since then.
  Therefore,and because of the above reasons- nowadays there is NO legal/moral/ethical obligation for English judges to follow the TRUTH and to judge/rule FAIRLY in this place called: Sodom & Gomorrah…
  but instead, there is a wicked and weird tendency to… give any verdicts according either to the judge’s whim and/or some verdict pattern taken from any other individual case’s verdicts – making them a PRECEDENT and UK NEW law RULE /law regulation.

  These new UK Law regulations – are the 21st Century UK legal basis of legal precedents being created on a daily basis – vide e.g. the DISASTEROUS verdict of an English philosopher by education -judge George Andrew Midsomer Leggatt

  See link here:
  https://uk.news.yahoo.com/sports-direct-boss-mike-ashley-094104134.html
  The judge heard during a trial earlier this month that the dispute centred on a conversation in the Horse and Groom pub some four years ago. Ruling in Mr Ashley's favour, he said: ‘’no-one would have thought what was said in the pub was "serious".
  NO doubt that this is another example of an BIASED/UNFAIR judge- a philosopher by education and hobby – UK judge- George Andrew Midsomer Leggatt that has succesfully thrown his own heavy STONE at the serious legal subject of: legally binding contracts! (Regardless of whether a contract is set down in writing/or verbally in a pub/or in a toilet! and for pennies/or for £millions) and the breach of legally binding contracts!

  Some essential on-line comments of people that can FEEL JUSTICE:

  Roger
  “Business deals are done in pubs and have been for decades. Does this now mean lawyers can use this case as legal precedent to get out of a deal by basically saying 'my client was in a pub having drinks, any deal my client made cannot be taken serious because it was done in a pub over a few drinks' because that's exactly how Mr Ashley has avoided the deal he made.”

  Stephen J
  “There has been many a deal made in pubs, I bought my first business while in a pub.
  Nothing would make me go back on my word once I shake hands on a deal, the deal is done. This case only proves one thing, that Mike Ashley is not a man of his word nor is he to be trusted in any business deal.”
  Jak wiemy...taki rekin sklepowy-bossAshley jest POTRZEBNY w UK..
  bo jest on ZACHLANNY na kupowanie/gromadzenie GOOWNA..
  czyli zbankrutowanych firm/sklepow : )
  Frajer zawsze! jest potrzebny...any mozna mu bylo wcisnac TRUPA-firme bankruta ! ktora nigdy nie przyniesie mu KASY!

  A tu ponizej o tym jak zlodziej rosyjski okradl zlodzieja rosyjskiego !
  czyli Berezovsky vs Abramovich
  Yet another example of an BIASED/UNFAIR ruling:
  2011/2012 legal case Berezovsky vs Abramovich – it was about that 1 Russian (Jewish) thug and thief robbed the other Russian (Jewish) thug and thief.
  In 2011 Berezovsky brought a civil case against Abramovich, called Berezovsky v Abramovich, in the High Court of Justice in London, accusing Abramovich of blackmail, breach of trust and breach of contract, and seeking over £3 billion in damages.
  But on 31/08/2012 the High Court dismissed the lawsuit. The High Court judge stated that because of the nature of the evidence, the case hinged on whether to believe Berezovsky or Abramovich's evidence.
  However, irrespective and regardless of this above statement - finally the judge found NOT Abramovich but just Berezovsky to be:
  "an unimpressive, and inherently unreliable witness, who regarded truth as a transitory, flexible concept, which could be moulded to suit his current purposes”, whereas Abramovich was seen as: "a truthful, and on the whole, reliable witness"
  No doubt that P.T. -the High Court of Justice- in London chosen to support Abramovich’s side not because the UK all of a sudden has fallen in love with Russia/Mr.Putin but because Abramovich (Russian money) has been supporting
  FINANCIALLY/sponsoring the UK religion of business-sport!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i.e. vide- Abramovich’s Chelsea Football Club, a Premier League football club
  and pecunia non olet even in the court chambers -as the Roman emperors used to underline.

  Moreover: such a legally weird rule that is to make an application to strike out any claim (vide: an application to strike out or, in the alternative, for a deposit order, were now brought on the basis that the claim had either no reasonable prospect of success or little reasonable prospect of success, respectively) before it has had the opportunity to be heard in front of a judge - it is against and contrary to the Human Right Act 1998 that guarantees: the Right to a FAIR HEARING and TRIAL followed by a fair verdict.
  NO FAIR trial can be achieved if there is a legal barrier of: application to strike out a claim by someone who anonymously reasons that the potential claim will have no reasonable prospect of….SUCCESS! etc. etc.
  There are many other examples of legal paradoxes or should I say SHAMS/idiocies that still keep that Medieval UK law system going!
  More recent examples:
  Link below:
  https://uk.yahoo.com/finance/news/personal-details-1-7m-drivers-sold-dvla-2-50-time-parking-firms-163018100.html
  and ESSENTIAL Comments of 2 desperate British calling – god- for help for UK ! :
  Paul “If you like being screwed, lied to, conned and ripped off, come to the UK we have become a vile country that's going down the same road as America...god help us”.

  Danny
  “Data Protection Act???? Do they have the right to sell personal information?”

  And obviously, Most Important so called Public Hearings organised by the government that proved to be SHAMS of justice– as nobody has been found responsible and liable for …anything (any wrongdoing/any crime!) – see: eg. the Iraq Public Hearing that found thug Blair – not guilty for anything- NO war crimes! etc. –as that government public hearing has been specially and quickly organised for him-thug Blair as a quick TV/media public show – to let him avoid pending and the due penalty of prison! '' UNQUOTE.
  Pisalam emaila ...nawet do prawnika M.Jury reprezentujacego RODZINY angielskie - aby wyjasnili sprawe IRAK & KRYMINALISTA Blair...I polegli zolnierze UK!
  ZOSTALO to zignorowane...bo IRAK i atak na IRAK...i i smierc anglikow poleglych za INTERESY parchate Rzydowskie I
  interesy polityki Blaira
  - nie maja znaczenia !
  WAZNA byla woja w IRAKU bo miala sluzyc..do nakrecania DUUUUZEJ banki na ropie... via wall-str..Fed Ltd...etc
  ktora zostala z PREMEDYTACJA..przez...
  przekluta 9/11/2008!

  xxxl
 • W szatańskim świecie prawda
  nie istnieje - przynajmniej nie istnieje ona dla ludzi stworzonych przez Boga.
  Wniosek?
  Wobec powyższego - mamy takie sądy a nie inne - i tyle.
 • @demonkracja 18:57:24
  @AUTOR... jeszcze raz wklejam...bo WYSKOCZYLY literowki...

  @ Autor - Żeby słowo-energia
  stało się ciałem...(zmaterializowanym : ) na ZIEMII )
  to jeszcze TROCHE trzeba poczekac : )
  az...ziemia sie zatrzesie..I rozlupie....i znowu..i znowu..
  i pochlonie Sodome & Gomore!

  Witam... usmialam sie z ..tego Wynalazku Rzeczypospolitej- TOTALIZATORA do... przydzialu LOSOWEGO sedziow do rozpatrywania spraw...
  Chyba Pan wie...ze NIC takiego- jak UCZCIWE referendum/wybory-glosowanie/losowanie z kolektury zakladow sportowych etc -
  w oparciu o.... elektroniczny PRZEKAZ/losowanie info - NIE ISTNIEJE!
  --bo to wszystko jest...zmanipulowane..
  I w Polsce & w UK!
  : ) Ja to sobie Pan wyobraza...ze np. MILIONY£££PLzl... bylyby rozlosowane...wsrod MAS/TLUMU... Uczciwie..
  I bez zadnych...elektronicznych manipulacji ???

  To samo jest z elektronicznymi manipulantami w Sadach w Polsce...- w notce/liscie sam Pan to napisal...i widac ze PRZYDZIAL sedziego...nie wymagal nawet wprawienia w ruch Totalizatora - maszyny sadowej do losowania ...SEDZIOW!
  Byloby sprawiedliwiej...gdyby NIE bylo maszyny sadowej...a
  wszyscy SEDZIOWIE byliby LUDZMI SPRAWIEDLIWYMI....
  ale tak nie jest : / I nie bedzie...

  § 43. Przydział spraw referentom
  1.
  Sprawy są przydzielane referentom (sędziom i asesorom sądowym) losowo, zgodnie z ustalonym podziałem czynności, przez narzędzie informatyczne działające w oparciu o generator liczb losowych, oddzielnie dla każdego repertorium, wykazu lub innego urządzenia ewidencyjnego, chyba że przepisy niniejszego rozporządzenia przewidują inne zasady przydziału. Przydziału przez narzędzie informatyczne nie stosuje się, jeżeli tylko jeden sędzia lub asesor sądowy uczestniczy w przydziale spraw danego rodzaju.
  xxxxxxxxxx
  W UK jest to samo.... SEDZIOWIE=UBERMENSCH sa...ponad PRAWEM... I poniewaz sa to goje-zwierzeta masonskie... wiec... wszyscy sa sprzedajni & przekupni...
  Pilnuja interesow swoich Panow & BIZNESU ! a nie interesu..SPRAWIEDLIWEGO czlowieka..
  ktory idzie do Sadu w UK ...szukajac tam tego...
  czego NIGDY nie bylo w UK- czyli SPRAWIEDLIWOSCI!

  Ja to w UK - mam pare spraw... tzw. PROTECTED DISCLOSURE/whistleblowing cases ....w sadzie pracy -(Employment Tribunal) z mojego powodztwa..
  jako ..ze excuse my French chujowizny- biznesy/agencje ciagle mnie przesladuja ..i WYRZUCALI mnie z tych CIEZKICH robot tu w UK... ilekroc. pokazywalam im-- ze LAMIA w PRAKTYCE/nie przestrzegaja
  przepisow PRAWA UK...
  czyli tych przepisow prawnych ktore wczesniej masony UK wymyslili w teorii... aby rzekomo OCHRANIALY niewolnikow-pracownikow na rynku pracy w UK!

  Przepisy prawa UK i UK-prawa pracy i tak same w sobie sa-- NIESPOJNE...
  wiec aby nawet SPRAWA sadowa miala nadany bieg...
  I aby masony-sedziowie nie uwalili sprawy w przedbiegu...
  to trzeba samemu/lub z pomoca prawnika..
  lawirowac miedzy tymi NIESPOJNYMI przepisami prawa UK...

  I.... ZMUSZAC (pismami do sadu Pracy) sedziow...do okreslonych dzialan zapisanych nawet w tych NIESPOJNYCH przepisach prawa...
  stworzonego dla taniej sily roboczej w UK( czyli np. dla pracownikow agencji WYNAJETYCH - dla biznesu UK etc)

  W UK sa 2 mafie w tej materii: prawnikow/adwokatow & sedziow !
  U nas w Polsce NIE rozwinela sie mafia prawnikow/adwokatow...
  a i sedziowie w Sadach Pracy nie sa..organizacja mafijna..tak jak tu w UK=SODOMA & GOMORA!
  Poza tym Minister Sprawiedliwosci : ) & Prokurator generalny Zbigniew Ziobro...to DOBRY Minister...w i wszystko pomalu uporzadkuje...i zdyscyplinuje tych cwaniaczkow-sedziow wychodzacych przed szereg z kryminalna glupota!

  TU w UK sedziowie WIEDZA...ze sa nie do ruszenia/ponad UK PRAWEM wiec...DBAJA TYLKO o...BIZNES w UK
  a NIE o SPRAWIEDLIWOSC- szczegolnie jesli jest to tzw.whistleblowing case-- majacy obnazyc.. KRYMINALY & lamanie prawa przez pracodawcow-DUZE BIZNESY!

  Ja sama... w swoich sprawach w Watford Employment Tribunal-
  dostalam sedziow z przydzialu-- te same osoby np George Foxwell &
  Employment Regional judge -Richard Byrne -
  zajely sobie po 2 lub 3 moje sprawy- PROTECTED DISCLOSURE cases..
  po to
  aby manipulowac...FALSZOWAC urzedowe/sadowe dokumenty..
  przeciagac sprawe...dla BIZNESU! wlasnego i dla korzysci stron pozwanych przeze mnie !

  Pisalam dziesiatki emaili do tzw. nadrzednego urzedu sadowniczego/do Home Office=MSW/do Scotland Yard-London/ do Ministerstwa Sprawiedliwosci..pokazujac/dolaczajac FALSZYWKI (FAKE UK official documents) urzedowych dokumentow sadowych ze znaczkiem UK ! wysylanych emailem via Watford Employment Tribunal..
  lub wrzucanych prosto przez drzwi do mojego domu !

  NIKOGO to tu w UK & Londynie nie interesuje ! ZERO odpowiedzi...nawet sluzby UK zablokowaly mi email konto moje..
  Pisalam o tych ponizej wymienionych sedziach...ktorzy mi FALSZYWKI (FAKE UK documents) notorycznie przysylaja..

  Ostatnio nawet z Sadu Apelacyjnego-sadu pracy w Londynie...dostalam BEZCZELNA FALSZYWKE decyzji sedziowskiej..
  sedziego szkockiego ..OPERUJACEGO w Szkocji A.Summmers..
  A ja - z racji - rejonu UK - podlegam pod angielska a NIE SZKOCKA jurysdykcje w UK!

  Mozna falszowac... dokumenty UK w sadach...?
  Mozna...
  bo ja mam dziesiatki takich FALSZYWEK z sadow...i zadna policja/prokurator w UK NIE jest zainteresowany tym...

  BO przeciez sedziowie sa ...ponad PRAWEM UK!
  Jak swiete krowy w Indiach...sraja na ulicy publicznie...i nie mozna ich UCYWILIZOWAC...
  bo BYDLO w UK =bydlo-goje sa POD OCHRONA prawa UK!

  spolegliwi sedziowie w sluzbie dla... BIZNESU: Judges: A.Summers/A.Spencer/G.Foxwell/SarahKing/Employment Regional judge Richard Byrne..David Moore... etc.
  Chyba juz kazdy rozumie dlaczego ostatnie spotkanie NATO bylo...w Watford...????

  Ponizej link do angielskiej stronki..
  http://etclaims.co.uk/2014/03/is-the-tribunal-system-corrupt/

  i warte poczytania ...KOMENTARZE TYLKO! od obywateli UK...
  co oni sadza o tzw.systemie wladzy sadowniczej w UK!
  Pisza anglicy o sedziach przekupnych..o NIESPRAWIEDLIWOSCI...o Falszywkach..o emailach- tak jak u mnie - to znikajacych...
  to znow wyplywajacych.. etc...
  BLOTO& BYDLO & trzesawisko angielskie...

  takze...ja mysle...ze to Rzeczypospolita nr 3 kopiuje... w praktyce masonskie wzorce z UK !

  xxx ewa

  panna ewcia 26.12.2019 14:42:44
  xxxxxxxxxx
  Skoro juz tu jestem znow ...wklejajac ponownie to I wkleje to: to mason USA ma do powiedzenia w sprawie PRAWORZADNOSCI w Rzeczypospoliten nr 3!
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/stephen-mull-jesli-rzad-pis-bedzie-podwazal-praworzadnosc-bedzie-mial-problem-z-usa/scghb3n

  Jeśli rząd PiS będzie podważał praworządność, będzie miał problem w stosunkach z Waszyngtonem niezależnie od tego, kto wygra wybory w USA - mówi w rozmowie z WP były ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Stephen Mull.
 • Producenci przestępców
  http://trybunal-narodowy.pl/producenci-przestepcow/
 • @panna ewcia 19:14:30
  Szanowna Panno, PiS nie ma podważać praworządności, tylko wykazywać państwo w państwie. Nie można podważać czegoś, czego nie ma. PiS ma ujawniać fakty i wprowadzać w życie realną reformę wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania.
  Praworządność nie jest generalną zasadą. Sąd orzeka (a przynajmniej winien orzekać) w oparciu o trzy rzeczy: dowody, przepisy i sumienie. Rzeczywistość i tu generalizuję, jest zupełnie inna. Nie było pierestrojki, lustracji i wyeliminowania ubeckich sędziów. Wzmocnili lewą nogę, a zresztą co za różnica którą, i mamy anarchię, legalną mafię, nietykalną.

  PiS, czy jakakolwiek władza, nie może się kierować czyimiś żądaniami, narzucaniem standardów. Ma kierować się prawem naturalnym i prawami człowieka. Ma bronić pokrzywdzonych i karać złoczyńców. Tyle i tylko tyle.
  Nie polityka i biznes. tylko zasady współżycia społecznego.
 • @socjolog 20:59:33
  Producenci przestępców

  http://trybunal-narodowy.pl/producenci-przestepcow/

  socjolog 26.12.2019 20:59:33
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  Witam...
  SZOK! az mi sie wierzyc nie chce...ze Jelenia Gora...
  tak bardzo znecala sie nad Panem Grzegorzem Niedzwieckim...
  ale...wystarczy poczytac to:
  11 lat zniewolenia
  Oskarżam Zbigniewa Ziobro, jako Prokuratora Generalnego, o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą i zbrodnie przeciwko ludzkości

  PYTANIE: Czy Prokurator Ziobro wiedzial o tym ?????

  II K 467/07 – wyrok karny bez przyczyny
  W dniu 31 maja 2007 roku, Dyrektor Firmy Motoryzacyjnej „Ligęza” Sp. z o.o. w Jeleniej Górze, Mieczysław Ligęza, podpisał przeciwko mnie prywatny akt oskarżenia, zarzucając mi – że w dniu 23 lutego 2007 r. zamieściłem na stronie internetowej //grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/ artykuł zatytułowany „Nie kupujcie auta u Ligęzy”, zniesławiający jego spółkę. Oskarżył mnie z art. 212 § 1 i 2 k.k. Do aktu oskarżenia dołączył „dowód”: wydruk z datą 23 lutego 2007, tekstu „Nie kupujcie auta u Ligęzy” (k. 8 akt sprawy II K 467/07).

  Nie bez znaczenia jest fakt, że Mieczysław Ligęza był wówczas skarbnikiem Rotary Club Jelenia Góra, o czym poniżej.
  Rotary Club...to takie polskie masony...sedzia- mason SLUZACY nie SPRAWIEDLIWOSCI
  tylko innym diablom masonskim !

  NIEnawidze Diablow masonskich...
  bo dla nich SPRAWIEDLIWOSC...Uczciwosc...PRAWDA...nie istnieje...
  liczy sie tylko ich wlasne kolko diabelskie masonskie...gdzie wzajemnie sie popieraja..
  Mnie tez masony angielsko-francuskie przesladuja...tu w UK...
  moja piewsza sprawa w sadzie Pracy w Bedford...vs. DHL Debenhams...
  I jednemu z udzialowcow - Nath de Rotszyld - excuse my French ..ta masonska chujowizna- master 33 & jego gang!
  tez wyprodukowala ulomny dla mnie wyrok sadu pracy w Bedford ..
  gdzie swinia tlusta sprzedajna - sedzia David Moore...zasiadal w tej sprawie & sadzil... z korzyscia dla DHL for Debenhams!
  Mojej sprawy papiery powedrowaly potem do Londynu... 2010/11 rok...i na podstawie tych akt ( INFO) stworzono male poprawki H&S (BHP) na uzytek i dla korzysci....BIZNESU/pracodawcow...
  a Sady Pracy -Employment Tribunals zrobiona PLATNYMI Sadami...
  Wykazalam im tu w Sadzie Pracy...ze BIZNESY-pracodawcy w UK nie przestrzegaja zadnych przepisow ...lamiac PRAWA pracownikow & BHP na codzien...
  W 2016 pisalam emaila nawet do London
  SW1W To : Mathew Jury McCue & Partners...reprezentujacego rodziny zolnierzy BRYTYJSKICH poleglych za..INTERES Prime Minister Tony Blair & Rotszyldow w...IRAKU...obiecujac POMOC w ujawnieniu szczegolow tego zwiazku masonow Rotszyldow * francuskich - Walia z Blairem... i inne szczegoly tajnych operacji masonskich...
  Aby rodziny poleglych zolnierzy Brytyjskich mogly zobaczyc...KTO poslal ich dzieci na Smierc do Iraku...za..Rotszyldowe interesy masonskie...
  M.Jury-prawnik z McCue & Partners-London...NIE odpowiedzial mi...
  bo widocznie jego firmy interes jest tozsamy z interesem masonow Rotszyldow I skorumpowanych politykow angielskich...

  Jeden z politykierow angielskich z Northampton przeczytal moje listy chociaz...I
  On Wednesday, February 3, 2016 8:48 AM, David Mackintosh MP wrote:

  Dear Ms .....,
  Thank you for your email. There is a strict Parliamentary convention that MPs can only deal with their own constituents so can you please let me know your full address before I can respond to you further.

  Best wishes

  David

  David Mackintosh MP
  Conservative Member of Parliament for Northampton South
  xxxxxxxxxxxx
  KIEDY podalam adres...moj w Northampton...ZAMILKL!
  I tak bylo z wiekszoscia tych MP do ktorych wysylalam/wysylam emaile....lacznie z Home Office/Minister Sprawiedliwosci/New Scotland Yard-London etc..
  TO jest dopiero...MAFIA londynska ! przy ktorej te...polskie rotary klubiki...
  to tylko szkolka niedzielna diabelskich polskich masonow !

  xxx
 • @BoNi 21:12:06
  @panna ewcia 19:14:30

  Szanowna Panno, PiS nie ma podważać praworządności, tylko wykazywać państwo w państwie. Nie można podważać czegoś, czego nie ma. PiS ma ujawniać fakty i wprowadzać w życie realną reformę wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania.
  Praworządność nie jest generalną zasadą. Sąd orzeka (a przynajmniej winien orzekać) w oparciu o trzy rzeczy: dowody, przepisy i sumienie. Rzeczywistość i tu generalizuję, jest zupełnie inna. Nie było pierestrojki, lustracji i wyeliminowania ubeckich sędziów. Wzmocnili lewą nogę, a zresztą co za różnica którą, i mamy anarchię, legalną mafię, nietykalną.

  PiS, czy jakakolwiek władza, nie może się kierować czyimiś żądaniami, narzucaniem standardów. Ma kierować się prawem naturalnym i prawami człowieka. Ma bronić pokrzywdzonych i karać złoczyńców. Tyle i tylko tyle.
  Nie polityka i biznes. tylko zasady współżycia społecznego.
  BoNi 26.12.2019 21:12:06
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  Hej BoNi...
  Mnie nie musisz tego mowic..ja tylko wkleilam link...do tego o czym mason USA gadal dzis w wywiadzie z Onetem...
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/stephen-mull-jesli-rzad-pis-bedzie-podwazal-praworzadnosc-bedzie-mial-problem-z-usa/scghb3n

  PiS tez czyta ONET...I jest tego SWIADOMY...ze w razie jakichs niedomowien odnosnie politycznych ZADAN & wygmagan USA w stosunku do Rzeczypospolitej nr 3..
  ...wrzuca temat : ulomna PRAWORZADNOSC w Polsce...
  czy tez: BRAK praworzadnosci w Polsce...
  A jaka jest Praworzadnosc w Polsce...to wystarczy tylko poczytac pisma z sadow...ktore sa wklejone w notce powyzej !
  Nie ma Praworzadnosci w Polsce... bo ludzie-sedziowie to...
  podle charaktery...ZLI LUDZIE I NIESPRAWIEDLIWI!

  Modla sie pod figura...a diabla masonskiego hoduja pod wlasna skora !

  xxx Pozdrawiam z UK
 • Skarga na prokurator sabotującą reformę wymiaru sprawiedliwości Annę Szymańską
  Do rąk własnych
  Pan Zbigniew Ziobro
  Prokurator Generalny

  Dotyczy: PK IV Sn.2174.2018

  Skarga
  na poświadczenie nieprawdy i niedopełnienie obowiązków oraz sabotowanie reform wymiaru sprawiedliwości przez prokurator delegowaną do Prokuratury Krajowej Annę Szymańską

  Grzegorz Niedźwiecki nie naruszył warunków odpowiedzialności karnej, nie popełnił żadnego czynu zabronionego, a jest poddany represjom i terrorze państwowemu od dwunastu lat.
  Jest rzeczą skandaliczną, twierdzenie, że nie naruszono tu zasad praworządności, zasad działania organów państwa, obowiązku przestrzegania prawa, godności osobistej, równości wobec prawa, prawa do rzetelnego procesu sądowego i zakazu stosowania tortur. Jest rzeczą nieludzką i barbarzyńską, twierdzenie, że 4250 dni upokarzania, uporczywego nękania, jest zgodne z art. 1 Powszechnej deklaracji praw człowieka i art. 14. - Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych.
  Postępowanie egzekucyjne I Co 3259/08 podlegało egzekucji w trybie art. 1049 k.p.c. i wadliwie skonstruowaną dyspozycję wierzyciela z dnia 10 listopada 2008 r., należało oddalić, tak jak uczynił to, w oparciu o uchwałę SN III CZP 23/06, Sąd Rejonowy w Ostródzie, postanowieniem z dnia 14 stycznia 2013 r. sygn.. akt I Co 2801/12. Sprawa trwałaby dwa miesiące, a nie dwanaście lat, a może dożywotnio. Ktoś działa w oczywisty sposób bezprawnie. Albo sądy jeleniogórskie, albo sądy warmińsko-mazurskie (SO Elbląg I Cz 94/13). Należy wyjaśnić kto.
  Czy to jest normalne? Czy to jest zgodne z art. 2, 7, 83 i 32 konstytucji? Czy to nie jest dyskryminacja, nadużycie niezawisłości, swobody orzeczeń, rażące naruszenie prawa, zakazu stosowania tortur?
  To się nadaje nie tylko na skargę nadzwyczajną, czy skargę do Izby Dyscyplinarnej, ale kwalifikuje do skargi do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze, ponieważ funkcjonariusze gwałcący fundamentalne prawa człowieka i obywatela, kradnący dwanaście lat życia, prawo do pracy i wolności, wydający nielegalne orzeczenia i wyroki pokroju Jana Hryckowiana i Stefana Michnika, czynią to z premedytacją, umyślnie, skutkowo, niszczą rodzinę i wykańczają człowieka.

  Nie wnikam w to, czy od postanowień niekończących postępowanie w sprawie można wnieść skargę nadzwyczajną, choć postępowanie I Co 3259/08 jest prawomocnie zakończone (umorzone dnia 4 sierpnia 2015 r. – winno być umorzone dużo wcześniej z urzędu na podstawie art. 824 § 1 pkt. 4) k.p.c.), ale nieprawdą jest, że orzeczenie nie narusza w sposób rażący prawa poprzez błędną wykładnię lub niewłaściwe zastosowanie. Postępowanie I Co 3259/08 prowadzone było w trybie niedopuszczalnym (vide SN III CZP 23/06) i Prokuratura Krajowa winna domagać się wznowienia postępowania z urzędu, ze względu na obrazę zasad działania organów państwa i obowiązku przestrzegania prawa w związku naruszeniem art. 1049 k.p.c.
  Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze (czytaj sędziowie), nadużyli zasady dyspozycyjności wielokrotnie. Postępowania II Cz 233/17 i II Cz 675/17 w związku z I Co 441/16 SR, były w świetle prawa bezpodstawne, ponieważ wierzyciel przerwał na przestrzeni 1.02.2010 – 18.01.2013 dokonanie czynności potrzebnej do dalszego prowadzenia postępowania egzekucyjnego I Co 3259/08 i egzekucję tytułu wykonawczego I C 1062/08 należało umorzyć w całości z urzędu na podstawie art. 824 § 1 pkt. 4) k.p.c. Droga sądowa rozpatrzenia ponownego wniosku wierzyciela była niedopuszczalna.
  Skardze nadzwyczajnej podlega fundament tej parodii prawa i pokłosie bezprawia: wyrok karny bez przyczyny Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze II K 467/07, sfingowany wyrok cywilny I C 1062/08 (wydany z naruszeniem art. 11 k.p.c., będący tytułem wykonawczym wadliwie prowadzonych egzekucji) oraz nielegalny, dyspozycyjny wyrok Sądu Rejonowego w Złotoryi II K 851/18.
  Sąd orzeka w oparciu o trzy rzeczy: dowody, przepisy i sumienie.
  Proszę mi wskazać choćby jeden czyn, dowód i przepis prawa, pozwalający na uporczywe nękanie mnie i na nadużycia gospodarcze. Nie wskażecie, a zatem nie macie prawa akceptować tego stanu rzeczy, legalizować tych tortur (art. 304 k.p.k.).
  • Czy dwanaście lat tortur, w sytuacji gdy można i należy to załatwić sprawę natychmiast, to nie jest rażące naruszenie prawa?
  • Czy 700 tys. zł strat ekonomicznych, moralnych i niekończąca się obstrukcja, to nie jest rażące naruszenie prawa?
  • Czy zniewolenie człowieka, zmuszenie do bycia dyspozycyjnym, pozbawienie możliwości pracy za granicą, to nie jest rażące naruszenie prawa?
  • Czy zaniżenie kapitału początkowego, wysokości przyszłej emerytury, to nie jest rażące naruszenie prawa?
  • Czy prowadzenie egzekucji sprzecznie z prawem, nieuznawanie konstytucyjnych zasad działania organów państwa i obowiązku przestrzegania prawa, nie jest rażącym naruszeniem prawa?
  • Czy dyskryminacja, naruszenie konstytucyjnej zasady równego traktowania, nie jest rażącym naruszeniem prawa?
  • Czy bezczynność, orzekanie z rozdwojeniem jaźni (II Cz 233/17, II Cz 675/17), wypaczanie uchwały Sądu Najwyższego z dnia 28 czerwca 2006 r., III CZP 23/.06, nie jest rażącym naruszeniem prawa?
  • Czy nieuznawanie skarg na przewlekłość postępowania egzekucyjnego, wynikającą z wyłącznej winy organu egzekucyjnego, to nie jest rażące naruszenie prawa?
  • Czy naruszanie godności człowieka, prowadzenie sfingowanych postępowań karnych na ofierze własnych przestępstw, kradzież komputera organizacji społecznej, wożenie ludzi do psychiatrów, to nie jest rażące naruszenie prawa?
  • Czy czynienie tego bezprawnie, baz faktu czynu zabronionego, ze zwykłej złośliwości, nie jest rażącym naruszeniem prawa?
  • Czy narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, nie jest rażącym naruszeniem prawa?
  • Czy sabotowanie reformy wymiaru sprawiedliwości, woli rządu do dyscyplinowania sędziów, nie jest rażącym naruszeniem prawa?
  Naruszono tu art. 2, 4, 5, 7, 17, 18, 20, 21, 30 Polskiej Karty Praw Ofiary.
  Tak postępowała bezpieka i Josef Fritzl.
  To się nadaje nie tylko na skargę nadzwyczajną, czy skargę do Izby Dyscyplinarnej, ale kwalifikuje do skargi do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze, ponieważ funkcjonariusze gwałcący fundamentalne prawa człowieka i obywatela, kradnący dwanaście lat życia, prawo do pracy i wolności, wydający nielegalne orzeczenia i wyroki pokroju Jana Hryckowiana i Stefana Michnika, czynią to z premedytacją, umyślnie, skutkowo, niszczą rodzinę i wykańczają człowieka.
  Są szkody i to ewidentne, ogromne. Społeczne, publiczne, prywatne, ekonomiczne i zdrowotne oraz rodzinne. Nikt nie może powiedzieć, że jest to normalne, że nic się nie stało, że jest to sytuacja obiektywna lub że jest to przysługa, dobroczynność. Nikt, będąc w takiej sytuacji, nie godziłby się na taki stan rzeczy, na krzywdę i szkody. Ktoś się tej krzywdy i szkody dopuścił. Trzeba wyjaśnić kto jest za to odpowiedzialny i kto szkody winien naprawić. Tak wygląda procedowanie, etapy stosowania prawa i rzetelny proces sądowy. Tak wygląda demokratyczne państwo prawne, urzeczywistniające zasady sprawiedliwości społecznej.
  Jestem żywym człowiekiem z krwi i duszy. Nie zasłużyłem na tortury, na tak nieludzkie i niegodne traktowanie.

  Pokrzywdzony Grzegorz Niedźwiecki
  .
 • @socjolog 20:34:56
  @socjolog 20:34:56
  @Pokrzywdzony Grzegorz Niedźwiecki
  .....funkcjonariusze gwałcący fundamentalne prawa człowieka i obywatela,
  kradnący dwanaście lat życia,
  prawo do pracy i wolności,
  wydający nielegalne orzeczenia i wyroki pokroju Jana Hryckowiana i Stefana Michnika,
  czynią to z premedytacją,
  umyślnie,
  skutkowo,
  niszczą rodzinę i
  wykańczają człowieka.
  Są szkody i to ewidentne, ogromne.
  Społeczne, publiczne, prywatne, ekonomiczne i zdrowotne oraz rodzinne.
  Nikt nie może powiedzieć, że jest to normalne,
  że nic się nie stało,
  że jest to sytuacja obiektywna
  lub że jest to przysługa, dobroczynność.
  Nikt, będąc w takiej sytuacji,
  nie godziłby się na taki stan rzeczy,
  na krzywdę i szkody.

  Ktoś się tej krzywdy i szkody dopuścił.
  Trzeba wyjaśnić kto jest za to odpowiedzialny i kto szkody winien naprawić.
  Tak wygląda procedowanie, etapy stosowania prawa i rzetelny proces sądowy.
  Tak wygląda demokratyczne państwo prawne, urzeczywistniające zasady sprawiedliwości społecznej.

  Jestem żywym człowiekiem z krwi i duszy.
  Nie zasłużyłem na tortury, na tak nieludzkie i niegodne traktowanie.

  Pokrzywdzony Grzegorz Niedźwiecki
  xxxxxxxxxxxxx
  Witam...
  Ten ...kto nie byl w podobnej sytuacj jak Pan...Panie Niedzwiecki..
  ten kogo nie przesladowano ...tak jak Pana...
  NIGDY nie zrozumie tego...
  Ja PANA rozumiem...bo ja przeszlam przez taka sama...
  a MOZE gorsza GEHENNE ? ( bo z...wrzuceniem do Szpitala Psychiatrycznego tu - w Northampton -Duston rejon -w 2009...potem stracilam prace w DHL-debenhams...)
  I zaczelo sie... bezustanne PRZESLADOWANIE mnie via
  SADY.... tu w UK! Sady Pracy-Bedford & WATFORD via sprzedajnych
  masonskich angielskich KRYMINALISTOW....9 lat....
  PRZESLADOWANIE psychiczne przez KRYMINALISTOW z SADOW...przez 9 lat.....kiedy to kryminalisci WYPRODUKOWALI...dziesiatki FALSZYWEK(FAKE official documents!) z SADOW Pracy Watford/CAMBRIDGE Employment Tribunals!

  a Pana ...Panie Niedzwiecki
  przesladuja KRYMINALISCI polscy... az 12 lat!

  SZOK! toz to nie ZYCIE...a wegetacja...powolne obumieranie duszy czlowieka meczonego...PSYCHICZNIE! : (
  Wspolczuje Panu...bo sama wiem...jak TO BOLI... : (

  Napisal Pan list do Prokuratora Generalnego...Pana Ziobry...
  zobaczymy co Pan Prokurator Ziobro zrobi w Pana sprawie....
  ?????

  Pozdrawiam z UK xxx ewa
 • @panna ewcia 16:39:49
  Polscy, czy żydowscy oprawcy mają dobrych nauczycieli. Anglicy chronili Fajgę Mindla Danielak, a Szwedzi chronią Stefana Michnika.
 • @panna ewcia 21:22:47
  Jestem gotów otworzyć fundację Pomocna Dłoń Bezprawiu
  BGŻ BNP PARIBAS: 38160014621830524780000001
 • 4254 dzień terroru państwowego – gdzie w tym wszystkim jest przyzwoitość, fakty, przepisy i sumienie
  Panie Wojciechu Damaszko, gdzie są akta sprawy I Co 441/16, czemu kolega Paweł Woźniak zaniechał czynności?
  Czym się różni zbrodniarz od sędziego? Sędzia rozstrzyga merytorycznie o kwestii będącej przedmiotem postępowania sądowego, a zbrodniarz znęca się dożywotnio nad ofiarą.

  Żądam udzielenia odpowiedzi na dwa pytania:
  • Dlaczego to tyle trwa i kto jest za to odpowiedzialny?
  • Konstrukcja prawa, czy wadliwe stosowanie prawa?
  W obu wypadkach, winne jest państwo polskie.
  A może jest to normalność i niedyskryminacja (SO Elbląg I Cz 94/13)?

  Ponoć Rzeczpospolita Polska jest państwem jednolitym.
  W takim razie:
  • Czym się różnię od dłużnika S.J. z postępowania SR w Ostródzie I Co 2801/12, rozstrzygniętego w oparciu o uchwałę SN III CZP 23/06?
  • Czym się różni FM Ligęza od wierzyciela R.L. z postępowania SR w Ostródzie I Co 2801/12, rozstrzygniętego w oparciu o uchwałę SN III CZP 23/06?

  Proszę mi powiedzieć, czy ja jestem organem egzekucyjnym? Jaka jest moja wina, że skutkiem wadliwie prowadzonej egzekucji, są procesy karne przeciwko ofierze dyskryminacji i nierównego traktowania?
  Dlaczego nie chcecie zakończyć tej parodii prawa i zakłamujecie rzeczywistość?
  Przecież prędzej czy później, będziecie musieli zakończyć egzekucję I Co 441/16. Nie umorzycie jej z naruszeniem prawa procesowego. Musicie odpowiedzieć na mój wniosek o oddalenie egzekucji z dnia 15 kwietnia 2019 r. Chyba, że odejdę w zaświaty lub wspólnik (radcy prawni Ligęzy) zrzeknie się roszczenia i umorzycie postępowanie z urzędu…

  Prawo, które krzywdzi, to bezprawie.
  Procesy karne są nielegalne.

  Jesteście zbrodniarzami stalinowskimi i nawet tego nie ukrywacie.
  Pokażcie mi spełnienie przeze mnie warunku odpowiedzialności karnej i podstawę prawną oraz obiektywną do prowadzenia egzekucji czynności określonej w tytule wykonawczym I C 1062/08 przez dwanaście lat.

  Pozdrowienia od Elżbiety, Krzysztofa i Przemysława Łągiewków.
  Grzegorz Niedźwiecki „Nil”
 • Sądy w Jeleniej Górze nikczemne jak sanacja. Prezessimusie zastąp ze swymi słupami Hitlera i Stalina ale lepiej niż Sikorski
  Cala nadzieja w koalicji z Trampem jak Andersa z Berią i Stalinem.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Bawią was te bolszewickie zbrodnie?

  To ja prowadzę sprzecznie z prawem trzynaście lat egzekucję czynności zastępowalnej? Kiedyś za to odpowiecie, możecie być pewni. Życzę wam koronawirusa (COVID-19), może mniej ludzi uśmiercicie. czytaj więcej

 • PRAWO

  Czy można znieważyć oprawcę?

  Wyroki są nielegalne, ponieważ Grzegorz Niedźwiecki jest ofiarą, a nie sprawcą. Jesteście mi winni 20.000 zł za 27 przewlekłość postępowania I Co 441/16 – I Co 154/20 (II S 21/20 – art. 2 ust. 2 ustawy o skardze). Naprawcie fundament, a znikną skutki czytaj więcej

 • PRAWO

  Oświadczenie w związku z mafijnymi wyrokami

  Zostałem skazany, na zasadzie dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie, za zbrodnie tych, co mnie skazali. Dysydenci Solidarności to pikuś przy mnie. Sądzą współczesne Marie Gurowskie Sand, Fajgi Mindla, Janowie Hryckowianie i Stefanowie Michniki czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30