Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
287 postów 188 komentarzy

Nielegalne orzeczenia nadzwyczajnej kasty

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prawo jest ważną rzeczą, ale prawo to nie świętość. Jeśli prawo to dobro zaburza, to nie wolno nam uważać to za coś, czego nie możemy naruszyć i zmienić. Prawo ma służyć nam! Prawo, które nie służy narodowi to jest bezprawie!

 

Sędziowie jeleniogórscy od dwunastu lat nie uznają zasad działania organów państwa i obowiązku przestrzegania prawa w postępowaniach I Co 3259/08, I Co 441/16 oraz postępowaniach odwoławczych II Cz 233/17, II Cz 675/17 i skargowych II S 22/16, II S 16/18, II S 14/19. Orzeczenia te zostały uzyskane za pomocą przestępstwa. Sędziowie stosowali prywatne, gangsterskie prawo, prowadząc egzekucję czynności zastępowalnej określonej w tytule wykonawczym I C 1062/08 w sposób upokarzający, niedopuszczalny, sprzeczny z prawem SN III CZP 23/06. Orzeczenia SN obowiązują wszystkie sądy w Polsce, bo to właśnie Sąd Najwyższy ma moc dawania wykładni stosowania prawa. Sąd Rejonowy i Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze nie uznając uchwały Sądu Najwyższego III CZP 23/06 postawił się ponad prawem. Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze Wojciech Damaszko orzekając w sprawie II S 14/19 będąc wyłączony z mocy ustawy postawił się ponad prawem.

Sądy mają obowiązek badać, czy dany wyrok został wydany przez sąd właściwie obsadzony. I jeśli uznają, że sąd był obsadzony niewłaściwie, to znaczy to, że wyrok obarczony był wadą.

Sędziowie jeleniogórscy nie są sędziami. Sędziowie wskazani przez nadzwyczajną kastę są nieuprawnieni do orzekania. Wyżej wskazane orzeczenia są nieważne.

Sędziowie orzekający w tych postępowaniach, winni być wykluczeni z zawodu.

http://grzegorz-niedzwiecki.hexcom.net/2016/11/16/poklosie-niczego/

 

Sędzia Pokoju

Prezes Trybunału Narodowego

Grzegorz Niedźwiecki

 

KOMENTARZE

  • Gdzie ogół a gdzie szczegół w bliźniaczych dialektykach. Trzeba o decyzje prosić Szydlo, Kępe, Jakiego i agentową z ochroniarzem
    Spraw były miliony a poszkodowanych tysiące. Latwiej zająć sę szkodami niż niszczyć sądownictwo.
    Bliźniacy Kaczyńscy wychowani w willi, którą Piłsudski podarował rodzinie Lisa Kuli , na ktorą ich ojciec chć poczciwy powstaniec warszawski otrzymał przydział gdy większość warszawiaków mieszkala w ruinach I piwnicach czuli się dziećmi duchowymi i prawniczymi jego zbrodniczych wujków Świątkowskich. Henryk Świątkowski minister sprawiedliwości w rządzie Bieruta (sławetny powołaniem Komisji prokuratorskiej do stwierdzenia , że zbrodni katyńskiej dokonali Niemcy) I Wilhelm Świątkowski urodzony pod Odessą pułkownik NKWD w Charkowie (w czasie dokonywania tam zbrodni katyńskiej) I później prezes Naczelnego Sądu Wojskowego w okresie przedgomułkowskim. Wystarczy wpisać nazwiska Rajmund Kaczyński, Henryk Świątkowski lub Wilhelm Świątkowski by mimo licznych moderacji lub fałszywych informacji zrozumieć łatwość sukcesów i awansow bliźniakow we wladzach Solidarności pod wpływami gieremkowszczyzny, michnikowszczyżny kuroniowszczyzny i innych „komandosów” oraz milczenie platfusowej i konurującej o role użytecznych głupków opozycji pod pwlywami grubej czarnej kreski Mazowieckiego i kultu literackiej hańby domowej (ostatnio Olgi Tokarczuk, Dzymborskiej i Kornchauzerów) w odpowiedzi na gebelsowskie urąganie prezessimusa, Dudy , Ziobry i ich słupów na zbrodnicze pokoleniowe dziedzictwo kasty sądowniczej, publicystów i polityków opozycji.
    Bliźniaków zdemoralizowała historia rodziny , w której ojciec pozostal warszawskim powstańcem i przestrzegał przed powierzaniem synom stanowisk państwowych ze względu na ich determinację do zniszczenia każdego lepszego od siebie. Jest to symptom kompleksów poczucia wartości wlasnej i psychofrenicznego pieniactwa prawniczego bliźniaków wychowanych także rolami dwu takich co ukradli księżyc w sjonistycznej szkole filmowej PRL ale także wyjaśnia to ich sukcesy w rozpoznawaniu i wykorzystywaniu podobnych sobie i kołtunerii judeokatolickiej a także wyznawców materialistycznie marksistowskiego aksjomatu jedynie pasożytniczej istoty wszelakiego życia .
  • Zorganizowana grupa przestępcza
    Sędzia Paweł Woźniak nie wiedział jak uciec od prowadzenie egzekucji w trybie niedopuszczalnym, to próbował umorzyć postępowanie z naruszeniem prawa procesowego. Nie udało się, więc poszedł na zwolnienie lekarskie. Prawdopodobnie nie chce wykonywać dyspozycji wierchuszki, to wylosowali inną sędzię do kontynuowania obstrukcji...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031