Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
307 postów 218 komentarzy

Jedność potrafi pokonać każdą władzę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Demokracja (gr. dḗmos 'lud', krátos 'władza'], dosłownie — rządy ludu, ludowładztwo – jeden z typów ustroju państwa, zakładający udział obywateli w sprawowaniu władzy.

 

Jedność potrafi pokonać każdą władzę

 

Solidarność, współpraca, wzajemność jest wartością człowieka i kluczem do sukcesu

 

W dniu 16 kwietnia 2020 r. sześciu anemicznych kandydatów na prezydenta, podpisało sprzeciw w formie oświadczenia, na temat naruszenia wolności, praw i obowiązków człowieka i obywatela oraz formy praworządności i nielegalności wyborów.

Być może narażę się kilku kolegom, za szczerość. Nie jest to sprzeciw godny uwagi. Po pierwsze, niektóre osoby z tych akcjonariuszy były imitacją kandydatów w wyborach prezydenckich, skorzystały tylko z czyjejś formacji do zaistnienia. Proszę mnie źle nie zrozumieć i nie traktować jak zazdrość. Logiki w tym po prostu nie ma i sensu, dobra wspólnego.

Dlaczego sprzeciw ten nie zasługuje na uwzględnienie? Ponieważ zapomniał wół, kiedy cielęciem był. Sześciu aspirantów się ponoć podpisało pod wspólnym oświadczeniem, a do wyborów szli osobno. Do kogo macie pretensje, że nie sprostaliście konkurencji. Należało się zjednoczyć na starcie, wybrać jednego kandydata i zebrać wymaganą ilość podpisów. Kupą mości panowie. Razem może więcej. Koalicja się kłania, bierzcie przykład z korporacji partyjnych.

Podejrzewam, że ci, którzy by się załapali, nie protestowaliby. Ba, nawet rywalizowaliby ze sobą i to ostro, a nie byli solidarni. Sprzeciw w istocie słuszny, ale z niewłaściwych ust wypływa. Jest mało wiarygodny, nie w interesie społecznym.

Na koniec ja wystosuję sprzeciw wobec was i oświadczam, że jak się nie zbierzecie w następnej kadencji do kupy, nie przedstawicie takiego programu jak w tym sprzeciwie, ogólnospołecznego, nie wybierzecie jednego lidera, to na mój głos nie liczcie. Nie liczcie, ponieważ nie będziecie wiarygodni. Każdy sobie rzepkę skrobie, to nie jest dobro wspólne.

Apeluję, usiądźcie do stołu, zorganizujcie spotkania robocze i pokażcie, że kochacie naród, Rzeczpospolitą Polską, a nie własne ego. Solidarność, współpraca, wzajemność, jest wartością człowieka i kluczem do sukcesu.

 

http://trybunal-narodowy.pl/odwaz-sie-byc-madrym/

 

PREZES

Trybunału Narodowego

Grzegorz Niedźwiecki

 

Żeby była jasność i obiektywność, pozwolę sobie zaprezentować oświadczenie, które rzekomo podpisało sześć osób.

 

 

Oświadczenie kandydatów w wyborach prezydenckich

ogłoszonych na dzień 10 maja 2020 rok.

 

My niżej podpisani, działając w imieniu komitetów wyborczych i środowisk, które dały nam mandat do występowania w wyborach prezydenckich ogłoszonych na dzień 10 maja 2020 roku solidarnie oświadczamy;

 

 • ·Wyrażamy zdecydowany sprzeciw wobec działań Rządu, Prezydenta RP oraz koalicji rządzącej, dążących do przeprowadzenia wyborów wbrew elementarnym zasadom państwa prawa, Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej oraz przyzwoitości, nakazującej uwzględniać opinię publiczną w najistotniejszych dla naszej narodowej wspólnoty sprawach.
 • ·Rząd wprowadził ograniczenia praw obywatelskich, takich jak: wolność zgromadzeń, swoboda poruszania się oraz prawo do pracy, nie wprowadzając jednocześnie, zgodnie z wprowadzonym przez siebie prawem, stanu nadzwyczajnego lub stanu klęski żywiołowej. To działanie jest samo w sobie przestępstwem, podyktowanym interesem partyjnym, jakim jest dążenie do wygrania za wszelką cenę wyborów prezydenckich.
 • ·Niedopuszczalne są zmiany zasad głosowania w trakcie procesu wyborczego. Zabrania tego Konstytucja i Kodeks Wyborczy. Dodatkowo, wprowadzenie, wbrew prawu, głosowania korespondencyjnego, może spowodować działania przestępcze tych, którzy zechcą przekupić wyborców.
 • ·Wybrany w takich warunkach Prezydent RP, który jest jednocześnie zwierzchnikiem Sił Zbrojnych, nie będzie miał mocnego mandatu społecznego, gdyż duża część wyborców będzie bojkotowała tak przeprowadzone wybory. Narażamy się również jako państwo na działania organizacji unijnych i międzynarodowych, które przez najbliższe lata będą piętnowały nasz kraj i rząd za łamanie prawa.
 • ·Proces wyborczy, uczestnictwo w nim obywateli oraz debata publiczna o najżywotniejszych dla nas i naszej przyszłości sprawach, jest samą istotą demokracji. Wybory w warunkach powszechnego strachu o zdrowie i życie są zaprzeczeniem elementarnych zasad przyzwoitości wobec Obywateli RP, Wyborców, czyli jedynego Suwerena naszego państwa.
 • ·Domagamy się natychmiastowego zniesienia restrykcji wobec polskiej gospodarki, przedsiębiorców i obywateli często spłacających kredyty, pragnących pracować i budować pomyślność swych rodzin. Przy zachowaniu wszelkich zasad higieny oraz ochronie przed zarażeniem grup ryzyka, powinniśmy wrócić do normalnego życia i zorganizować wybory w takim terminie, który zagwarantuje normalną, niczym nie ograniczoną debatę publiczną oraz równe w nich uczestnictwo wszystkich osób i środowisk, pragnących w nich wziąć udział.

 

Podpisali: 

Wojciech Mateńka

Leszek Samborski                                                        

Grzegorz Sowa

Romuald Starosielec

Andrzej Voigt

Zbigniew Antoni Wesołowski

 

Warszawa, dnia 16.04.2020 roku

 

 

KOMENTARZE

 • @ Autor - 5*
  Niestety, cały socjotechniczny aparat żydowskiego reżimu IIIRP skutecznie atomizuje polskie społeczeństwo już od 30 lat.
  Bez niezależnych narodowych mediów nie ma narodowej świadomości. Niezależnych narodowych mediów nie zbuduje także nieświadome politycznie i skutecznie pauperyzowane społeczeństwo.
  Brak narodowej świadomości to także fatalne grzechy PRL i żydowiercze upodlenie Polaków.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Bawią was te bolszewickie zbrodnie?

  To ja prowadzę sprzecznie z prawem trzynaście lat egzekucję czynności zastępowalnej? Kiedyś za to odpowiecie, możecie być pewni. Życzę wam koronawirusa (COVID-19), może mniej ludzi uśmiercicie. czytaj więcej

 • PRAWO

  Czy można znieważyć oprawcę?

  Wyroki są nielegalne, ponieważ Grzegorz Niedźwiecki jest ofiarą, a nie sprawcą. Jesteście mi winni 20.000 zł za 27 przewlekłość postępowania I Co 441/16 – I Co 154/20 (II S 21/20 – art. 2 ust. 2 ustawy o skardze). Naprawcie fundament, a znikną skutki czytaj więcej

 • PRAWO

  Oświadczenie w związku z mafijnymi wyrokami

  Zostałem skazany, na zasadzie dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie, za zbrodnie tych, co mnie skazali. Dysydenci Solidarności to pikuś przy mnie. Sądzą współczesne Marie Gurowskie Sand, Fajgi Mindla, Janowie Hryckowianie i Stefanowie Michniki czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30