Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
307 postów 218 komentarzy

Polska to dojna krowa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rozsądny człowiek, istota żywa, złoży oświadczenie woli do tzw. sadow, że nie zawierała z nimi umowy współpracy i żeby się odpimpali od niego. Te prywatne korporacje nie mają uprawnień do orzekania...

 

Zniszczona Polska czesc-3

https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?action=getcompany&CIK=0000079312&owner=exclude&count=40&hidefilings=0

 

Kilka lat temu informowaliśmy was, że nie ma czegoś takiego jak Polska, USA, czy Niemcy (1), ponieważ istnieją tylko morskie korporacje handlowe (2/9), użytkujące skrzywione nazwy państw, które zostały podbite (3) i przekształcone w regionalne obozy dla podzielonego ludzkiego kapitału (4).

https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/79312/000110465920053116//0001104659-20-053116-index.htm

 

Polski już nie ma. Polska została zarejestrowana jako podatnik w Stanach Zjednoczonych, czyli jesteśmy korporacją.

http://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/154969,zeby-polska-byla-polska

Polska jest zarejestrowana w rejestrze Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych pod numerem 0000079312 jako Poland Republic Of prawdopodobnie jako korporacja zależna od USA. Dostępne pod linkami

https://sec.report/CIK/0000079312

https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?action=getcompany&CIK=0000079312&owner=include&count=40

Poland Republic Of

SEC CIK #0000079312

Poland Republic Of is a registered with the U.S. Security and Exchange Commission . For financial reporting, their fiscal year ends on March 31st. This page includes all SEC registration details as well as a list of all documents (S-1, Prospectus, Current Reports, 8-K, 10K, Annual Reports) filed by Poland Republic Of.

Company Details

Reporting File Number           001-02423

Fiscal Year End                    03-31

Business Address                233 MADISON AVENUE

                                             NEW YORK NY 10016

 

Business Phone                    48 22 694 5000

Mailing Address                   MINISTRY OF FINANCE

                                             UL. SWIETOKRZYSKA 12

                                             WARSAW POLAND

                                             R9

                                             00916

Polska tu już tylko Biznes, powiedziano
2020-05-15 Piątek o 15:31:23
Polska Republika
SEC CIK # 0000079312
Poland Republic Of jest zarejestrowana w amerykańskiej Komisji Bezpieczeństwa i Giełdy. W przypadku sprawozdawczości finansowej rok obrotowy kończy się 31 marca. Ta strona zawiera wszystkie dane rejestracyjne SEC, a także listę wszystkich dokumentów (S-1, Prospekt, Raporty bieżące, 8-K, 10K, Raporty roczne) złożonych przez Rzeczpospolitą Polską.
Szczegóły firmy
Numer pliku sprawozdawczego 001-02423
Koniec roku podatkowego 03-31
Adres firmy 233 MADISON AVENUE
NOWY JORK NY 10016
Telefon służbowy 48 22 694 5000
Adres do korespondencji MINISTERSTWO FINANSÓW
UL. SWIETOKRZYSKA 12
WARSZAWA, POLSKA
R9
00916

https://sec.report/CIK/0000079312

 

Co ciekawe, oprócz adresu siedziby 233 Madison Avenue

New York NY 10016 podaje się też adres mailingowy do… Ministerstwo Finansów na ulicy Świętokrzyskiej 12 w Warszawie.

To dlatego zmieniono nam tablice rejestracyjne, dlatego była zmiana województw, dlatego była zmiana dowodów osobistych. Dowody osobiste zostały zmienione, żeby zarejestrować nas jako podatnika w Stanach Zjednoczonych, ponieważ to prawo powoduje, że my tracimy swoje człowieczeństwo, również prawo do posługiwania się prawem naturalnym. Obraduje się w nocy.  Rząd wprowadza różne ustawy,   dlatego, że jest to czas pracy w Stanach Zjednoczonych.

Nasze imię i nazwisko w dowodzie osobistym są pisane dużymi literami, bo dużymi literami wpisuje się korporacje, czyli my zostaliśmy korporacją, która się sama zatrudnia w kolejnej spółce matce jaką jest Rzeczpospolita. Kiedy wcześniej próbowano nam zabrać narodowość, robiono to oficjalnie (szablą, mieczem, ogniem, wynarodowieniem) w tej chwili to stało się, bo byliśmy uśpieni, nie zauważyliśmy tego. Nie ma czegoś takiego jak państwo Polskie. W związku z tym, że nie ma, a my czujemy się obywatelami, to powinniśmy wypowiedzieć posłuszeństwo, ponieważ to jest wrogie przejęcie. Jak jest wrogie przejecie, to jest powód do tego, żeby przykładem Islandii ogłosić dług haniebny i wygonić okupantów z naszego kraju. To nie są ludzie, którzy działają na naszą korzyść. To są ludzie, którzy zostali zatrudnieni przez korporacje. Wszyscy politycy, którzy działają na naszą niekorzyść, to są pracownicy korporacji. Np. taki brat Morawieckiego Łukasz bardzo dobrze się ma. Jako prezes spółki, która działa na terenie Polski (matka tej spółki działa w Stanach Zjednoczonych) ze spółki córki jaką jest Rzeczpospolita pobrał sobie ostatnio 22 mln. naszych pieniędzy. Jesteśmy korporacją spółką córką, na usługi większej korporacji córki jaka jest Rzeczypospolita, która jest na usługach korporacji Stanów Zjednoczonych.

Rząd nie ma prawa nami rządzić. Sami się wybrali i dalej się sami wybierają.

Nie ma żadnej tarczy antykryzysowej, jest tarcza korporacyjna.

Link do dokumentu zarejestrowania Polski jako podatnik Stanów Zjednoczonych:

https://sec.report/Document/0001145236-12-000003/0001145236-12-000003.txt

Więcej na ten temat w filmie pod linkiem Wiedza dla Wszystkich:

https://www.youtube.com/watch?v=dI5TkqOTuUs&t=1228s

 

Handel ludźmi poprzez nr PESEL i firmę „Poland Republic of”

https://teresagarland.neon24.pl/post/155588,handel-ludzmi-poprzez-nr-pesel-i-firme-poland-republic-of

PREMIER RP Mateusz Morawiecki głosi: opr. cit. " Jesteśmy w sytuacji, w pewnym sensie NIE do Odwrócenia. Ponieważ jesteśmy krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy”... właściciele: CHabad Lubawicz – Rothschild... George Soros i INNI... w państwowości, która... już NIE istnieje... TO państwo - Rzeczpospolita POLSKA po REWOLCIE 1989 roku, przekształcone zostało w spółkę z o.o. zarejestrowaną pod Nr 0 0 0 7 9 3 1 2w Waszyngtonie, w centralnym rejestrze spółek i firm, jako usługi. Tu dowód:https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=0000079312 „najnowszy dokument z 2018 roku mówi o tym, że spółka ma prawo sprzedawać zadłużenie Polski do wysokości 400 miliardów dolarów.”

https://www.odkrywamyzakryte.com/iiirp/  

https://www.rpo.gov.pl/pl/content/polska-jako-firma-w-usa-rpo-pyta-msz

 

Wydaje się, że tajemnica numeru PESEL powstającego obecnie wraz z CERTYFIKATEM URODZENIA polega na tym, że jest to nowoczesne narzędzie służące rządom do sprzedaży swoich obywateli klanowi 13 rodzin bankierskich a bankierom CERYTFIKATY URODZEŃ służą do nowoczesnego handlu ludźmi (czytaj pracą tych ludzi) na światowych prywatnych? giełdach pieniężnych.

 

Ludzie stali się towarem, za który bankierzy płacą rządom emisją pieniądza czytaj długiem, który potem spłacają niewolnicy-obywatele w podatkach. Kilka lat temu roczne wpływy z podatków dochodowych obywateli w Polsce, stanowiły w przybliżeniu roczną kwotę odsetek, jaką rząd płacił bankierom za emisję dłużną pieniądza, pieniądza, który NBP mógł wyemitować SAMODZIELNIE i BEZODSETKOWO! TO JEST KWINTESENCJA OSZUSTWA! Pobrane przez Urząd Skarbowy nasze podatki dochodowe idą w formie odsetek do kieszeni bankierów, którzy rozdysponowują je pomiędzy sobą w wysokości najprawdopodobniej opartej na bazie wysokości tajnych udziałów w Narodowym Banku Polskim. 

 

Chodzą głosy, że Jaruzelski podobno w latach 1980 sprzedał Polaków Rotszyldowi za 12 tysięcy zł za osobę, potem w 2012 roku ówczesny Prezydent Polski znowu sprzedał kolejne pokolenie Polaków, każdego Polaka za jakąś tam kwotę... Przed każdą sprzedażą najprawdopodobniej przeprowadzono w tym celu spis ludności w kraju..... W tym 2020 roku też miał być, ale z powodu koronawrusa chyba się nie odbył.....

 

Ostatnimi czasy wydaje się, że po wprowadzeniu tzw. cyfryzacji ta „sprzedaż” Polaków idzie automatycznie DZIĘKI NUMEROWI PESEL w trybie ciągłym wraz z urodzeniem się każdego nowego dziecka. Odbywa się to prawdopodobnie w następujący sposób: SZPITAL zgłasza obowiązkowo do URZĘDU STANU CYWILNEGO urodzenie się każdego dziecka. URZĄD STANU CYWILNEGO rejestruje urodzenie, nadaje nr PESEL tworząc CERTYFIKAT URODZENIA i wysyła informację do jednego z ministerstw (prawdopodobnie do ministerstwa Finansów i MSW). MINISTERSTWO przesyła CERTYFIKAT URODZENIA dalej, czyli do tej zarejestrowanej w Ameryce pod nazwą „Poland Republic of” spółki, która deponuje te certyfikaty w formie elektronicznej w depozycie w Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych (SEC) przy FEDzie by Międzynarodowa Korporacja finansowa (ICF) mogła handlować ludźmi na giełdach używając ich CERTYFIKATÓW URODZENIA.

 

Wydział Finansowy Korporacji (Division of Corporation Finance) podlegający ICF i SECowi koresponduje bezpośrednio z polskim Ministerstwem Finansów oraz z SEC.

 

Wszystkie dokumenty, które przechodzą pomiędzy Konsulatem RP w USA, Ministerstwem Finansów w Polsce a SEC w Waszyngtonie muszą być też wysłane do Londynu... (White case tlp?).

 

Czasy się zmieniły ale mentalność pewnych cywilizacji kupieckich nie zmieni się nigdy. Tak jak ich przodkowie przed tysiącem lat handlowali niewolnikami europejskimi w tym polskimi tak i teraz dalej nimi handlują... tylko w bardziej nowoczesnej i niewidzialnej formie.

 

Wtedy 1000 lat temu antidotum na przerwanie tego handlu ludźmi pojmowanymi z terenów polskich i uwolnieniem się z tego systemu niewolniczego, było przyjęcie przez Mieszka I-szego wiary katolickiej i wdrażanie jej pryncypiów i zasad cywilizacji łacińskiej w polskim życiu społeczno-polityczno-gospodarczym. Odstępstwa od tych zasad były srogo karane. Tym sposobem zastopowano na terenach polskich niewolnictwo i handel ludźmi.

 

Zatem jeśli chcemy wyjść i tym razem z tego stanu niewolnictwa i handlu Polakami na światowych giełdach, trzeba skorzystać ze sprawdzonego sposobu uwolnienia się, tj. wrócić do zasad cywilizacji łacińskiej opartych o etykę katolicką i o Prawo Naturalne w polskim prawie oraz w polskim życiu społeczno-polityczno-gospodarczym. Następnie wszelkie odstępstwa od tych norm i nadużycia należy srogo karać.

 

Likwidując nr PESEL (czyli automatyczny łącznik pomiędzy żywym człowiekiem a handlarzami ludźmi) oraz uznając Prawo Naturalne za obowiązujące w polskim prawodawstwie, automatycznie wylogowywujemy się z bankierskiego niewolniczego systemu światowego handlu ludźmi.

 

Powyższy artykuł jest moją hipotezą i opinią. Jeśli ktoś ma rzetelniejsze ode mnie informacje dotyczące tego tematu, proszę o upublicznienie ich.

 

z pozdrowieniami

Teresa Garland,

Klub Solidarystów

Tel. 697357009

Indywidualny i niezależny kandydat na Prezydenta Polski

https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

 

SENS „prywatną firmę „Poland Republic of” zarejestrowaną w Ameryce” jest stworzenie możliwości stosowania prawa handlowego wobec państw i ich populacji, bowiem bez tej rejestracji trzeba by stosować prawo międzynarodowe, a to utrudnia egzekucję długów, a nawet zmusza do napadów wojennych. Egzekucja długów, które wygenerowała i jeszcze wygeneruje operacja „Pandemia”, będzie też przez to ułatwiona. Ten system prawa handlowego zastosowała MWF także wobec innych podbitych krajów, np. RFN jest wyprzedawana za pośrednictwem Bundesrepubik Deutschland – Finanzagentur GmbH:

https://www.deutsche-finanzagentur.de/de/impressum/

a więc z o.o., od której to spółki wymaga ustawa kapitał zakładowy 25 tys. euro, ale nawet połowa z tego wystarcza pod pewnymi warunkami, tj. ok. 50 tys. złotych.

Ten trik z prawem handlowym jest jak widać stosowany dość powszechnie. Autorka zwróciła uwagę NA BARDZO ISTOTNY ASPEKT OBECNEGO SYSTEMU LICHWY, obowiązującego m.in. w Polsce, jak i w innych krajach chorych na tzw. „pandemię”.

http://chart.neon24.pl/post/155549,glupota-lek-i-pieniadz-ekonomiczne-aspekty-pandemii

Niestety, tylko niewielu będzie w stanie pojąć, jak istotny to aspekt egzystencji.

PESEL jest światowym identyfikatorem dla każdego osobnika populacji ludzkiej, co ułatwia zarządzanie populacją, co potwierdza doświadczenie z bydłem handlowym.

Autorka ma rację, zaciąganie długu u MWF

https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

dokonywane jest istotnie pod zastaw pogłowia mieszkańców.

Podstawy tego konceptu przypisywane są założycielowi chyba najbardziej zbrodniczego klanu:

https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

 

 

Siegfred DEKLARACJA ŻYCIA! Odzyskać Wolność, Kto Rządzi Ziemia?

https://www.youtube.com/watch?v=zVBCqVKWYSk&feature=share&fbclid=IwAR2WHGkBK0Y1g-vwXgT0aDIUv0Ag1U96H3sPKL6oEc1fuRVkG3MMeUIrRjk

 

Prezes Trybunału Narodowego

Grzegorz Niedźwiecki „Nil”

 

KOMENTARZE

 • Jak to bylo?
  Strzezcie sie ... i ich obietnic.
  Nawet gdyby byl to humbug- grassoglif z twarza szaraka zawiera taki sam tekst.
  Kartagina wciaz rzadzi.
  Paradoksalnie, akcja w USA jest ostrzezeniem Kartaginy wobec proby emancypacji wladz.
  Chca zeby " bylo jak bylo" rowniez tam.
  System wyglada jak nowotwor zzerajacy organizm i sztucznie hamujacy jego rozwoj.
  Stad niszczenie i utajnianie technologii uniezalezniajacych gospodarki od kompleksu militarno przemyslowego.no
  Stad opetancze trzymanie sie wegla, ropy i gazu.
  A jak opodatkowac prosty generator energii ktory mozna zbudowac we wlasnym garazu?
  To juz lepiej zabic wynalazce a dokumentacje do sejfu.
  Tylko ze w ich sluzbach, laboratoriach pracuja ludzie. Chyba ze nie ludzie:(
 • Z drugiej strony - gdyby
  atrapa Polski nie była mleczna - toby ją już dawno zaprowadzono do rzeźni - bo czarci pomiot zawsze musi mieć jakiś zysk z tego - co ich zdaniem - psuje im ich świat - choćby poprzez swoje bezczelne oddychanie (CO2).
  Wniosek?
  W szatańskim świecie nie będzie inaczej, dopóki ludzie nie odkryją na powrót, że przecież są ludźmi - i nie dotyczy to tylko Polaków - bo dymani przez czarci pomiot są wszyscy ludzie - tylko wielu o tym jeszcze nie wie.
 • @demonkracja 10:10:28
  Dymani są przez własną głupotę, w ich mniemaniu mądrość. Nie czytają mądrych książek odwołując się do własnego, płytkiego rozumu, uprzedzeń i emocji. Na przełomie wieków czlowiek niestety zgłupiał, bo z lenistwa umysłowego sam otwiera nieudolnie już dawno szeroko pootwierane drzwi i w końcu umordowany kombinuje bezskutecznie jak otworzyć. Przeszłość to anachronizm podpowiada mu pycha. My tu mamy samoloty, smarfony, 5G, supermarkety ....i wszechogarniającą głupotę. Nic dziwnego, że czarci pomiot uznał, że nadszedł czas zakolczykować, wyszczepić i sprzedać
 • @wercia 10:46:16
  ps. Dudasz zakontraktował tam na polecenie TRumpa szczepionki.
 • @ Autor - 5*
  DK
 • CYTAT
  .
  Tekst:
  "SENS „prywatną firmę „Poland Republic of” zarejestrowaną
  ...
  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz
  "
  zaczerpniąto z mego tekstu

  - http://teresagarland.neon24.pl/post/155588,handel-ludzmi-poprzez-nr-pesel-i-firme-poland-republic-of#comment_1680401

  co powinno być wyraźnie zaznaczone w tekście, że chodzi o cytat.
 • @Laznik 23:24:40
  jest wskazany link autora

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Bawią was te bolszewickie zbrodnie?

  To ja prowadzę sprzecznie z prawem trzynaście lat egzekucję czynności zastępowalnej? Kiedyś za to odpowiecie, możecie być pewni. Życzę wam koronawirusa (COVID-19), może mniej ludzi uśmiercicie. czytaj więcej

 • PRAWO

  Czy można znieważyć oprawcę?

  Wyroki są nielegalne, ponieważ Grzegorz Niedźwiecki jest ofiarą, a nie sprawcą. Jesteście mi winni 20.000 zł za 27 przewlekłość postępowania I Co 441/16 – I Co 154/20 (II S 21/20 – art. 2 ust. 2 ustawy o skardze). Naprawcie fundament, a znikną skutki czytaj więcej

 • PRAWO

  Oświadczenie w związku z mafijnymi wyrokami

  Zostałem skazany, na zasadzie dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie, za zbrodnie tych, co mnie skazali. Dysydenci Solidarności to pikuś przy mnie. Sądzą współczesne Marie Gurowskie Sand, Fajgi Mindla, Janowie Hryckowianie i Stefanowie Michniki czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30