Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
307 postów 218 komentarzy

Układ zamknięty – Roman Kryże żyje

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„To wszystko budzi jednoznaczne skojarzenia nawet nie z latami 80., ale z metodami z lat 40. i 50. – czasów największego stalinizmu”. Sędzia Kryże – będą krzyże.

 

Otrzymałem postanowienia o zamianie tajemniczych grzywien już na 38 dni aresztu (na razie) za rzekomą obronę praw człowieka. Zrobiono to skrytobójczo. Bez wiarygodnych, bez jakichkolwiek dowodów i wtajemniczenia formalnego niżej podpisanego. Od niczego, zwykłych opinii, nie sposób się odwołać. Do NIC, bzdurnych poglądów, nie można też wnieść nic nowego. Sześcioletnie prześladowania i pozbawianie wolności są bezpodstawne. Nie oparte na prawdzie materialnej tylko na kapturowej sile immunitetu i koterii. Rolowano to w czasie gdy opiekowałem się akurat schorowanymi, niepełnosprawnymi Niemcami. Uczciwe prawo i oczywistą prawdę mają dyktatorzy za nic. W obecnej RP za morderstwa ludzi czasem się nie karze, a wielu co w PRL robiło burdy na ulicach jest dziś ministrami. Przestępcy siedzą w sądach i prokuraturach. Współudział w ich kryciu mają póki co RPO i HFPCz. W Polsce obowiązuje reżim totalitarny. Aparat represji lubi ukryżować. W bezwzględnych, nieetycznych eksperymentach na żywym organizmie. Zbrodnia, czy to wykonana w majestacie chorego prawa czy też nie, to zawsze zbrodnia.Dzieciom nie powiem, że pójdę za kratki. Każdy terrorysta prędzej czy później opowie za krzywdy ludzkie.

Ci sami funkcjonariusze, w tej samej sprawie:

 1. bez dowodów winy (k. 8, 68) i czynu zabronionego oraz przyznania się pozwanego, skazują go za rzekomy występek i to na nieprawdopodobne kary,

II K 467/07z rażącym naruszeniemart. 5. § 2. kpk. oraz art. 17 § 1 pkt 1) kpk.

I C 1062/08– o ochronę dóbr osobistych bez wtajemniczenia emigranta (na podstawie fikcji doręczeń) i bez uzasadnienia, na kłamstwach powoda o wydrukach z bloga, z nawiązką.

Szatan nie pyta, tylko włazi z butami – mówi ks. Michał Olszewski. To nie jest wymiar sprawiedliwości. To jest chory kaprys wymiaru niesprawiedliwości. To jest barbarzyństwo. Niekontrolowana III władza. Wydają wyroki za pieniądze. Tak działa mafia. Po raz kolejny zapytam. Czy gdyby istniała w Polsce kara śmierci i mi ją wymierzono, to musiano by ją wykonać tylko dlatego, że nie opłacało by się prostować rażących błędów i uchybień sędziów? Wykonano by ją na niesłusznie skazanym nawet gdyby wyszły na jaw istotne okoliczności i ujawniono właściwego sprawcę? Czy wybiórcze procedury kpk i kpc usprawiedliwiają zbrodnie? Żaden emigrant nie może zareagować na awiza pocztowe. Dlaczego mam teraz płacić za odwołania od prześladowań? Czy człowiek, mimo że nie spodziewa się żadnego procesu, ma nie wyjeżdżać z kraju lub opłacić pełnomocnika od wszystkiego na wszelki wypadek? „To wszystko budzi jednoznaczne skojarzenia nawet nie z latami 80., ale z metodami z lat 40. i 50. – czasów największego stalinizmu”.Sędzia Kryże – będą krzyże.

http://030267.salon24.pl/474856,poklosie

http://030267.salon24.pl/288342,stalking-polityczny

http://030267.salon24.pl/483059,wymiar-niesprawiedliwosci-zapasc-w-iii-rp 

Grzegorz „Przemyk” Niedźwiecki

ul. Działkowicza 19

58-506 Jelenia Góra

KOMENTARZE

 • SZANOWNY PANIE
  SĄD OKRĘGOWY W JELENIEJ GÓRZE TO ORGANIZACJA MAFIJNA I SKORUMPOWANA--- "ZASZCZYTNIE DZIERŻĄCA" SPUŚCIZNĘ Oficerskiej Szkoły Prawniczej im. Teodora Duracza w Jeleniej Górze ,KTÓRĄ UKOŃCZYŁ MORDERCA I PRZESTĘPCA SĄDOWY --STEFAN MICHNIK .
  WSZYSTKIE NUMERY TAM SĄ MOŻLIWE --MAJĄ PRZYZWOLENIE NA POPEŁNIANIE PRZESTĘPSTW SĄDOWYCH OD POTOMKÓW NKWD I UB.PRACUJĄ TAM DZIECI UBEKÓW I STARE POKOLENIE UBECJI I NKWD.
  ALE WSZYSTKO DO CZASU --NIE JEDNEGO PANA TAM OKRADZIONO I OSZUKANO--TO STANDARD TEGO SĄDU.
 • Biegly Sadowy z Jeleniej Gory Jerzy Karpinski zanizyl wartosco 100 % domu 59-700 Trzebien ul.Kolejowa 7.
  UWAGA OSZUST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  WŁADZE KARKONOSKIEGO STOWARZYSZENIA
  RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH Sekretarz Jerzy KARPIŃSKI - ON MNIE OSZUKAL OKRADL ZANIZYL WARTOSC DOMU O 100 % !!!! W DWUCH WYCENACH POROWNAL MOJ DOM DO 200 LETNICH DOMOW.
  NIE ODPUSZCZE SMIECIOWI !!!!!!!!!!!
  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kon Bud Jerzy Karpiński
  Szafirowa 13
  58-560 Jelenia Góra
  Ten wladnie PSELDO biegly przekonal Sad w Jeleniej Gorze .
  ze dwie wyceny ZA KTORE ZAPLACILEM twierdzi ze wydał zgodnie z wynikami jego badań i zgodnie z sumiennością zawodową.
  W oparciu o zgromadzony materiał dowodowy w postaci ustaleń Agencji Detektywistycznej wynika ze ten OSIOL porownal moj dom do 200 letnich domow.
  http://www.aferyprawa.eu/Wyceny/Jelenia-Gora-Rzeczoznawca-Sadowy-Jerzy-Karpinski-dopuscil-sie-przestepstwa-przy-wydaniu
 • Skorumpowany biegly !
  https://www.facebook.com/groups/184006265083523/

  Dotyczy " SKORUMPOWANEGO OSZUSTA " bieglego sadowego z Jeleniej Gory "jerzego karpinskiego " !


  Mirosław Rój-Sarnecki
  10:44 (7 godz. temu)
  do list,
  jerzyborowczak,
  Jerzy.Fedorowi.
  Szanowni Państwo !!!
  Sprawa "pachnie" skandalem,zatem proszę o podjęcie stosownych działań mających na celu jej wyjaśnienie,tudzież poinformowanie mnie jaki będzie jej dalszy bieg.Nie jest to niestety jedyny przypadek,stad pilność jej wyjasnienia i zadośćuczynienia pokrzywdzonemu.

  Z dziennikarskim pozdrowieniem
  Mirosław Rój-Sarnecki
  Sekretarz Sądu Dziennikarskiego
  Warszawskiego Oddziału
  Stowarzyszenia Dziennikarzy RP
  http://www.fundacja.lexnostra.pl/index.php/wiadomosci/interwencje/205-biegly-rzeczoznawca-pozbawil-go-majatku
 • OSZUST jerzy karpinski biegly sadowy z Jeleniej Gory !!!!
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=344997978969036&set=gm.234269123390570&type=1&theater
  https://www.facebook.com/groups/163204597210758/
 • @blumenalle 22:05:08
  Biegly sadowy z Jeleniej Gory jerzy karpinski ,Prokurator Sebastjan Wozniak z Boleslawca,
  sedzia Daniel Strzelecki z Boleslawca
  " Sw. TROJCA "
  Polska Rzeczpospolita Korupcyjna: sędzia biegłemu oka nie wykole?
  24 lutego 2014 roku sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) oddalił skargę Bogusława Biedrzyńskiego na postanowienie prokuratora rejonowego w Bolesławcu umarzające postępowanie w sprawie biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego.

  http://www.nj24.pl/article/biegly-nie-musi-nic-ogladac
  http://3obieg.pl/polska-rzeczpospolita-korupcyjna-sedzia-bieglemu-oka-nie-wykole
  Dotyczy " SKORUMPOWANEGO OSZUSTA " bieglego sadowego z Jeleniej Gory "jerzego karpinskiego " ! Firma PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KON BUD JERZY KARPIŃSKI
  Status Podmiot aktywny
  Adres rejestrowy ul. Szafirowa 13
  58-560 Jelenia Góra, dolnośląskie
  Jerzy Karpiński
  Miasto: Jelenia Góra
  tel. (75) 767-64-35
  tel. kom. 604-21-88-90
  http://youtu.be/cvqoUiAao6w
  http://youtu.be/ioWGzIxp02s
  http://youtu.be/Wu9erTINCfA
  http://youtu.be/mu5eyUMpSe0
  Moj adres: schpiza90@wp.pl

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Bawią was te bolszewickie zbrodnie?

  To ja prowadzę sprzecznie z prawem trzynaście lat egzekucję czynności zastępowalnej? Kiedyś za to odpowiecie, możecie być pewni. Życzę wam koronawirusa (COVID-19), może mniej ludzi uśmiercicie. czytaj więcej

 • PRAWO

  Czy można znieważyć oprawcę?

  Wyroki są nielegalne, ponieważ Grzegorz Niedźwiecki jest ofiarą, a nie sprawcą. Jesteście mi winni 20.000 zł za 27 przewlekłość postępowania I Co 441/16 – I Co 154/20 (II S 21/20 – art. 2 ust. 2 ustawy o skardze). Naprawcie fundament, a znikną skutki czytaj więcej

 • PRAWO

  Oświadczenie w związku z mafijnymi wyrokami

  Zostałem skazany, na zasadzie dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie, za zbrodnie tych, co mnie skazali. Dysydenci Solidarności to pikuś przy mnie. Sądzą współczesne Marie Gurowskie Sand, Fajgi Mindla, Janowie Hryckowianie i Stefanowie Michniki czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30