Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
226 postów 101 komentarzy

Czym jest polityka?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Był Faraon, Kaligula, Neron, Caryca Katarzyna, Pasha, Tojo, Mussolini, Hitler, Kim II Sung, Kennedy, Mao, Pol Pot, Ceausescu, Husajn, Kadafi, Bin Laden... Przyjdzie czas, że rozliczą polskich szaleńców i zburzą pomniki naszym faryzeuszom...

 

Rządzący trudnią się czerpaniem korzyści z cudzego nie-rządu” 

- Traktuję to jako dobrą lekcję wychowawczą. Przykro mi - powiedział Donald Tusk, tłumacząc się z rewelacji "Newsweeka", który opublikował informację o wydawaniu przez Platformę fortuny na ubrania, wina i cygara. - Wydawanie pieniędzy publicznych nie zawsze odpowiada realnym potrzebom partii, może trzeba wrócić do sytuacji, by zakazać finansowania partii z budżetu państwa - stanowczo podkreślił premier. Sklepy z ubraniami – prawie ćwierć miliona złotych. Restauracje – dwieście tysięcy. Salon win i cygar – prawie sto tysięcy. Do tego nocny klub i wynajem boiska, na którym premier gra w piłkę. Tak wyglądają wydatki Platformy Obywatelskiej - wyliczał "Newsweek".

- Braci Kaczyńskich było dwóch. Zaufaliśmy już raz instytucjom państwa i Lech Kaczyński nie żyje - powiedział na antenie TVN24 w programie "Fakty po faktach" rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Adam Hofman, odnosząc się do sprawy wydatków partii na ochronę Jarosława Kaczyńskiego z pieniędzy publicznych. Według informacji medialnych, PiS na ochronę prezesa z publicznych pieniędzy zapłaciło firmie Grom Group w zeszłym roku ponad 1 mln złotych. Mówił o tym również Joachim Brudziński w RMF FM. - Gdyby nie ochrona, którą wynajmujemy, to Jarosław Kaczyński już by nie żył. BOR nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Oni na skinienie premiera zrobią wszystko. Jeśli PO zlikwiduje finansowanie partii z budżetu, sam dam pieniądze na ochronę prezesa - zaznaczył polityk PiS.

Tak proszę państwa. Wysokie diety, uposażenia, dodatkowe dochody z różnych komisji, rad nadzorczych, funkcje ławnika sądowego. Darmowe podróże w komunikacji, fora gospodarcze, wyloty do miast partnerskich, szwedzkie stoły, filharmonie, „szkolenia”, inne bankiety. Koneksje, skorumpowane media, fałszywe tuby propagandowe, tworzenie niewolnictwa. Wynajem sal restauracyjnych kolesiów, lewe przetargi, łapówki i opłacanie milczenia w sprawie korupcji, zwalniania z podatków od nieruchomości bogatych rodzin koalicjantów. Po skończeniu kadencji dobra fucha np. w schronisku Brata Alberta czy jakiejś wyższej szkole. W trakcie kadencji lepsze stanowiska dyrektorskie, choćby w ośrodkach KRUS. Żyć nie umierać. Po śmierci pomniki. Niektórym. Wiecie dlaczego taki bum jest na „naprawę Rzeczypospolitej”. Kasa!

Matka Teresa nie bała by się zamachowców. Za głoszenie ewangelii, pomoc socjalną, filantropię, naprawę dróg, udostępnianie miejsc pracy, coraz tańsze media, ładne miejsca parkingowe, zasady sprawiedliwości społecznej, solidarność i wsparcie, jedność, służbę społeczeństwu, tolerancję, wzajemny szacunek, miłość, patriotyzm, polskie miejsca pracy, uczciwe konkursy, społeczną funkcję, wczesne emerytury, racjonalne wysyłanie dzieci do szkół, tanie wczasy, niepotrzebność mieszkań socjalnych i stołówek dla głodujących, braterstwo, łączenie, nie dzielenie, powszechną dobroć – należy się tylko laur. Przecież obaliliśmy komunizm, mamy wolność, demokrację, liberalizm, dobrobyt, brak prześladowań, darmową służbę zdrowia, brak bezrobocia, tanie mieszkania, brak samobójstw i emigracji za chlebem.

Prawda jest zgoła inna i oczywista. Jest nadmiar produkcji na świecie, a wzrost protestów społecznych i rewolucji. Nie ma powodu do konfliktów poza kasą. Gdyby politycy i funkcjonariusze zrzekli się kroci za funkcje publiczne to nie było by takiego rozwarstwienia społecznego. Gdyby zrzekli się dofinansowywania nie tylko partii z pieniędzy ciężko pracujących podatników, to by była służba. Gdyby realizowali obietnice wyborcze i postulaty strajkowe to mogli by chodzić bez ochrony z podniesioną głową po ulicy. Jak się komuś daje a nie zabiera to nie ma się czego bać. Jak można się kłócić i dzielić w sprawach pożytku? Żenujący jest wyścig szczurów do służby. Politycy rujnują gospodarki i drenują ludzi. Ja bym się nie pchał do piekła. Czemu jest taka konkurencja w polityce? Po co pcha się do władzy Platforma Oburzonych, Ruch Narodowy? Po kasę! Polityk to najstarszy zawód świata.

Fantazje Eurotyczne

socjolog

 

Ps.

Dopóki każdy sobie rzepkę skrobie dopóty będzie burdel. Partie to mafie, a nowotwory to akceptacja systemu. Wybieranie mniejszego zła to kolaboracja. Masowo trzeba pokazać środkowy palec zbrodniarzom. Tylko zjednoczenie narodu i bojkot m.in. finansowy złodziejstwa pomoże.


//socjolog61.nowyekran.net/post/89432,referendum


 

//socjolog61.nowyekran.net/post/89482,podmioty-walczace-z-bezprawiem-w-prawie


 

https://www.facebook.com/pages/Jednomandatowe-Okr%C4%99gi-Wyborcze/499903180047468?ref=hl


 

https://www.facebook.com/groups/519898904718211/

*

 

Żaden lider (zwłaszcza z alzheimerem), nie ma wpływu na struktury swojej mafii. Nazwę mafii i rodzaj mafii można zmienić (w zależności od interesu, potrzeb), program to tak jak grafity na murze (można przemalować). Każda partia to mafia, dzieli ludzi nie łączy. Nowy „rząd” wybierany w partyzantce (podziemiu) będzie mógł tylko działać na uchodźstwie. Nikt go tutaj nie uzna. Podpisy można zbierać od teściowej o przepis majątku. Konstytucja, religia to przypadki. Chrzest Polski przyjął Mieszko I w 996 roku. Miał wymiar polityczny przyjęty z Czech. Teraz mamy własne cudy i własnych świętych. Mogli byśmy mieć mongolizm. Wojna polsko polska to niestety zbrodnia. Mafia nie przebiera w środkach i można ją zwalczyć tylko w mafijny sposób. Wiecie jak „obalili komunizm”? Strajkami masowymi i zrujnowaniem gospodarczym kraju. Dziś nie ma molochów państwowych i prężnych związków zawodowych. Ale można wyjść na ulicę, pod magistraty, urzędy z koszykami na jałmużnę. Można iść pod stołówki dla głodujących. Można nie płacić mandatów, VAT-ów, oszczędzać na prądzie, wodzie, nie płacić za śmieci, parkingi. Można żądać wycofania dotacji dla partii z publicznych, bezpartyjnych podatników pieniędzy. Można ich olać w każdym calu. Można wycofać pieniądze z banków. Nie wolno „głosować” w mafijnym systemie. Tylko baroni i volksdeutsche biorą w tym udział. Oni boją się JOW-ów więc myślą już o wysyłaniu szesnastolatków do urn. Na każde cinkciarstwo jest panaceum. Tylko nie etykietkować tych działań. Można położyć się na ulicy zbiorowo – nikt nie pozwoli umrzeć ludziom publicznie. Opinii międzynarodowej będą się bali. Lepiej tak, niż podpalać się w pojedynkę lub strajki głodowe uprawiać czy umierać w altankach. Naród jest jeden i manipulacje republikami, konserwatyzmem, moherem to różnicowanie. Nikt nikogo nie zmuszał i nie zmusza do własnej drogi i własnej komunikacji. Partie, stowarzyszenie, fundacje, związki zawodowe, organizacje, religie to powinny być prywatną sprawą każdego z osobna człowieka. Wszyscy ludzie chcą pracy, mieszkania i chleba. Państwo winno być równe i sprawiedliwe dla wszystkich. Trzeba przebić się przez media. Pomyślcie.

//www.youtube.com/watch?v=J0f0OfgLdKg&feature=youtu.be 

KOMENTARZE

 • ------------ coś czuję , że polubię Autora ::)))))))))
  ----OSACZENIE -takie uczucie towarzyszy Polakom -z jednej strony PO z wartościami chrześcijańskimi z drugiej strony PIS też z wartościami chrześcijańskimi --a po środku MY !! Polacy SŁOWIANIE --BEZBRONNI NA ZIEMI MATCE ------- z wartościami na ustach doprowadzili do DEGENERACJI Narodu / UPODLENIA / WYNARODOWIENIA duchowy żyd nie Polak / zaplanowany !! UPADEK PAŃSTWA POLSKIEGO dopełnił się
 • ----------- SKOK --to chyba polski Bank ???
  ----PO zrobiło SKOK na Polskę i Polaków !!!!
 • I właśnie dlatego:
  Potrzebna jest nowa prawdziwie-konserwatywna i oficjalnie anty-syjonistyczna partia polityczna, która zawalczy o Konstytucyjną Republikę Polski. I zaraz potem:

  1. Bezwzględnie zlikwidować wszystkie podatki, które są narzędziem zniewolenia, korupcji, oraz celem (korytem) do którego garnie się bezrobotny, chciwy, i terroryzujący margines społeczny;

  2. Zidentyfikować, wyciąć i wyrzucić Syjonistów;
  Ostrzeżenie tutaj: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/zydowski-faszyzm/wojciech-mann-23-dni-meki/

  3. Aresztować tych, którzy spowodowali zadłużenie kraju, zabrać im majątki, i zmusić do spłacenia długów, które spowodowali. Zbrodniarzy rozliczyć łącznie z pomiotem!

  4. Wyselekcjonować na drodze publicznego egzaminu (nie wyborów!) urzędników państwowych, którzy powinni funkcjonować ZA DARMO jako sprawa honoru za zaufanie społeczeństwa i honoru służenia. Wyeliminuje to nieuczciwych manipulatorów, oportunistów, i kłamców.

  5. Za Michałkiewiczem: ustanowić “Publiczną obecność etyki chrześcijańskiej, jako podstawy systemu prawnego”.
 • @ninanonimowa 12:01:10 BOJKOT WYBORÓW - PARTIE TO MAFIE
  Dlaczego uważasz ze jesteśmy bezbronni?Jesteśmy w posiadaniu broni ale nie zdajemy sobie sprawy z siły jej rażenia.Ta bronią jest karta do głosowania.Chodząc na wybory oddajemy swoje głosy,powierzając swój los ludziom którzy za nic nie odpowiadają.Tak,w Konstytucji jest art 104 który zwalnia posłów od odpowiedzialności przed wyborcami.To czemu my na nich glosujemy ?Jak można komuś ufać na słowo i poraz enty być oszukiwanym.Jeślis nie zmienimy naszego sposobu myślenia to władza nic dla nas za darmo nie zrobi.Te dziesiątki milionów złotych wydawane przez partie na kampanie wyborcze są dowodem na to że w dniu wyborów zależy im na naszej obecności przy urnach wyborczych.Biorąc powyższe pod uwagę,niech każdy z nas z osobna zada sobie proste pytanie co ja mam z tego ze w dniu wolnym od pracy tracę czas i idę na wybory chociaż dobrze wiem ze nie ma systemu kontroli wybranych ludzi do sejmu i do senatu.Odmówmy im dalszego poparcia a wtedy będą zmuszeni traktować nas poważnie.Obecnie politycy,media oraz Episkopat,namawiają nas na pójście do urn wyborczych w ich a nie naszym interesie.Tak Kościół nas zdradził w Magdalence za kawałek tortu z okrągłego stołu i namawia wiernych KK aby popierali ten nieludzki system wyzysku władzy ,swoją obecnością przy urnach wyborczych.Apel o bojkot wyboprów napisany w 2001 roku przez panią Annę Walentynowicz znajduje się na stronie www.stowarzyszeniedemokracjausa.com.Stefan Michał Dembowski
 • @Zdzich 20:50:22 Bojkot wyborów PARTIE TO MAFIE
  Jak ty to sobie Zdichu wyobrażasz w praktyce.?Kto ma aresztować skorumpowany rząd?Kto ma zdelegalizowac partie mafie?Kto ma oczyścić wymiar niesprawiedliwości w Polsce ,no kto?Dobrze wiesz że oni sami nie zmienią tego nieludzkiego systemu wycisku i ucisku społeczeństwa.Traktują nas jak swoich poddanych ,których obkładają coraz to większymi daninami.Zbojkotujmy ich w dniu wyborów. Zostańmy w domach,idźmy na spacer,do kina,na piwo.Tyle razy od 98 roku wyborcy zawierzali kolejnym partiom i efekt jest taki że z roku na rok żyje się w Polsce coraz gorzej.Tylko nieliczni są beneficjentami tego systemu władzy a cała reszta zbiera ochłapy rzucone z pańskiego stołu.To system partyjny doprowadził nas do takiego stanu zadłużenia .Oni twierdzą ze to państwo jest zadłużone a ja pytam jaki wpływ ma obywatel na decyzje podejmowane w wąskim partyjnym gronie?Decyzje za które nikt nie ponosi odpowiedzialności.Zbojkotujmy ich podczas najbliższych wyborów.Jak są tacy mądrzy to niech się sami wybiorą.Apel o bojkot wyborów napisany przez panią Anne Walentynowicz znajduje się na stronie www.stowarzyszeniedemokracjausa.com Stefan Michał Dembowski
 • BOJKOT WYBORÓW - PARTIE TO MAFIE
  To co pan proponuje panie Grzegorzu?Nic nie robić i patrzeć z założonymi rękami?Dalej dawać się ograbiać i zniewalać.?Czemu służą pańskie dywagacje?Sądzi pan innych według siebie samego?Tzn jak byśmy pana np wybrali na najwyższe stanowisko w państwie to też był by pan kurwą?Panie Grzegorzu rozmawialiśmy długie godziny na skejpie jak byłem jeszcze w USA i był pan przeciwko bojkotowi wyborów.Podejżewałem pana o przynależnośc najpierw etniczną do innego narodu,potem o przynależnośc do jednej z partii mafi.Teraz już naprawdę nie wiem jakimi przesłankami się pan kieruje pisząc na NE.Jedno jest pewne,pana wpisy nie prowadzą do niczego pozytywnego.Morze pan juz w nikogo i nic nie wierzy bo ten system dał sie panu weznaki.Wspominał pan o niesprawiedliwym wyroku w pana sprawie.Nie panu jednemu panie Grzegożu ten system niesprawiedliwości i pogardy dla ludzi dał w kość ale nie znaczy to jednak żeby innym obrzydzać walkę z tym systemem.Dzisiaj w Warszawie rozpoczął kolejną głodówke pod biurem rzecznika praw obywatelskich(specjalnie z małej litery) ,poszkodowany bardziej od pana ,dr Zbigniew Kękuś.Dołączył do niego rolnik który walczy o sprawiedliwośc od czasów premierowania przez Buzka ,Włodzimierz Knurowski.Nasze Stowarzyszenie wspiera od lat działania obydwu poszkodowanych.Takich ludziw Polsce jest setki. Nie pana jednego dosięgła ręka wymiaru niesprawiedliwości.Niech pan nie odbiera innym nadziei na lepsze jutro nawet jak pan sam w nie nie wierzy.A może ma pan w tym inny cel ?Odpowie pan panie Grzegorzu Niedźwiedzki?Pozdrawiam Stefan Michał Dembowski Apel o bojkot wyborów na stronie www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • @ninanonimowa 18:51:44
  SKOK-i nie są bankami.
 • @amadeusz2006 21:21:19
  Jakto kto? Nowy rząd Konstytucyjnej Republiki Polski.

  Wybory już są w dużej mierze bojkotowane. W każdym kraju głosuje tylko ok. 30% upoważnionych do głosowania. Nie ma to znaczenia, gdyż ... ośrodki medialne wybierają i media ogłaszają "zwycięzców”, zwykle dzień wczesniej, zanim "wyniki wyborów " są „policzone”. Współczesne wybory nie mają ani sensu, ani znaczenia. Dlatego musimy stworzyć nowy rząd, który rozpocznie swoją działalność przed wyborami. Jesli tylko 51%, czyli 19.6 miliona obywateli zapisze się do Konstytucyjnej Republiki Polski, wybory bedą tylko zapieczętowaniem nowego systemu Republiki i ostanimi wyborami w historii Polski. Następny rząd będzie wyselekcjonowany przez cały naród na drodze publicznego i trudnego egzaminu, a nie wyborów! Obecnie musimy tylko się zorganizować i zacząć zbierac podpisy. Nim szybciej, tym lepiej!
 • Autor.
  Pan to jest socjolog, jak z koziej dupy trąba!!! J. Kaczyński miał lecieć tą LATAJĄCA TRUMNĄ, ale Bóg go uratował z powodu ciężkiego stanu zdrowia jego matki! Jest on dużym zagrożeniem dla RYŻEGO MATOŁA, bo nie ma takiego , drugiego patrioty i polityka z WYOBRAŻNIĄ , dlatego ma ochronę!
  Napisalem komentarz do pana innego artykułu i proszę go przeczytac, bo internet jest pięknym wynalazkiem, gdzie można błyskwicznie ocenić, z kim mamy do czynienia!!!

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Notatka służbowa

  Nie mogę się doczekać tych wczasów, będę miał dużo czasu na wyjaśnienie egzekucji I Co 441/16, czyli przyczyn tego skutku i pociągnięcie do odpowiedzialności funkcjonariuszy za niesłuszne pozbawienie człowieka wolności, z art. 189 k.k. czytaj więcej

 • PRAWO

  11 lat zniewolenia

  Wniosek do Premiera o odwołanie Zbigniewa Ziobro z funkcji MS i Prokuratora Generalnego, w związku z brakiem nadzoru nad skorumpowanymi na masową skalę funkcjonariuszami publicznymi i stosującymi, wbrew konstytucji, doktrynę terroru państwowego. czytaj więcej

 • PRAWO

  Skarga do Izby Kontroli Nadzwyczajnej

  Każdy, kto powieli działania, a raczej bierność Krystyny Zarzeckiej, będzie miał współudział w przestępstwach przeciwko wymiarowi sprawiedliwości oraz nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31