Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
226 postów 101 komentarzy

Śmierć ministrom sprawiedliwości

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co stało się z esbekami? Gdzie są i jak odpowiedzieli zbrodniarze? Nijak. Najistotniejszym pytaniem jest gdzie była i gdzie jest solidarność i jedność tych wszystkich przywódców „przemian”. Nie ma.

 

Polska się budzi. Przyjdzie moment, że rozpirzymy ich w dym”

 • Polska się budzi. Budzi się czynnik obywatelski. Musimy połączyć siły. Każdy z nas ma zupełnie innych ludzi. Do innych ludzi docieram ja, do innych Przemek (Wipler), Jarosław Gowin i inne podmioty. Przyjdzie taki moment, że połączymy siły i rozpirzymy ich w dym – mówił w Warszawie jeden z liderów Platformy Oburzonych muzyk Paweł Kukiz.

/.../


 

Tytuł wiadomości jest ciekawy, choć dla „pluralistów” zbyt agresywny. Trochę nie pasuje do treści. Do struktur Republikanów owszem. Nie bardzo zaś wiem co robi tam nazwisko Jarosława Gowina. Albo rozpirzymy ich w dym, albo kolejną grubą kreskę robimy, Magdalenkę i okrągły stół. Nie bardzo jako minister sprawiedliwości miał wpływ i ochotę pomagać pokrzywdzonym przez wymiar niesprawiedliwości. Nie dostał się na salony jak Andrzej Lepper. Po nim trzeba będzie kolejnych rozgrzeszonych przyjąć i nici z rozpierduchy będą.

Polska się budzi? Budzi się czynnik obywatelski? Gdzie tu jest czynnik obywatelski? Skoro każdy dociera do zupełnie innych ludzi. Nie zgodzą się przecież konserwatyści, narodowcy, radykalni partyjniacy na jednomandatowe okręgi wyborcze. A gdyby nawet jakimś cudem rozpierducha z pomocą ludzi im się udała, to co będzie potem? Gdzie będzie wówczas miejsce zwykłych obywateli? Zapiszcie notarialnie tą wolność, odpowiedzialność, jawność, obywatelskość, mały, ograniczony rząd. Żeby nie pozostało to próżne tak jak te postulaty sierpniowe.

Znałem kilku jeleniogórskich działaczy Młodzieży Wszechpolskiej i LPR. Nie byli oni demokratami. ONR też do społeczników chyba nie należy. Podobają mi się priorytety likwidacji PIT, ZUS i OFE. Nie tylko. Ktoś to musi zrobić, ale czy radykalne skrajności będą poważane? Oddał bym życie za gwarancję, że moje dzieci nie będą tak prześladowane jak ja. Oddał bym życie za sąd nad sędziami i prokuratorami z układu zamkniętego. Oddał bym życie za zlikwidowanie państwa w państwie. Za więzienia lub deportację zbrodniarzy.

Represjonowani byli (kolejność dowolna) ponoć w różny sposób m.in.: Piotr Maliszewski, Anna Walentynowicza, Lech Wałęsa, Zbigniew Bujak, Bogdan Lis, Bogdan Borusewicz, Władysław Frasyniuk, Andrzej Wielowieyski, Waldemar Kuczyński, Andrzej Stelmachowski, Alojzy Pietrzyk, Władysław Hardek, Andrzej Gwiazda, Tadeusz Mazowiecki, Bronisław Geremek, Marian Jurczyk, Karol Modzelewski, Jan Rulewski, Mariusz Łabentowicz, Michał Bartoszcze, Stanisław Pyjas, Lech Bądkowski, Maciej Płażyński, Jan Olszewski, Aleksander Hall, Stanisław Jarosz, Marian Świtek, Kornel Morawiecki, Andrzej Słowik, Jerzy Kropiwnicki, Adam Michnik, Piotr Baumgart, Seweryn Jaworski, Jacek Jerz, Andrzej Olechowski, Jacek Kuroń, Waldemar Pawlak, Jacek Kurski, Kazimierz Świtoń, Gabriel Janowski, Adam Słomka, Krzysztof Wyszkowski, Stefan Niesiołowski, Jarosław i Lech Kaczyńscy, Donald Tusk, Bronisław Komorowski, (Hanna Suchocka, Jerzy Buzek). Byli pałowani przez ZOMO, prześladowani, zwalniani z pracy, dyskryminowani, aresztowani, internowani, nielegalnie sądzeni, bici, mordowani. Co stało się z esbekami? Gdzie są i jak odpowiedzieli zbrodniarze? Nijak. Najistotniejszym pytaniem jest gdzie była i gdzie jest solidarność i jedność tych wszystkich przywódców „przemian”. Nie ma.

Konsulem Generalnym RP w Sydney jest Daniel Gromann, Żyd, który wręczył po cichu w klitce Krzyż Solidarności i legitymację od Prezydenta RP za działalność na Boryni i w całym Jastrzębiu Zdroju Zbigniewowi Flis. Więzionemu przed stanem wojennym na Wysokiej i w Uherce, a świadectwo internowania otrzymał z nr 1. W Polsce nie było i nie będzie żadnej pierestrojki. Najpierw musiałyby umrzeć służby specjalne.

Niech się dzieje co chce. Niech ktokolwiek ten burdel rozpirzy, bo tak dalej być nie może. Ale w dym! Wszelkie partie to mafie.

socjolog

KOMENTARZE

 • ------------ archaik ! nasz polski --------- i świat / kto by pomyślał
  http://www.youtube.com/watch?v=GiuOaOz2VmQ
 • I właśnie dlatego:
  Potrzebna jest nowa prawdziwie-konserwatywna i oficjalnie anty-syjonistyczna partia polityczna, która zawalczy o Konstytucyjną Republikę Polski. I zaraz potem:

  1. Bezwzględnie zlikwidować wszystkie podatki, które są narzędziem zniewolenia, korupcji, oraz celem (korytem) do którego garnie się bezrobotny, chciwy, i terroryzujący margines społeczny;

  2. Zidentyfikować, wyciąć i wyrzucić Syjonistów;
  Ostrzeżenie tutaj: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/zydowski-faszyzm/wojciech-mann-23-dni-meki/

  3. Aresztować tych, którzy spowodowali zadłużenie kraju, zabrać im majątki, i zmusić do spłacenia długów, które spowodowali. Zbrodniarzy rozliczyć łącznie z pomiotem!

  4. Wyselekcjonować na drodze publicznego egzaminu (nie wyborów!) urzędników państwowych, którzy powinni funkcjonować ZA DARMO jako sprawa honoru za zaufanie społeczeństwa i honoru służenia. Wyeliminuje to nieuczciwych manipulatorów, oportunistów, i kłamców.

  5. Za Michałkiewiczem: ustanowić “Publiczną obecność etyki chrześcijańskiej, jako podstawy systemu prawnego”.
 • @Zdzich 00:37:45
  --------zdzich !!!!!!!!!!!! orientuj się !!!!!!!!!!
  http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydzi_mesjanistyczni
 • Bojkot wyborów
  Pisze pan niech się dzieje co chce,niech ktokolwiek ten burdel rozpirzy bo tak dalej być nie może.Wszystko to prawda ale to się nie stanie tak z dnia na dzień.Nie stanie sie samo w sobie jako zjawisko atmosferyczne.To jest długi proces dojrzewania świadomości społecznej nas wszystkich wyborców.Rozmawialiśmy na te temat nie raz i zna pan moje stanowisko w tej sprawie.Każdy sam musi rozważyć czy po raz kolejny uwierzy na słowo nowo kreowanym przez media liderom czy też zaprotestuje i poprzez bojkot wyborów upomni sie o gwarancje.Tak gwarancje na uczciwą demokratyczną ordynację do sejmu i na prawo kontroli swoich przedstawicieli poprzez zapis w ordynacji wyborczej o odwoływalności posła w trakcie kadencji.Pan jako socjolog dobrze wie że to byt krztałtuje świadomość a czas ma tu znaczenie drugorzędne.Poziom zupy w misce obniża się z roku na rok ,co powoduje że ludzie zaczynaja się interesować władzą na swoim terenie.To dobry znak i cieszy taka ilość akcji referendalnych w sprawie odwoływania lokalnych mafii we władzach gmin i miast.Przykład odwołania prezydenta oraz rady w Elblągu zrobił swoje i dodał ludziom wiary .Szkoda tylko że kandydata z Peło zamieniają na kandydata z PiSu ,zamiast wybrać kogoś niepartyjnego z poza układu a potem go pilnować.Ale ważne jest że kolejni wybrani będą mieli świadomość że mogą podzielić los swoich poprzedników.Zaniepokoiła mnie wypowiedż Donalda Tuska ,który pojechał do Elbląga wspierać kandydatów z PO.Na zarzut postawiony przez komitet organizacyjny referendum że na listy wyborcze PO zostali wpisani ci sami których odwołano wreferendum,Tusk odpowiedział że wyborcy to zweryfikują podczas głosowania.To zrozumiałe ale świadczy to o mafijności miejscowego układu i on Donald Tusk nie ma zamiaru nic z tym zrobić.Od lat twierdzę że korupcja jest ustawiona na samej górze.Partyjni działacze w samorządach okradają miejsową społeczność z ich wspólnego majatku a władza gwarantuje im bezkarność w zamian za organizowanie wyborów.Tak jest w całej Polsce i tylko wyborcy moga to zmienić poprzez bojkot kandydatów partyjnych a generalnie poprzez bojkot wyborów do sejmu.Niech się sami wybierają .Wyborcy powinni upomnieć się o swoją godność którą partie mafie odebrały im podpisując akt zdrady Narodu w Magdalence.Apel o bojkot wyborów znajduje się na stronie www.stowarzyszeniedemokracjausa.com Stefan Michał Dembowski
 • @ninanonimowa 01:03:15
  Są też orthodoksyjni http://www.nkusa.org/. Dlatego też staram się wykopać lojalnych dla Izraela syjonistów z polskiej polityki, a nie Żydów.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Notatka służbowa

  Nie mogę się doczekać tych wczasów, będę miał dużo czasu na wyjaśnienie egzekucji I Co 441/16, czyli przyczyn tego skutku i pociągnięcie do odpowiedzialności funkcjonariuszy za niesłuszne pozbawienie człowieka wolności, z art. 189 k.k. czytaj więcej

 • PRAWO

  11 lat zniewolenia

  Wniosek do Premiera o odwołanie Zbigniewa Ziobro z funkcji MS i Prokuratora Generalnego, w związku z brakiem nadzoru nad skorumpowanymi na masową skalę funkcjonariuszami publicznymi i stosującymi, wbrew konstytucji, doktrynę terroru państwowego. czytaj więcej

 • PRAWO

  Skarga do Izby Kontroli Nadzwyczajnej

  Każdy, kto powieli działania, a raczej bierność Krystyny Zarzeckiej, będzie miał współudział w przestępstwach przeciwko wymiarowi sprawiedliwości oraz nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31