Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
179 postów 63 komentarze

Jajko Prezydenta

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Skoro każdy musi przeżyć wojnę to trudno. Tego nie robią Polacy. Szkoda tylko moich dzieci.

 

Jajko Prezydenta


Jelenia Góra, dnia 16 lipca 2013 r.

Grzegorz Niedźwiecki

ul. Działkowicza 19

58-506 Jelenia Góra


 

Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze

Wydział I Cywilny

Sygn. akt I Co 3259/08


 

Szanowna pani Małgorzato Kleśta

Odnośnie zarządzenia z dnia 08 lipca 2013 r. zwracającego wniosek o zwolnienie od kosztów sądowych w całości, uprzejmie informuję.

Nie jestem niczyim dłużnikiem. Oświadczenie o stanie rodzinnym, majątku, dochodach i źródłach utrzymania powinni składać bogaci funkcjonariusze w togach typu prokurator Krzysztof Domagała zam. przy ul. Działkowicza ... w Jeleniej Górze czy inny prokurator, który wybudował pałac na rogu ul. Działkowicza i Paderewskiego 56b. Ja żywię się z całą rodziną przeterminowanymi pasztetami drobiowymi Krokus i wieprzową kiełbasą Żywiecką z odzysku.

Prowokujecie i uprawiacie stale niejawne stalinowskie represje wobec mojej osoby. Jesteście gorsi niż ukraińscy banderowcy znani z rzezi wołyńskiej. Czymże jest jak nie eksterminacją narodu polskiego o znamionach ludobójstwa bezpodstawne karanie i nakładanie horrendalnych grzywien na niewinnego człowieka. Postępujecie jak nowotwór złośliwy. Tego nie było za komuny. Przyjdzie czas, że ktoś was rozliczy z tego bandytyzmu nie tylko za pomocą rozbitego jajka.

Moją mamę wermacht wywiózł z Brodów wiosną w 1944 roku na roboty do Bobingen koło Augsburga. Tam przetrzymywali ją półtorej roku. Nie można tego zapisać w kategoriach moralnych, ale to była wojna. Mnie za rzekomą obronę praw człowieka w Polsce, państwo w państwie, układ zamknięty z dożywotnimi immunitetami, represjonuje już sześć lat. Możecie spróbować wsadzić mnie na pół roku do więzienia. Wywieziecie mnie wcześniej w worku foliowym lub do szpitala, bo nie będę nic jadł i pił. Podatnicy nie mają prawa mnie karmić.

Skoro każdy musi przeżyć wojnę to trudno. Tego nie robią Polacy. Szkoda tylko moich dzieci. 

Grzegorz Niedźwiecki 

Do wiadomości:

  1. Rzecznik Praw Obywatelskich

  2. Helsińska Fundacja Praw Człowieka

  3. Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031