Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
307 postów 218 komentarzy

Rządzą nami ludobójcy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Za 6 tys. ofiar ktoś musi odpowiedzieć. To zbrodnia.

 

Rządzą nami ludobójcy

W Polsce życie odbiera sobie ponad 6 tys. osób rocznie. W wyniku samobójstw umiera więcej osób niż w wypadkach drogowych. Na 1 samobójstwo kobiety przypada aż 5,5 mężczyzn. Samobójstwa są wskaźnikiem kondycji społeczeństwa. Największą grupę samobójców stanowią bezrobotni. Potem rolnicy, ludzie osamotnieni, dyskryminowani i prześladowani. Od 1951 roku liczba samobójstw wzrosła o ponad 300 procent, w przeliczeniu na jednego mieszkańca.”

Samobójstwa często poprzedza sięganie do kieliszka czy jakiegoś narkotyku. Uzależnienie się od nałogu. W nałogi wpadają z reguły ludzie wykluczeni społecznie. Taki obraz dał nam awans do Unii Europejskiej. Propaganda oszustów i Goebbelsów o gruszkach na wierzbie i wolnym rynku. Dlaczego tak mało się o tym mówi? Bo obaliło by to teorię obecnego ustroju, rzekomą demokrację, i utwierdzało by społeczeństwo w przeświadczeniu, że socjalizm był lepszy.

Za samobójstwa odpowiada system sterowany przez konkretnych ludzi. Polityków i funkcjonariuszy. Baronów partyjnych, prokuratorów i sędziów. Bezkarną I, II i III władzę. Za zabicie człowieka w wypadku drogowym odpowiada się karnie i czasem idzie nawet do więzienia. Może należało by zacząć urealnić przepis art. 151 kk. Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Układ zamknięty i państwo w państwie ma się póki co dobrze. Mają swoje mafijne prawa, media i uzbrojoną obstawę. Kryją się wzajemnie i prześladują obywateli prowokacjami. Represjami ekonomicznymi lub gorszymi jak za Stalina. Do czasu. Nie są łotry tacy mocni. Ludzie przestaną się masowo wieszać i emigrować. Zmaleją rozpaczliwe protesty w pojedynkę i powstanie prawdziwa solidarność. Zaczną wychodzić globalnie na ulice i będzie wojna domowa. Rozwalą specsłużby i wymiar niesprawiedliwości.

Co robi reżim? Odwraca kota ogonem. Zamyka rzekomych planistów zamachu na Sejm zamiast naprawić się. Wprowadza bramki do wykrywania metalu i strażników do sądów zamiast tworzyć państwo prawa. Zabiera dzieci ubogim matkom zamiast dać im pracę. Rujnuje rodziny zamiast dbać o socjal. Wprowadza niebieskie linie zamiast budować państwo moralne. Wydłuża wiek emerytalny ludziom zamiast zaniechać dotowania partii. Wysyła ludzi do ziemianek i zmusza do samobójstw zamiast karać urzędników.

W ciągu niespełna 40 lat w Polsce ubędzie od 6 do nawet 8 mln ludzi – wynika z najnowszej prognozy demograficznej ZUS. To w przybliżeniu tyle, ile łącznie zginęło w dwóch wojnach światowych.” Nie pomogą stołówki dla głodujących prowadzone przez „filantropów”. Nie pomogą schroniska Brata Alberta zarządzane przez VIP-ów. Na pewno nie mieszkania socjalne dla bezdomnych. Też nie emigracja za chlebem dla bezrobotnych. Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Za 6 tys. ofiar ktoś musi odpowiedzieć. To zbrodnia.

 

Zapaść w III RP

socjolog

*

 Opolance zabrano dzieci za 2 tys. zł długów

 

Hipokrytom odpowiem ad vocem pytaniem i przewrotnymi odpowiedziami. Za długi w urzędzie skarbowym odpowiadała w pierwszej kolejności Opolanka. Co miały dzieci do 2 tys. zł długu ich matki? Za zabranie dzieci odpowiadała policja. Widocznie sąd tak chciał. Oto przykładowa równość wszystkich wobec prawa w Polsce.

 

http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,12743061,Opolanka_miala_2_tys__dlugu_wobec_US__odebrano_jej.htmlhttp://www.fakt.pl/Zabrali-matce-dzieci-za-dlugi,artykuly,183944,1.html


KOMENTARZE

 • autor
  Ciekawy temat i ważny społecznie zwłaszcza w obecnym systemie manipulacji medialnych.

  Chcę tu zwrócić uwagę na wątek zbyt mało eksponowany - to, że na jedną samobójczynię przypada 5, 5 mężczyzny.

  To dosyć jednoznacznie świadczy o kierunkach manipulacji społeczeństwem.

  Jednocześnie mamy silny nacisk na wykazywanie kobiet w roli ofiar męskiej brutalności.

  W nie tak odległej dyskusji z Izą (rozsądna osoba - co ona robi wśród dyletantów?), zwróciłem uwagę na "kobiecą stymulację" przy samobójstwach mężczyzn.
  Mężczyźni, może silniejsi fizycznie choć o mniej wydolnych organizmach, są zdecydowanie słabsi psychicznie. Potrzebują środowiska akceptacji ze strony rodziny - zwłaszcza "swojej" kobiety.
  Jeśli tu następuje rozdzielenie ról - zanika sens i cel życia.
  Bo mężczyźni (nie ma co tu pisać o udających mężczyzn dyletantach), żyją dla celu, dla realizacji zadań, pokonywania przeszkód. "Nie bądźcie letni" - to słowa św. Pawła.
  A teraz męskie pokurcze namawiają do "jedzenia łyżeczką", aby przypadkiem żołądek im nie odmówił posłuszeństwa.

  Jeśli zatem chcemy powrotu do normalności - konieczne jest przywrócenie relacji i to zaczynając od rodziny. Warto zwrócić uwagę na tę degenerującą społeczeństwo postawę kobiet. A Iza (druga!) Rostworowska (circonstance), napisała niedawno (jako "katoliczka"), że kobiety teraz mają prawo robić co chcą. Zidiociała degeneratka.

  Kończąc. Jest faktem, że pierwszym etapem stresu jest sięganie do kieliszka, czy narkotyków. I to się często eksponuje jako obraz zdegenerowanego mężczyzny. A zapomina (świadomie) o powodach do tego prowadzących.

  Całość zaś jest wskazaniem, że nie da się odbudować normalności społeczeństwa bez zmiany społecznych paradygmatów. To zaś można zrobić jedynie na bazie cywilizacji.
 • @Autor
  Ale za to urzędniczych pasożytów przybywa.

  Pozdrawiam.
 • @socjolog
  Dlaczego prawdziwej demokracji ciągle brak?..........................
  Dlaczego tak mało się o tym mówi? Bo obaliło by to teorię obecnego ustroju, rzekomą demokrację, i utwierdzało by społeczeństwo w przeświadczeniu, że socjalizm był lepszy?
 • "prawo jest dla nas" tak myślą i dzialają ludobójcy. Zadne art z KK ich nie ruszają.
  Wystarczy napisać doniesienie do prokurwatury w tej sprawie i czekać na odpowiedź. Albo dostanie się poradę prawna nie w temacie, albo cokolwiek aby odpowiedzieć, albo nic się nie dostanie.

  Aby coś skutecznie zrobić trzeba mieć możliwość egzekucji. Gadanie jest dobre, ale do czasu jest skuteczne.

  Zastanawiam się dlaczego samobójcy się zabijają a nie walczą o swoje ze swoimi oprawcami, zanim zginą. Egoiści.
 • Bardzo dobrze napisana i uargumentowana notka.
  Przed wojną urzędników państwowych za branie łapówek karało się śmiercią, bo to sprowadza śmierć ekonomiczną na cały naród i jest cichym ludobójstwem.
  To powinno wrócić, inaczej nie podniesiemy się z zarazy.
 • --------------------PRAWDZIWY głos troski -dziękuję
  -- nikt jeszcze nie policzył samobójstw za okres rządów KATA Polaków --BALCEROWICZA- nazwałabym ten czas ŚWIADOMYM LUDOBÓJSTWEM -
 • Przyczyny samobójstw są różnorakie, nie można wszystkich wrzucać do
  jednego worka.
  O samobójstwa podejrzewano osoby niezrównoważone psychicznie, niedojrzałych emocjonalnie nastolatków...
  Obecnie przyczyną samobójstw są bieda oraz coraz trudniejsze warunki egzystencji. W przeciągu ostatnich lat mieliśmy do czynienia z bardzo drastycznymi formami odebrania sobie życia poprzez samospalenie.
  Narastająca fala samobójstw to hańba dla rządzących. Czym innym jest próba odebrania sobie życia z powodu zawiedzionej miłości, a czym innym jest np. z powodu niesprawiedliwości wyroku sądowego.
 • Apel Anny Walentynowicz o bojkot wyborów- nie głosujmy na ludobójców
  Wszystko się zgadza panie Grzegożu ale ludzie na tych ludobójców jak pan ich nazywa ,nadal głosują.Podzielili społeczeństwo do tego stopnia że ludzie pogubili się ,zatracili instynkt samozachowawczy.Łże media i Łże Episkopat bierze w tej nagonce do urn wyborczych udział .Niech pan zapozna się ze stanowiskiem obecnego prymasa w sprawie referendum w Warszawie o odwołanie Hanny Gronkiewicz .Biskup Kowalczyk twierdzi że udział w referendum to indywidualna sprawa każdego obywatela i nie należy nikogo nakłaniać aby wzioł w nim udział.Tylko jak przyjdzie czas wyborów do sejmu to prymas będzie nawoływał aby ludzie poszli i zagłosowali na tych ludobójców.Rozmawialiśmy na ten temat wiele razy i ciekaw jestem panie Grzegożu kogo udało się panu przekonać , że udział w wyborach do sejmu i senatu to kolaboracja z tym systemem władzy ,zainstalowanym w Polsce przez obce nam nacje .Przypominam ,apel Anny Walentynowicz o bojkot wyborów znajduje się na stronie www.stowarzyszeniedemokracjausa.com Należy od siebie zacząć walkę z tym systemem władzy,z tymi ludobójcami jak ich pan nazywa.Nie wolno na nich głosować.Stefan Michał Dembowski
 • Autor
  Zabiera dzieci ubogim matkom zamiast dać im pracę. Trafne spostrzeżenie.
 • Wchodzę do urzędu w Polsce z ODRAZĄ.
  Lista OFIAR "Sabobójstw i Innych" od 1989 roku
  http://alfabet.nowyekran.net/post/78710,iii-rp-kraj-w-ktorym-zyjesz#comment_838162

  "ZŁODZIEJE na Urzędach w Polsce" w szeroko pojętym znaczeniu tego słowa KRADNĄ NAM NASZE ŻYCIE.

  Oto Inny artykuł o Samobójstwach ponad 21tyś ofiar od 1989 roku
  http://kakolowa81.nowyekran.net/post/97356,samobojstwa-w-polsce

  Warto połączyć razem te i inne artykuły.
  Każdy "Na Urzędzie" swoim postępowaniem może być "ludobójcą".
  Ilu z tych "Na Urzędach" ma na sumieniu Ofiary.
  Wchodzę do Urzędu w Polsce z ODRAZĄ i obawą i mówię do siebie, Muszę Wytrzymać. Nie każdy jednak tak potrafi.
  Oto do czego doprowadziło NAGMINNE ZŁODZIEJSTWO.

  W komenatarzach tego artykułu definicja słowa ZŁODZIEJ
  http://mms.nowyekran.net/post/97466,pod-haslem-dosc-lekcewazenia-spoleczenstwa#comment_850968
 • jak jest, każdy widzi
  od socjologa oczekiwałbym diagnozy, dlaczego na to pozwalamy ?
 • Jestznacznie gorzej choć nie tylkow Polsce
  ludobójstwo leje się z nieba-dosłownie

  chemtrails
 • ----------NIE MA PRZYWÓDCY -nie ma PLANU --nie ma CELU --
  -----------MÓZG NARODU w okół ,którego Polacy muszą się owinąć -----------
  ------pod jego znakiem !! POLSKA będzie Polską a Polak Polakiem !!!!-----

  http://niezaleznatelewizja.pl/2013/06/stop-nwo-26-06-2013/
 • @ninanonimowa 18:50:40
  http://www.youtube.com/watch?v=v-9kOoaLSV8&feature=player_embedded
 • @ninanonimowa 18:54:03
  http://www.youtube.com/watch?v=zoIqZWLC128
 • @ninanonimowa 19:08:33
  ---OSTATNI !! Mohikanie w szopach skleconych polskim sercem -----ŚWIĄTYNIA Salomona / opatrzność żydoska / NIE DLA NICH !!!!

  http://www.youtube.com/watch?v=X5O-KsbLQPU
 • Partia Wszystkich Polaków, i tych z EMIGRACJI
  Partia Wszystkich Polaków, i tych z EMIGRACJI

  Wieloletni pobyt zagranicą nasuwa mnie myśl, której idea powinna zakiełkować u NIEKTÓRYCH CHĘTNYCH.

  Na Świecie to znaczy poza Granicami Polski, przebywa tyle samo albo i więcej Polaków jak w Polsce.
  Wielu z nich, pomimo wielopokoleniowej emigracji w dalszym ciągu ma kontakt z Polską, z Rodziną, kultywują kulturę polską jak i mają PRAWO DO GŁOSOWANIA.
  Często tego nie robią, ponieważ, NIKT NIMI SIĘ NIE INTERESUJE.

  Obecny przekaz informacji to znaczy INTERNET jest w stanie DOTRZEĆ do wszystkich Polaków na całym świecie.
  Ludzie Ci posiadają w Polsce, Rodziny , domy oraz ich dzieci często wracają i żyją w Polsce.
  Jest to ELEKTORAT mądry w doświadczenia, poważny i daleki od polskiego złodziejstwa.
  To ONI Ci z Emigracji budowali Polskę w 1981 i 1989 roku.
  Tylko o NICH WSZYSCY ZAPOMNIELI w czasie "przemian" .

  Dlatego Partia która skupiałaby Emigrantów i innych Polaków chętnych mogłaby być "strzałem w dziesiątkę".

  Mondializacja zmusza do szerokiego myślenia.
  Polskie "piekiełko" i Ci którzy je stworzyli kradnąc nam wszystko, MUSZĄ Odejść.
  Nie zasłużyli i nie wykazali się niczym.
  Siedzieli na miejscu i kombinowali co jeszcze ukraść, wtedy kiedy cały Świat i Polacy na tym świecie, pracowali na Demokrację w Polsce i aby Ci co pozostali na miejscu w Polsce mieli co "jeść".
  Ci wszyscy krętacze i złodzieje z "za biurka" są obecnie naszym Wstydem Narodowym
  Powstanie Nowej, Nieskorumpowanej Światowej Partii Wszystkich Polaków , powinno tylko wyjść na ZDROWIE POLSCE i Polskiemu Społeczeństwu w Kraju i na Świecie.
 • @kakolowa81 20:33:16
  Prosto - potrzebna prawdziwa Polska Demokracja jako 4 władza:)
 • ZBRODNIA głupoty
  „W ciągu niespełna 40 lat w Polsce ubędzie od 6 do nawet 8 mln ludzi – wynika z najnowszej prognozy demograficznej ZUS. To w przybliżeniu tyle, ile łącznie zginęło w dwóch wojnach światowych.” Nie pomogą stołówki dla głodujących prowadzone przez „filantropów”. Nie pomogą schroniska Brata Alberta zarządzane przez VIP-ów. Na pewno nie mieszkania socjalne dla bezdomnych. Też nie emigracja za chlebem dla bezrobotnych. Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Za 6 tys. ofiar ktoś musi odpowiedzieć. To zbrodnia.

  szanowni GDAKACZE forumowicze.
  ZA samobójstwo BARBARY BLIDY odpowiada w pierwszej kolejności BARBARA BLIDA.
  na POLSKICH DROGACH ginie rocznie ileŚ tam OSÓB- TEŻ BY CHCIELI ŻYĆ - JAK mniemam.
  CO ma prognoza ZUS o 8 mln POLAKÓW z 6 tys. samobójcami + 1 JĘDREK LEPPER. PARDON, również generał PETELICKI , PO KATASTROFIE smoleńskiej.
  A przemysł śmierci zbiera w POLSCE obfite żniwo OFIAR- krówek, świnek, norek amerykańskich i kurczaczków młodzieńczych.
  WIDOCZNIE "bóg TAK CHCIAŁ"- że ZACYTUJĘ znawców.
  "Nie bądźcie letni" - to słowa św. Pawła.

  Achhhhhhhhhhh, byłbym zapomniał rządowi zbrodniarze ZAKAZALI palić PAPIEROSÓW LUDWIKOWI STOMIE.
  ruch040404@wp.pl
 • OFIARY po 1989 roku
  Lista niestety ciągle się powiększa.
  Są następne ofiary panującego BEZPRAWIA i Przemocy.
  http://alfabet.nowyekran.net/post/78710,iii-rp-kraj-w-ktorym-zyjesz#comment_838162
  Zapobiegaj, Powiadamiaj...... to też jest Formą Protestu w walce o to aby już nigdy się nie powtórzyło
 • @Rudolf 09:06:59 Zniknięcie strony z listą ofiar-zgonów po 1989 roku
  No cóż nawet na nE to znaczy na www.nowyekran.net obecnie NEON24, niewygodne artykuły "znikają" również jak sie okazuje.
  Mam powiadomienie błąd "404" co znaczy w języku informatycznym, że strona została albo zablokowana albo poprostu NIE ISTNIEJE.
  Tak więc klikając na poniższy link zobaczymy narazie "404" a nie listę osób które zeszły z tego świata w okolicznościach nazwijmy to delikatnie "zastanawiąjących".
  http://alfabet.nowyekran.net/post/78710,iii-rp-kraj-w-ktorym-zyjesz#comment_838162
  Czyżby autor który zamieścił ta informację z listą "przestraszył się", czy też poproszono delikatnie O ZABLOKOWANIE DOSTĘPU DO TEJ INFORMACJI.
  Więc jak to jest z tym "wolnym" blogerstwem !?

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Bawią was te bolszewickie zbrodnie?

  To ja prowadzę sprzecznie z prawem trzynaście lat egzekucję czynności zastępowalnej? Kiedyś za to odpowiecie, możecie być pewni. Życzę wam koronawirusa (COVID-19), może mniej ludzi uśmiercicie. czytaj więcej

 • PRAWO

  Czy można znieważyć oprawcę?

  Wyroki są nielegalne, ponieważ Grzegorz Niedźwiecki jest ofiarą, a nie sprawcą. Jesteście mi winni 20.000 zł za 27 przewlekłość postępowania I Co 441/16 – I Co 154/20 (II S 21/20 – art. 2 ust. 2 ustawy o skardze). Naprawcie fundament, a znikną skutki czytaj więcej

 • PRAWO

  Oświadczenie w związku z mafijnymi wyrokami

  Zostałem skazany, na zasadzie dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie, za zbrodnie tych, co mnie skazali. Dysydenci Solidarności to pikuś przy mnie. Sądzą współczesne Marie Gurowskie Sand, Fajgi Mindla, Janowie Hryckowianie i Stefanowie Michniki czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30