Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
191 postów 84 komentarze

Prokurator Generalny robiony w bambuko

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przewagą układu zamkniętego i państwa w państwie są pieczątki, ochrona i władza. Staniecie jednak Państwo kiedyś przed sądem za te i inne może zbrodnie. Nie martwcie się. Niech się martwi Polska.

 

Jelenia Góra, dnia 2 września 2013 r.

Grzegorz Niedźwiecki

ul. Działkowicza 19

58-506 Jelenia Góra


 

Ad Henryka Gajda-Kwapień

Prokurator Prokuratury Generalnej

PG IV Pc/PG 484/11


 


 

Popełnia Pani przestępstwa poświadczenia nieprawdy, bezczynności i współudziału w legalizacji zbrodni. Grzegorz Niedźwiecki nie dokonał na początku 2007 roku żadnego występku przeciwko FM „Ligęza” Sp. z o.o. w Jeleniej Górze. Na to nikt nie znalazł żadnych dowodów, a mimo to skazał reżimowymi sankcjami. Kasacja bubla nie podlega dyskusji.

Bożena Niedźwiecka przyznała się w lipcu 2010 roku do tego wykroczenia blogowego i dostarczyła na tą okoliczność dowody. Prokuratorzy Rejonowi i Okręgowi w Jeleniej Górze oraz Sędziowie Sądu Rejonowego i Okręgowego w Jeleniej Górze kuriozalnie, wbrew przepisom stanowiącym o równości wszystkich wobec prawa oraz własnym ostrzeżeniom, umorzyli postępowanie ws ścigania świadka za fałszywe składanie zeznań. Nikt, a zwłaszcza Prokurator Generalny, nie sprawdzał merytorycznie tego wątku i nie odniósł się do materialnych dowodów w sprawie.

Krycie przestępstw, tuszowanie zaniedbań, a karanie z fusów to czynią tylko w ustrojach totalitarnych. Pani Henryka Gajda-Kwapień i inni funkcjonariusze, którzy rzekomo rozpatrywali wznowienia postępowań II K 467/07 i I C 1062/08, w żałosny sposób uprawiali koneksje i wspierali koleżeństwo po fachu. Wskazane w piśmie z dnia 9.08.2013 r. odpowiedzi były lakoniczne i nie na temat. Przewagą układu zamkniętego i państwa w państwie są pieczątki, ochrona i władza. Staniecie jednak Państwo kiedyś przed sądem za te i inne może zbrodnie. Nie martwcie się. Niech się martwi Polska.


 

http://030267.salon24.pl/513308,uklad-zamkniety-roman-kryze-zyje


Grzegorz Niedźwiecki

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Temida casus Tomasz Komenda

  „Niezawiśli” sędziowie mają czas, od 7.00 – 15.00, a potem szwedzki stół. Za to biorą pieniądze. czytaj więcej

 • PRAWO

  Stan wojenny trwa

  Kto jest zły? Dobra zmiana, czyli żadna zmiana, bo stan wojenny trwa. Zatem władza wykonawcza szwankuje, która ludzi traktuje jak króliki doświadczalne, jak idiotów. czytaj więcej

 • PRAWO

  Oceńcie sami

  Jaką mamy cywilizację? Jakie wartości? Jaką religię? Jaki ustrój? Jaką władzę? Jakich przedstawicieli? Jaką moralność? Jaką etykę? Jaką godność? Jakie zasady współżycia? Jakie człowieczeństwo? Jakie prawa człowieka? Jakie prawo? Jaką sprawiedliwość? czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30