Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
226 postów 101 komentarzy

Prokurator Generalny robiony w bambuko

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przewagą układu zamkniętego i państwa w państwie są pieczątki, ochrona i władza. Staniecie jednak Państwo kiedyś przed sądem za te i inne może zbrodnie. Nie martwcie się. Niech się martwi Polska.

 

Jelenia Góra, dnia 2 września 2013 r.

Grzegorz Niedźwiecki

ul. Działkowicza 19

58-506 Jelenia Góra


 

Ad Henryka Gajda-Kwapień

Prokurator Prokuratury Generalnej

PG IV Pc/PG 484/11


 


 

Popełnia Pani przestępstwa poświadczenia nieprawdy, bezczynności i współudziału w legalizacji zbrodni. Grzegorz Niedźwiecki nie dokonał na początku 2007 roku żadnego występku przeciwko FM „Ligęza” Sp. z o.o. w Jeleniej Górze. Na to nikt nie znalazł żadnych dowodów, a mimo to skazał reżimowymi sankcjami. Kasacja bubla nie podlega dyskusji.

Bożena Niedźwiecka przyznała się w lipcu 2010 roku do tego wykroczenia blogowego i dostarczyła na tą okoliczność dowody. Prokuratorzy Rejonowi i Okręgowi w Jeleniej Górze oraz Sędziowie Sądu Rejonowego i Okręgowego w Jeleniej Górze kuriozalnie, wbrew przepisom stanowiącym o równości wszystkich wobec prawa oraz własnym ostrzeżeniom, umorzyli postępowanie ws ścigania świadka za fałszywe składanie zeznań. Nikt, a zwłaszcza Prokurator Generalny, nie sprawdzał merytorycznie tego wątku i nie odniósł się do materialnych dowodów w sprawie.

Krycie przestępstw, tuszowanie zaniedbań, a karanie z fusów to czynią tylko w ustrojach totalitarnych. Pani Henryka Gajda-Kwapień i inni funkcjonariusze, którzy rzekomo rozpatrywali wznowienia postępowań II K 467/07 i I C 1062/08, w żałosny sposób uprawiali koneksje i wspierali koleżeństwo po fachu. Wskazane w piśmie z dnia 9.08.2013 r. odpowiedzi były lakoniczne i nie na temat. Przewagą układu zamkniętego i państwa w państwie są pieczątki, ochrona i władza. Staniecie jednak Państwo kiedyś przed sądem za te i inne może zbrodnie. Nie martwcie się. Niech się martwi Polska.


 

//030267.salon24.pl/513308,uklad-zamkniety-roman-kryze-zyje


Grzegorz Niedźwiecki

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej
 • PRAWO

  Notatka służbowa

  Nie mogę się doczekać tych wczasów, będę miał dużo czasu na wyjaśnienie egzekucji I Co 441/16, czyli przyczyn tego skutku i pociągnięcie do odpowiedzialności funkcjonariuszy za niesłuszne pozbawienie człowieka wolności, z art. 189 k.k. czytaj więcej

 • PRAWO

  11 lat zniewolenia

  Wniosek do Premiera o odwołanie Zbigniewa Ziobro z funkcji MS i Prokuratora Generalnego, w związku z brakiem nadzoru nad skorumpowanymi na masową skalę funkcjonariuszami publicznymi i stosującymi, wbrew konstytucji, doktrynę terroru państwowego. czytaj więcej

 • PRAWO

  Skarga do Izby Kontroli Nadzwyczajnej

  Każdy, kto powieli działania, a raczej bierność Krystyny Zarzeckiej, będzie miał współudział w przestępstwach przeciwko wymiarowi sprawiedliwości oraz nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31